PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرات و انتقادات و پيشنهاد كاربران از مديران باشگاه

Borna66
08-22-2009, 10:27 PM
با سلام

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي تونيد هر گونه نظرات و انتقادات و پيشنهاد خاصي در مورد عملكرد ،فعاليت و رفتار و ... مديران باشگاه داريد حتما با رعايت ادب و احترام در اين تاپيك مطرح كنيد.مطمئنا در اسرع وقت به آن رسيدگي ،رفع و پاسخگويي داده مي شود.

ما مسئوليت باشگاه مشتاقانه منتظره ارايه نظرات مختلف شما كاربران عزيز هستيم.

باتشكر. مديريت باشگاه

روزگار خوش

hamidy
10-02-2009, 01:04 PM
با سلام
ضمن تشکر از کلیه مدیران عزیز که این سایت جامع و کامل رو راه اندازی کردند
یک نکته اینکه چرا بعضی سوال ها که مطرح می شه کسی پاسخگو نیست
شاید یک سوالی که مطرح می شه برای فرد خیلی مهم باشه و زمانی کمی هم جهت دریافت پاسخ او باشه
به هر حال از زحمت تمامی کسانی که باعث کمک به دیگران می شن از جمله مدیران این سایت تشکر می کنم
همیشه موفق و پیروز باشید

NIMA.N
10-02-2009, 01:58 PM
با سلام
ضمن تشکر از کلیه مدیران عزیز که این سایت جامع و کامل رو راه اندازی کردند
یک نکته اینکه چرا بعضی سوال ها که مطرح می شه کسی پاسخگو نیست
شاید یک سوالی که مطرح می شه برای فرد خیلی مهم باشه و زمانی کمی هم جهت دریافت پاسخ او باشه
به هر حال از زحمت تمامی کسانی که باعث کمک به دیگران می شن از جمله مدیران این سایت تشکر می کنم
همیشه موفق و پیروز باشید

سلام. با تشكر از شما دوست عزيز. من به شخصه و مديران ديگر هم همينجور سعي ميكنن خيلي زود به جواب دوستان رسيدگي كنند و زود جواب رو بدن. شما سوالي پرسيدين كه كسي جواب نداده باشه؟

hamidy
10-05-2009, 09:44 AM
سلام. با تشكر از شما دوست عزيز. من به شخصه و مديران ديگر هم همينجور سعي ميكنن خيلي زود به جواب دوستان رسيدگي كنند و زود جواب رو بدن. شما سوالي پرسيدين كه كسي جواب نداده باشه؟
ممنون دوست عزیز
آره ولی دیرتر پاسخ رو دریافت کردم
به هر حال ممنون از لطف شما و مدیران عزیز این باشگاه
آرزوی موفقیت روز افزون دارم

NIMA.N
10-05-2009, 11:30 AM
آره ولی دیرتر پاسخ رو دریافت کردم

بله شرمنده به خاطر اينكه من كمي سرم شلوغ بود . سعي ميكنم زودتر جواب بدم

ملکپور
12-03-2009, 12:04 PM
سلام . خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم و البته بیشتر از آن با دوستانی که میتونم از آنها راهنمائی بگیرم . میدونم که مدیریت آن کار سختی و نیاز به این داره که همه کاربرها همکاری لازم و مفید داشته باشند . من پیشنهادی دارم که فکر میکنم به جذابیت و بیشتر شدن کاربرها کمک کنه . اینکه امکان دانلود کتابهایی که در مقاطع مختلف تحصیلی و رشته های مختلف دانشگاههای پیام نور در سایت قرار بدهیم . البته با اجازه مدیریت چون میدونم ممکن این کار بتونه واسه سایت کسب درآمد هم داشته باشه.

sunyboy
12-03-2009, 12:31 PM
سلام . خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم و البته بیشتر از آن با دوستانی که میتونم از آنها راهنمائی بگیرم . میدونم که مدیریت آن کار سختی و نیاز به این داره که همه کاربرها همکاری لازم و مفید داشته باشند . من پیشنهادی دارم که فکر میکنم به جذابیت و بیشتر شدن کاربرها کمک کنه . اینکه امکان دانلود کتابهایی که در مقاطع مختلف تحصیلی و رشته های مختلف دانشگاههای پیام نور در سایت قرار بدهیم . البته با اجازه مدیریت چون میدونم ممکن این کار بتونه واسه سایت کسب درآمد هم داشته باشه.

ممنون ما هم خوشحالیم که شما هم به جمع ما پیوستید!

کار خیلی خوبی است اگر شما میتوایند این کتابها را تهیه کنید یا در اختیار دارین و میتوانید انها را در باشگاه قرار دهید یا اگر هم شما دارید و نمیتوانید در باشگاه بدلایل کمی وقت یا سرعت نت و غیره بگذارید لطفا انها برای برای بنده ارسال کنید تا با نام شما در باشگاه قرار دهم!

با احترام مدیریت باشگاه

yas69
12-14-2009, 12:07 PM
با سلام
مدیران محترم لطفا کمی هم به بخش نمونه سوالات توجه کنید.
نمونه سوالات رشته فلسفه و کلام رو بیشتر کنید و از همه درسا نمونه سوال بذارید.
هرچقدر تعداد نمونه سوالاتتون بیشتر باشه متقاضی بیشتری پیدا میکنید.
با تشکر

Borna66
12-14-2009, 12:21 PM
با سلام
مدیران محترم لطفا کمی هم به بخش نمونه سوالات توجه کنید.
نمونه سوالات رشته فلسفه و کلام رو بیشتر کنید و از همه درسا نمونه سوال بذارید.
هرچقدر تعداد نمونه سوالاتتون بیشتر باشه متقاضی بیشتری پیدا میکنید.
با تشکر
با سلام
دوست عزيز. هدف ما هم همين هست كه باشگاه منبي جامع براي همه پيام نوري هاي عزيز در تمامي رشته ها باشد. در مورد نمونه سوالات هم همين طور داريم عمل مي كنيم و آنچنان هم بكار ننشسته ايم و اگر دقت كنيد و در حال حاضر باشگاه دانشجويان بانك نمونه سوالات پيام نور خوبي در تمامي رشته هادارد هست، نمي گويم از همه نظر خوب هستيم ،فقط همين اين كار درج نمونه سوالات كاري بسيار وقت گير و زمانبر است و در صورتي كه در مورد نمونه سواالات هم به شدت نيرو كم داريم و در حال حاضر فقط دو نفر مسئول اين كار هستند.با اين حال ما سعي و تلاش خودمان رو مي كنيم تا بتوانيم به شما عزيزان خدمتي در حد توان خود برسانيم.
با اين حال شما دوست عزيز اگر نمونه سوالي مدنظرتون هست در بخش درخواست نمونه سوالات مطالبق با رشتهي و گروه تحصيليتون معين كنيد حتما به ْن رسيدگي مي كنيم.

ممنون دوست عزيز و گرامي بابت نظرتون.بازم هم اگرموردي و نظري و انتقاد و پيشنهادي بود حتما مطرح كنيد.

روزگار خوش

yas69
12-30-2009, 11:40 AM
باسلام
من درخواست چند نمونه سوال دادم ولی تاحالا هیچکدوم رو نذاشتید.
اگه میشه بذارید قبل از اینکه امتحانات این ترم تموم بشه.

sunyboy
12-30-2009, 12:06 PM
باسلام
من درخواست چند نمونه سوال دادم ولی تاحالا هیچکدوم رو نذاشتید.
اگه میشه بذارید قبل از اینکه امتحانات این ترم تموم بشه.

کاربر عزیز اگر تا حالا به درخواست شما جواب داده نشده حتما موجودی نداشتیم! ولی خب شما یکبار دیگر در بخش مربوط درخواست خودتان را مطرح کنید بنده بررسی میکنم اگر موجودی داشتیم برایتان میزارم!

با احترام مدیریت باشگاه

alireza_66
12-30-2009, 08:40 PM
تو رو خدا واسه من جواب 3تا سوالو بدین التماس می کنم (این سوالا مربوط به کتاب پایگاه داده می شه)
1-سوال 11 فصل 2
2-سوال 9 فصل 5
3-سوال 13 فصل 5

Mr_Pm
03-11-2010, 03:38 PM
درود به دوستان و دست اندر کاران و مسئولان ذی ربط
من یک انتقاد و در عین حال یک پیشنهاد داشتم
رشته ی من مهندسی ماشینهای کشاورزی و مکانیزاسیون است از آنجایی که رشته ی کشاورزی و گرایش های آن از جمله رشته های مهندسی است و همانطورکه در صفحه ی اصلی این تارنما ملاحظه کردم شاهد این بودم که شما این رشته را به نام رشته ی مهندسی معرفی نکردید
خواهشمندیم به خاطر ارج دادن به این رشته و احترام به دانشجوان این رشته، رشته ی کشاورزی و گرایش های آنرا با نام مهندسی کشاورزی بنویسید
با سپاس از شما

Borna66
04-14-2010, 11:17 PM
تو رو خدا واسه من جواب 3تا سوالو بدین التماس می کنم (این سوالا مربوط به کتاب پایگاه داده می شه)
1-سوال 11 فصل 2
2-سوال 9 فصل 5
3-سوال 13 فصل 5
با سلام
دوست عزيز مطئنا اگر شما سوالتون رو در جاي مناسب خود مطرح كنيد
پايگاه داده ها (http://pnu-club.com/pnu.825.html)
سريعتر به جواب مي رسيد.
موفق باشيد.

روزگار خوش

Borna66
04-14-2010, 11:18 PM
درود به دوستان و دست اندر کاران و مسئولان ذی ربط
من یک انتقاد و در عین حال یک پیشنهاد داشتم
رشته ی من مهندسی ماشینهای کشاورزی و مکانیزاسیون است از آنجایی که رشته ی کشاورزی و گرایش های آن از جمله رشته های مهندسی است و همانطورکه در صفحه ی اصلی این تارنما ملاحظه کردم شاهد این بودم که شما این رشته را به نام رشته ی مهندسی معرفی نکردید
خواهشمندیم به خاطر ارج دادن به این رشته و احترام به دانشجوان این رشته، رشته ی کشاورزی و گرایش های آنرا با نام مهندسی کشاورزی بنویسید
با سپاس از شما

با سلام
ممنون دوست عزيز از ارايه نظرات خوبتون.
چشم پيشنهاد شمذ رو در بخش مديريت مطرح و در صورت تاييد نهايي حتما به اقدام ان صورت مي گيرد.
موفق باشيد.

روزگار خوش

ATHENA
10-11-2010, 03:03 PM
سلام , سلامي به قشنگي امروز, به زيباي روزي كه فرشته هامون از آسمون اومدن!
سلامي به گرمي خنده هاي شما دوستان گلم ، http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

دنیای ما دنیای پر از اتفاق خوب و بده ، یه روزی ماه نورش خیلی زیاده یه روز خورشید هیچ چیزی تو دنیای ما غیر ممکن نیست ،

روزهامون میاد و میره این ماها هستیم که مشکلاتی داریم و غم هایی داریم منم یه مشکلی دارم طی این مدت که نبودم خیلی شدید شده بود http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

راستش همین باعث دوری من از شماها شد http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

نمی دونستم کجا باید این پست رو بدم این بود که اینجا زدم :72::172:

از همه شماها ممنونم http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

shadi1
10-26-2010, 07:42 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم باشگاه پیام نور
یک سوال داشتم:
آیا کتابهای نفیس و خطی مخصوص کاربران ویژه جزء کتابهای فروشی(فروشگاه) می باشد؟
لطفا اگر جزء کتابهای فروشی نیست انها را نیز به فروشگاه اضافه کنید.

با تشکر از زحمات شما

sunyboy
10-28-2010, 02:03 PM
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم باشگاه پیام نور
یک سوال داشتم:
آیا کتابهای نفیس و خطی مخصوص کاربران ویژه جزء کتابهای فروشی(فروشگاه) می باشد؟
لطفا اگر جزء کتابهای فروشی نیست انها را نیز به فروشگاه اضافه کنید.

با تشکر از زحمات شما

بزودي اين كتب را به فروشگاه هم اضافه ميكنيم تا دوستاني كه سرعت نت انها پايين هست با قيمت مناسب يكجا و كامل خريداري كنند!!

با احترام مديريت باشگاه

canon1362
10-29-2010, 12:47 PM
سلام
می خواستم تشکر کنم از باشگاه و محتویاتش مخصوص بخش بانک نمونه سوالات اش که واقعا گل کاشتید و توی نت حرفه اول می زنید در فروم و خدمت رسانی به کاربر .دست مریزاد و خسته نباشی به همتون مخصوصا مدیر محترم Borna66 که زحمت ارسال همه نمونه سوالات و محتویاتش کاربردی را در باشگاه کشیده اند.

Borna66
11-14-2011, 03:06 PM
سلام
می خواستم تشکر کنم از باشگاه و محتویاتش مخصوص بخش بانک نمونه سوالات اش که واقعا گل کاشتید و توی نت حرفه اول می زنید در فروم و خدمت رسانی به کاربر .دست مریزاد و خسته نباشی به همتون مخصوصا مدیر محترم Borna66 که زحمت ارسال همه نمونه سوالات و محتویاتش کاربردی را در باشگاه کشیده اند.

با سلام
خواهش لطف دارید

و باشگاه نتیجه تلاش یک کار گروهی هست و ما هم جزیی از ان هستیم

موفق باشید

روزگار خوش

ttrasn
12-13-2011, 07:10 PM
با سلام خدمت تمامی بچه های گل باشگاه:72:یه گله داشتم از بعضی از مدیرای باشگاه.رابطه بعضی از مدیران خیلی رسمی و خشکه که همین باعث دلسردی گفتگو بین کاربرا و مدیرا میشه.متاسفانه:25:و یک نکته دیگه اینه که بعضی از مدیرا با دکمه سپاس اصلا میونه ای ندارن.خواهش من اینه که صمیمیت و بیشتر کنین و برای ارسالهای مفید چه از جانب مدیران و چه از جانب کاربران ارزش قائل بشید.باور کنید. پیشرفت باشگاه پیشرفت همه ی ما هست.:168::43: :281: