PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امکان تغییر رشته

hamidy
09-17-2009, 09:26 AM
با سلام
آیا امکان تغییر رشته در دانشگاه پیام نور وجود دارد (رشته من علوم کامپیوتر است)
اگر از دوستان اطلاعاتی دارند لطف کنند یه راهنمایی کلی داشته باشند ممنون میشم
علوم کامپیوتر به کارشناسی نرم افزار
با تشکر

mosa1365
10-01-2009, 11:46 AM
بله می تونید کافیه 24 واحد درسی رو با معدل کل 12 گذرونده باشید اونوقت می تونید نسبت به تغییر رشته اقدام کنید

pentoriko
10-02-2009, 05:17 PM
سلام

من دو تا سوال داشتم

1.آيا امكانش هستش از يك رشته بر فرض مديريت صنعتي به يك رشته ديگه مثلا مهندسي صنايع رفت در صورتي كه دانشگاهي كه در اون داري تحصيل ميكني رشته ي مهندسي صنايع رو نداره؟؟؟

2.من داشتم ثبت نام ميكردم يه فرم دادن كه دانشجوي غير بومي بايد در همون مكان تحصيل كنه و حق انتقالي گرفتن نداره منم كه بايد ثبت نام ميكردم امضا كردم حالا اگر بعدها بخوام انتقالي بگيرم مشكل ساز ميشه ؟؟؟؟:25:

Aerith
10-02-2009, 09:09 PM
آیا امکان تغییر رشته در دانشگاه پیام نور وجود دارد (رشته من علوم کامپیوتر است)
اگر از دوستان اطلاعاتی دارند لطف کنند یه راهنمایی کلی داشته باشند ممنون میشم

آره منم مثل تو هستم!
یکی به من گفت که اگه 24 واحد رو پاس کنی میتونی بری رشته ای که گرایش کامپیوتر داره! منم فعلا در حال پاس کردن هستم تا ایشالا به جمع نرم افزاریا بپیوندم!

NIMA.N
10-02-2009, 09:42 PM
شرایط تغییر رشته در دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش خبرگزاری به نقل از فارس: رئیس دانشگاه پیام نور شرایط تغییر رشته در این دانشگاه را اعلام کرد.
محمد حسینی با بیان اینکه در انتقال یا تغییر رشته، دانشجو باید هم شرایط انتقال و هم تغییر رشته را داشته باشد، گفت: دانشجو در طول تحصیل فقط یکبار می‌تواند تغییر رشته دهد.
وی با تأکید بر اینکه برای تغییر رشته دانشجو باید حداقل ۲۴ واحد درسی را گذرانده باشد، افزود: درس‌های پیش دانشگاهی و معادل‌سازی شده جزء ۲۴ واحد فوق محسوب نمی‌شود، ضمن اینکه دانشجو باید میانگین کل ۱۲ را از دروس گذرانده کسب کرده باشد.
رئیس دانشگاه پیام نور با بیان اینکه نمره آزمون ورودی دانشجو از نمره آزمون پایین‌ترین فرد پذیرفته شده در همان رشته و همان سال برای تغییر رشته نباید کمتر باشد، افزود: تغییر رشته دانشگاه پیام نور از طرح تجمیع و به سنتی امکانپذیر نیست.
وی با بیان اینکه تغییر رشته دانشجویان دوره‌های فراگیر بعد از ثبت‌نام و گذراندن یک ترم تحصیلی بعد از دانشپذیری مقدور است، گفت: دانشجویان دوره‌های فراگیر، از طریق شرکت در ۲ تا ۳ درس اختصاصی دوره دانشپذیری رشته‌ای که متقاضی تغییر رشته آن هستند و کسب نمره ۱۰ در هر درس و معدل ۱۲ امکانپذیر است.
حسینی با بیان اینکه در صورت موافقت یا تغییر رشته و ثبت‌نام در رشته جدید دانشجو حق بازگشت به رشته قبلی را ندارد، اظهار داشت: تا زمانی که با تغییر رشته دانشجو موافقت نشده، دانشجو مؤظف به ثبت‌نام در رشته قبلی است.