PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب واحد ترم پاييز

فرناز
09-12-2009, 05:00 PM
سلام
يه سوالي داشتم
متاسفانه همين الان ديدم به دليل بدهي پيشين اجازه انتخاب واحد ترم جديد رو بهم نمي دن
روز و ساعت انتخاب واحدم هم 23شهريور ساعت 13:27
من تا كي مهلت دارم انتخاب واحد كنم؟
يعني از اون تاريخي كه اعلام ميشه واسه هر كس تا چند روز بعدش اجازه انتخاب واحد داره؟
پيشاپيش خيلي خيلي ممنونم از پاسخگوييتون:172:

NIMA.N
09-12-2009, 06:14 PM
سلام.
اين خبر توي سايت خودم هست. اينجا نذاشتم هنوز

عدم ثبت نام و انتخاب واحد در ترم پاييز براي دانشجویان بدهکار در شهريه

به گزارش خبرگزاري Agri-Pnu.CoM (http://agri-pnu.com/) : آن دسته از دانشجوياني كه شهريه خود را پرداخت نكرده اند و از ترم هاي قبل در شهريه به دانشگاه بدهي دارند در زمان ورود به سايت گلستان و مشاهده زمان وتاريخ ثبت نام و انتخاب واحد ترم پاييز با خطاي زير مواجه مي شوند:

به علت بدهي قبلي شهريه امکان ثبت نام براي شما وجود ندارد

اين دانشجويان براي رفع اين خطا و ثبت نام در ترم پاييز به مراكز خود مراجعه كنند.

فرناز خانم شما تا 31 مهلت دارين براي انتخاب واحد.شما اگه فردا پولو بريزين تا 72 ساعت بعد سايت براتون باز ميكنه. البته بايد فيش رو ببرين به مدير مالي بدين تا تاييد كنه.

مژگان
09-12-2009, 09:37 PM
خب دبدیدم یکی دیگه راهنماییتون کرده .کلا بهتره ادم هیچ کار امروزی رو به فردا نندازه ...نه عزیزم ؟...اینجوری این همه هم هول ولا برت نمیداره

behdadfu3
09-12-2009, 11:10 PM
کسی از برنامه امتحانی این ترم خبری داره چرا هیچ سایتی برنامه امتحانی رو نمیزنه

NIMA.N
09-12-2009, 11:20 PM
کسی از برنامه امتحانی این ترم خبری داره چرا هیچ سایتی برنامه امتحانی رو نمیزنه

دوست عزيز هنوز برنامه ي امتحاني منتشر نشده. به محض اينكه براي كاربران ارشد استاني برنامه ارسال بشه ميزاريم

فرناز
09-13-2009, 12:07 AM
آقا نیما از راهنماییتون واقعا ممنونم:172:
البته من طبق فیشهام هیچ بدهی ندارم این مشکل سیستم اوناست
خودشونم قبول دارن که من نباید پولی بریزم به همین خاطرم گفتند نمی خواد بریزی اما حالا متاسفانه تو هچل افتادم!!!:236: