PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات و پيشنهادات و نظرات بخش نمونه مهندسي صنايع

Borna66
08-28-2009, 01:23 PM
پيشنهادات و انتقادات و نظرات مرتبط با

بخش نمونه سوالات مهندسي صنايع

با سلام خدمت دوستان عزيز

اميدوارم هرجا هستيد خوش و سلامت باشيد.

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي توانيد هر گونه انتقاد و پيشنهادت و ايده و نظره خاصي در مورد مسايل مختلف بخش نمونه سوالات بخش نمونه سوالات مهندسي صنايع داريد مي توانيد بصورت عادلانه و با رعايت ادب و نزاكت آنرا مطرح كنيد.

مطمئنا در اسرع وقت به انتقادات و پيشنهادات و ايده ها ي و نظرات شما عزيزان رسيدگي و در صورت امكان اجرا مي شود.

ما كادر مديريتي باشگاه هميشه منتظره به انتقادات و پيشنهادات و ايده ها ي و نظرات مفيد و اثر بخش و سازنده ي شما عزيزان گرامي هستيم و خواهيم بود.

روزگار خوش همه دوستان

باتشكر:طه- Borna66

radium88
11-01-2009, 04:45 PM
این قسمت ضمیمه که میگین کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

sunyboy
11-01-2009, 07:14 PM
این قسمت ضمیمه که میگین کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

دوست عزیز به صفحه دقت نکردین نوشته در حال اماده سازی!!!
به محض اماده شدن در باشگاه درج میشود!

موفق باشید

با احترام مدیریت باشگاه

marzieh
01-03-2010, 02:16 AM
سلام خسته نباشيد
من نمونه سوات مقاومت مصالحميخام هر چي ميزنم نمياد ميشه لطفا كمكم كنيد

sunyboy
01-03-2010, 02:41 AM
سلام خسته نباشيد
من نمونه سوات مقاومت مصالحميخام هر چي ميزنم نمياد ميشه لطفا كمكم كنيد

اگر اینجا رو میگین

http://pnu-club.com/pnu.thread14562.html

من همین الات تست کردم مشکلی نداره بهتره اینجا رو دقیق بخونین

آموزش جامع و كاربردي چگونگي دانلود و استفاده نمونه سوالات باشگاه (http://pnu-club.com/pnu.thread21687.html)

موفق باشید

m_mansori
06-03-2012, 07:49 PM
سلام
به نظر من سایتتون واقعا شلوغ و پیچیده است .بهتره یکم سرتون و خلوت کنید تا بتونیدبه مشتریاتون بهتر سرویس ارایه بدید .من نتونستوتم حتی یه مطلب از این سایت درهمو ورهم پیدا کنم.
حیف از این وقتی که گذاشتم و عضو شدم.متشکرم

sunyboy
06-03-2012, 07:54 PM
سلام
به نظر من سایتتون واقعا شلوغ و پیچیده است .بهتره یکم سرتون و خلوت کنید تا بتونیدبه مشتریاتون بهتر سرویس ارایه بدید .من نتونستوتم حتی یه مطلب از این سایت درهمو ورهم پیدا کنم.
حیف از این وقتی که گذاشتم و عضو شدم.متشکرم

دوست عزیز نداشتن اطلاعات شما تقصیر ماست؟ در ضمن تمامی امکانات سایت رایگان است. توضیحی نمیبینم که باشگاه به کسی بدهکار باشد یا کسی از باشگاه طلبکار باشد و اینطور و با این لحن صحبت کند!! بهتره بجای اینکه دیگران را متهم کنید یا طلبکار باشید اطلاعات خودتون رو ارتقا دهید تا از منابع استفاده کنید.!! در ضمن فکر میکنم کادر جستجوی بالای باشگاه را برای پیدا کردن مطالب و منابع مورد نظر گذاشتیم!:170:

موفق باشید