PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي اجمالي درس رياضي عمومي1(درس پايه مشترك هر 4 رشته)

Borna66
03-13-2009, 12:20 PM
معرفي اجمالي درس رياضي عمومي1

با سلام مجدد
خوب ابتدا به معرفي اجمالي درس رياضي عمومي1 به همراه تعداد واحد،دروس پيش نياز و هم نياز درس پرداخته؛سپس به اميد خدا در آينده ي نزديك حتما به معرفي كامل درس به همراه ارائه نكات آموزشي،جزوات و حل تمرين آن درس پرداخته خواهد شد.

نام درس: رياضي عمومي1
نوع درس: پايه
تعداد واحد:3 واحد نظري
دروس پيش نياز: رياضي مقدماتي 1 -- رياضي مقدماتي 2
دروس هم نياز: ندارد
:104:
گردآونده:طه-Borna66

Y@SiN
03-23-2009, 09:24 PM
با سلام خدمت دوستان عزيز.
اگر سوال يا نظري يا انتقادي و پيشنهادي و يا درخواستي در مورد اين موضوع توضيح داده شده داريد مي توانيد در همين جا مطرح كنيد .تا پاسخگوي شما عزيزان باشيم.
موفق و پيروز باشد.

sayeh24
11-14-2012, 01:47 AM
سلام
معمولا کدوم بخش های ریاضی 1 مهمتر هستند وبیشتر از اون قسمت ها سوال های تستی داده میشه؟ سوالهای تشریحی چطور؟
خوندن کتاب به تنهایی کفایت میکنه یا کتب کمک آموزشی شامل تست هم لازمه؟

Borna66
11-28-2012, 09:25 PM
سلام
معمولا کدوم بخش های ریاضی 1 مهمتر هستند وبیشتر از اون قسمت ها سوال های تستی داده میشه؟ سوالهای تشریحی چطور؟
خوندن کتاب به تنهایی کفایت میکنه یا کتب کمک آموزشی شامل تست هم لازمه؟

با سلام
به نظره من خواندن کل کتاب مخصوصا تمارین حل شده کتاب نیاز مبرم برای پاس شدن درس هست و هم چنین حل تمرین و منابع کمک اموزشی هم اگر باشد به نظره من بهتر هست و در این زمینه یک منبع کمک درسی امورشی ریاضی 1 خدمتون معرفی می کنم که به نظره من از همه لحاظ مفید و کاربردی و مرقون به سرقه هست که به ادرس زیر قابل ارایه و توضیح هست

بسته آموزش تصویری ریاضی عمومی 1 شامل فیلم، نمونه سوال،‌ حل تمرین، آزمون ساز، کتابچه خلاصه نکات
"امکانات نرم افزار:
• آموزش گام به گام درس به صورت تصویری
• خلاصه مطالب درس بصورت اسلاید آموزشی
• آموزش درس توسط اساتید مجرب و عضو هیئت علمی دانشگاه
• نمونه سوالات امتحانی پایان ترم به همراه پاسخ تشریحی (۱۲ ترم متوالی)
• آزمون ساز پیشرفته (ترمی، فصلی، جامع) به همراه ثبت سوابق آزمون های دانشجو
• قابلیت مشاهده خلاصه فیلم های آموزشی برای مرور و یادگیری سریع درس
• پاسخ به سوالات علمی از طریق تالارهای گفتگوی استاد زانیس
• حل تشریحی تمرین های کتاب
• به همراه کتابچه خلاصه نکات مهم درس برای مرور سریع و آمادگی امتحان

اطلاع بیشتر جهت تهیه (http://ostadzanis.ir/detail.php?id3=61591&bz=32012&ob&su&no)

روزگار خوش

917504596
01-10-2013, 01:45 AM
چرانمونه سوال های مهندسی شهرسازی ندارین؟

Borna66
01-10-2013, 02:44 PM
چرانمونه سوال های مهندسی شهرسازی ندارین؟

با سلام

بارها گفته شود چون نمونه سوالات بعضی رشته ها توسط سازمان مرکزی پیام نور منتشر نشده که ما فراهم کنید و درج کنیم

ضمنا در این تاپیک جای این طور درخواست ها و سوالات نیست

روزگار خوش