PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرات و انتقادات و پيشنهادات كاربران از باشگاه

صفحه ها : [1] 2

Borna66
08-22-2009, 10:27 PM
با سلام

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي تونيد هر گونه نظرات و انتقادات و پيشنهاد خاصي در مورد بخش ها و امكانات مختلف باشگاه داريد حتما با رعايت ادب و احترام در اين تاپيك مطرح كنيد.مطمئنا در اسرع وقت به آن رسيدگي ،رفع و پاسخگويي داده مي شود.

صفحه مطرح كنند تا ما سريعا پيگير ان مورد باشيم.

حتما ما مسئولين بالايي باشگاه خوشحال مي شويم از نظرات سازنده و تاثيرگذار شما عزيزان اين مورد آگاه و مطلع شويم و در صورت نياز حتما در اولين فرصت پاسخگو خواهيم بود.http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

http://pnu-club.com/imported/2009/08/1520.jpg

تذكر مهم:
با هر گونه بي حرمتي و بي ادبي در اين تاپيك به شدت برخورد مي شودhttp://pnu-club.com/imported/mising.jpg

باتشكرhttp://pnu-club.com/imported/mising.jpg
روزگار خوش

ما مسئولين باشگاه مشتاقانه منتظره ارايه نظرات مختلف شما كاربران عزيز هستيم.

باتشكر. مديريت باشگاه

روزگار خوش

skylark
08-23-2009, 11:07 PM
خواهش می کنم پیام هایی که به اشخاص حقیقی و حقوقی توهین می شود را حذف کنید.
(مثل اون بی فرهنگی که به شما فحش داده بود.)

Borna66
08-24-2009, 12:09 AM
خواهش می کنم پیام هایی که به اشخاص حقیقی و حقوقی توهین می شود را حذف کنید.
(مثل اون بی فرهنگی که به شما فحش داده بود.)

با سلام
خيلي ممنون دوست عزيز به اين نكته اشاره كرديد.
حتما همين كار رو خواهيم كرد و به شدت با متخاصي برخورد خواهد شد.
روزگار خوش

م.م_ب
09-06-2009, 02:28 PM
چندتا سوال از درون مایه ی کار داشتم. ببخشیدا، فضولیه!
میخوام بدونم شما این سایت رو چطور اداره می کنید؟ مثلا مراغه کجا، نیشابور کجا؟ شما تا چه حد با هم رابطه دارید و همدیگه رو می شناسید؟ آیا ارتباطتون کاملا الکترونیکیه (والبته مالی) یا بیشتره؟ بانی سایت دانشجوست یا فارغ التحصیل یا . . . ؟ اصلا چرا اینقدر سوالات محرمانه بپرسم که مجبور بشید جواب ندید؛ یه سوال عمومی پرسیده نشده: چطورمیشه کاربر فعال یا مدیر شد؟ حالا چه رده پایین چه رده متوسط؟
:290:

Borna66
09-14-2009, 03:37 PM
چندتا سوال از درون مایه ی کار داشتم. ببخشیدا، فضولیه!
میخوام بدونم شما این سایت رو چطور اداره می کنید؟ مثلا مراغه کجا، نیشابور کجا؟ شما تا چه حد با هم رابطه دارید و همدیگه رو می شناسید؟ آیا ارتباطتون کاملا الکترونیکیه (والبته مالی) یا بیشتره؟ بانی سایت دانشجوست یا فارغ التحصیل یا . . . ؟ اصلا چرا اینقدر سوالات محرمانه بپرسم که مجبور بشید جواب ندید؛ یه سوال عمومی پرسیده نشده: چطورمیشه کاربر فعال یا مدیر شد؟ حالا چه رده پایین چه رده متوسط؟

با سلام خدمت دوست عزيز
مانعي نيست سوالت شما در نوع خود جالب هست و به همه ي آنها پاسخ و شفاف سازي مي شود.
اين سايت(باشگاه دانشجويان پيام نور) از هر شهري از جاي جاي جهان و ايران اداره مي شود و مدريت اش مخصوص به شهر خاصي نيست،ارتباط مديران رده ي بالاي باشگاه بسيار دوستانه و بصورت هاي مختلف(تلفني-الكترونيكي-متينگ و...) در مورد مورد مسايل مختلف باشگاه و بصورت روزانه مي باشد.باني باشگاه و در واقع هسته اوليه باشگاه رو جناب مدير كل (sunyboy) برپا كردند و بقيه به مرور اضافه شدند و باعث هرچه بهتر شدن باشگاه شدند و خواهند شد (از جمله بنده).

در مورد سوال اخرتون كه چظور ميشه كاربر فعال يا مدير شد،ابتدا فعاليت خود رو در بخش موردنظر خود در باشگاه شروع كرده و اگرفعاليت شما خوب و مداوم باشد از طرف مديران رده ي بالاي باشگاه به شما پيشنهاد مديريت خواهد شد(مثلا حدااقل 200-300 مطلبو پست مفيد زده باشيد) و نهايتا مدير آزمايشي در بخش مدنظرتون خواهيد شد و بعد از تاييد و ثبيت فعاليت شما در باشگاه به مدير ثابت و در صورت فعاليت بهتر و مداومتر به درجات بالاتر نايل مي شويد.

اميدوارم پاسخ ها گويا و روشن باشد.

روزگار خوش

م.م_ب
09-15-2009, 09:36 AM
از پاسختون ممنونم. تقریبا جوابم رو گرفتم.
من خودم بدم نمیومد مدیر بشم ولی با این شرایطی که شما گفتی کاملا پشیمون شدم. کی حال داره این همه مطلب بده. همین طوریه که خیلی از بخش های سایت الآن بدون مدیره. البته مفید بودن باید بیشتر مورد توجه قرار بگیره. به نظرم خیلی از تاپیک ها قابل ادغام شدن بودن.
در ضمن من خودم از سایت شما(borna66.ir) اینجا رو پیدا کردم. انصافا نمونه سوالات تو کل اینترنت بینظیره.(بدون اغراق)

Borna66
09-15-2009, 10:34 AM
از پاسختون ممنونم. تقریبا جوابم رو گرفتم.
من خودم بدم نمیومد مدیر بشم ولی با این شرایطی که شما گفتی کاملا پشیمون شدم. کی حال داره این همه مطلب بده. همین طوریه که خیلی از بخش های سایت الآن بدون مدیره. البته مفید بودن باید بیشتر مورد توجه قرار بگیره. به نظرم خیلی از تاپیک ها قابل ادغام شدن بودن.
در ضمن من خودم از سایت شما(borna66.ir) اینجا رو پیدا کردم. انصافا نمونه سوالات تو کل اینترنت بینظیره.(بدون اغراق)
با سلام
خواهش دوست عزيز لطف داريد.هر آنچه در باشگاه هست از ان شما كاربران عزيز هست
مطمنا انجام هر كاري حوصله و حال خودش رو مي خواهد و مديريت در اين باشگاه لياقت خاصه خودش و همچنين سلسله مراتب خاض خودش را دارد.
بنده پاسخ شما رو صادقانه گفتم اميدوارم براي ساير دوستان هم كاربردي باشد.
روزگار خوش

mahdi271
10-28-2009, 12:01 AM
سلام
من می خواستم بدونم چرا 5 روز قبل از پایان مسابقه گفتید مسابقه به علت کمی استقبال به زمان دیگه انتقال پیدا می کنه؟
به نظر من درست نبود که 5 روز قبل از پایان مسابقه این کار رو کردید این یجور توهین به کسایی هست که داشتن مسابقه میدادن شما راحت می تونستید بعد از پایان این دور مسابقه بگید چون استقبال کم هست دیگه مسابقه برگزار نمیشه .
راه دور نمیرم من داشتم مسابقه میدادم و ناراحت شدم از این رفتار که یک دفعه همه چیز خورد اونم روزای اخر مسابقه.
من حرفم رو زدم و منتظر جواب شما هستم

sunyboy
10-28-2009, 12:16 AM
حق با شماست ولی وقتی سه نفر دارن فعالیت میکنن و بقیه نیستند که نشد مسابقه هدف ما شرکت بیش از 50 نفر در این مسابقه بود نه سه نفر! هزینه جوایز این مسابقه را خودمان میدیم اونم بخاطر رشد باشگاه اگر فقط سه نفر پست بدن و بقیه کم فعالیت باشند این یک جور ضرر به مدیران باشگاه هست چون نه باشگاه پر محتوا شده نه کاربران باشگاه تمایل پیدا کردند که فعالیت کنند در ضمن فقط سه نفر توی مسابقه شرکت کردند برای همین مسابقه حذف شد البته در اویل قرار بود حذف بشه بدلیل اینکه بنده مشکلاتی داشتم نتونستم زیاد به باشگاه سر بزنم برای همین موند برای چند وقت پیش !! از همه شما دوستان عزیز پوزش میخواهیم حق باشماست ولی با توجه به دلایل ذکر شده مسابقه فعلا تا اطلاع ثانوی حذف شده است!!

با احترام مدیریت باشگاه

mahdi271
10-28-2009, 08:44 AM
تا وقتی ما مدیرا هفته ای یکبار میایم سر میزنیم از بقیه نباید انتظار فعالیت داشته باشید .
یک دلیل دیگه هم داره که اونم اینه که کسی بازدید نمی کنه از قسمت های باشگاه، حتی مدیرای عزیز که با هم دوست هستیم.
یک مثال میزنم در مورد خودم من یک قسمت درست کردم تو قسمت ادبیات به اسم اشعار شاعران معاصر که وقتی 15 صفحه بود با خودم 6 نفر بازدید کننده داشت الانم که شده 48 صفحه بازم همون 6 تا بازدید کننده رو داشته حالا این خوبه که 6 بازدید کننده داشته این آمار بالا هم هست به نظرم.
تو اون 48 صفحه 3 تا پست غیر از پست های من هست که این آمار وحشتناک هست پس اول ما مدیرا باید یک کمکی کنیم میدونم همه گرفتاریم کار داریم اما وقتی مسولیت قبول کردیم باید کارمون رو درست انجام بدیم دیگه.
نمیگم هر روز بیاییم هر ده روز یکبار بیاییم اما درست و اصولی وبا مطلب جدید بیاییم.
شما میدونید مدیرای قسمت ها ارسال هایی رو که به تالاری که خودشون مسولش هستن رو کم می خونن و از روش میگذرن پس از یک کاربر عادی انتظار نداشته باشید فعالیت کنه.
همون ده روز مدیرا به باشگاه سر بزنن اما مردونه نه برا رفع تکلیف با مطلب بیان تا دیگران تشویق بشن
چرا نباید مدیرا تو قسمت های دوستاشون برن و نظر بدن و فعالیت کنن؟
من خودم از زبان انگلیسی متنفرم اما بخاطر دوستم میرم و فعالیت می کنم تا دوستم تشویق بشه اما اکثر مدیرا بی حال هستن نمیدونم چرا اما توی تابستون اینجوری نبودن اصلا.
بازم میگم کم بیایید باشگاه اما با روحیه و با مطلب کسی منکر گرفتاری های شما تو بیرون از باشگاه نیست اما اینجا هم مسولیت دارید.
اول به مدیرا گفتم چون اینجا مسولیت دارن بعد بقیه کاربرا.

TAHA
10-28-2009, 03:15 PM
تا وقتی ما مدیرا هفته ای یکبار میایم سر میزنیم از بقیه نباید انتظار فعالیت داشته باشید .
یک دلیل دیگه هم داره که اونم اینه که کسی بازدید نمی کنه از قسمت های باشگاه، حتی مدیرای عزیز که با هم دوست هستیم.
یک مثال میزنم در مورد خودم من یک قسمت درست کردم تو قسمت ادبیات به اسم اشعار شاعران معاصر که وقتی 15 صفحه بود با خودم 6 نفر بازدید کننده داشت الانم که شده 48 صفحه بازم همون 6 تا بازدید کننده رو داشته حالا این خوبه که 6 بازدید کننده داشته این آمار بالا هم هست به نظرم.
تو اون 48 صفحه 3 تا پست غیر از پست های من هست که این آمار وحشتناک هست پس اول ما مدیرا باید یک کمکی کنیم میدونم همه گرفتاریم کار داریم اما وقتی مسولیت قبول کردیم باید کارمون رو درست انجام بدیم دیگه.
نمیگم هر روز بیاییم هر ده روز یکبار بیاییم اما درست و اصولی وبا مطلب جدید بیاییم.
شما میدونید مدیرای قسمت ها ارسال هایی رو که به تالاری که خودشون مسولش هستن رو کم می خونن و از روش میگذرن پس از یک کاربر عادی انتظار نداشته باشید فعالیت کنه.
همون ده روز مدیرا به باشگاه سر بزنن اما مردونه نه برا رفع تکلیف با مطلب بیان تا دیگران تشویق بشن
چرا نباید مدیرا تو قسمت های دوستاشون برن و نظر بدن و فعالیت کنن؟
من خودم از زبان انگلیسی متنفرم اما بخاطر دوستم میرم و فعالیت می کنم تا دوستم تشویق بشه اما اکثر مدیرا بی حال هستن نمیدونم چرا اما توی تابستون اینجوری نبودن اصلا.
بازم میگم کم بیایید باشگاه اما با روحیه و با مطلب کسی منکر گرفتاری های شما تو بیرون از باشگاه نیست اما اینجا هم مسولیت دارید.
اول به مدیرا گفتم چون اینجا مسولیت دارن بعد بقیه کاربرا.
سلام
با نظره اقا مهدي گل كاملا موافق هستم. و مديران اگر مسوليتي به دوش مي گيرند حداقل اونا انجام بدهند تا يك الگو خوب براي كاربران عادي باشند.نمي گند تند تند سر بزنند همش فعاليت كنند.مثلا هفته اي 20-30 پست مفيد هم كافي هست براي يك مدير بخش و اگر دوسنتند 5-6 باري توي هفته سري به باشگاه بزند..

mahdi271
10-28-2009, 03:58 PM
سر زدن به باشگاه سخت نیست من روزی 5 بار میام اما مثلا 5 دقیقه بعد از باشگاه میمرم نمی گم روزی 5 بار روزی 1 بیایید بخدا سخت نیست.
اگه دانشجو باشید که راحت از سایت دانشجویی هم میشه اومد باشگاه و مجانی هم میفته که ماشاالله همه هم دانشجو هستیم دیگه

sunyboy
10-28-2009, 05:30 PM
امیدوارم همه اعضای سایت عین آقا مهدی به حضور سبز خودشان باعث رشد و ترقی باشگاه باشند!

با احترام مدیریت باشگاه

yashar
10-28-2009, 10:23 PM
آقاي مدير سياسي شدي ها .حضور سبز ديگه چه صيغه ايه؟

sunyboy
10-29-2009, 01:14 AM
آقاي مدير سياسي شدي ها .حضور سبز ديگه چه صيغه ايه؟

نه بابا منظورم این بود که فعالیت کنن دیگه شما برداشت بد نکنین!:68:

با احترام مدیریت باشگاه

50cent
11-03-2009, 08:47 PM
اگه امکانش هست رنگه کله سایتو تغییر بدین فک کنم سفید خوبه مثله بقیه سایتا

sunyboy
11-03-2009, 09:07 PM
اگه امکانش هست رنگه کله سایتو تغییر بدین فک کنم سفید خوبه مثله بقیه سایتا

نظر شما خیلی خوبه واین قالب رو اکثر کاربران دوست دارن! برزودی چندین قالب برای باشگاه نصب خواهیم کرد تا هر کاربر بنا به سلیقه خودش هر کدوم را که دوست داشته باشد میتوایند انتخاب کند تا با ان قالب در باشگاه فعالیت کند!

با احترام مدیریت باشگاه

50cent
11-04-2009, 01:35 AM
مرسی و ممنون که توجه کردین.اگه همکانش شد من سایتتونو تو بلاگ خودمون میذارم تا امار کاربرا بالا بره

50cent
11-04-2009, 01:47 AM
خواهشن دوستانی که عضو میشن واسه خندشم که شده لااقل تو یه تاپیک نظر بذارن و اعلام وجود کنند.کم کم اماره سایت بالا میره اما الان ماها باس به اینجا رونق بدیم.تشکر می کنم از دوستانی که این نظرو میخونن و عمل می کنند

مژگان
11-04-2009, 09:15 PM
فکر کنم تو تالار پزشکی سلامت وخانواده جای تاپیک هنر در خانه ،خالی است .

50cent
11-04-2009, 09:26 PM
خالی هست اما شما پرش نکن.کی میاد اینجا اشپزی یاد بگیره
دخترا که ماشالاه وقتی دانشجو میشن دست به سیاه سفید نمی زنن
ما پسرا هم که تخم مرغ می خوریم.

50cent
11-04-2009, 09:28 PM
نامردا تشکر کنید امتیازم زیاد شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

sunyboy
11-04-2009, 10:34 PM
فکر کنم تو تالار پزشکی سلامت وخانواده جای تاپیک هنر در خانه ،خالی است .

مژگان خانوم شما باید درخواست خودتان را در تالار مدیران و تاپیک مربوطه بیان کنید نه در اینجا!

با احترام مدیریت باشگاه

مژگان
11-05-2009, 11:42 AM
مژگان خانوم شما باید درخواست خودتان را در تالار مدیران و تاپیک مربوطه بیان کنید نه در اینجا!

با احترام مدیریت باشگاه

آخه خواستم احساس فروتنی رو منتقل کنم !:78:

mortezaeb65
11-12-2009, 01:28 PM
باشگاه خوبی رو راه اندازی کردید.تشکر میکنم.
یه انتقادا داشتم و اونم اینکه نمونه سوالاتی که گذاشتید مشخص نیست برای کدام نیمسال هستش (داخل فایلو نمیگم) باید فایلو باز کنیم بعد.و اگر کسی اون نمونه سوالو داشته باشه متوجه نمیشه
اگه بتونید جلوی هر نمونه سوال نیمسالشو هم بنویسد بهتر میشه .
به عنوان مثال:نمونه سوال روانشناسی احساس و ادراک نیمسال دوم 87-86
اینجوری هرکسی هم بخواهد نمونه سوال بفرسته میدونه که چی و کدوم نیمسالو بفرسته(تکراری نمیشه ) اون وقت این باشگاه تبدیل به یه باشگاه بانک سوال میشه . و اونوقت اعضای زیادی پیدا میکنه
و باز اونوقت دیگه کسی دکان نمونه سوال فروشی با ایمیل راه نمی اندازه!!!

sunyboy
11-12-2009, 02:29 PM
باشگاه خوبی رو راه اندازی کردید.تشکر میکنم.
یه انتقادا داشتم و اونم اینکه نمونه سوالاتی که گذاشتید مشخص نیست برای کدام نیمسال هستش (داخل فایلو نمیگم) باید فایلو باز کنیم بعد.و اگر کسی اون نمونه سوالو داشته باشه متوجه نمیشه
اگه بتونید جلوی هر نمونه سوال نیمسالشو هم بنویسد بهتر میشه .
به عنوان مثال:نمونه سوال روانشناسی احساس و ادراک نیمسال دوم 87-86
اینجوری هرکسی هم بخواهد نمونه سوال بفرسته میدونه که چی و کدوم نیمسالو بفرسته(تکراری نمیشه ) اون وقت این باشگاه تبدیل به یه باشگاه بانک سوال میشه . و اونوقت اعضای زیادی پیدا میکنه
و باز اونوقت دیگه کسی دکان نمونه سوال فروشی با ایمیل راه نمی اندازه!!!

با سلام و خوش امد گویی به شما دوس عزیز!

دوست عزیز ما همه مشخصات نمونه سوالات را در بالای همان نمونه سوالات ذکر کردیم! ظاهرا دقت نکردین! به این تصویر دقت کنید!

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

امیدوارم توجه شده باشید! در مورد همکاری هم باید بگم ما باید دست به دست هم بدیم و با کمک هم باشگاه رو به اوج برسانیم تا یک مرجع خوب و پر محتوا برای دانشجویان پیام نوری باشه برای همین ما روی کمک و همکاری تک تک اعضای باشگاه حساب میکنیم!

با احترام مدیریت باشگاه

mortezaeb65
11-13-2009, 02:06 PM
آره راست میگید دقت من کم بود از اونجایی که اول صفحه نمونه سوالت معمولا مطالب تکراریه و من همیشه آخر صفحه رو میبینم به اون قسمت توجه نکردم. ببخشید.:290:
ممنون از یادآوریتون

memol
11-14-2009, 01:32 PM
ما(من و مهدی) اینجا به 50cent یه جواب کوچولو داده بودیم پست هامون کو؟

mortezaeb65
11-15-2009, 12:29 AM
فکر کنم بحثمون ادامه خواهد داشت و یه جورایی باید عذر خواهیمو پس بگیرم.
چون مطالبی که گفتید در مورد نمونه سوالهای روانشناسی صحت نداره و هیچکدومشون اون نیمسال تحصیلی که گفتید رو ندارن و احتمالان حرفهای من درسته!!
چند نمونه عکس گرفتم(فایل پیوست). ببنید وبیشتر دقت کنید!؟ :226:

زشت ترین سخن راست ستایش انسان از خویشتن است .

امام علی (ع)

sunyboy
11-15-2009, 01:36 AM
چون مطالبی که گفتید در مورد نمونه سوالهای روانشناسی صحت نداره و هیچکدومشون اون نیمسال تحصیلی که گفتید رو ندارن و احتمالان حرفهای من درسته!!

امام علی (ع)

در این مورد معاونت باشگاه باید جوابگو باشه به ایشان تماس بگیرید!

با احترام مدیریت باشگاه

50cent
11-17-2009, 12:40 AM
سلام sunyboye عزیز یه سوال؟ وقتی کسی مطلبی جدید میذاره یا از پستی تشکر میکنه سایت اتومات رفرش میشه یا نه؟

Borna66
11-17-2009, 02:22 AM

امام علی (ع)

در این مورد معاونت باشگاه باید جوابگو باشه به ایشان تماس بگیرید!

با احترام مدیریت باشگاه

با سلام
بله بنده پاسخ گو هستم .
دليل اش هم اين هست كه بنده يك تنه اكثر نمونه سوالات رشته هاي مختلف را تا الان در باشگاه درج كردم بدون اينكه اساتيد صاحب نظر و صاحب مقام ديگر در اين زمينه بنده را ياري كنند.
بنابراين در مورد بعضي از رشته ها نمونه سوالات بدون تاريخ هست.ديگر نمي شودكاري كرد وبطور كلي دوست عزيز به بودن اين نمونه سوال در باشگاه هم بايد قانع باشيد.چون نمونه سوالات درج شده در باشگاه بصورت رايگان در اختيار همه قرار مي گيرد در صورتي كه همين نمونه سوالات در جاي ديگر براي دريافت آن هرينه اي گرفته ميشود.
در كل هر كاري ابتدايش با نقصي همراه هست كه اگر كار گروهي انجام شد كم كم اين نقض برطرف مي شود. اما كووووووووووووو كاره گروهي در اين زمينه در پيام نور و باشگاه :237:

موفق و سلامت باشيد.
روزگار خوش

sunyboy
11-20-2009, 01:19 PM
سلام sunyboye عزیز یه سوال؟ وقتی کسی مطلبی جدید میذاره یا از پستی تشکر میکنه سایت اتومات رفرش میشه یا نه؟

بعضی از قسمتهای باشگاه بصورا اجاکس کار میکنند یعنی فقط اون قسمتی که لازم هست لود میشه نه همه صفحه! مثلا وقتی که کلید تشکر زده میشه یا در ارسال سریع و غیره... اینطوری هست! اما اگر بخواهید کل صفحه ریفراش بشه باید خودتان دستی اینکارو بکنید!

با احترام مدیریت باشگاه

sunyboy
11-20-2009, 01:26 PM
با سلام
بله بنده پاسخ گو هستم .
دليل اش هم اين هست كه بنده يك تنه اكثر نمونه سوالات رشته هاي مختلف را تا الان در باشگاه درج كردم بدون اينكه اساتيد صاحب نظر و صاحب مقام ديگر در اين زمينه بنده را ياري كنند.
بنابراين در مورد بعضي از رشته ها نمونه سوالات بدون تاريخ هست.ديگر نمي شودكاري كرد وبطور كلي دوست عزيز به بودن اين نمونه سوال در باشگاه هم بايد قانع باشيد.چون نمونه سوالات درج شده در باشگاه بصورت رايگان در اختيار همه قرار مي گيرد در صورتي كه همين نمونه سوالات در جاي ديگر براي دريافت آن هرينه اي گرفته ميشود.
در كل هر كاري ابتدايش با نقصي همراه هست كه اگر كار گروهي انجام شد كم كم اين نقض برطرف مي شود. اما كووووووووووووو كاره گروهي در اين زمينه در پيام نور و باشگاه :237:

موفق و سلامت باشيد.
روزگار خوش

بله حق با شماست ولی از این بعد نمونه سوالات تقسیم بندی شدند به این صورت کار تهیه نمونه سوالات را بنده انجام میدهم وکار درج نمونه سوالات را شما ! باشگاه ما را خیلی چیزا از دیگر سایتهای مشابه برتر کرده که یکیشون همین در اختیار گذاشتن رایگان نمونه سوالات هست! البته برای کسانی که میخواهند مجموعه کاملی را در اختبار داشته باشند ما میتواینم با دریافت مبلغ اندکی اینکا رو بکنیم!

در کل همه ما عزیزان وظیفه داریم برای رشد و ترقی باشگاه تلاش کنیم! از شما هم معاونت محترم باشگاه و تمامی عزیزانی که برای باشگاه زحمت میکشید تشکر و قدردانی میکنم! امیدواریم همیشه در همه مراحل زندگی موفق باشید!

با احترام مدیریت باشگاه

NIMA.N
11-20-2009, 02:42 PM
براي خريد نمونه سوالات پيام نور ميتويند به آدرس زير مراجعه كنيد: ( با قيمت بسيار مناسب)

نمونه سوالات تمامي رشته هاي پيام نور - از سال 84 تا ترم تابستان 88 (http://.ir/forosh)

yas69
12-14-2009, 11:58 AM
با سلام
بخش نمونه سوالات رشته الهیات فلسفه و کلام خیلی کمه.
اگه میشه نمونه سوالات بیشتری بذارید.

sunyboy
12-14-2009, 12:06 PM
با سلام
بخش نمونه سوالات رشته الهیات فلسفه و کلام خیلی کمه.
اگه میشه نمونه سوالات بیشتری بذارید.

اگر اندکی صبور باشید نمونه سوالات اکثر رشته ها بزودی آپدیت خواهند شد!

با احترام مدیریت باشگاه

ATHENA
12-16-2009, 02:50 PM
درود خدمت همه شما دوستان و مدیران پارسی :279:و خسته نباشید

یه پیشنهاد دارم خدمت شما ،:247: یه شهر مجازی بسازین اینجا ، یعنی یه خانواده درست کنیم و هم این که دادگاه مجازی و زندان و تالار عروسی مجازی کلا یه شهر مجازی این طوری بازدید کننده هم زیاد میشه :110:

با سپاس از همه شما :172:

NIMA.N
12-16-2009, 05:30 PM

یه پیشنهاد دارم خدمت شما ،:247: یه شهر مجازی بسازین اینجا ، یعنی یه خانواده درست کنیم و هم این که دادگاه مجازی و زندان و تالار عروسی مجازی کلا یه شهر مجازی این طوری بازدید کننده هم زیاد میشه :110:

سلام.
از كسي خوشتون اومده مي خواين باهاش ازدواج كنيد؟ :110:
نكنه منم :172:
الانم تغريبا" مثل شهر مجازي ميمونه ديگه.
آقا حسين كه شهردار هستند.
آقه طه هم فرماندار.
بنده هم زنداني مي كنم اگه كسي تخلف كنه كارت ميدم و بن ميكنم :247:

ATHENA
12-16-2009, 06:02 PM
سلام.
از كسي خوشتون اومده مي خواين باهاش ازدواج كنيد؟ :110:
نكنه منم :172:
الانم تغريبا" مثل شهر مجازي ميمونه ديگه.
آقا حسين كه شهردار هستند.
آقه طه هم فرماندار.
بنده هم زنداني مي كنم اگه كسي تخلف كنه كارت ميدم و بن ميكنم :247:

نه من نمیخوام عروسی کنم:110: قصد ازدواج ندارم هه هه هه :247: میگم تالارشون رو بزاریم مثلا تالار زندادن رئیس زندادن داریم زندان بان و زندانی ها که هر کی اومد تو این تالار پست داد زندانی میشه یا ازش شکایتی شد و شکنجه میدیم اونو و یه شکنجه گر :268:
تو تالار عروسی برا اونایی که میخوان میریم خاستگاری و عروسی میگیریم و یه خانواده پدر مادر برادر خواهر و خاله و ....

دانشگاه مجازی هم بزاریم بد نیستا :110:
من که اینا رو ندیدم هنوز :162:

donya88
12-16-2009, 06:21 PM
نه من نمیخوام عروسی کنم:110: قصد ازدواج ندارم هه هه هه :247: میگم تالارشون رو بزاریم مثلا تالار زندادن رئیس زندادن داریم زندان بان و زندانی ها که هر کی اومد تو این تالار پست داد زندانی میشه یا ازش شکایتی شد و شکنجه میدیم اونو و یه شکنجه گر :268:
تو تالار عروسی برا اونایی که میخوان میریم خاستگاری و عروسی میگیریم و یه خانواده پدر مادر برادر خواهر و خاله و ....

:100: من كه متوجه نشدم ؟ اينجا بيشتر يك باشگاه علمييييييي اتنا جون . به هر حال مدير كل بايد نظر بدن.
اقا نيما پس ما مديرا چكاره ايم ؟:121:كجاي اين شهر شما قرار ميگيريم:268::36:

sunyboy
12-16-2009, 07:30 PM

خب تالار تفریحی و عمومی کلا برای اینکارا مناسب است! شما میتوانید در چهار چوب قوانین باشگاه اقدام به باز کردن این موضوعات بکنید بنظرم بخش های گفتگوی آزاد و پاتوق برای این جور مسائل مناسب تر باشند در هر صورت شما میتوانید استارت کنید! مشکلی نیست! نیازی هم به تالار زدن ندارند!:110:
موفق باشید:226:

sunyboy
12-16-2009, 07:35 PM

اره بهتون میاد نخواین عروس بشین:110: شما شروع کنین انشالله همه چیز جور میشه:226:
در ضمن باشگاه یک جور دانشگاه مجازی هست! شما گروه هم میتونین ایجاد کنین و داخل گروها هم اینکارایی که گفتین میشه کرد ولی چون گروه ها زیاد در چشم نیستند برای همین ممکنه کساد باشند! همون در تالارهایی که یاد کردم شروع کنین انشاالله کارتون بگیره!:110:

donya88
12-16-2009, 08:33 PM
:100:

ATHENA
12-16-2009, 09:31 PM
مرسی باشه :110:

NIMA.N
12-16-2009, 11:10 PM
اقا نيما پس ما مديرا چكاره ايم ؟:121:كجاي اين شهر شما قرار ميگيريم:268::36:

شما سرور ماييد :247:

donya88
12-17-2009, 03:15 AM
شما سرور ماييد :247:
نه به اون حرف نه به اون شكلك:247::162:

SaHaR-A
12-21-2009, 09:44 PM
اقا نیما چرا نقل قولات مشخص نیست از کیه :25::258:
فکر مارو نکردی که باید بریم توی همه ی پست ها بگردیم تا بفهمیم از کی نقل قول کردی:162::300:
تازه کی حوصلش میشه :290:

تبسم
12-26-2009, 10:24 PM
سلام "مرا راهنمايي كنيد چگونه ميتوانم سوالات اختلالات يادگيري را دانلود كنم امتحان همين درس را بايستي بدهم اما سوال ندارم تا كمكي برايم باشد. سپاسگزارم

sunyboy
12-27-2009, 12:26 AM
سلام "مرا راهنمايي كنيد چگونه ميتوانم سوالات اختلالات يادگيري را دانلود كنم امتحان همين درس را بايستي بدهم اما سوال ندارم تا كمكي برايم باشد. سپاسگزارم

سلام دوست عزیز این لینک نمونه سوال درخواستی!

اختلالات يادگيري (http://pnu-club.com/pnu.thread14386.html)

اگر مشکلی برای دانلود داشتین از این لینک استفاده کنیدآموزش جامع و كاربردي چگونگي دانلود و استفاده نمونه سوالات باشگاه (http://pnu-club.com/pnu.thread21687.html)

موفق باشید با احترام مدیریت باشگاه

MAHBOOBEH
12-27-2009, 05:17 PM
ممنون از همه دوستان.
همگي عالي هستيد و جاي هيچ انتقادي نيست.

sunyboy
12-27-2009, 05:54 PM
يه نكته جالب رو متوجه شدين؟؟!!
اكثر پستا پر از غلطاي املايي هست.
نكته جالبتر:اكثر اشتباه ها از طرف مديراي باشگاهه!!!
به نظر من در درجه اول وجهه باشگاه و در درجه دوم وجهه مديران رو پايين مياره.

دوست عزیز اگر منظورتان بنده هستم! باید یا آوری کنم که لینک نمونه سوالی که در پست قبلی قرار دادم رو کپی و پست کردم اگر هم اشتباه تایپی و غلط املایی هم بوده مال ارسال کننده بوده نه بنده دوما این نظر شماست با این چیزا درجه باشگاه یا کسی پایین نمیاد چیزایی مثل شخصیت- ادب- طرز برخورد با کاربران- محتوای موضوعات- و... درجه باشگاه رو پایین یا بالا میبرن نه اشتباه تایپی!! :36:

با احترام مدیریت باشگاه

MAHBOOBEH
12-28-2009, 02:25 AM
دوست عزیز اگر منظورتان بنده هستم! باید یا آوری کنم که لینک نمونه سوالی که در پست قبلی قرار دادم رو کپی و پست کردم اگر هم اشتباه تایپی و غلط املایی هم بوده مال ارسال کننده بوده نه بنده دوما این نظر شماست با این چیزا درجه باشگاه یا کسی پایین نمیاد چیزایی مثل شخصیت- ادب- طرز برخورد با کاربران- محتوای موضوعات- و... درجه باشگاه رو پایین یا بالا میبرن نه اشتباه تایپی!! :36:

با احترام مدیریت باشگاه
ممنون از پاسختون.بايد ياد آوري كنم منظور من شخص شما نبود و ضمناَ خودتون خواسته بوديد ضعف هايي كه به چشم هر كاربر مياد اينجا عنوان بشه.پس لطفاَ موضع نگيريد.:4:
هر چيزي جاي خودش رو داره.از كساني كه حداقل مدرك ليسانس رو دارن توقع نميشه كلمه ها رو با يه «ت» يا «ز» ديگه بنويسن.
و يه مورد ديگه:من اينجا نيومدم كه با ديدن متن شما مثل يه معلم املا غلط بگيرم.اومدم نظرمو بنويسم.در مورد پايين اومدن وجهه هم كه اگر دقت كنين عرض كردم (به نظر من...)

موفق تر باشيد

sunyboy
12-28-2009, 03:38 AM
ممنون از پاسختون.بايد ياد آوري كنم منظور من شخص شما نبود و ضمناَ خودتون خواسته بوديد ضعف هايي كه به چشم هر كاربر مياد اينجا عنوان بشه.پس لطفاَ موضع نگيريد.:4:
هر چيزي جاي خودش رو داره.از كساني كه حداقل مدرك ليسانس رو دارن توقع نميشه كلمه ها رو با يه «ت» يا «ز» ديگه بنويسن.
و يه مورد ديگه:من اينجا نيومدم كه با ديدن متن شما مثل يه معلم املا غلط بگيرم.اومدم نظرمو بنويسم.در مورد پايين اومدن وجهه هم كه اگر دقت كنين عرض كردم (به نظر من...)

موفق تر باشيد

بنده موضع گیری نکردم بنده به حکم وظیفه جواب شما رو دادم همین!:36:
چیزایی که شما فرمودین در مورد بنده صدق نمیکنه! اگر بنده اشتباهی در مورد تایپ کلمات کرده باشم تایپی بوده نه املایی!! چون من تند تایپ مکینم! مثلا بعضی وقتا بجای کلمه دانلود مینویسم دنلود! اگر هم کسی اشتباه املایی داشته باشه دلیل بر بی سوادی یا غیره نداره!! من خیلی سایتهای بزرگ دیدم که مدیرانش همین اشتباهات املایی و تایپی را دارند که اینا یک سری چیزایی اجتناب نا پذیرند البته میشه با کمی دقت رفع کرد! چون اکثرا از این اشتباهات میکنند!! برای همین برای همین باعث آبرو ریزی سایتی نمیشن! از شما هم تشکر میکنم که به همه مسائل باشگاه با دید دقیق نگاه میکنید! این باعث دلگرمی بنده و مدیران عزیز میشود! در ضمن بنده در عرایض قبلی هم عرض کردم به نظر شما! اگر عرایض قبلی بنده رو دوباره مطالعه کنید متوجه میشن!

موفق باشید دوست گرامی!

با احترام مدیریت باشگاه

donya88
12-28-2009, 10:06 AM
يه نكته جالب رو متوجه شدين؟؟!!
اكثر پستا پر از غلطاي املايي هست.
نكته جالبتر:اكثر اشتباه ها از طرف مديراي باشگاهه!!!
به نظر من در درجه اول وجهه باشگاه و در درجه دوم وجهه مديران رو پايين مياره.
:100:خب محبوبه جون اينكه ديگه گفتن نداره اونم تو اين تايپيك :100:. معماي سختي هم نيست ( البته اگر فرمايشتون صحيح باشه ) يكي به خاطر بي دقتي و ديگري هم به دليل اينكه
مديران بنده خداها بيشتر مجبورند پست بنويسند ( براي استفاده كاربران ):311:
اگه كاربران عادي هم اينگونه عمل مي كردند ( پستهاي زياد مي گذاشتند ) غلط املايي اونا هم در مي اومد عزيز:247::4:
موفق باشي:36:

MAHBOOBEH
12-30-2009, 03:56 AM
بنده موضع گیری نکردم بنده به حکم وظیفه جواب شما رو دادم همین!:36:
چیزایی که شما فرمودین در مورد بنده صدق نمیکنه! اگر بنده اشتباهی در مورد تایپ کلمات کرده باشم تایپی بوده نه املایی!! چون من تند تایپ مکینم! مثلا بعضی وقتا بجای کلمه دانلود مینویسم دنلود! اگر هم کسی اشتباه املایی داشته باشه دلیل بر بی سوادی یا غیره نداره!! من خیلی سایتهای بزرگ دیدم که مدیرانش همین اشتباهات املایی و تایپی را دارند که اینا یک سری چیزایی اجتناب نا پذیرند البته میشه با کمی دقت رفع کرد! چون اکثرا از این اشتباهات میکنند!! برای همین برای همین باعث آبرو ریزی سایتی نمیشن! از شما هم تشکر میکنم که به همه مسائل باشگاه با دید دقیق نگاه میکنید! این باعث دلگرمی بنده و مدیران عزیز میشود! در ضمن بنده در عرایض قبلی هم عرض کردم به نظر شما! اگر عرایض قبلی بنده رو دوباره مطالعه کنید متوجه میشن!

موفق باشید دوست گرامی!

با احترام مدیریت باشگاه

من اصلاح كردم.شما هم لطفاَ اصلاح كنيد تا از اين اتفاقا نيفته!
موفق باشيد

yas69
12-30-2009, 08:59 PM
با سلام خدمت مدیریت محترم
میخواستم بگم توی بخش پاتوق دانشگاه پیام نور تهران اسم دانشگاه پیام نور واحد طالقان که زیر مجموعه استان تهران هست وجود نداره.
لطفا بذارید تا ماهم با هم دانشگاهی هامون آشنا بشیم.
با تشکر از زحماتتون.

sunyboy
12-30-2009, 10:07 PM
با سلام خدمت مدیریت محترم
میخواستم بگم توی بخش پاتوق دانشگاه پیام نور تهران اسم دانشگاه پیام نور واحد طالقان که زیر مجموعه استان تهران هست وجود نداره.
لطفا بذارید تا ماهم با هم دانشگاهی هامون آشنا بشیم.
با تشکر از زحماتتون.

با تشکر از شما به درخواست شما واحد طالقان هم به لیست اضافه گردید!

http://pnu-club.com/pnu.thread22858.html

با احترام مدیریت باشگاه

yamahdi
01-26-2010, 02:00 AM
چرا
کد html غیر فعال است شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنیدمن بااین جملات برخوردم یعنی دیگه نمی تونم سوال امتحانی بگیرم؟

NIMA.N
01-26-2010, 12:49 PM
چرا
کد html غیر فعال است شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنیدمن بااین جملات برخوردم یعنی دیگه نمی تونم سوال امتحانی بگیرم؟

سلام.
کد html برای همه به غیر از مدیر کل غیر فعاله و این اصلا" ربطی به نمونه سوالات نداره.
همچنین فایل پیوست هم ربطی به گرفتن نمونه سوالات نداره و فایل پیوست مربوط میشه به فرستادن فایل نه گرفتن فایل.
مشکلتون از جایی دیگست

agriculture
03-09-2010, 08:02 PM
سلام
من از اطلاعت اتیلن و اسیدابسزیک در سایت شمااستفاده کردم و نیاز مبرم به منابع این اطلاعات دارم لطف کنید منابع کامل این اطلاعات را در اختیارم قرار دهید چون در حال انجام پروژه ام هستم نیاز به منا بع این اطلاعات دارم
ممنون از زحمات شما

TAHA
03-09-2010, 11:57 PM
سلام
من از اطلاعت اتیلن و اسیدابسزیک در سایت شمااستفاده کردم و نیاز مبرم به منابع این اطلاعات دارم لطف کنید منابع کامل این اطلاعات را در اختیارم قرار دهید چون در حال انجام پروژه ام هستم نیاز به منا بع این اطلاعات دارم
ممنون از زحمات شما
با سلام
ابتداعا ورود شما رو به باشگاه تبريك مي گم.سعي كنيد مطلب در خواستي خود را در تالار گروه درسي خود(كشاورزي) مطرح كنيد تا سريعتر به جواب برسيد .با اين حال ممنون از نظرتون و اين هم چند مطلب و منبع بدر مورد موضوع درخواستيستون.
هورمون اکسین (http://pnu-club.com/pnu.thread27066.html)
اتیلن Ethylene (http://pnu-club.com/pnu.thread27065.html)

موفق باشيد

mehdi000011
03-10-2010, 01:57 AM
من دنبال چند تا نمونه سوال مربوط به رشته ام (http://pnu-club.com/pnu.thread11461.html) بودم متاسفانه نمونه سوالات ارائه شده مربوط به 100 سال پیش..!

mohsen_61
04-14-2010, 02:01 AM
salam va khasteh nabashid . baraye jostejoe afrad dr ghesmate jostejo linki ba onvane joste joe afrad ezafeh nemaid lotfan . movafagh bashid bye

moo2010
04-14-2010, 02:04 AM
عمو جون
لطفا ترجمه شم زیرش بنویس دیگه
دهنم سرویس شد تا ترجمه کردم
داش محسن راست می گه چرا سایت سرچ ( search ) یا همون جست و جو نداره

Borna66
04-14-2010, 10:22 AM
من دنبال چند تا نمونه سوال مربوط به رشته ام (http://pnu-club.com/pnu.thread11461.html) بودم متاسفانه نمونه سوالات ارائه شده مربوط به 100 سال پیش..!
با سلام
دوست عزيز اولا نمونه سوالات مربوطه به 100 سال پيش نيست مربوط به چند سال پيش هست.بعدش هم گرد اوري اين همه مجموعه سوال در يك جا كاري بس دشوار هست و ما هميشه سعي و تلاش مي كنيم تا بانك نمونه سوالات باشگاه بروز باشد و مطئنا در صورت فراهم اوري نمونه سوالات جديد انها رو در باشگاه درج مي كنيد.
پس بي انصافي نكنيد و داريد از نمونه سوالات حالا مربوطه به چند سال پيش بصورت رايگان استفاده مي كنيد اين طور ناعادالانه برداشت ميگيد.
به هر حال شما در استفاده از منابع باشگاه مختاريد و و ماه هميشه سعي كنيم باشگاه رو بروز تر كنيم به اميد خدا.

روزگار خوش

Borna66
04-14-2010, 10:26 AM
salam va khasteh nabashid . baraye jostejoe afrad dr ghesmate jostejo linki ba onvane joste joe afrad ezafeh nemaid lotfan . movafagh bashid bye

با سلام
دوست عزيز ابتداعا طبق قوانين باشگاه فارسي تاپيك كنيد خواهشنا

عمو جون
لطفا ترجمه شم زیرش بنویس دیگه
دهنم سرویس شد تا ترجمه کردم
داش محسن راست می گه چرا سایت سرچ ( search ) یا همون جست و جو نداره

بعدش هم در بالاي باشگاه گزينه ي به عنوان جستجو يا در ادرس باشگاه دانشجویان پیام نور - جستجوی تالار ها (http://pnu-club.com/search.php) هست كي مي توان درميان تمامي يا بخش خاصي از مطالب باشگاه جستجو كرد.
لطفا اندكي بيشتر دقت كنيد در پيدا كردن امكانات باشگاه يا پاسخگويي به دوستان

روزگار خوش

tania
04-21-2010, 07:27 PM
برنا جان سلام.

می خواستم بدونم بخش وبلاگ پیام نور مشکل داره؟چون من یه مطلب جدیدوارد کردم ولی چند ساعته هرچی نگاه می کنم توی وبلاگ نمایش داده نمیشه هر چند که سیستم ثبت اونو تایید کرده.ضمناً ممنون میشم اگه کد آهنگ خوب برای وبلاگ بهم معرفی کنی.:72:

Borna66
04-21-2010, 10:51 PM
برنا جان سلام.

می خواستم بدونم بخش وبلاگ پیام نور مشکل داره؟چون من یه مطلب جدیدوارد کردم ولی چند ساعته هرچی نگاه می کنم توی وبلاگ نمایش داده نمیشه هر چند که سیستم ثبت اونو تایید کرده.ضمناً ممنون میشم اگه کد آهنگ خوب برای وبلاگ بهم معرفی کنی.:72:
سلام دوست گلم.
در موردي سيستم وبلاگ باشگاه.
مديريت كل باشگاه مسئول هست و به ايشون ميگم حتما پيگيري كنند.

در مورد كد آهنگ هم مي تونيد از آموزش زير استفاده كنيد

نحوه قرار دادن و پخش موزیک در وبلاگ (http://pnu-club.com/pnu.thread29615.html)

روزگار خوش

fokonishi
04-27-2010, 02:11 AM
رشته مهندسی صنایع که نداره این سایت
درشو تخته کنید بهتره:161:

sunyboy
04-27-2010, 03:01 AM
رشته مهندسی صنایع که نداره این سایت
درشو تخته کنید بهتره:161:

با سلام

دوست عزیز پس این چیه؟!!:29:

مهندسی صنایع (http://pnu-club.com/pnu.463.html)

لطفا قبل از هر چیزی دقت کنید!

با احترام مدیریت باشگاه

loplop
04-28-2010, 12:35 AM
سلام من یه مقاله در مورد الگوریتم پرندگان و data mining mikham kasi hast komakam kone

TAHA
04-29-2010, 12:05 AM
سلام من یه مقاله در مورد الگوریتم پرندگان و data mining mikham kasi hast komakam kone
با سلام
دوست عزيز اين تاپيك مربوط به درخواست مقاله نيست مربوط به انتقادات و پيشنهادات كاربران از باشگاه هست.لطفا رعايت كنيد.
با اين حال مقاله ي درخواست شما در بخش زير مي باشد.
http://pnu-club.com/clear.gif طراحي الگوريتم ها (http://pnu-club.com/pnu.714.html)

طاهام
06-01-2010, 10:40 AM
سلام ایشالله بهتر میشین در کل هی خوبین
این برو بچه های معترض به وضعیت تاثیر نمره ردی تو معدل کل رو اگه می تونین یه حال درست وحسابی بدین خیلی ثواب داره ولی درست وحسابی
واینکه ما چاکر همه ی کاربرها و مدیرای لوتی و بامرام باشگاه ام هستیم

Borna66
06-01-2010, 11:00 AM
میگما اگه یه نقشه کلی از سایت داشته باشیم خیلی خوبه سردر میاریم چی به چیه ممنون
در ضمن این برو بچه های معترض به وضعیت تاثیر نمره ردی تو معدل کل رو اگه می تونین یه حال درست وحسابی بدین خیلی ثواب داره
واینکه ما چاکر همه ی کاربرها و مدیرای لوتی و بامرام باشگاه ام هستیم

با سلام خدمت شما كاربر عزيز و بسيار ممنون از ارايه نظرات و پيشنتهاد سازنده اتون.

در مورد نقشه خدمتتون عرض كنم كه كل باشگاه خيلي ساده هست فقط اندكي بايد در استفاده ان دقت عمل داشته باشيد .مثلا براي استفاده از محتواي درسي و نمونه سوالات بايد به تالار رشته های تحصیلی پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.72.html) و بخش نمونه سوالات هر گرايش مراجعه كنيد تا نيازتون رو براورده كنيد. و براي استفاده از ساير موضوعات علمي و اموزشي ديگر بهسار تالارها درنظر گرفته مراجعه كنيدو.
در مورد وضعیت تاثیر نمره ردی تو معدل کل ما هم مكاتبات و ايميل هايي در اين مورد به پيام نور مركزي انجام داده ايم اميدوارم ترتيب اثر بدهند.

موفق باشيد. روزگار خوش

طاهام
06-01-2010, 11:41 AM
برنا جان یه چیز دیگه خیلی کم آنلاین می شینا یکم بیشتر سر بزنین ممنون میشم گرچه ما فقیر بیچاره ها بی کاریم و وقت داریم شما که مثل ما بیکار نیستین ببببببببببببببببله

NIMA.N
06-09-2010, 06:20 PM
ایجاد انجمنی موقت ، مخصوص بحث های مربوط به مسابقات جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی در باشگاه

http://pnu-club.com/imported/2010/06/34.png

که در آن چنین تاپیک های باشد:

مثال:

پیش بینی مسابقات
منفورترین و محبوترین بازیکن در جام جهانی 2010
منفورترین و محبوترین تیم در جام جهانی 2010
تاپیک مربوط به طرفداران هر تیم حاضر در جام جهانی
اخبار جام جهانی
ترین های جام جهانی
و................

sunyboy
06-09-2010, 09:13 PM
ایجاد انجمنی موقت ، مخصوص بحث های مربوط به مسابقات جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی در باشگاه

http://pnu-club.com/imported/2010/06/34.png

که در آن چنین تاپیک های باشد:

مثال:

پیش بینی مسابقات
منفورترین و محبوترین بازیکن در جام جهانی 2010
منفورترین و محبوترین تیم در جام جهانی 2010
تاپیک مربوط به طرفداران هر تیم حاضر در جام جهانی
اخبار جام جهانی
ترین های جام جهانی
و................

با تشكر از شما ولي همه اينا رو ميشه در تالار فوتبال باشگاه استارت كرد! البته بعضي هاشون رو دوستان استارت كردن به تالار فوتبال مراجعه كنيد ميبيند!

با احترام مديريت باشگاه

NIMA.N
06-09-2010, 09:16 PM
با تشكر از شما ولي همه اينا رو ميشه در تالار فوتبال باشگاه استارت كرد! البته بعضي هاشون رو دوستان استارت كردن به تالار فوتبال مراجعه كنيد ميبيند!

با احترام مديريت باشگاه

بله دیدم ولی گفتم چون موضوع مهمی هست و کل دنیا در این روزها به دنبال این جور چیزها هستند کلا" انجمن اختصاصی البته موقتی برای اون در نظر گرفته بشه بهتره.
حال هر جور مدیران صلاح میدانند

sunyboy
06-09-2010, 09:32 PM
بله دیدم ولی گفتم چون موضوع مهمی هست و کل دنیا در این روزها به دنبال این جور چیزها هستند کلا" انجمن اختصاصی البته موقتی برای اون در نظر گرفته بشه بهتره.
حال هر جور مدیران صلاح میدانند

در همين تالار ورزش و فوتبال باشه بهتره و باعث رونق اين تالار هم ميشه در ضمن چون فصل امتحانات هست اعضا كمتر ميان باشگاه اگر هم ميان بخاطر نمونه سوال و مشكلات درسي رو غيره است و... بخاطر همين ايجاد تالار موقتي براي اين موضوع زياد طرفدار نخواهد داشت! همين شما در تالار فوتبال در اين مورد فعاليت كنين دوستان هم علاقه مند ميشن! و تالار فوتبال هم رونق ميگيره!!

با احترام مديريت باشگاه

م.م_ب
06-16-2010, 03:46 PM
آقا طه(برنا) شما که همیشه چه تو سایت خودتون چه اینجا در کل اینترنت تو نمونه سوال بی نظیر بودین. چرا تازگی نمونه سوالات رو نمیشه داونلود کرد و میگه باید عضو ویژه باشین. آیا این درسته!؟

Borna66
06-16-2010, 04:08 PM
آقا طه(برنا) شما که همیشه چه تو سایت خودتون چه اینجا در کل اینترنت تو نمونه سوال بی نظیر بودین. چرا تازگی نمونه سوالات رو نمیشه داونلود کرد و میگه باید عضو ویژه باشین. آیا این درسته!؟
با سلام
ممنون از لطف شما.اگر كاري انجام شد فقط براي شما عزيزان بوده.
دوست عزيز باور كنيد تنها نگه داري و سرپا نگه داشته باشگاه هزينه هاي گزافي دارد و توي اين مدت چند سال اين هزينه هاي بصورت شخصي پرداخته مي شد .حال تصميم گرفته شده كه همانظور در اطلاعيه كاربران ويژه باشگاه اعلام شد (http://pnu-club.com/pnu.thread31373.html)
تا با راه اندازي نوع كاربري جديدي به نام كاربر ويژه (VIP) براي باشگاه، هم امكانات بهتر و متنوع تري را براي كاربران خاص فراهم كنيم و هم بخشي از اين مسئوليت ها ي مالي رو بر عهده ي خود كاربران باشگاه بگذاريم تا باشگاه هرچه قدرتمندتر براي استفاده كاربران براي براورده كردن نيازهايشان مهيا و آماده باشد.
مطمئن باشد هدف ما از اين كار كاسبي نيست !!چون مطمئنا ارزش اين كار را ندارد و بنابراين هركس مايل بود مي تواند عضو كاربر ويژه (VIP) قرار بگيرد و اجباري در كار نيست.
هدف ايجادكاربران ويژه:

راه اندازي سرور قدرتمند و باكيفيت بالا براي باشگاه
ارائه خدمات متنوع تر و بهتر و كاملتر به كاربران باشگاه (كاربران ويژه)
تكميل و جامع تر كردن بانك نمونه سوال باشگاه
و....

دوست گلم باور كنيد تمام اين هزينه هاي كه شما مي كنيد خرج خوده باشگاه مي شود و اصلا ميچ چيزي براي خود بر نمي داريم.كه هيچ از خودمان خرج هم مي كنيم

بنابران فكر نكنم 1-2 -3-5 هزار تومن انقدر زياد باشد كه شما براي استفاده از يك محلي كه داريد نيازتون رو برطرف مي كنيد به ان كمك كنيد تا سرپا باستيد تا ديگران هم بتونند ازش استفاده كنند.

در هر حال قضاوت با شما دوستان عزيز هست

روزگار خوش

م.م_ب
06-16-2010, 10:23 PM
از پاسختون متشکرم.
ببخشید چون با موبایل مینویسم امکان تشکر و نقل قول ندارم.
شما گفتید مطالب رو مدیرا مینویسن.درست، اما:
اولا قبلا اگه آقا طه یادشون باشه این بحث رو قدیما با هم داشتیم که ایشون گفتن اصلا اعضایی که زیاد مطلب مینویسن مدیر میشن.
دوما حالا ما میگیم شرایطی فراهم کنید که همه بیان و فعالیت کنن.

م.م_ب
06-16-2010, 10:59 PM
در مورد پیام خصوصی جناب مدیر:
اولا: من نمیدونستم هزارتومنه. با این شرایط حرفی نیست و شما درست میگید.من متاثر از شرایط سایتهای دیگه بودم.
دوما: این عمل شما(پاک کردن نظر) رو توهین آمیز میدونم.این کار شما در تضاد با آزادی عقایده. آدم خوبه نظرات مخالف رو هم بپذیره.
سوما: من حرف خصوصی با کسی ندارم و از اونجایی که هیچوقت به راه غیر حق نمیرم ترجیح میدم حرفم رو همین جا بگم چون انتقاد همینه دیگه عنوان هم که همینه. شما رییسید، میتونید، خوب حذفش کنید!

Borna66
06-16-2010, 11:11 PM
از پاسختون متشکرم.
اولا قبلا اگه آقا طه یادشون باشه این بحث رو قدیما با هم داشتیم که ایشون گفتن اصلا اعضایی که زیاد مطلب مینویسن مدیر میشن.

اولا: من نمیدونستم هزارتومنه. با این شرایط حرفی نیست و شما درست میگید.من متاثر از شرایط سایتهای دیگه بودم.
دوما: این عمل شما(پاک کردن نظر) رو توهین آمیز میدونم.این کار شما در تضاد با آزادی عقایده. آدم خوبه نظرات مخالف رو هم بپذیره.
سوما: من حرف خصوصی با کسی ندارم و از اونجایی که هیچوقت به راه غیر حق نمیرم ترجیح میدم حرفم رو همین جا بگم چون انتقاد همینه دیگه عنوان هم که همینه. شما رییسید، میتونید، خوب حذفش کنید!

با سلام ديگر
ممنون دوست عزيز كه لطف مي كنيد نظرات سازنده تون رو مطرح مي كنيد و بسيار كار خوبي مي كنيد.مطمئنا تاثذار خواهد بود دوست گلم.
همانطور گفتم تمام كارهايي كه ما براي باشگاه انجام مي دهيم فقط براي خود باشگاه هست نه منفعت شخصي براي خود و هدف ما هم سرپانگه داشته باشگاه و ارايه امكانات متنوع به كاربران هست كه اين امر مستلزم همياري شما در زمينه هاي مختلف چون عضو كار ويژه بودن ،شركت در محتوا سازي باشگاه در بخش هاي مختلف اش ، ارايه نظرات و پيشنهاداتون در زمينه هاي مختلف و ....

اما متاسفانه 90 درصد كاربران باشگاه فقط استفاده كننده هستند در باشگاه كه اميدوارنم با تدابيري كه در ايبنده انديشيده خواهد شد رقبتي بيشتر در حضور در باشگاه و فعاليت در بخش هاي مختلف اش را داشته باشند.
هم اكنون هم خوشحال مي شويم كه دوستاني كه تمايل دارند به طور رسمي تر فعاليت خودشون رو در باشگاه به عنوان مدير ادامه بدهند ،اعلام امادگي كنند و فعاليت خودشون رو شروع كنند و ما هم در خدمتشون هستيم.

باتشكر.طه
موفق باشيد
روزگار خوش

sunyboy
06-17-2010, 01:14 AM
از پاسختون متشکرم.

دوست گرامي شرايط بهتر از اين؟ يك سرور بسار قوي و پر سرعت مخصوص باشگاه گرفته شده است! كه ماهيانه عرض كردم كه 168 هزار تومن فقط شارژ اين سرور هست!

همه چيز در تايپيك زير كاملا روشن بيان شده است!

http://pnu-club.com/pnu.thread31373.html

نظر شما انتقاد نبود توهين بود دوست گرامي! براي همين حذف شده!!

ما هيچوقت جز حق كاري نكرديم! اگر هم باشگاه اشتراكي شده بازم به نفع كاربرانش هست! چون اينطوري امكاناتش بيشتر ميشه و سرعت و كيفيت باشگاه هم بهتر از اين هم خواهد شد!

و از شما هم ميخوام در هيمنجا اين بحث را تموم كنيد! و اميدوارم شما رو يك روز فعال تر در باشگاه ببينيم!

با احترام مديريت باشگاه

Terminator
06-18-2010, 11:47 AM
چرا تو این باشگاه رو هر چیزی که کلیک می کنم تو صفحه جدید باز میشه

Terminator
06-18-2010, 11:58 AM
اینکه من اینجا پست می دم و خیلی هم بی ربطه تقصیر مسئولش هست. چون در تمامی بخشهای مرتبط اجازه ارسال پست به من داده نشد.
---------------------------------------------------------
من رشته ریاضی کاربردی هستم. قصد دارم برای کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار یا مکاترونیک بخونم.
اولا که آیا این ممکن هست؟ با توجه به اینکه این دو رشته شناور هستند.
دوم به تفصیل توضیح بدید که برای رسیدن به هدفم چه کارهایی باید انجام بدم؟

Terminator
06-18-2010, 12:06 PM
اگه چیزی پولی هست بزار باشه ولی نه اینکه کاربران عادی نتونن وارد بشن و ببینن چی هست. خب من تا چیزی رو نبینم یا حداقل نفهمم نظر بقیه دربارش چی بوده، بی تفاوت از کنارش رد می شم و عناوینش هم برام مهم نیست.
درخواست می کنم موضوعات غیر رایگان رو فقط لینک دانلودشو برای کاربران عادی ببندید نه اینکه همش رو.

sunyboy
06-18-2010, 02:27 PM
اگه چیزی پولی هست بزار باشه ولی نه اینکه کاربران عادی نتونن وارد بشن و ببینن چی هست. خب من تا چیزی رو نبینم یا حداقل نفهمم نظر بقیه دربارش چی بوده، بی تفاوت از کنارش رد می شم و عناوینش هم برام مهم نیست.
درخواست می کنم موضوعات غیر رایگان رو فقط لینک دانلودشو برای کاربران عادی ببندید نه اینکه همش رو.

ممنون از نظر و انتقاد شما!
دوست عزيز بدليل اينكه فايلها در چندين سرور متفاوت اپلود ميشن! امكان بستن فقط لينك دانلود وجود ندارد! براي همين در ببعضي از قسمتهاي باشگاه كل موضوع بسته شده است!

با احترام مديريت باشگاه

آبجی
07-07-2010, 03:08 AM
با سلام

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي تونيد هر گونه نظرات و انتقادات و پيشنهاد خاصي در مورد بخش ها و امكانات مختلف باشگاه داريد حتما با رعايت ادب و احترام در اين تاپيك مطرح كنيد

سلام چشم :39:

چند تا پیشنهاد داشتم کم کم میگم چون خیلی زیادن :50:

اول از همه حذف یک سری از این اسمایلها ( شکلک ها ) بعضی هاشون واقعا کاربرد ندارند درسته قشنگ و جذاب هستن اما مصرف و کاربردی ندارند متاسفانه بعضی هاشون که کاملا باید حذف بشن بعضی ها هم منتقل بشن به صفحه اصلی ( لیست حذفیات رو بگید که کجا بزارم )

دوم از همه حذف یک سری از ایکون ها هست منظورم پست ایکون به نظرتون یه تاپیک علمی ایا احتیاج داره که ایکون قلب داشته باشه که اونو دوبار زدید :293:یا همونی که دست میزنه یا ایکون شماره ده یا اون میزگرد ( به نظرم اینا باید ویرایش بشه ) تو اغلب سایت ها همینه اما بیایم و کمی متفاوت باشیم مثل داشگاهمون که متفاوته فروم مون هم متفاوت باشه :39:

سوم از مدیران بخش ها میخوام عناوین و پست های تکراری رو حذف کنند متاسفانه زیاده تو انجمن

چهارم یه سری تاپیک ها هست که لینکشون منقضی شده یا عکسها پریده متاسفانه و تاپیک خالی هست بهتره اینها پاک بشن یا لینکها دوباره اپلود بشن در صورت وجود مطلب .

چراکاربرا و همکارا فقط تو بحثهای سرگرمی شرکت میکنند ؟؟؟ ندیدم کسی تو تاپیک علمی شرکت کنه یه نمونه من امشب زدم اینو بببنید
مشاعره علمی (http://pnu-club.com/showthread.php?p=110500#post110500)

همکارا و مدیرا میتونند چنین تاپیکهایی بزنند کاربر هر چی میدونه میاد می نویسه و یه توضیح مختصر هم میده اینا فعلا برای امشب گفتم چون زیاده بقیه اشو بعدا میگم :18:

موفق باشید .

آبجی
07-07-2010, 03:09 AM
اها یه چیزی هم یادم رفت اینجا دکمه تشکر کاربردی نداره مثل اینکه :39: برش داریم بهتره

آبجی
07-07-2010, 03:19 AM
اواتارهای پیش فرض هم عوض بشن خیلی بهتره

فعلا برم دیگه موفق باشید

sunyboy
07-07-2010, 10:22 AM
[/right]
[/right]

سلام چشم :39:

چند تا پیشنهاد داشتم کم کم میگم چون خیلی زیادن :50:

اول از همه حذف یک سری از این اسمایلها ( شکلک ها ) بعضی هاشون واقعا کاربرد ندارند درسته قشنگ و جذاب هستن اما مصرف و کاربردی ندارند متاسفانه بعضی هاشون که کاملا باید حذف بشن بعضی ها هم منتقل بشن به صفحه اصلی ( لیست حذفیات رو بگید که کجا بزارم )

دوم از همه حذف یک سری از ایکون ها هست منظورم پست ایکون به نظرتون یه تاپیک علمی ایا احتیاج داره که ایکون قلب داشته باشه که اونو دوبار زدید :293:یا همونی که دست میزنه یا ایکون شماره ده یا اون میزگرد ( به نظرم اینا باید ویرایش بشه ) تو اغلب سایت ها همینه اما بیایم و کمی متفاوت باشیم مثل داشگاهمون که متفاوته فروم مون هم متفاوت باشه :39:

سوم از مدیران بخش ها میخوام عناوین و پست های تکراری رو حذف کنند متاسفانه زیاده تو انجمن

چهارم یه سری تاپیک ها هست که لینکشون منقضی شده یا عکسها پریده متاسفانه و تاپیک خالی هست بهتره اینها پاک بشن یا لینکها دوباره اپلود بشن در صورت وجود مطلب .

چراکاربرا و همکارا فقط تو بحثهای سرگرمی شرکت میکنند ؟؟؟ ندیدم کسی تو تاپیک علمی شرکت کنه یه نمونه من امشب زدم اینو بببنید
مشاعره علمی (http://pnu-club.com/showthread.php?p=110500#post110500)

همکارا و مدیرا میتونند چنین تاپیکهایی بزنند کاربر هر چی میدونه میاد می نویسه و یه توضیح مختصر هم میده اینا فعلا برای امشب گفتم چون زیاده بقیه اشو بعدا میگم :18:

موفق باشید .

شكلك ها رو نميشه حذف كرد! چون در خيلي از تاپيك ها استفاده شده است!

در مورد ايكون ها تغييرايي را اعمال خواهم كرد!

متاسفانه مديران كم كار شدند! در تالار مديران به ايشان متذكر خواهم شد!

در مورد تاپيك ها حق باشما بايد تاپيك ها شناسايي و ويرايش بشن!

با تشكر از پيشنهادات و انتقادات شما دوست عزيز! بازم اگر نظري داشتين خوشحال خواهيم شد! ما را بهرمند سازيد!

با احترام مديريت باشگاه

sunyboy
07-07-2010, 10:23 AM
اها یه چیزی هم یادم رفت اینجا دکمه تشکر کاربردی نداره مثل اینکه :39: برش داریم بهتره

متاسفانه كاربرا ازش استفاده نميكنن!!:251:

آبجی
07-08-2010, 02:22 AM
متاسفانه كاربرا ازش استفاده نميكنن!!:251:

راستشو بخواید ندیدم مدیرا هم ازش زیاد استفاده کنند

آبجی
07-08-2010, 02:26 AM
شكلك ها رو نميشه حذف كرد! چون در خيلي از تاپيك ها استفاده شده است!

چرا نمیشه مشکلی تو خلل تاپیکها ایجاد نمیشه خب بهتره که اسمایلهای یاهو رو بیارید تو صفحه اصلیبه جای این اسمایلها واقعا ندیدم بعضی هاش اصلا استفاده بشه برای مثال این چیه الان ؟؟؟ :307:

در مورد ايكون ها تغييرايي را اعمال خواهم كرد!

انشاالله عملی بشه و بهتر از این انقدرها هم بزرگ انتخاب نکنید

متاسفانه مديران كم كار شدند! در تالار مديران به ايشان متذكر خواهم شد!

انشاالله

در مورد تاپيك ها حق باشما بايد تاپيك ها شناسايي و ويرايش بشن!

این هم بستگی به عملکرد مدیران داره

با تشكر از پيشنهادات و انتقادات شما دوست عزيز! بازم اگر نظري داشتين خوشحال خواهيم شد! ما را بهرمند سازيد!

با احترام مديريت باشگاه

ممنون و همچنین فعلا همینها انجام بشه یه کم امیدوار بشم بقیه رو هم میگم انتقاد که زیـــــــــــــــــــــــ ـاده :75: همین طور ایده :64:

elya tarlan
07-14-2010, 09:33 AM
با سلام و سپاس فراوان از باشگاه خوبتان و برنامه ‌هاي متنوع و سودمند آن
گفته بوديد اگر سوالات امتحاني را براتون ارسال كنيم مي توانيم به مدت سه ماه اشتراك بگيريم (من تا كنون بيش از 20 نمونه سوال فرستادم و هنوز تعدادي از سوالات مونده كه در اولين فرصت براتون ميل مي‌كنم ) اما هنوز نمي توانم از قسمت‌هاي مربوط به كاربران ويژه استفاده كنم .

سربلند و پايا باشيد.

sunyboy
07-14-2010, 10:14 AM
با سلام و سپاس فراوان از باشگاه خوبتان و برنامه ‌هاي متنوع و سودمند آن
گفته بوديد اگر سوالات امتحاني را براتون ارسال كنيم مي توانيم به مدت سه ماه اشتراك بگيريم (من تا كنون بيش از 20 نمونه سوال فرستادم و هنوز تعدادي از سوالات مونده كه در اولين فرصت براتون ميل مي‌كنم ) اما هنوز نمي توانم از قسمت‌هاي مربوط به كاربران ويژه استفاده كنم .

سربلند و پايا باشيد.

با سلام

با تشكر از همكاري شما دوست عزيز

در ايميلي كه ارسال كرده ايد نام كاربري خودتان را قيد كردين؟ اگر نكردين در ايميل بعدي كه ميخواهيد نمونه سوال ارسال كنيد نام كاربري خودتان را قيد كنيد تا اشتراك شما را فعال كنيم!

با احترام مديريت باشگاه

آبجی
07-25-2010, 02:05 AM
دوباره سایت متاسفانه رفته سمت سرگرمی بهتر نیست این سرگرمی ها رو سوق بدیم سمت علم ؟؟؟

آبجی
07-25-2010, 02:07 AM
یه مشکل هم وجود داره لینکهای تاپیک ها از بین رفته و چیزی که خودم مشاهده کردم کسی رسیدگینمکنه حتی کسی که پست رو زده و تاپیکهای تکراری تو بخش ها زیاده

برای این مشکلات هم یه فکری بکنید

sunyboy
07-25-2010, 02:19 AM
ممنون دوست عزيز

در حال بررسي هست!

با احترام مديريت باشگاه

Borna66
07-25-2010, 03:19 AM
دوباره سایت متاسفانه رفته سمت سرگرمی بهتر نیست این سرگرمی ها رو سوق بدیم سمت علم ؟؟؟

با سلام
خوب حرف شما تا حدي درست است. اما براي سوق دادن باشگاه به مطالب علمي ، ما هركاري كرديم ، كلا كاربران تمايل كمتري در اين زمينه نشان مي دهمد .ولي ما هميشه اميدوار هستيم و بدين منظور فعاليت علمي را ازخودمون شورع مي كرديم و با فعاليت علمي خودمون در بخش هاي مختلف باشگاه تا ديگران تشوين به فعاليت علمي كنيم كه اميدوارم از ما ياد بگيرن.

یه مشکل هم وجود داره لینکهای تاپیک ها از بین رفته و چیزی که خودم مشاهده کردم کسی رسیدگینمکنه حتی کسی که پست رو زده و تاپیکهای تکراری تو بخش ها زیاده

برای این مشکلات هم یه فکری بکنید

خوب براي اين كار هم چون افراد فعال در باشگاه بسيار كم هست اين مسله پيش امده اما قطعا بنده و دوستان فعال ديگر اين جور موارد را ملاحظه شود قطعا سريع پاسخگويي يا تصحيح لينك و پيگيري مي شود.

در هر حال ممنون از نظرات قشنگ و سانده ات.
اگر مورده ديگري بود حتما مطرح كنيد دوست عزيز

روزگار خوش

آبجی
07-28-2010, 02:24 AM
خوب براي اين كار هم چون افراد فعال در باشگاه بسيار كم هست اين مسله پيش امده اما قطعا بنده و دوستان فعال ديگر اين جور موارد را ملاحظه شود قطعا سريع پاسخگويي يا تصحيح لينك و پيگيري مي شود.

در هر حال ممنون از نظرات قشنگ و سانده ات.
اگر مورده ديگري بود حتما مطرح كنيد دوست عزيز

روزگار خوش

سلام انشاالله که هر روز باشگاه از روز قبلش بهتر باشه

یه نکته ای هم که همین الان دیدم این بود :

• مدیریت کـــــــــل باشگاه • معاونت باشگاه • كنترل باشگاه • ناظم باشگاه • مدير كل تالار • معاونت تالار • ناظر تالار • سرپرست ارشد • سرپرست • مدیر بخش • مدير آزمايشي • مدير بازنشسته • کاربر ويژه • کاربر باشگاه • كاربر اخراجي

:48:این همه عنوان :216: این همه رنگینک ؟؟؟!!! جدا نیازه ؟؟؟

خب این همه شما عنوان تعریف کردید برای چی :42: الان منظورتون از کنترل باشگاه چیه ؟؟؟
ناظر تالار ایا واقعا نیازه ؟؟؟ وقتی تالاری همکار داره مدیر داره ارشد داره یا منظورتون از سرپرست ؟؟؟

میشه این عناوین رو تو یه پست کامل معرفی کنید و کارهاشون رو بگید ؟؟؟ چون جز سر درگمی برای من کاربر چیزی نداره ممنون میشم اگه اینو کامل توضیح بدید :281:

این اسمایل خوشگلاتون هم که هنوز هست :99: حذفشون نمیکنید ؟؟؟

یه سوال دیگه ایا این همه عنوان لازمه ؟؟؟ ممنون میشم جواب سه سوال رو بگید

آبجی
07-29-2010, 10:24 PM
آقا طه ممنون میشم اگه شما سوال بالا رو جواب بدید و اینکه مگه اینجا ایران نیست :39: چرا برخی کاربران با زبان فینگلیش یا انگلیسی جواب میدن ؟؟؟

Borna66
07-29-2010, 10:40 PM
سلام انشاالله که هر روز باشگاه از روز قبلش بهتر باشه

یه نکته ای هم که همین الان دیدم این بود :

• مدیریت کـــــــــل باشگاه • معاونت باشگاه • كنترل باشگاه • ناظم باشگاه • مدير كل تالار • معاونت تالار • ناظر تالار • سرپرست ارشد • سرپرست • مدیر بخش • مدير آزمايشي • مدير بازنشسته • کاربر ويژه • کاربر باشگاه • كاربر اخراجي

:48:این همه عنوان :216: این همه رنگینک ؟؟؟!!! جدا نیازه ؟؟؟

خب این همه شما عنوان تعریف کردید برای چی :42: الان منظورتون از کنترل باشگاه چیه ؟؟؟
ناظر تالار ایا واقعا نیازه ؟؟؟ وقتی تالاری همکار داره مدیر داره ارشد داره یا منظورتون از سرپرست ؟؟؟

میشه این عناوین رو تو یه پست کامل معرفی کنید و کارهاشون رو بگید ؟؟؟ چون جز سر درگمی برای من کاربر چیزی نداره ممنون میشم اگه اینو کامل توضیح بدید :281:

این اسمایل خوشگلاتون هم که هنوز هست :99: حذفشون نمیکنید ؟؟؟

یه سوال دیگه ایا این همه عنوان لازمه ؟؟؟ ممنون میشم جواب سه سوال رو بگید

آقا طه ممنون میشم اگه شما سوال بالا رو جواب بدید و اینکه مگه اینجا ایران نیست :39: چرا برخی کاربران با زبان فینگلیش یا انگلیسی جواب میدن ؟؟؟

سلام
دوست عزيز ابتداعا بسيار ممنون كه نظرات سازنده ي خوتون رو مطرح مي كنيد.هميشه اين كار رو بكنيد:104:
بخش مديريتي باشگاه در حال تحول و تغييرات مناسبي مي باشد و براي پيشترفت باشگاه اين تغييرات منايب و بجا قطعا نياز هست و سمت هاي جديد مديريتي كه حدود چند ماه براي همه ي انها وقت گزاشته و تجزيه و تحليل شده و مسئوليت ها و وظايف كامل مشخص براي ان در نظر گرفته شده تا كابران و مديران فعالي باشگاه بر اساس ميزان فعاليت و تخصص كه دارند به اون درجات نايل شوند تا بتوانند براي باشگاه مفيد و ماثر واقع شود .

اما اين درجات فعلي باشگاه تقريبا 20 مورد بصورت سلسه مراتبي و صعودي هستند و براي اين اندكي زياد هست كه تا مسئوليت هاي محول شده براساس به اون درجات به افرادي كه در اين رده بني هستند تقسيم بنده شده و با اين كار باعث مي شود كه فشار يك كار و مسئوليت بر روي ي فرد خاصي نباشد و مسئوليت هاي باشگاه بصورت گروهي و خرد جمعي انجام شود.

ضمنا بر اساس هر رده ي مديريتي امكانات خاص و ناب براي اين افراد مستعد در اين رده بندي در نظر گرفته مي شود كه جبران زحمات اين افراد هست كه براي باشگاه زحمت مي كشند.

توضيح در مورد رده هاي مديريتي باشگاه در بخش مديرتي باشگاه بطور كامل درج شده و افرادي كه مدير هستند از اين موضوع كاملا خبر دار هستند.

البته براي كاربران عادي هم در اينده نزديك توضحاتي مختصر براي هر رده ي كاربري اعلام خواهيم كرد تا انها هم در اطلاع قرار بگيرن.اما چون هنوز در اين رده بندي در حال پيكر بندي هست فعلا نمي توانيم اين كار رو بكنيم و قطعا بعد از نهايي شدن كار اطلاع رساني و توضحات مربوطه ارايه خواهد شد.

اما در كل اين رده هاي مديريتي فعلي كاملا برنامه ريزي شده و در نوع خود كاملترين رده بندي مديريتي توي اينترنت مي باشد كه تمام مسئوليت ها و وطايف و عناوين در ان مشخص و به اميد خدا در اينده نزديك بصورت جدي تر در باشگاه اجرايي خواهد شد.

اميدوارم با توضيحاتي كه خدمتتون دادم متوجه اين امر شده باشيد

در مورد اسمايل ها فعلا امكان پذير نيست و فنيگيش نوشتن بعضي كاربران هم بستگي به سيستم كاربر و يا فرهنگ فارسي نويسي انها بستگي دارند .اما ما در هر جا اين موارد رو ببنيد طبق قوانين باشگاه تذكر مي دهيم كه فارسي تاپيك بنويسند

باتشكر.طه

روزگار خوش

آبجی
07-31-2010, 01:16 PM
در مورد فینگلیش هم که باید بگم که یه تغییری روی قوانین انجام بدید خیلی خوبه .

بحث اسمایلها هم که تموم شد ولی خب حداقل این ایکن پست ها رو اون میز گرد رو بردارید خیلی . . . :168:

من منظورم اون همه عنوان بود و جای خالی شون بهتر نبود وقتی شخصی رو براسی اون پستها پیدا میکردید بعد عناوین جدید رو جایگزین میکردین الان با وجود این خالی بودن پستها برای کاربرا سوال پیش میاد که چرا سمتی هست (( تعریف شده )) اما کسی در اونجا نیست .

Terminator
08-01-2010, 08:48 AM
چقدر خوب بود که بخشی هم با عنوان "نمایش پستهای من" و "پستهای بروز شده من" رو به پانل کاربران اضافه می‌کردید.
تقویم شمسی برای تاریخ پستها یادتون نره!

aram89
08-02-2010, 09:30 PM
با سلام به مسئولین باشگاه از اینکه تقویم و حدیث خصوصا تقویم روز که ضرورت داشت را به شکل جالبی اول صفحه اصلی قرار دادید من که خیلی خوشم اومدو سپاسگزار ، صفحه اصلی رنگ وبوی زنده تری به خودش گرفت.

Borna66
08-03-2010, 01:15 AM
چقدر خوب بود که بخشی هم با عنوان "نمایش پستهای من" و "پستهای بروز شده من" رو به پانل کاربران اضافه می‌کردید.
تقویم شمسی برای تاریخ پستها یادتون نره!

در مورد فینگلیش هم که باید بگم که یه تغییری روی قوانین انجام بدید خیلی خوبه .

بحث اسمایلها هم که تموم شد ولی خب حداقل این ایکن پست ها رو اون میز گرد رو بردارید خیلی . . . :168:

من منظورم اون همه عنوان بود و جای خالی شون بهتر نبود وقتی شخصی رو براسی اون پستها پیدا میکردید بعد عناوین جدید رو جایگزین میکردین الان با وجود این خالی بودن پستها برای کاربرا سوال پیش میاد که چرا سمتی هست (( تعریف شده )) اما کسی در اونجا نیست .

انشاالله در اينده ي نزديك چنين امكانات هم در صورت امكان به باشگاه اضافه خواهيم كرد

با سلام به مسئولین باشگاه از اینکه تقویم و حدیث خصوصا تقویم روز که ضرورت داشت را به شکل جالبی اول صفحه اصلی قرار دادید من که خیلی خوشم اومدو سپاسگزار ، صفحه اصلی رنگ وبوی زنده تری به خودش گرفت.

خواش لطف داريد.
خوشحال كه شما كاربران عزيز ار امكانات جديد باشگاه راضي هستيد

بسيار ممنون هستم از شما دوستان عزيز كه نظرات گران قدر و سازنده ي خودتون رو براي باشگاه مطرح كنيد.:72:

باتشكر.گروه مديريت باشگاه

روزگار خوش

amirmahdi22
08-08-2010, 12:00 PM
با عرض خسته نباشید.اگه ممکنه به خاطر ترم تابستان این بخش نمونه سوالها فعال بشه تا برای ترم تابستان هم بتونم از نمونه سوالها استفاده کنیم تا شروع امتحانات وقت زیادی نمانده است .ممنون

Borna66
08-08-2010, 12:09 PM
با عرض خسته نباشید.اگه ممکنه به خاطر ترم تابستان این بخش نمونه سوالها فعال بشه تا برای ترم تابستان هم بتونم از نمونه سوالها استفاده کنیم تا شروع امتحانات وقت زیادی نمانده است .ممنون
با سلام
دوست عزيز همانظور كه در اين تاپيك اعلام شده
اطلاعیه ی بازسازی و تکمیل سازی بانک نمونه سوالات باشگاه پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.thread32220.html)
اين طرح به علت تغييرات زياد تا اخر تابستان طول مي كشد اما براي شما كاربران ويژه باشگاه در اين زمينه امكاناتي خاص درنظر گرفته شده تا بتوانند به نوعي ديگر از بانك نمونه سوالات باشگاه استفاده كنند. براي مشاهده اين امكانات به ادرس زير مراجعه كنيد
سرويس ها و امكانات (VIP) (http://pnu-club.com/pnu.911.html)

موفق باشيد
روزگار وش

yamahdi
08-22-2010, 06:57 PM
میخواستم یه پیشنهادی بدهم که به لیست فهرست کاربران باشگاه اگه میشد رشته ی تحصیلی آنهاراهم نوشت عالی میشد.
باتشکر

alamatesoall
08-31-2010, 06:59 PM
:104::104::104:

alamatesoall
08-31-2010, 07:00 PM
با تشکر

Borna66
08-31-2010, 11:31 PM
:104::104::104:

با تشکر
با سلام
ممنون دوست عزيز. سعي كنيد براي تشكر از كليد تشكر منتهي اليه سمت چپ هر پست استفاده كنيد و اگر نظر يا پيشنهاد و انتقاد خاصس از باشگاه داريد حتما در اين جا مطرح كنيد

موفق باشيد

روزگار خوش

آبجی
08-31-2010, 11:47 PM
یه پیشنهاد بهتر نیست اطلاعیه های باشگاه رو یک نفر بزنه ؟؟؟

nastaran2202
09-04-2010, 05:44 PM
سلام من می خوام بدونم میشه تو دانشگاه پیام نور هم نیاز کرد یه سری درسارو... مثلا من می تونم ریاضی 1 رو با امار و استاتیک هم نیاز کنم؟ رشتم مدیریت پروژه هستش...اگه جواب بدین ممنون میشم

Borna66
09-04-2010, 06:11 PM
یه پیشنهاد بهتر نیست اطلاعیه های باشگاه رو یک نفر بزنه ؟؟؟

با سلام
دست عزيز هيچ فرقي نمي كند اطلاعيه ها توسط كي زده شود مهم نوع و متن پيامي هست كه توسط اطلاعيه به كاربران اعلام مي شود. ولي غالبا اطلاعيه هاي سراسري در باشگاه توسط بنده(Borna66) و يا مديران سطح بالايي باشگاه ارسال و اطلاع مي شود.:36:

در هر حال ممنون از حسن توجه شما دوست عزيز به باشگاه:72:

روزگار خوش

Borna66
09-04-2010, 06:23 PM
سلام من می خوام بدونم میشه تو دانشگاه پیام نور هم نیاز کرد یه سری درسارو... مثلا من می تونم ریاضی 1 رو با امار و استاتیک هم نیاز کنم؟ رشتم مدیریت پروژه هستش...اگه جواب بدین ممنون میشم
با سلام
ابتداعا سوالتون رو مي بايست در ادرس زير مي پرسديد
سوالات مرتبط با پيام نور(پرسش و پاسخ) (http://pnu-club.com/pnu.300.html)
حال پرسيديد مانعي ندارد . بله اگر اين امكان براي درس مذكور باشد شما مي توانيد درس موردنظر را با درسي ديگر مجار هم نياز برداريد.ولي بايد هر دو را باهم پاس كنيد.

موفق باشيد

روزگار خوش

آبجی
09-11-2010, 01:40 PM
سلام به همه عزیزان

یه سوال داشتم فکر کنم باید اینجا بپرسم شرمنده اگه بدجا پرسیدم :26: میخواستم ببینم این امتیازاتی که به دوستان میدیم کجا نمایش داده میشه ؟؟؟؟:42: چون ندیدم :59:

ممنونم خسته نباشید :281:

Borna66
09-11-2010, 02:18 PM
سلام به همه عزیزان

یه سوال داشتم فکر کنم باید اینجا بپرسم شرمنده اگه بدجا پرسیدم :26: میخواستم ببینم این امتیازاتی که به دوستان میدیم کجا نمایش داده میشه ؟؟؟؟:42: چون ندیدم :59:

ممنونم خسته نباشید :281:

با سلام خدمت دوست عزيز.
منظورتون كدوم امتيازات هست كه ما به كاربران مي دهيم كه قابل مشاهده نيست؟ لطفا واضحتر سوالتون رو مطرح كنيد تا سريعتر و كاملتر پاسخ بدهيم.

روزگار خوش:72:

آبجی
09-12-2010, 01:08 PM
http://pnu-club.com/images/wlmain/buttons/reputation.gif (http://pnu-club.com/reputation.php?p=125774) این امتیازاتی که اینجا میزنیم مجموعش کجا شمارش میشه ؟؟؟

yamahdi
09-16-2010, 10:40 PM
http://pnu-club.com/images/wlmain/buttons/reputation.gif (http://pnu-club.com/reputation.php?p=125774) این امتیازاتی که اینجا میزنیم مجموعش کجا شمارش میشه ؟؟؟

سلام دوست عزیز
فکرکنم منظورتون گرفتم دربخش کنترل پنل خودتون اونجانوشته آخرین امتیازدریافت شده
مجموعش رو هم شمارش کرده .امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.

کمبل
09-23-2010, 10:46 AM
باعرض سلام وخسته نباشید.خواستم بیشنهاد بدم که باشگاه رو به روزتر کنید.به سوالات باسخ داده نمیشه یاخیلی دیر باسخ داده میشه.اخبار این باشگاه هم به روز نیست باتشکر