PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جملات طلایی هفته ششم

pnugirl
09-15-2009, 10:27 AM
- «متاسفانه فشار رسانه ها باعث شده که داورها براي ما پنالتي نگيرند و اين موضوع ضربه شديدي به تيم وارد مي کند.»
جمع بندي مسؤولان و مربيان استيل آذين پس از بازي پيکان، در واکنش به صحنه مشکوک به پنالتي آخر بازي . اين تيم براي اولين بار در چند بازي گذشته بازي را بدون پنالتي به پايان رساند و شکست خورد .
2 - «من به اين هواداران تبريک مي گويم، اما از طرف ديگر کارهاي ناجوانمردانه و ناشايستي در پشت نيمکت استقلال انجام مي دادند و من به عنوان يک مربي نمي توانستم در کنار خط بازيکنان خود را همراهي کنم.»
مدح شبيه به ذم صمد مرفاوي از طرفداران تراکتورسازي
3 - «شانس آورديم زمين خراب بود و الا بيشتر گل مي خورديم .»
خداداد عزيزي پس از يک شکست ديگر مقابل صبا به بازيکنان تيمش حمله کرد... او شبيه به روزي شده که پس از باخت ابومسلم مقابل پاس با مديرعامل تيمش درگير شد.او اعلام کرده اگر مشکل تيم است، حاضر است برود.
4 - «از روزي که توره به جمع ما اضافه شده، با انگيزه اي مثال زدني تمرينات خود را دنبال مي کند. اميدوارم ديگر بازيکنان نيز از انگيزه سرشار وي الگو برداري کنند.»
اين امير قلعه نويي است، نه مديربرنامه هاي توره . توره که به قول قلعه نويي با آرمان و کيان ايران بازي کرده بود، حالا فقط با يک گل در بازي با پاس تمام گناهان خود را به زاينده رود سپرد و به الگوي ساير بازيکنان تبديل شده است !
5 -« برخي بازيکنان فولاد استحقاق پوشيدن پيراهن اين تيم را ندارند. »
مربيان شاغل در خوزستان از يک سبک پيروي مي کنند. لوکا مثل خداداد عزيزي مثل بوناچيچ !
6 - «بازيکنان مقاومت در صحنه گل بازي جوانمردانه را رعايت نکردند و زماني که بازيکنان ما منتظر بودند توپ را به بيرون بزنند، بازي را ادامه دادند. من براي مهابادي متأسفم که پس از اين گل ناجوانمردانه بازيکنش را تشويق هم مي کند.»
اگر به خاطر داشته باشيد، بازيکنان شاهين بوشهر بعد از باخت به سايپا در هفته دوم، يک صدا درباره گل اين تيم که با عدم رعايت بازي جوانمردانه به ثمر رسيد، گفتند. آقاي مايلي کهن چيزي که عوض دارد، گله ندارد!
7 - «براي اجراي عدالت بايد اين ديدار تکرار شود.»
اين هم يکي از مربيان خارجي فوتبال ماست. سرادان گمالوويچ مربي پاس که ظاهراً پيش از اشتغال در ايران مربي کشتي بوده است. او با اين درخواست فصلي نوين در قوانين داوري خواهد گشود.
8 - «ما مي دانستيم تيم فوتبال استقلال اهواز به خاطر دو باخت متوالي که در اين بازي فقط براي برد به ميدان مي آيد .ما مي دانستيم تيم اهوازي هنگام حمله پشت دفاعش خالي خواهد بود، از اين رو از بازيکنان خود خواسته بودم که توپها را پشت دفاع تيم استقلال اهواز ارسال کنند. ما مي دانستيم اين پيش بيني ما که درآناليز بازي هاي گذشته اين تيم به دست آورديم، درست درمي آيد و از همين راه به گل رسيديم .»
اين مرد دانا محمدحسين ضيايي است . به افتخار اين همه پيش بيني درست، يک کف مرتب لطفاً!
9 - «ما مي توانيم ادعا کنيم که تعداد هوادارانمان بيشتر از تيمهاي پيروزي و استقلال است.»
فراز کمالوند، سرمربي تراکتور در اوج اعتماد به نفس...
10 - «عنايت، عنايت، عنايت ...»
همه بازنده ها به عنايت، رئيس کميته داوران عنايت مي کنند. اين هفته 5 بازي جنجالي داشتيم و پنالتي هاي نگرفته شده اي که مستقيم به حساب بانکي مسعودخان واريز شدند!