PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات دانشجویان در دانشگاه پیام نور

sunyboy
09-24-2008, 12:32 AM
سلام دوستان عزیز در اینجا به بررسی و بیان مشکلات موجود در سیستم دانشگاه پیام نور پرداخته خواهد شد..

برای شروع من به تعدادی از مشکلات موجودی که در تمام مراکز هستن رو اعلام می کنم!!

• اعلام نمرات معمولا طول میکشه اگر هم اعلام بشه برای تاییدشان مدتی طول میکشه، در حالی که برای ثبت نام در ترم پیش رو، می بایست معدل و واحدهای قبول شده را دانست.

• آشفتگی در سیستم اداری و نظارتی در روند امور ثبت نام، برگزاری امتحانات و تصحیح اوراق امتحانی و کیفیت آموزشی

• نبود اطلاع رسانی صحیح و به موقع و ایجاد شدن انواع شایعات و شبهات در ارتباط با قوانین دانشگاه پیام نور

• پاسخگو نبودن در برابر اعتراض دانشجویان به وضعیت تدریس و اعلام نمرات

• نبود رضایت حتی در بین اساتید پیام نور از روند جاری و در نتیجه نبود استادان مناسب برای تدریس و یا تصحیح اوراق امتحانی

sunyboy
09-24-2008, 12:53 AM
۱.ميزان درآمد:

تعداد دانشجويان فعلي دانشگاه پيام نور بيش از ۸۰۰ هزار نفر است(كمي بيشتر از اين).اما ما همين ۸۰۰ هزار نفر را در نظر مي گيريم.امسال پيام نور نزديك به ۲۲۰ (فرض بر ۲۰۰ هزار نفر)هزار نفر از طريق كنكور و ۱۰۰ هزار نفر نيز از طريق آزمون فراگير(فقط در مقطع كارشناسي)پذيرش خواهد شد.پس:

۰۰۰ ۱۱۰۰=۰۰۰ ۲۰۰+۰۰۰ ۱۰۰+۰۰۰ ۸۰۰

يعني ۱يك ميليون و ۱۰۰ هزار نفر دانشجوي پيام نور در سال تحصيلي جديد خواهد بود.

اگر فرض كنيم از هر دانشجو پيام نور ۱۵۰ هزار تومان بعنوان شهريه دريافت شود(رشته هاي فني تا ۲۳۰ هزار تومان هم ميرسه)داريم:

۰۰۰ ۰۰۰ ۰۰۰ ۱۶۵=۰۰۰ ۱۱۰۰ ضربدر ۰۰۰ ۱۵۰

يعني در آمد دانشگاه پيام نور در يك نيمسال فقط از طريق شهريه دانشجويان ۱۶۵ ميليارد تومان درآمد دارد.اين به غير از كمكي است كه دولت به دانشگاه ميكند.

۰۰۰ ۰۰۰ ۰۰۰ ۱۶۵ ضربدر ۲ (تعداد ترم در يكسال)=۰۰۰ ۰۰۰ ۰۰۰ ۳۳۰

يعني ۳۳۰ ميليارد تومان در يكسال (بدون در نظر گرفتن ترم تابستاني و كمك هاي دولتي)

اگر كمك هاي دولت را هم ۳۳۰ ميليارد تومان درنظر بگيريم(قطعا بيشتر از اينه) و شهريه دريافتي ترم تابستان را هم ۵۰ ميليارد تومان بگيريم٬بودجه كلي پيام نور در يك سال مي شود:تقريبا ۷۰۰ ميليارد تومان

توجه داشته باشيد اين مقدار را با در نظر گرفتن حداقل ها محاسبه شده.

اگر اين عدد را به تعداد دانشجويان تقسيم كنيم:

۶۳۴۰۰۰=۱۱۰۰ ۰۰۰ تقسيم ۰۰۰ ۰۰۰ ۰۰۰ ۷۰۰

يعني سهم هر دانشجو در يك سال(دو ترم) مي شود ۶۳۴ هزار تومان

اين در حالي است كه خيلي از دانشجويان به دانشگاه نميان

واقعا دانشگاه اين همه براي هر دانشجو خرج مي كنه؟

ما كه نظرمون منفي و مي گيم حتي نصف اين هم هزينه نميشه.چون كلاس و استاد درست و حسابي نداريم(به هر استاد ساعتي ۴ يا ۵ هزار تومان مي دن و اگه هيئت علمي باشه فوقش ۱۲ يا ۱۳ هزار تومان) و همين طوري كه ميدونيد اكثر اساتيد دانشگاه پيام نور اعضاي هيئت علمي نيستن.

برنامه فرهنگي و اردو و مخارج از اين قبيل هم كه در كار نيست.

پس اين پول كجا خرج ميشه ..ما سوالمون از شماست.بياييد برايش جوابي پيدا كنيم.

http://iran-tejarat.com/AdFile/5799-2007-7-31-18-4-.jpg

۲.سطح علمي :

از اونجايي كه دانشگاه پيام نور سيستم آموزش از راه دور داره خيلي كم كلاس برگزار مي كنه و اكثر فشار بر عهده دانشجو هستش كه كتابهاي حجيم و بعضا پر از اشتباه را بايد بخواند.

اساتيد هم كه با تمام وجود براي آنها احترام قائليم اكثرا از سطح علمي خوبي برخوردار نيستتن و نميتوانند پاسخگوي نيازهاي دانشجويان باشند

۳.برنامه هاي فرهنگي و فوق برنامه:

دانشگاه خيلي هنر كنه هر ماه يه اردوي نيم روزه در يكي از شهرهاي استان ميبره.اردوي مشهد كه دانشجويان رشته مهندسي كامپيوتر آغازگر آن بودند هنوز به نتيجه نرسيد و احتمالا هم نخواهد رسيد.

۴.دانشجويان و ارتباط انها با هم:

دانشجويان چون خيلي كم همديگرو مي بينند و از خوابگاه خبري نيست زياد روابط عميق با هم ندارند و صرفا براي همديگه يه همكلاسي هستن بر خلاف ساير دانشگاه ها كه دانشجويان با تمام فرهنگ ها در خوابگاه آشنا ميشن و دوستيهاي انها بسيار پايدار و صميمانه است.

http://elearn.ir/images/pic8.jpg

۵.مسئولين پيام نور:

اكثرا داراي مدرك ديپلم و فوق ديپلم و تعداد معدود ليسانس در رشته هاي ...(البته بجز رياست و معاونين) كه متاسفانه معمولا داراي برخورد ها و روابط مناسب با دانشجويان ندارند.

۶.امکانات فیزیکی و آموزشی:

آزمایشگاه ٬کتابخانه٬خدماتی از این قبیل یکی از نقاط ضعف اساسی پیام نور به شمار میاد که بسیار محدود و در مواردی در حد مدارس راهنمایی و حتی کمتر از آن است.با توجه به رشته های جدید و نیاز آنها به امکانات آزمایشگاهی متاسفانه این امکانات بسیار ضعیف است.

http://i7.tinypic.com/21j0sip.jpg

۷.اعتبار مدرک و پذیرش آن در جامعه:

بسیاری مدرک پیام ور را جزء مدرک و دانشجوی پیام نور جزء دانشجو نمیدانند.اما سیستم آموزشی پیام نور دانشجویان را به مطالعه و خرخوانی سوق داده است.داشنجویان پیام نور بیشتر (خیلی بیشتر)از سایر دانشگا ها زحمت می کشند و بسیاری از قسمت های کتابهای حجیم زا خودشان به تنهایی و با تکیه بر تکرار و یادگیری فرامیگیرند.اما متاسفانه مدرک پیام نور در ذهن مردم و سازمان مدرکی معتبری به حساب نمیاد(متاسفانه...)

http://www.pnu-club.com/imported/2008/09/4.gif

۸.تعداد دانشجو و پذیرش:

http://www.pnu-club.com/imported/2008/09/5.gif
...

اما همه اینارو گفتیم(خیلی مشکلات دیگه رو نگفتیم)بیشتر با وضعیت خودمون اشنا بشیم و دست به دست مسئولینی که برای بهتر شدن وضعیت پیام نور تلاش میکنن با تمام وجود کمک کنیم.بدونیم که رشد پیام نور یعنی بهبود وضعیت ما.

hiddenboy
09-24-2008, 09:07 PM
ما که کرجیم 12000 تا دانشجو داره که میریم توی دانشگاه تربیت معلم. به قول ترم قبلی ها 3 سال 50 هکتار زمین گرفتن دان میسازن هی هر ترم میکن میرین اونجا. در حالی که کرج برای دانشجوهاش جا از خودش نداره!

sunyboy
09-24-2008, 09:29 PM
ما که کرجیم 12000 تا دانشجو داره که میریم توی دانشگاه تربیت معلم. به قول ترم قبلی ها 3 سال 50 هکتار زمین گرفتن دان میسازن هی هر ترم میکن میرین اونجا. در حالی که کرج برای دانشجوهاش جا از خودش نداره!
عجب!!:229:

Fahime.M
02-17-2009, 01:53 PM
اي خدااااااااااااااااااااااا
من به كي بگم كه سايت دانشگاه يه سال بسته شده هنو باز نشده واسه تحويل پروزه بايد بريم دانشگاه بهشهر ....اخه من اينو به كي بگم...

حالا همه ی اینها یه طرف و نداشتن کتاب هم از سویی دیگر
من که هفته ی پیش برای خرید کتاب معماری کامپیوتر رفته بودم؛ به من گفتند چنین کتابی تو بازار موجود نیست و اصلا کتابهای پیام نور منتشر نمی شه!!!!

memol
02-19-2009, 01:48 PM
چرا؟!!!!!
اگه كتابا منتشر نشه كه پيام نور نمي تونه امتحان بگيره

چرا؟!!!!!
اگه كتابا منتشر نشه كه پيام نور نمي تونه امتحان بگيره
حالا این جوابی بود که به من دادند و من هم سعی می کنم این کتاب رو از ترم قبلی ها بگیرم. انها هم می گفتند که به بر خی کتاب ها مشکل دارند و به ندرت پیدا می شند.
:113::113::113:

Fahime.M
02-19-2009, 08:28 PM
اقا کارما یه پیشنهاد دارم شمام مثل من از نمایشگاه کتاب تهران کتابای یکی دوترم بعدو بگیرین
اخه منم مشکل کتاب داشتم از ترم اول, واسه همین از بچه های ترم بالایی عنوان کتابو نویسندشو میپرسم بعدشم اگه خودم رفتم نمایشگاه که خودم میگیرم اگرم نه به دوستام میسپرم که واسم تهیه اش کنن

Fahime.M
02-22-2009, 05:07 PM
اي خدااااااااااااااااااااااا
من به كي بگم كه سايت دانشگاه يه سال بسته شده هنو باز نشده واسه تحويل پروزه بايد بريم دانشگاه بهشهر ....اخه من اينو به كي بگم...

بچه ها یه چیزی بهتون بگم از وقتی این پستو زدم سایت دانشگاه باز شده :20:
ازاین به بعد مشکلاتو همینجا بگم فک کنم به گوششون رسیده ها...!:238:

فریبا
03-02-2009, 01:00 AM
اقا کارما یه پیشنهاد دارم شمام مثل من از نمایشگاه کتاب تهران کتابای یکی دوترم بعدو بگیرین
اخه منم مشکل کتاب داشتم از ترم اول, واسه همین از بچه های ترم بالایی عنوان کتابو نویسندشو میپرسم بعدشم اگه خودم رفتم نمایشگاه که خودم میگیرم اگرم نه به دوستام میسپرم که واسم تهیه اش کنن
ترگل جان نمیشه همیشه این کار رو کرد .. چون اگه به کتابا دقت کرده باشی اکثرشون آزمایشی هستن و برای ترمهای بعد اصلاحیه میخورن ..یه سری هم که کلا عوض میشن ..
بعد شما چرا از سال بالایی ها میپرسی ؟ برنامه 9 ترمه طرح تجمیع رو بگیر ..منابع رو با ذکر مولف گذاشته .

Fahime.M
03-02-2009, 09:27 AM
ترگل جان نمیشه همیشه این کار رو کرد .. چون اگه به کتابا دقت کرده باشی اکثرشون آزمایشی هستن و برای ترمهای بعد اصلاحیه میخورن ..یه سری هم که کلا عوض میشن ..
بعد شما چرا از سال بالایی ها میپرسی ؟ برنامه 9 ترمه طرح تجمیع رو بگیر ..منابع رو با ذکر مولف گذاشته .

اخه منابع همش عوض میشه من واسه سی پلاس مجبور شدم دو تا بخرم که هر دوشم واسه پیام نور بود میدونی چرا چون یکیشو استادمون تدریس میکرد میگفت این بهتره و اون یکی دیگه کتابی بود که قرار بود ازش سوال بیاد
از بچه ها ی ترم بالایی میپرسم چون اونا می دونن چه کتابی بهتره (یعنی فقط کتاب پیام نور منظورم نبود) اونام گاهی میگن این کتابو بگیر دیگه لازم نیس کتاب پیام نور بگیری حداقل واسه مدار که جواب داد
اکثر بچه های خودمون که این ترم مدار داشتن فقط کتاب مقسمی رو خونده بودن اصلا کتاب پیام نور نداشتن ولی نمره هاشون خوب بود میبینی
منظورم این بود....

5mmmmm
05-16-2009, 12:34 PM
واسه ثبت نام فراگیر نفری 55000 تومن گرفتن؟
ببینم تو این مملکت اسلامی و جایی که از صبح تا شب حرف حلال حروما حقا ناحق میشه، چه دلیلی هست تا برای یه کنکور مثله بقیه کنکورا باید 55000 پرداخت کرد؟
همه فقط دزد شدن و راه دزدی را یاد گرفتن!!!
اگه بگیریم صر هزار نفر هم شرکت کردن چه درامدی داره پیام نور از این فراگیر

5mmmmm
05-16-2009, 12:39 PM
اما این وسط واسه یه عده خوب اشتغال زایی شده!!!
میگین چه اشتغالی ؟فقط کافیه یه سرچ تو گوگل کنن می بینن چند ده سایتا وبلاگا آگهیا موسسه و کوفتا زهره مار که موقعیت فراگیر شده واسه اونا موقعیت تیغ زدن ملت!!!
سایت همیشه آنلاین که یه دی وی دی رایتی را می فروشه 23000 با پستش 25000 حالا اینا چی کار کردن یه سری جزوه را اسکن کردن و ......

5mmmmm
05-16-2009, 12:40 PM
بدتر از اون اینکه یه عده همین دی وی دی ها را میخرن و دوباره می فروشن به یه عده دیگه.
آقا ایجاد اشتغال به این می گنا؟؟؟

5mmmmm
06-17-2009, 09:56 AM
من این دی وی دی را خریدم و برای borna66 ارسال کردم به این امید که به مرور مطالبش را داخل سایت بگذاره.

sunyboy
06-17-2009, 10:11 AM
خوبه ممنون دوست عزیز کار خیلی خوبی کردی!

NIMA.N
06-17-2009, 02:35 PM
من مهندسی کشاورزی گرایش مهندسی آب و خاک می خونم. خوشم میاد 85 % درسام بودن منبع هستن و مشکل ما کتاب هست. کلاس هم که براش برگزار نمیشه حالا شما بگید ما چیکار کنیم.

2 - بعد از مدتها مرکز نیشابور داره سلف میزنه که خدا میدونه کی آماده بشه.

3- توی بیشتر دانشگاه های دیگه یک کافی نت برای کارهای دانشجویی وجود داره که متاسفانه بیشتر دانشگاه های پیام نور کافی نت ندارن.

4 - آزمایشگاه های دانشگاه بسیار بسیار مبتدی هست.
و ...............

sunyboy
06-17-2009, 06:59 PM
خب اینا تازه پاره ای از مشکلات هستند!

Borna66
06-17-2009, 10:08 PM
من مهندسی کشاورزی گرایش مهندسی آب و خاک می خونم. خوشم میاد 85 % درسام بودن منبع هستن و مشکل ما کتاب هست. کلاس هم که براش برگزار نمیشه حالا شما بگید ما چیکار کنیم.

2 - بعد از مدتها مرکز نیشابور داره سلف میزنه که خدا میدونه کی آماده بشه.

3- توی بیشتر دانشگاه های دیگه یک کافی نت برای کارهای دانشجویی وجود داره که متاسفانه بیشتر دانشگاه های پیام نور کافی نت ندارن.

4 - آزمایشگاه های دانشگاه بسیار بسیار مبتدی هست.
و ...............

با سلام
الهــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــي دركت مي كنم نيما جان:78:
روزگار خوش

Borna66
06-17-2009, 10:13 PM
من این دی وی دی را خریدم و برای borna66 ارسال کردم به این امید که به مرور مطالبش را داخل سایت بگذاره.
با سلام
اقا ممنون دي وي دي بدستم رسيد خيلي لطف كردي.
ولي چرا تمام مطالبه داخله دي وي دي به3-4 درس محدود ميشه.خيلي عجيبه !
به هر حال خيلي ممنون دوست عزيز اينو برام فرستادي.
به اميد خدا مرور مطالب اين دي وي دي رو داخل باشگاه خواهيم گذاشت.تا همه ازش استفاده كنند:76:
روزگار خوش.

5mmmmm
06-19-2009, 09:45 PM
مگه کتاب معماری کامپیوتر همون کتاب سبزه موریس مانو نیست؟؟؟
فرقی داره؟پیام نور که همه کتاب های منبعش را خودش منتشر نمی کنه!درسته؟

فرناز
08-16-2009, 11:08 AM
ای بابا دوباره داغ دلم تازه شد!:258:
حالا واسه این که روحیه ی همه عوض شه می خوام 1خاطره تعریف کنم که
مربوط به همین اعلام نمره و حواس جمع استاداست!
ترم 3 بودم اصول حسابداری 3 درس تخصصی بود اون موقع چون شاغل نبودم درسم خیلی بهتر بود!اصول حسابداریم خیلی خوب بلد بودم حتی واسه بقیه دوستامم کلاس رفع اشکال گذاشته بودم!امتحانم خیلی خوب دادم خیالم راحت بود تا وقتی که نمرات اعلام شد!فکر می کنید چند شده بودم؟8/57رفتم اعتراض کنم مسئولین محترم درسته قورتم دادن دیگه قبول کردم که باید 1بار دیگه این درس رو بگذرونم
که یهو یکی از مسئولین صدام کرد!
رفتم پیشش دیدم به طرز عجیبی مهربون شده گفت ببین استاد اشتباه محاسبه کرده
از 14 داده 6 از 6 داده 11 ما هم چون از 14 داده بود 6 نمره کلاسی حساب نکردیم
همون رو در 10ضرب و بر 7 تقسیم کردیم شدی 57/8 ولی نمره درستت 17
اون موقع بود که از شدت فشاری که از صبح روم بود اشک از چشام جاری شد!شما بودید چی کار می کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مژگان
09-12-2009, 09:34 PM
والا مشکلاتی که گفته شد منم باهاشون دست به گریبانم .اینکه خیلی دیر اعلام قطعی نتایج می شه .ولی خب می شه تو حذف واضافه درس برداشت .مثلا ترم پیش من میدونستم معدلم نسبتا بالاس ولی 12 تابیشتر واحد نمی دادن ( بخاطر معدل دوترم قبل ) منم بغیر از اون 12 تا واحد رو 6 تای دیگه هم حساب باز کرده بودم .وهمون هم شد موقع حذف واضافه بیست واحد برداشتم .پس می شه اینو تا حدی رفع ورجوعش کرد .می تونی اون واحد هایی رو که برداشتی خوب در طول ترم بخونی تا موقع حذف واضافه رو بقیه واحد هایی که بر می داری تمرکز کنی

yashar
09-13-2009, 12:49 AM
البته درسته که پیام نور مشکلات زیادی داره ولی خیلی از مشکلاتش در حال برطرف شدنه
من دومین سالمه پیام نوری شدم ولی تو همین دو ساله پیامه نور از زمین تا آسمون فرق کرده.
مثل نحوه تاثیر دهی نمرات کلاسی .در ضمن ساختمان جدید واحد ما هم در حال اتمام هستش .
دوستان عزیز که پیام نور رو با بقیه دانشگاهها مقایسه می کنند بدونند کسایی از سراسری قبول شدند یک خرده بیشتر زحمت کشیدند. ولی در مورد دانشگاه آزاد هم یک مثال براتون پسر خاله ام رو می زنم که فوق دیپلم ورزش می خوند و ماهی بالا ی یک میلیون پول می داد حالا هم که داره کارشناسی می خونه خیلی بیشتر از این حرفا باید بده!

blue_ifel
09-26-2009, 03:06 PM
سلام
به خدا جون به لب شدیم اون از وضع کتابا و امتحانا سایت فوق العاده این هم از وضع شهریه ها

با عرض معذرت خودشونو مسخره کردن:161:

manzoomeh
12-29-2009, 06:53 PM
وضع دانشگاه ما که داره روز به روز بدتر میشه :.هم از نظــر جا و مکان(پیام نور ساری) هم از نظر اساتید واقعا بی تجربه و بی مسئولیت.بعضی از استادها حتی کتابو نصف نکردن.با این وضع حاضر نیستن حتی یکصدم تو میانترم به دانشجوها کمک کنن.این آخر نامردیه.:80::

sania
01-15-2010, 09:14 PM
به نظر من باید به جای پیام نور اسمش رو میذاشتن پیام زور:58:

noori133
02-19-2010, 06:47 PM
سلام..
دانشجوي علوم تربيتي ام..
دوست دارم بيشتر توي كلوپ دوست داشته باشم وفعال باشم..
ولي نميدونم چطوري..منو راهنمايي كنيد..

Mr_Pm
03-15-2010, 03:38 PM
:278:درود به دوستان و کاربران تارنما:278:

می خواستم خواهش کنم از عزیزانی که نسبت به موضوعی انتقاد می کنند انتقادهای تخریب کننده نکنند و لطف کنند راه حل هایی برای رفع مشکلات دانشگاه پیام نور بدهند تا وضع آن بهتر شود،این درسته که این دانشگاه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند اما ما دانشجویان نباید وضع آنرا بدتر کنیم
به نظر من اگر ماها فعالیت بیشتری بکنیم ، نمرات خوبی کسب کنیم مقالات خوبی را به جشنواره ها و مراکز علی و دانشگاهی بفرستیم و از همه مهمتر از مسئولان بخواهیم به مشکلاتمون رسیدگی کنند سیر رفع مشکلات سریعتر خواهد شد پس بیایید در این کار کوتاهی نکنیم
با تشکر از همه دوستانم

smigel
03-16-2010, 11:25 AM
:278:درود به دوستان و کاربران تارنما:278:

می خواستم خواهش کنم از عزیزانی که نسبت به موضوعی انتقاد می کنند انتقادهای تخریب کننده نکنند و لطف کنند راه حل هایی برای رفع مشکلات دانشگاه پیام نور بدهند تا وضع آن بهتر شود،این درسته که این دانشگاه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند اما ما دانشجویان نباید وضع آنرا بدتر کنیم
به نظر من اگر ماها فعالیت بیشتری بکنیم ، نمرات خوبی کسب کنیم مقالات خوبی را به جشنواره ها و مراکز علی و دانشگاهی بفرستیم و از همه مهمتر از مسئولان بخواهیم به مشکلاتمون رسیدگی کنند سیر رفع مشکلات سریعتر خواهد شد پس بیایید در این کار کوتاهی نکنیم
با تشکر از همه دوستانم
عزیز من اخه چجوری برای مشکلاتش راه حل بدیم؟ دانشگاه از پایه خرابه!:265:
فکر کن درس حسابداری میانه 2 ما رو بدون اطلاع خودمون از مرکز حذف کردن! بدون اینکه به ما اطلاع بدن که این درستون حذف شد نخونید!:168:
ما هم شانسی فهمیدیم و وقتی با انشگاه تماس گرفتیم متوجه شدیم که دانشگاه اصلا خبر نداره. فکر کن یه درس چهار واحدی که اگه الان پاس نکنیم یه ترم عقب می افتیم:168:

mojgan88
03-16-2010, 04:49 PM
قابل توجه کلیه دانشجویان ،اعضای هیات علمی ، کارکنان دانشگاه و شرکتها..."

کلیه افراد فوق می توانند جهت اعلام بستانکاری ضمن مراجعه به سایت

www.tpnu.ac.ir (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.tpnu.ac.ir) و تکمیل فرم های بستانکاری نسبت به دریافت مطالبات خود اقدام نمایند.

دانشگاه در اسرع وقت نسبت به بررسی درخواستهای این عزیزان اقدام خواهد نمود

ohbwf
03-27-2010, 09:09 PM
سلام دوستان عزیز در اینجا به بررسی و بیان مشکلات موجود در سیستم دانشگاه پیام نور پرداخته خواهد شد..

برای شروع من به تعدادی از مشکلات موجودی که در تمام مراکز هستن رو اعلام می کنم!!

• اعلام نمرات معمولا طول میکشه اگر هم اعلام بشه برای تاییدشان مدتی طول میکشه، در حالی که برای ثبت نام در ترم پیش رو، می بایست معدل و واحدهای قبول شده را دانست.

• آشفتگی در سیستم اداری و نظارتی در روند امور ثبت نام، برگزاری امتحانات و تصحیح اوراق امتحانی و کیفیت آموزشی

• نبود اطلاع رسانی صحیح و به موقع و ایجاد شدن انواع شایعات و شبهات در ارتباط با قوانین دانشگاه پیام نور

• پاسخگو نبودن در برابر اعتراض دانشجویان به وضعیت تدریس و اعلام نمرات

• نبود رضایت حتی در بین اساتید پیام نور از روند جاری و در نتیجه نبود استادان مناسب برای تدریس و یا تصحیح اوراق امتحانی
1)ترویج شایعات درباره دانشجویان از جمله بنده توسط کارکنان پیام نور
2)پرونده سازی برای بنده و اتهام جعل نامه بنیاد شهید توسط کارکنان پیام نور و عدم اثبات اتهام (بعد از گذشت 8 ماه هنوز جواب استعلام نیامده است)
3)نبود سیستم مناسب برای رسیدگی به شکایات
4)درگیر شدن دانشجویان و کارکنان پیام نور به دلیل اتهامات مشابه در خصوص دانشجویان دیگر

YASSADAF
09-04-2010, 01:44 PM
یکی نیست بگه شهریه ی کارشناسی ارشد شیمی آلی پیام نور چقدره؟(سال 89-90)

ripek
09-04-2010, 02:34 PM
شهریه ی کارشناسی ارشد شیمی آلی پیام نور چقدره؟(سال 89-90)