PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يك سوال در مورد برخورد زنان كارمند در ادارات دولتي . لطفا جواب دهيد

donya88
09-13-2009, 10:19 AM
با سلام و خسته نباشيد

مدتها سوالي در ذهنم ايجاد شده بود .:37: البته چند دليل پيدا كردم اما منتظر نظرات شما عزيزان مي مانم تا در انتها ........

اگر خوب دقت كنيد زنان كارمند در ادارات دولتي .....( مثلا دانشگا هها كه بيشتر اشنايي داريم )هنگام مرا جعه به ايشان از رفتار خشن و تقريبا نامناسبي برخوردار هستند :114:.( خدا نكنه كه كارمان گير كند ديگه ..:216:..) البته اين شامل همه نمي شود اما قريب به اتفاق همين گونه اند . اما اقايون به اينصورت نيستند. شايد به جرات بگويم كه تمامشان رفتار پسنديده اي دارند . دوستان دقت كنند كه منظور اينجانب خانمهاي شاغل در ادارات دولتي مي باشد .
اگر عزيزي پاسخش را مي داند حتما ار سال كند .

قابل توجه اقايون محترم :
مثل هميشه در نهايت خونسردي و با كمال ادب جوابشون را بدهند .:279:

در اخر تاكيد مي كنم اين نظر و برداشت بنده مي باشد . ممكن است كسي بگويد نه اتفاقا ....

yashar
09-13-2009, 10:31 AM
خب خانمها زیاد جنبه ندارند پشت میز که می شینن جو گیر می شن:1:
شوخی کردم
فکر می کنم واسه اینه که فشار های کاری بیشتری دارن به خاطر اینکه هم مسئول خانواده هستند هم بیرون از خونه کار می کنند.
البته در مورد همه خانمه هم این طور نیست.مادر من هم معلمه.

donya88
09-13-2009, 10:37 AM
منظور من معلم ... نبود زنان كارمند پشت ميز .

فرناز
09-13-2009, 11:55 AM
بعضي از خانم ها واقعا شل هستند البته متاسفانه به همين دليل همش خسته اند بازم متاسفانه
اما آقايون ديگه عادت دارن كه از صبح تا شب كار كنند و جوابگوي ارباب رجوع باشند.
اين موضوع نه فقط در ادارات دولتي بلكه در ادارات خصوصي هم صادق است بنده در يك شركت خصوصي شاغلم من با همه درست برخورد مي كنم چون از برخوردايي كه ديدم و بدم اومده نمي خوام تكرارشون كنم(به قول معروف ادب از كه آموختي از بي ادبان):110:
ولي مثلا منشي مدير عامل به دليل حجم بالاي كار مدام مثل توپ منفجر ميشه حتي به همكاراشم رحم نميكنه اما منشيهاي آقا اين مشكل رو ندارن!
كلا مايه تاسفه بعضي از خانما انقدر بد رفتار مي كنند:204:

Borna66
09-13-2009, 05:08 PM
با سلام و خسته نباشيد

مدتها سوالي در ذهنم ايجاد شده بود .:37: البته چند دليل پيدا كردم اما منتظر نظرات شما عزيزان مي مانم تا در انتها ........

اگر خوب دقت كنيد زنان كارمند در ادارات دولتي .....( مثلا دانشگا هها كه بيشتر اشنايي داريم )هنگام مرا جعه به ايشان از رفتار خشن و تقريبا نامناسبي برخوردار هستند :114:.( خدا نكنه كه كارمان گير كند ديگه ..:216:..) البته اين شامل همه نمي شود اما قريب به اتفاق همين گونه اند . اما اقايون به اينصورت نيستند. شايد به جرات بگويم كه تمامشان رفتار پسنديده اي دارند . دوستان دقت كنند كه منظور اينجانب خانمهاي شاغل در ادارات دولتي مي باشد .
اگر عزيزي پاسخش را مي داند حتما ار سال كند .

قابل توجه اقايون محترم :
مثل هميشه در نهايت خونسردي و با كمال ادب جوابشون را بدهند .:279:

در اخر تاكيد مي كنم اين نظر و برداشت بنده مي باشد . ممكن است كسي بگويد نه اتفاقا ....

بعضي از خانم ها واقعا شل هستند البته متاسفانه به همين دليل همش خسته اند بازم متاسفانه
اما آقايون ديگه عادت دارن كه از صبح تا شب كار كنند و جوابگوي ارباب رجوع باشند.
اين موضوع نه فقط در ادارات دولتي بلكه در ادارات خصوصي هم صادق است بنده در يك شركت خصوصي شاغلم من با همه درست برخورد مي كنم چون از برخوردايي كه ديدم و بدم اومده نمي خوام تكرارشون كنم(به قول معروف ادب از كه آموختي از بي ادبان):110:
ولي مثلا منشي مدير عامل به دليل حجم بالاي كار مدام مثل توپ منفجر ميشه حتي به همكاراشم رحم نميكنه اما منشيهاي آقا اين مشكل رو ندارن!
كلا مايه تاسفه بعضي از خانما انقدر بد رفتار مي كنند:204:

با سلام
منم با نظرات اين كاربران عزيز موافقم و
البته به اين اعتقاد هستم هر كسي در برابر فشار كاري يا رواني يك صبر و تحملي خاص خودش دارد، اگر به نظره من با كارمنداحترام برخورد مطمئنا جواب ما هم با حترام خواهد بود.ولاغير نشانه ي بي لياقتي كارمندي هست كه در اين جايگاه هست و از خود اين طور رفتارهاي بي شاني رو نشون ميدهد.و نهايتا هر كار و جايگاهي لياقت خاص خودش را مي خواد و فرد در قبال ان جايگاه مسوليت انجام كار و رفتار مناسب و مفيد را دارد.
روزگار خوش

MIN@MAN
09-16-2009, 07:59 PM
سلام
منم با نظر دوستان مواقم هستم.و هركسي با توجه به عقل و شعورش در مقابل عملي ،عكسا لعملي از خودش نشون ميده.يكي با صيبر و متانت جواب ميده ،يكي با بد اخلاقي و پرخاشگري كه نشانه ي ضعف اعتماد به نفس و غرورش هست.

دوستي
02-07-2010, 04:01 PM
سلام نميشه گفت همه ي زنان كارمند خشن هستند . به نظر من بيشتراونهاي كه از نظر ظاهري زشت هستند با ارباب رجوع هم خشن برخورد ميكنن يا اونهاي كه خاستگار ندارند بيشتر خشن هستند :276:

*omid*
02-07-2010, 08:36 PM
متاسفانه معمولا آقایون در مواجهه با ارباب رجوع مرد
و خانما در برخورد با ارباب رجوع زن هست که اخلاقی خوبی ندارن!
شاید کارمندا تحمل پاسخگویی به همجنس خودشونو ندارن!:265:

yas69
02-10-2010, 04:05 PM
خانوم ها خیلی به جزئیات توجه میکنند ولی آقاییون نه.

صوفیا
02-14-2010, 01:28 PM
خب خانمها زیاد جنبه ندارند پشت میز که می شینن جو گیر می شن:1:
شوخی کردم
فکر می کنم واسه اینه که فشار های کاری بیشتری دارن به خاطر اینکه هم مسئول خانواده هستند هم بیرون از خونه کار می کنند.
البته در مورد همه خانمه هم این طور نیست.مادر من هم معلمه.

موافقم نه زیاد من خودم بقول شما پشت میز نشینم ولی همه سعیم را میکنم که این فشار رو کسی تخلیه نکنم ضمن اینکه اگه بعضی وقتها و بندرت به بعضیها توجهی نمیکنیم فقط بخاطر اینکه اونا جنبه ندارن و فکر میکنند چه خبره همون روال رسمی و معمولی وکمی تاقسمتی خشک بهترینه :307:

yamahdi
05-16-2010, 02:13 AM
نمیتوان به طورقطعی گفت که همه ی زن هایامردهاخشن برخوردمیکنند
من خودم تودانشگاه برگه ای میخواستم بگیرم ازیه مسئول خانم یکیشون خیلی بدحرف زدولی یه خانم دیگه اومدخیلی محترمانه صحبت کرد به نظرمن این چیزانسبی هست.

petra_na
06-01-2011, 06:25 PM
سلام
من هر اداره ی دولتی که رفتم خانوما با کمال میل و خون سردی جوابمو دادن،ولی آقایون بیشتر از حد لزوم جوابمو میدن (شاید بخاطر خانوم بودنم که تحویل میگیرن):39:
ولی بد اخلاقی وبی حوصله گی خانومای شاغل بیشتر از آقایونه:97:

geuomtel
06-01-2011, 07:36 PM
منم با نظر دوستمون موافقم همشون نه ولی قریب به اتفاق روش برخورد با ارباب رجوع را بلد نیستند به نظر من صبر و تحمل آقایون بیشتر واین همش برمیگرده به ظرافت جنس مونث