PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات و پيشنهادات و نظرات بخش نمونه سوالات گروه روانشناسي

Borna66
08-25-2009, 11:57 PM
پيشنهادات و انتقادات و نظرات مرتبط با

بخش نمونه سوالات گروه روانشناسي

با سلام خدمت دوستان عزيز

اميدوارم هرجا هستيد خوش و سلامت باشيد.

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي توانيد هر گونه انتقاد و پيشنهادت و ايده و نظره خاصي در مورد مسايل مختلف بخش نمونه سوالات بخش نمونه سوالات گروه روانشناسي داريد مي توانيد بصورت عادلانه و با رعايت ادب و نزاكت آنرا مطرح كنيد.

مطمئنا در اسرع وقت به انتقادات و پيشنهادات و ايده ها ي و نظرات شما عزيزان رسيدگي و در صورت امكان اجرا مي شود.

ما كادر مديريتي باشگاه هميشه منتظره به انتقادات و پيشنهادات و ايده ها ي و نظرات مفيد و اثر بخش و سازنده ي شما عزيزان گرامي هستيم و خواهيم بود.

روزگار خوش همه دوستان

باتشكر:طه- Borna66

اقاقی
10-02-2009, 12:52 PM
خیلی ممنووووووووووووووووووووون واقعا دست مریزاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمی دونم اگه اینجا رو پیدا نمی کردم کجا می تونستم نموه سوال تهیه کنم ممنوووووووووووووووووووووو ووووووووووونم

kampenhood
11-10-2009, 01:34 PM
با سلام لطفا طریقه دانلود نمونه سوالات را توضیح دهید من نتوانستم این کار را کنم.

sunyboy
11-10-2009, 03:08 PM
با سلام لطفا طریقه دانلود نمونه سوالات را توضیح دهید من نتوانستم این کار را کنم.

دوست گرامی خیلی راحت هست! فقط روی لینک دریافت نمونه سوال مورد نظر کلیک کنید همین! البته بعضی از دوستان روی نمونه سوالات کلیک راست میکنند و بعدش گزینه سیو رو میزنن که این اشتباهه!! باید فقط روش کلیک را چپ کنند بعدش اتوماتیک شروع میکنه به ذخیره شدن!!

موفق باشید

با احترام مدیریت باشگاه

rezareza
12-04-2009, 12:32 PM
:290:

انور
12-13-2009, 05:46 PM
چرا نمونه سوالات قدیمی دارین؟

sunyboy
12-13-2009, 08:40 PM
چرا نمونه سوالات قدیمی دارین؟

اگر اندکی صبور باشید نمونه سوالات جدید در حال اپلود شدن در باشگاه هستند!

با احترام مدیریت باشگاه

zafarghandi
01-17-2010, 04:32 PM
چرا سوالات دانلود نمي شه و اصلا دكمه اي براي دانلود نداره روي هر چيزي كليك مي كني نهايتاً به همين صفحه مي رسي يا به يك سري كد دسترسي پيدا مي كني.

Borna66
01-18-2010, 10:33 AM

:290:

چرا سوالات دانلود نمي شه و اصلا دكمه اي براي دانلود نداره روي هر چيزي كليك مي كني نهايتاً به همين صفحه مي رسي يا به يك سري كد دسترسي پيدا مي كني.

با سلام
براي آموزش چگونگي دانلود و استفاده از نمونه سوالات باشگاه به لينك زير مراجعه كنيد
آموزش جامع و كاربردي چگونگي دانلود و استفاده نمونه سوالات باشگاه (http://pnu-club.com/pnu.thread21687.html)

روزگار خوش

نيكو
08-15-2012, 03:48 PM
با سلام .با عرض معذرت باتوجه به توضيحاتي كه راجع به دانلود كردن داده ايد من باز هم موفق به دانلود نشدم .فكر نمي كنيد واقعا اين كار خيلي سخته.چون خيلي ها همين مشكل دارن.:42::42::164:

sunyboy
08-15-2012, 04:15 PM
با سلام .با عرض معذرت باتوجه به توضيحاتي كه راجع به دانلود كردن داده ايد من باز هم موفق به دانلود نشدم .فكر نمي كنيد واقعا اين كار خيلي سخته.چون خيلي ها همين مشكل دارن.:42::42::164:

کجاش مشکله؟ یعنی شما نمیتوانید روی نمونه سوال مورد نظر کلیک کنید تا دانلود شود؟

http://up.pnu-club.com/images/lnnpra9hd4g5844wnqwl.gif (http://up.pnu-club.com/images/lnnpra9hd4g5844wnqwl.gif)

استاد جوان
12-12-2012, 11:17 PM
سلام ممنون از سایت خوب و فعالتون.خیلی به من کمک کرده در طرح سوالات.فقط اگه امکانش هست سوالات سال های گذشته فیزیولوژی اعصاب و غدد رشته ی روانشناسی رو هم تو سایتتون بگذارید.با تشکر

Borna66
04-22-2013, 05:14 PM
سلام ممنون از سایت خوب و فعالتون.خیلی به من کمک کرده در طرح سوالات.فقط اگه امکانش هست سوالات سال های گذشته فیزیولوژی اعصاب و غدد رشته ی روانشناسی رو هم تو سایتتون بگذارید.با تشکر

با سلام

خواهش.لطف دارید

چشم اگر فراهم سازی شود حتما درج و اطلاع رسانی می کنیم

روزگار خوش

mj0098
05-11-2013, 01:00 PM
ای بابا ملتی رو سر کار گذاشتین اقا اصلا دانلود نمیشه

Borna66
05-11-2013, 02:51 PM
ای بابا ملتی رو سر کار گذاشتین اقا اصلا دانلود نمیشه

با سلام

دوست گرامی شما بلدنیستید دانلود کنید حرفی دیگر هست...و مشکل را بر سرباشگاه نیاندازید...اگر مشکلی در هر جایی هست بصورت واضح و مودبانه مطرح کنید در خدمتون هستیم

ضمنا ما کسی را سرکار نگذاشتید و برای کسی هم دعوت نامه ارسال نکردیم بیایید باشگاه سرکار باشد

موفق باشید

رزگار خوش