PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي اجمالي درس آزمايشگاه فيزيك پايه2(درس پايه مشترك هر 4 رشته)

Borna66
03-13-2009, 12:31 PM
معرفي اجمالي درس آزمايشگاه فيزيك پايه2

با سلام مجدد
ابتدا به معرفي اجمالي درس آزمايشگاه فيزيك پايه2 به همراه تعداد واحد،دروس پيش نياز و هم نياز درس پرداخته؛سپس به اميد خدا در آينده ي نزديك حتما به معرفي كامل درس به همراه ارائه نكات آموزشي،جزوات و حل تمرين آن درس پرداخته خواهد شد.

نام درس: آزمايشگاه فيزيك پايه 2
نوع درس: پايه
تعداد واحد:1 واحد عملي
دروس پيش نياز: ندارد
دروس هم نياز: فيزيك پايه 2
:104:
گردآونده:طه-Borna66

Y@SiN
03-23-2009, 09:25 PM
با سلام خدمت دوستان عزيز.
اگر سوال يا نظري يا انتقادي و پيشنهادي و يا درخواستي در مورد اين موضوع توضيح داده شده داريد مي توانيد در همين جا مطرح كنيد .تا پاسخگوي شما عزيزان باشيم.
موفق و پيروز باشد.

yashar
09-24-2009, 09:08 PM
ممنون به خاطر توضیحتون

sajjadp2
10-27-2010, 11:32 AM
سلام
یه سوالی داشتم من به دلایلی نتونستم کلاسای از فیزیک 2 رو برم به همین خاطر باید درسو حذف کنم ایا باید فیزیک 2 رو هم حذف کنم ممنون میشم یکی کمکم کنه

Borna66
10-31-2010, 11:51 PM
سلام
یه سوالی داشتم من به دلایلی نتونستم کلاسای از فیزیک 2 رو برم به همین خاطر باید درسو حذف کنم ایا باید فیزیک 2 رو هم حذف کنم ممنون میشم یکی کمکم کنه
با سلام
نه دوست عزيز نيازي به اين كار نيست و آزمايشگاه فيزيك 2 را مي تونيد پاس كنيد و نيازي نيست حتما هر دوباهم پاس كنيد.يعني پيش نياز هم نيستند.

موفق باشيد

روزگار خوش