PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غیبت در سر جلسه ازمون

mj_goodboy
08-31-2009, 03:00 AM
با عرض سلام و خسته نباشید . من یک مشکلی برام پیش اومده . من دانشجوی مدیریت بازرگانی(سنتی ) ورودی 85هستم . من4 ترم است که به طور متوالی انتخاب واحد کرده ام و شهریه هر ترم را به طور به طور کامل واریز نموده ام اما متاسفانه به خاطر شغلی که داشتم نتوانستم در هیچ کدام از امتحانات این 4 ترم حاضر شوم و در هر 4 ترم غیبت داشتم . البته من سربازی رفته ام و از معافیت تحصیلی استفاده نمیکنم.
حالا که بعد از 2 سال مشکلات کاری من رفع شده و کارم ثابت شده است میخواهم از این ترم به بعد ادامه تحصیل بدم . حالا سوال من این است که با توجه به غیبت من در 4 ترم متوالی و چیزی حدود 70 واحد درسی اعلام نشده یا غیبت در ازمون که جلوی اعلام نتایج من در سیستم گلستان علی وجود دارد.
ایا من میتوانم ادامه تحصیل بدم ؟
ایا این 70 واحد درسی که من غیبت داشتم اتومات حذف میشوند و در معدل پایانی کارشناسی من محاسبه نمیشوند؟ یا اینکه احتمال دارد برای این 70 واحد صفر رد شود؟

البته باز هم تاکید میکنم من تمام شهریه هر ترمم را به طور کامل واریز کرده ام حتی ان ترمهایی که در ازمونهایش غیبت نموده ام و مشکل شهریه ندارم فقط ترسم از این است که برای این 70 واحد صفر رد شود:25::68::258:
خواهش میکنم من را راهنمایی کنیدو از سر در گمی نجات دهید:79:

راستی در مورد ترم تابستانی اگه سر جلسه نریم تکلیف چیست ؟ درس حذف میشود یا صفر رد میشود؟

ممنون از سایت عالی شما. مجید

sunyboy
08-31-2009, 10:44 AM
دوست عزیز بنظر من در این چهار ترم بصورت اتوماتیک این دروس حذف میشوند برای اطمینان می توانید برای هر ترم یک گواهی پزشکی به دانشگاه تسلیم کنید تا همه رو حذف پزشکی حساب کنند. برای ترم تابستان هم چون معدل نمی گیرند اگر سر جلسه هم نرین یا خودشان حذف اضطراری حساب میکنند یا اگر هم این احتمال خیلی ظعیف است صفر در نظر بگیرند چون از دروس ترم تابستان معدلی نمیگیرند برای همین بی اثر است اما برا اطمینان خاطر می توانید برای اونا هم گواهی پزشکی به دانشگاه بدین

با احترام مدیریت باشگاه

NIMA.N
08-31-2009, 10:49 AM
با تشكر از مدير كل.

آقاي مدير كل درسته براي ترم تابستان معدل در نظر نميگيرند ولي نمرات ترم تابستان در معدل كل حساب ميشه.
در كل براي هر امتحاني كه سر جلسه نرويد به صورت خودكار درس شما حذف ميشود و تا الان اينگونه نبوده كه براي درسي كه غيبت كرده باشين صفر رد شود

mj_goodboy
08-31-2009, 06:15 PM
با تشکر از شما دوستان عزیز . ممنون از راهنمایی خوبتون . :172:

مژگان
09-14-2009, 02:05 PM
من یکی از درسها رو تو ترم پیش بخاطر یه سری مسائل ، سر جلسه امتحانش حاضر نشدم .بهم گفتن حذف اضطراری یم شه ولی بازم باید یه فرم رو بعد از اعلام نتایج امتحانات برم تو دانشگاه پر کنم !

blue_ifel
09-16-2009, 03:47 PM
اورژانسی

با سلام
من ترم تابستان امسال 6 واحد انتخاب کردم ولی شهریه رو واریز نکردم و سر جلسه هم نرفتم درست مثل اینکه انتخاب نکردهام ولی وقتی حالا برای ترم پاییز خواستم انتخاب واحد کنم پیغام دادن به علت بدهی حق انتخاب ندارم لطفا راهنمایی کنین
ممنون

NIMA.N
09-16-2009, 04:03 PM
اورژانسی

با سلام
من ترم تابستان امسال 6 واحد انتخاب کردم ولی شهریه رو واریز نکردم و سر جلسه هم نرفتم درست مثل اینکه انتخاب نکردهام ولی وقتی حالا برای ترم پاییز خواستم انتخاب واحد کنم پیغام دادن به علت بدهی حق انتخاب ندارم لطفا راهنمایی کنین
ممنون

دوست عزيز شما چه برين سر جلسه چه نرين چون انتخاب واحد كردين بايد شهريه ي اون درسهارو بريزين.
حالا برين شهريه رو بدين تا سايت براتون باز بشه