ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكلات باشگاه از نظر كاربران

Borna66
08-22-2009, 10:25 PM
با سلام

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي تواندي هر گونه مشكلي كه از نظر شما عزيزان در باشگاه وجود دارد و احساس مي كنيد براي باشگاه مناسب نيست و خللي براي آن پيش آورده،آن مشكل را با رعايت ادب و احترام در اين تاپيك مطرح كنيد.مطمئنا در اسرع وقت به آن رسيدگي ،رفع و پاسخگويي داده مي شود.

ما مسئوليت باشگاه مشتاقانه منتظره ارايه نظرات مختلف شما كاربران عزيز هستيم.

باتشكر. مديريت باشگاه

روزگار خوش

l3_rang
09-28-2009, 10:29 PM
سلام
اين يه سواله و انتقاد يا چيز ديگه اي نيست
اون علامت + كه كنار اي دي ها ديده ميشه واسه چيه؟
مثلا
saeidan+

sunyboy
09-28-2009, 11:01 PM
متوجه نشدم میشه دقیقا بگین منظورتان چی بود؟

l3_rang
09-28-2009, 11:38 PM
ببينيد
اون پايين قسمت افراد آنلاين در سايت كه ليست اعضا هست كنار نام بعضي افراد اون علامت مثبت ديده ميشه(+)
ديروز كنار اسم من ديده مي شد و امروز هم كنار اسم كاربري به نام Silence كه البته الان خاموش هستن و اون علامت هم ديده نميشه انشالله فردا اگه علامت رو ديدم نشونتون ميدم
(http://pnu-club.com/members/silence.html)

Borna66
09-29-2009, 06:40 AM
ببينيد
اون پايين قسمت افراد آنلاين در سايت كه ليست اعضا هست كنار نام بعضي افراد اون علامت مثبت ديده ميشه(+)
ديروز كنار اسم من ديده مي شد و امروز هم كنار اسم كاربري به نام silence كه البته الان خاموش هستن و اون علامت هم ديده نميشه انشالله فردا اگه علامت رو ديدم نشونتون ميدم
(http://pnu-club.com/members/silence.html)
با سلام دوست عزيز اين علامت + كه كنار برخي يوزها ديده مي شود.در واقع نشانگر كاربري هست كه در ليست دوستان شما هست كه شما قبلا براي اين كاربر درخواست دوستي از طريق پروفايل خود كرديدو اين علامت نشانگر ان هست.
اگر سوالي ديگر داشتيد مطرح كنيد.
روزگار خوش

l3_rang
09-29-2009, 01:48 PM
ممنونم از پاسخ قبلي تون
--
اي كاش ضرفيت پوشه پيامهاي دريافت شده بيشتر مي شد مثلا پنجاه پيام يا صد پيام. 25 تا به نظرم خيلي كمه!

sunyboy
09-29-2009, 02:53 PM
دوست عزیز میتوانید پیغامهای قدیمی را حذف کنید تا جا باز بشه!! حجم صندوق پیغام های خصوصی بالا بره در سرعت لود صفحات باشگاه تاثیر خواهد گذاشت و کند تر خواهد شد برای همین فعلا روی 25 تا خواهد ماند تا در اینده با کمک خدا و شما دوستان عزیز برای باشگاه یک سرور قوی تر تهیه کنیم اون موقع افزایش خواهیم داد!!

با احترام مدیریت باشگاه

l3_rang
10-01-2009, 11:35 AM
سلام مجدد
اين بالا دو تا پست تكراري خورده فكر مي كنم بهتر باشه يكيش پاك بشه!
اميدوارم به زودي اين ارتقا صورت بگيره.
آيا امكانش نيست تاريخي كه روي پستها ثبت مي شه به هجري شمسي تغيير پيدا كنه؟

در ادامه هم يه انتقاد و پيشنهاد كلي داشتم در باره انجمنها و زير انجمنها مي تونم يه تاپيك جديد بزنم و با همين موضوعيت در باره همه موارد بحث كنيم؟

l3_rang
10-01-2009, 11:37 AM
يك سوال ديگه
آيا امكان تغيير نام كاربريمون در فروم هست؟

l3_rang
10-01-2009, 02:09 PM
مي خواستم درباره مسابقاتي كه امروز برنده هاش اعلام شدن اطلاعاتي كسب كنم كجا بايد مراجعه كنم؟

Borna66
10-01-2009, 06:02 PM
سلام مجدد
اين بالا دو تا پست تكراري خورده فكر مي كنم بهتر باشه يكيش پاك بشه!
اميدوارم به زودي اين ارتقا صورت بگيره.
آيا امكانش نيست تاريخي كه روي پستها ثبت مي شه به هجري شمسي تغيير پيدا كنه؟

در ادامه هم يه انتقاد و پيشنهاد كلي داشتم در باره انجمنها و زير انجمنها مي تونم يه تاپيك جديد بزنم و با همين موضوعيت در باره همه موارد بحث كنيم؟
با سلام
در مورد اول رفع شد ممنون كه خبر داديد

در مورد تاريخ شمسي هم خدمتتون عرض كنم كه يك مدت زماني تاريخ ها بصورت شمسي بود اما اين قابليت مشكل امنيتي دارد بنابراين غير فعال شد

در مورد تاپيك هم مانعي نيست به شرطي كه بحث ها مخالف و مغاير قوانين باشگاه نباشد و بحث به بيراهه كشيده نشود.

يك سوال ديگه
آيا امكان تغيير نام كاربريمون در فروم هست؟
بله كافي است به ادرس زير مراجعه كنيد و درخواست نام كاربري جديد بكنيد
درخواست های کابران برای تغییر نام کاربری (http://pnu-club.com/pnu.thread13372.html)
دقت كنيد فقط يكبار مي توانيد درخواست تغييير نام كاربري بكنيد پس در انتحاب نام كاربريتان بيشتردقت كنيد

مي خواستم درباره مسابقاتي كه امروز برنده هاش اعلام شدن اطلاعاتي كسب كنم كجا بايد مراجعه كنم؟

در مورد مسابقه ي باگاه خدمتتون عرض كنم اين مسابقه به صورت ماهانه در باشگاه جهت هر چه پرمحتوا تر كردن بخش هاي مختلف باشگاه و فعال بودن كاربران برگزار ميشود و در ان هر كاربر و يا مديري كه از نظر ارسال مطالب مفيد در جاي جاي باشگاه امتياز بالاتري در اخر ماه مربوطه كسب كند ،برنده و كاربره برتر ماه باشگاه مي شود.
در دوره جديد مسابقه كه بزودي اعلام مي شود انشاا... شما هم يكي از اين كاربران فعال و برتر باشيد:226:

روزگار خوش

NIMA.N
10-03-2009, 01:33 AM
به نظر من بهتره عكس اين گوشي هاي موبايل از كنار هر آيدي برداشته بشه. چون نه قشنگي داره و هم سرعت لود باشگاه رو مياره پايين

sunyboy
10-03-2009, 01:45 AM
در مورد قشنگی شخص بنده خوشم میاد ولی شما نه این یک چیز سلیقه ای هست در مورد سرعت لود باشگاه هم باید بگم هیچ تداخلی در سرعت لود ندارد چون حجش خیلی کمه! در کل در این مورد باید نظر سنجی بشه!! اگر اکثرا راضی بودن برداشته بشه خب برداشته خواهد شد!!

با احترام مدیریت باشگاه

NIMA.N
10-03-2009, 09:37 AM
بله 100% منم نظر شخصيمو گفتم. باشه .هرجور راحتين. چون كمي هم شلوغ شده براي همين گفتم

donya88
10-03-2009, 10:22 AM
سلام خسته نباشيد
مي خواستم بدونم تكليف فرستادن جداول و نمودارها اخرش چي شد ؟
راه ميان بري چيزي برا فرستادن اين جداول هست ؟
اگر نيست تقاضا مندم اگر امكانش هست اين مشكل را برطرف كنيد .
سپاس از زحمات شما عزيزان.

sunyboy
10-03-2009, 11:03 AM
ببخشید دنیا خانوم متوجه نشدم؟!! میشه توضیح بدین منظورتان از جداول و نمودار ها چی بود؟

با احترام مدیریت باشگاه

مژگان
10-18-2009, 08:01 PM
من ميخوام دوسري از نوشته هامو در هم ادغام كنم .مثلا نوشته غذاي پارتي ها رو همه رو بريزم تو نوشته آشپزخونه مژي جون .اين كار رو مي تونم انجام بدم ولي نمي تونم پستاي رو كه به جاي مورد نظرم منتقل كردم از جاي اولي كاملا پاك كنم ؟

sunyboy
10-18-2009, 08:57 PM
شما کاربر عادی هستین این امکاناتی که مد نظر دارین از اختیارات مدیر بخش مورد نظر میباشد! برای همین شما نمیتوانید این اعمال را انجام دهید!

همیشه طرف حق باشید و حق شناس!
با احترام مدیریت باشگاه

NIMA.N
10-18-2009, 09:34 PM
من ميخوام دوسري از نوشته هامو در هم ادغام كنم .مثلا نوشته غذاي پارتي ها رو همه رو بريزم تو نوشته آشپزخونه مژي جون .اين كار رو مي تونم انجام بدم ولي نمي تونم پستاي رو كه به جاي مورد نظرم منتقل كردم از جاي اولي كاملا پاك كنم ؟
شما اين درخواستتونو به من يا مدير كل يا معاونت باشگاه بگين تا بررسي كنيم اگه لازم بود براتون انتقال ميديم

مژگان
10-21-2009, 11:37 AM
شما کاربر عادی هستین این امکاناتی که مد نظر دارین از اختیارات مدیر بخش مورد نظر میباشد! برای همین شما نمیتوانید این اعمال را انجام دهید!

با احترام مدیریت باشگاه

اينجوري ادم نمي تونه گند كاري احتمالي خودش وريست وراست كنه كه ....:290:

مژگان
10-21-2009, 11:47 AM
تو تالار پزشكي ، سلامت وخانواده فكر مي كنم تعداد تاپيك ها خيلي زياده تو تاپيك خواص گياهان وميوه ها با خواص غذايي ...جالبه كه من يك جا مطلب گذاشتم ودوجا نمايش داده شده ( نوشته ام در مورد طالبي )

Silence
10-24-2009, 08:51 AM
سلام
یه سوال
مکانیزم کانتر بازدید کننده چجوریه ؟
مثلا یکی از تاپیکهام از روز اولش تا الان تعداد بازدیدش ثابته
با این فرض که کسی تاپیک رو باز نکرده ، پس کانتر هم آمار رو نمیبره بالا
ولی خودم که باز می کنم تاپیک رو . پس چرا باز آمارش ثابته ؟
آیا خود صاحب تاپیک رو جزء آمار حساب نمیکنه ؟ http://pnu-club.com/imported/2009/10/9.gif
چجوریه ؟

NIMA.N
10-24-2009, 09:15 AM
سلام
یه سوال
آیا خود صاحب تاپیک رو جزء آمار حساب نمیکنه ؟ http://pnu-club.com/imported/2009/10/225.gif
چجوریه ؟

اينو بايد مدير كل جواب بده. در ضمن مدير كل جان آمار سايتو پايين مثلا" ميزنه 1800 تا ولي خيلي بيشتر از اين آماره. من ميدونم كه مثلا" ديرزو بيش از 3000 هزار بازديد وبگذر ثبت كرده. قضيه ي اين همه اختلاف چيه؟

sunyboy
10-25-2009, 07:50 PM
اينجوري ادم نمي تونه گند كاري احتمالي خودش وريست وراست كنه كه ....:290:
چون فعلا این تالار مدیر نداره!
خب شمادر این موارد یا به بنده یا معاونت یا مدیر ارشد باشگاه گزارش دهید تا اصلاح بشه!

با احترام مدیریت باشگاه

sunyboy
10-25-2009, 07:50 PM
تو تالار پزشكي ، سلامت وخانواده فكر مي كنم تعداد تاپيك ها خيلي زياده تو تاپيك خواص گياهان وميوه ها با خواص غذايي ...جالبه كه من يك جا مطلب گذاشتم ودوجا نمايش داده شده ( نوشته ام در مورد طالبي )

وقتی این تالار مدیری برای انتخاب بشه این مشکلات هم حل خواهد شد!

با احترام مدیریت باشگاه

sunyboy
10-25-2009, 07:52 PM
سلام
یه سوال
آیا خود صاحب تاپیک رو جزء آمار حساب نمیکنه ؟ http://pnu-club.com/imported/2009/10/227.gif
چجوریه ؟

دوست عزیز این سوال را چندین بار بنده جواب داده ام! قبل از پرسیدن بهتر بود یک جستجویی میکردین! کلا امارهای باشگاه هفته ای یکبار آپدیت میشوند! بجز آمار بازیدهای روزانه که هر روز آپدیت میشوند!

با احترام مدیریت باشگاه

sunyboy
10-25-2009, 07:56 PM
اينو بايد مدير كل جواب بده. در ضمن مدير كل جان آمار سايتو پايين مثلا" ميزنه 1800 تا ولي خيلي بيشتر از اين آماره. من ميدونم كه مثلا" ديرزو بيش از 3000 هزار بازديد وبگذر ثبت كرده. قضيه ي اين همه اختلاف چيه؟

نیما جان! آمار بازید دیروز باشگاه 4280 بوده و بازدید کننده هم 1800 نفر! آمار گیر باشگاه فقط تعداد آی پی ها رو میشماره بعبارت دیگر تعداد افرادی که به باشگاه اومدند رو میشماره نه تعاد بازدیدهای انان را! یعنی ممکنه یک نفر 20 تا موضوع را بازدید کنه ولی باشگاه فقط نشان بده یک نفر !! ولی وبگذر تعداد بازدید از موضوعات را میشماره! امیدوارم متوجه شده باشی:172:

با احترام مدیریت باشگاه

Silence
10-25-2009, 08:17 PM
آمار بازدید روزانه یعنی چی ؟ شامل چیا میشه ؟
آمار بازدید تاپیک شامل اپدیت روزانه میشه یا هفتگی ؟
( سواله دیگه ! پیش اومده :) )

sunyboy
10-26-2009, 01:59 AM
آمار بازدید روزانه یعنی چی ؟ شامل چیا میشه ؟
آمار بازدید تاپیک شامل اپدیت روزانه میشه یا هفتگی ؟
( سواله دیگه ! پیش اومده :) )

دوست عزیز بنده به مدیر ارشد همین سوال را جواب دادم چرا دقت نمیکنید؟ امار بازدید روزانه از صفحه اصلی گرفته تا پروفایل مشخصات خلاصه هرچی صفحه باز بشه هر تعداد هم باز بشه همگی در آمار روازنه ثبت میشوند بنده به شما برای چندمین بار عرض کردم بجز امار روزانه بازدید از سایت بقیه امارها هفتگی آپدیت میشوند!

با احترام مدیریت باشگاه

Fahime.M
11-07-2009, 10:24 AM
با سلام

ببخشید یکی از دوستانم میخواد ثبت نام کنه جواب سوال رو هم در این قسمت
درست وارد میکنه ولی این خطا رومیده چرا؟؟
The answer given for the random question was incorrect

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg
.

sunyboy
11-07-2009, 10:30 AM
جواب سوالی که گفته به فارسی بنویسید را باید با فارسی بنویسیه و جواب سوالات عددی را باید به عدد بده نه به حروف!

با احترام مدیریت باشگاه

Fahime.M
11-07-2009, 10:38 AM
جواب سوالی که گفته به فارسی بنویسید را باید با فارسی بنویسیه و جواب سوالات عددی را باید به عدد بده نه به حروف!

با احترام مدیریت باشگاه
به فارسی نوشته ...!!

sunyboy
11-07-2009, 11:17 AM
به فارسی نوشته ...!!

یکبار مرورگرش رو ببنده و باز کنه از نو شروع کنه شاید کوکی ها مرورگرش قاطی کرده بودند! ما این سیستم رو امتحان کردیم مشکلی نداره!

با احترام مدیریت باشگاه

50cent
11-08-2009, 12:02 PM
چرا اینجا فقط25 تا پیام تو صندوقاش جا میگیره و اگه میشه رنگ سایتو عوض کنید ممنون***************************

sunyboy
11-09-2009, 12:16 AM
چرا اینجا فقط25 تا پیام تو صندوقاش جا میگیره و اگه میشه رنگ سایتو عوض کنید ممنون***************************

خب شما پیغامهای قدیمی را حذف کنید تا فضا باز شود! در مورد رنگ هم قلا بحث شده است قراره چندین قالب نصب بشه و هر کس برحسب سلیقه خودش یک قالب را انتخاب و با اون در باشگاه فعالیت کند!

با احترام مدیریت باشگاه

50cent
11-09-2009, 02:05 AM
مرسی

50cent
11-09-2009, 02:10 AM
جناب مدیر میشه به مدیر بخشها بگین لطف کنن این همه تاپیک الکی نذارن یه چنتا خوبشو بذارن همه دیدن کنند. نه اینکه تاپیکی میذارن که یه نفرم در موردشون نظر نمیده.
من نمی خوام به کسی توهین کنم اما مثل اینکه مدیرا می خوان فقط ارسال کننده برتر باشن به کمیت فک میکنن نه کیفیت

sunyboy
11-09-2009, 02:29 AM
بهشون میگم تا بیان اینجا جواب شما رو خودشان بدن!:36:

با احترام مدیریت باشگاه

50cent
11-09-2009, 03:18 PM
مدیر جون ممنون اینطوری خیلی عالی شده دمت گرم حال دادی

memol
11-09-2009, 03:34 PM
جناب مدیر میشه به مدیر بخشها بگین لطف کنن این همه تاپیک الکی نذارن یه چنتا خوبشو بذارن همه دیدن کنند. نه اینکه تاپیکی میذارن که یه نفرم در موردشون نظر نمیده.
من نمی خوام به کسی توهین کنم اما مثل اینکه مدیرا می خوان فقط ارسال کننده برتر باشن به کمیت فک میکنن نه کیفیت

ببین دوست عزیز
اگه موضوعی برای شما جالب نیست دلیل نمیشه که طرفدار دیگه ای نداشته باشه
مدیرا هم نمی تونن از تک تک کاربرا بپرسن که به چه موضوعی علاقه دارن تا اونو بذارن
به طور کلی مطلب میذاریم هرکس موضوعی رو که دوست داره میخونه
نظر ندادن دوستان هم وقتی از تاپیکی بازدید می کنن کم لطفی خودشونه!

mahdi271
11-09-2009, 11:05 PM
دوست عزیز شما هم بیا تاپیک الکی باز کن اما پست بیخود نزار یکبار گفتم
ما مدیر هستیم باید راجع به همه چیزای تالارمون موضوع بزاریم
شما می خوای برادریت رو ثابت کنی تالار من در اختیار شما اگه تونستی 4 تا تاپیک باحال باز کن که پر بیننده باشه.
عزیزم تو اون دور نشستی میگی لنگش کن،اگه مردش هستی بیا تو میدون و نشون بده و به ما حال بده به قول خودت.
می خوام ببینم عملت هم مثل حرفت هست یا نه

mahdi271
11-09-2009, 11:06 PM
در ضمن کسی که قرار باشه نظر بده میده.

Mr_Pm
03-11-2010, 04:15 PM
درود
1_ وجود این آگهی ها از جمله لوگو ها و بنر ها سطح تارنما را آورده پایین اگر مقدور است این سایت را به مانند سایتی علمی دانشگاهی تبدیل کنید و از استفاده ی چنین چیز هایی بپرهیزید(سایتتون خیلی شلوغه)
2_ چطور می توان فایلهای pdf و word و... در تارنما قرار داد (من کتابهای ارزشمندی دارم که می توانم در دسترس عموم قرار بدهم)
3_تارنمای خود را در دیگر وبلاگ ها و تارنما های رسمی تبلیغ کنید
4_ قسمتی را برای ذخیره ی کتابها درست کنید تا کتابهای مفید و درسی ای که نادر هستند در آنجا قرار بگیرند
با سپاس

yashar
03-11-2010, 07:01 PM
درود
1_ وجود این آگهی ها از جمله لوگو ها و بنر ها سطح تارنما را آورده پایین اگر مقدور است این سایت را به مانند سایتی علمی دانشگاهی تبدیل کنید و از استفاده ی چنین چیز هایی بپرهیزید(سایتتون خیلی شلوغه)
2_ چطور می توان فایلهای pdf و word و... در تارنما قرار داد (من کتابهای ارزشمندی دارم که می توانم در دسترس عموم قرار بدهم)
4_ قسمتی را برای ذخیره ی کتابها درست کنید تا کتابهای مفید و درسی ای که نادر هستند در آنجا قرار بگیرند
با سپاس
تو رپید شیر آپلود کن

50cent
03-11-2010, 07:07 PM
درود
با سپاس

من چند وقت پیش هم به دوستانه مدیر گفتم باشگاه خیلی شلوغه اما دوستان نظره خودشونو دادند و گفتند اینطوری بهتره

مژگان
03-12-2010, 08:43 PM

والا این موضوع کیفیت برتر از کمیت ومن بارها حتی خصوصی به طه گفتم .منم قصد توهین ندارم به هیچ وجه....ولی فرقی بین پست تخصصی با پستهایی که حتی خودم مثلا تو پاتوق می ذارم نیست .البته به نظرم بعضی تاپیک هاش جالبه هر چند من تو بحثاش شرکت نکردم .فکر کنم زدن تاپیک تو بخش گفتگوی ازاد زیر نظر مدیر همون بخش باشه بهتره ....البته فقط نظره هاااااااااااا:288:

Borna66
03-13-2010, 12:32 AM
درود
با سپاس

با سلام
دوست عزيز هزينه ي نگهداري و پشتيباني اين باشگاه و سايت كه در نوع خودش بي نظير و تك هست بالا بوده و اندكي از ان از طريق همين تبليغات تامين مي شود /در صورتي كه تمام امكانات باشگاه فعلا بصورت كاملا رايگان در اختيار كاربران قرار گرفته شده . بنابراين خوب است باشگاه از تمام راههاي درآمدزار براي پايدار بودن اش استفاده كند تا باشگاه براي همه ي شما در دسترس باشد.

در مورد سوال دومتون شما مي توانيد ابتدا فايل ها و كتابهاتون رو در اين سايت

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! (http://www.multiupload.com/)

كه هم زمان در چند جا اپلويد و ذخيره مي كند قرار دهيد سپس لينك دانلود ان را در بخش هاي مرتبط با موع در باشگاه درج كنيد كه مشتاقانه منتظره فعاليت شما دوست عزيز هستيم.

در مورد تبليغات باشگاه در جاهاي ديگه هم چند راه و روش را انجام داديم كه در اينده نزديك چند روش ديگر هم براي معرفي باشگاه در نت لنجام خواهيم داد

و در مورد سوال چهارموتون هم خدمتتون عرض كنم كه در اينده نزديك هم روي ان برنامه ريزي شده و انجام خواهد شد اما فعلا بايد باشگاه از نظر محتوا و كاربران به حد خاصي برسد.

من چند وقت پیش هم به دوستانه مدیر گفتم باشگاه خیلی شلوغه اما دوستان نظره خودشونو دادند و گفتند اینطوری بهتره

والا این موضوع کیفیت برتر از کمیت ومن بارها حتی خصوصی به طه گفتم .منم قصد توهین ندارم به هیچ وجه....ولی فرقی بین پست تخصصی با پستهایی که حتی خودم مثلا تو پاتوق می ذارم نیست .البته به نظرم بعضی تاپیک هاش جالبه هر چند من تو بحثاش شرکت نکردم .فکر کنم زدن تاپیک تو بخش گفتگوی ازاد زیر نظر مدیر همون بخش باشه بهتره ....البته فقط نظره هاااااااااااا:288:

در مورد نظر شما مديران عزيز هم خدمتون بگم كه حرف شما هم درست و نبايد كيفيت رو فداي كميت كرد! اما اين نكته را در نظر بگيريد كه همه كاربران باشگاه دانشجوي پيام نور نيستند كه وقتي وارد باشگاه شدند فقط معطوف به بخش تخصصي پيام نور بشند و از مطالب ان استفاه كننده.كاربران غير پيام نوري هم در باشگاه وجود دارد كه از طريق موتور هاي جستجو و ساير راهاي ديگر وارد باشگاه شدند و دنال مطالب علمي و آموزشي هستند /بنابراين هدف اصلي باشگاه ابتداعا غني سازي و پرمحتوا كردن بخش هاي تخصصي مربتط با پيام نور هست و در كنار ان فراهم آوردن محتوا و مطالب عمومي و تخصصي در ساير زمينه ها مثل كامپيوتر و اينترنت و سرگرمي هست كه اين امر با همت و فعاليت خوب شما مديران عزيز ميسر شده:177:
ممنون از شما عزيزان كه نظراته قشنگتون رو در مورد باشگاه مطرح مي كنيد:83:
روزگار خوش:72:

50cent
03-13-2010, 12:38 AM

البته این پسته من واسه زمانیه که تازه عضو شده بودم.

مژگان
03-13-2010, 10:58 AM
خب منظور من این نبود که صرفا بچه های پیام نوری بتونن از اینجا استفاده کنن .گاهی بخاطر زیاد شدن تعداد پستا خب طبیعیه که کیفیت اونا میاد پایین :288:. عدم نوشتن مرجع نوشته ها، عدم جستجو کردن مطالب قبلی یا حتی ضعیف بودن موتور جستجو این سایت ( می تونه هر دو دلیل باشه ) گاهی وقتا هم کم لطفی وعدم توجه به نوشته های قبلی باعث تکراری پست شدن چند تا مطلب می شه .اینکه تو یه تالار تخصص نداشته ویا مدتی براش مطلب نذاشته باشیم هم باعث این آشفتگی وکیفیت پایین می شه ( برای اینکه باز ! شبه ای پیش نیاد توضیح بدم که مثلا خودمن با وجودی که مطالب خیلی خوبی در مورد موبایل دارم چون بیشتر در قسمتهای دیگه پست گذاشتم واحاطه کامل وکافی رو تالار گوشی ها ندارم بارها وبارها از گذاشتن این مطالب در این قسمت خودداری کردم ) خب نمیدونستم مطلب تکراریه یا نه ؟ یکی دوبار مثلا برای گذاشتن اخبار پیام نور از اقا نیما پرسیدم که این مطالب وایشون قبلا گذاشته یا نه ؟ خب تا حد خیلی کمی از این وسواس باعث می شه تا جایی که می شه مطلب تکراری وفاقد ارزش ارسال نشه .کاش کمی بیشتر رو این گونه مسائل هم توجه بشه .چون همین رعایت یکی دونکته ( در شروع کار ) باعث هر چه بهتر شده پستای ارسالی می شه .....نه ؟

sohila112
03-27-2010, 07:28 PM
سلام نوروز مبارک
چرا اینقدر نم.نه سئال های رشته حقوق قدیمی جدید هم بذارید
راستی یه ÷یشنهاد هر کتابی که عوض میشه اعلم کنید الکی نریم نمونه سئوال بخریم
مرسی

Borna66
03-27-2010, 10:10 PM
سلام نوروز مبارک
چرا اینقدر نم.نه سئال های رشته حقوق قدیمی جدید هم بذارید
راستی یه ÷یشنهاد هر کتابی که عوض میشه اعلم کنید الکی نریم نمونه سئوال بخریم
مرسی
باسلام خدمت كاربر عزيز
در مورد درخواست اولتون چشم در زمان خودش اين كار رو هم انجام ميديم اما اندكي اين كار زمان بر هست ولي مطمئنا انجام مي شود.

در مورد منابع كتاب هاي درسي هم بايد خدمتتون عرض كنم چون تغيييرات زياد بهتره كه خوده دانشجو موقع اخذ درس سعي كند سري هم به ادرس سايت مركزي پيام نور و بخش دانشجو بند كه به ادرس زير هست
ليست ارائه دروس، وضعيت منابع و جدول تطبيق دروس (http://pnu.ac.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=ea7c703a-d0f6-4ed1-b1af-e3d863ee0021)
و سپس بر اساس رشته تحصيلي خود اخرين وضعيت منابع درسي خود را دريافت و مطالعه كند كه همگي اينخا كاره بسيار سادي هست.

به هر حال ممنون از نظره قشتگون و منتظره پيشنهادات و نظرات سازنده ي ساير كاربران عزيز هستيم.

روزگار خوش

yamahdi
03-29-2010, 02:28 PM
یکی ازمشکلات نمونه سوالات امتحانی است که باوجوداین که امتحانات داره نزدیک میشه ومانمی توانیم ازنمونه سوالهااستفاده کنیم لطفانمونه سوالهارابه صورت برنامه امتحانی که براحتی ازآن استفاده کردیم قراردهید.

sunyboy
03-30-2010, 12:19 AM
یکی ازمشکلات نمونه سوالات امتحانی است که باوجوداین که امتحانات داره نزدیک میشه ومانمی توانیم ازنمونه سوالهااستفاده کنیم لطفانمونه سوالهارابه صورت برنامه امتحانی که براحتی ازآن استفاده کردیم قراردهید.

نمونه سوالات بصورت دسته بندی و مرتب قرار داده شده اند!! میشه بگین مشکل شما دقیقا چیه؟

با احترام مدیریت باشگاه

hana.j
03-31-2010, 08:43 PM
سلام
چرا برای ادبیات عرب جداگانه نمونه سوال و ... نگذاشتین؟؟؟
چرا هیچ تایپیکی واسش نیست؟؟؟:164:
پس ما چکار کنیم
یعنی واقعا ادبیات عربیا کمن؟؟
مام می خوایم مثه بقیه باشیم:frown:

Borna66
03-31-2010, 09:41 PM
سلام
چرا برای ادبیات عرب جداگانه نمونه سوال و ... نگذاشتین؟؟؟
چرا هیچ تایپیکی واسش نیست؟؟؟:164:
پس ما چکار کنیم
یعنی واقعا ادبیات عربیا کمن؟؟
مام می خوایم مثه بقیه باشیم:frown:

با سلام خدمت دوست عزيز
چشم در اولين فرصت اين بخش هم در صورت تاييد نهايي به تالار رشته هاي تحصيلي اضافه خواهد شد.

ممون از نظر و انتقاد سازنده تون در مورد باشگاه.
اگر موردي ديگر هست حتما خبر دهيد ما خوشحال ميشيم مشكلات باشگاه رو ازديد شما كاربران عزيز ببنيم و مطرح بشه كه نتيجا تاباعث هرچه بهتر شدن باشگاه شود.

منتظره حضور فعال شما در باشگاه هستيم
باتشكر./مديريت باشگاه
روزگار خوش

yamahdi
04-02-2010, 12:36 PM
نمونه سوالات ازنظر طبقه بندی خیلی هم عالیه فقط مشکل این که پس ازدانلود بازنمیشه اگرمثل برنامه امتحانی که به صورت pdfخیلی خوب میشدازآن استفاده کردقرارمی دادیدممنون میشدم.

Borna66
04-02-2010, 11:33 PM
نمونه سوالات ازنظر طبقه بندی خیلی هم عالیه فقط مشکل این که پس ازدانلود بازنمیشه اگرمثل برنامه امتحانی که به صورت pdfخیلی خوب میشدازآن استفاده کردقرارمی دادیدممنون میشدم.
با سلام
ممنون از ارايه نظراتتون كه باعث دلگرمي ما در باشگاه ميشه.

چشم دوست عزيز تمام نمونه سوالات از اين بعد ديگر مثل فرمت قبلي در باشگاه درج نمي شود و بصورت فايل pdf و فشرده در باشگاه سر موقع اش درج خواهد شد.

موفق باشيد.
روزگار خوش

اقاقی
04-05-2010, 06:23 PM
اگه می شد یه تعدادی پایان نامه یا لااقل تخقیقی چی زی بزارین ممنون می شدیم چون واقعا نیازه ماشالله همه جا که پولیه

sunyboy
04-06-2010, 12:14 AM
اگه می شد یه تعدادی پایان نامه یا لااقل تخقیقی چی زی بزارین ممنون می شدیم چون واقعا نیازه ماشالله همه جا که پولیه

با سلام

بزودی با کمک همه دوستان باشگاه در این زمینه هم انشاالله اقداماتی صورت خواهد گرفت!!

با احترام مدیریت باشگاه

jili
05-30-2010, 01:41 PM
چرا تو مشخصات sunyboy (http://pnu-club.com/members/sunyboy.html) به جایه ( مدیریت کـــــــــل باشگاه ) نوشته

http://pnu-club.com/images/admin1.png !!!!!!!!!!!

Borna66
05-30-2010, 02:15 PM
چرا تو مشخصات sunyboy (http://pnu-club.com/members/sunyboy.html) به جایه ( مدیریت کـــــــــل باشگاه ) نوشته

http://pnu-club.com/images/admin1.png !!!!!!!!!!!

با سلام
ممنون دوست عزيز از اين دقت و نكته سنجي شما .
حتما پيگيري مي شود و اين غلط ملايي رفع مي شود.
متشركم از اين نظرتون:226:
روزگار خوش

pnugirl
06-01-2010, 01:22 PM
با سلام
ممنون دوست عزيز از اين دقت و نكته سنجي شما .
حتما پيگيري مي شود و اين غلط ملايي رفع مي شود.
متشركم از اين نظرتون:226:
روزگار خوش

:171::203:

ksohrabloo
06-05-2010, 11:54 AM
این پیغام موقع دانلود سؤال واسه چیه ؟
ksohrabloo, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :

ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
ممكن است اين موضوع مخصوص كاربران ويژه باشگاه باشد براي اطلاعات بيشتر اينجا (http://pnu-club.com/pnu.thread31373.html) را كليك كنيد
در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح نیست با مدیریت سایت تماس بگیرید

sunyboy
06-05-2010, 12:13 PM
این پیغام موقع دانلود سؤال واسه چیه ؟
ksohrabloo, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :

ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
ممكن است اين موضوع مخصوص كاربران ويژه باشگاه باشد براي اطلاعات بيشتر اينجا (http://pnu-club.com/pnu.thread31373.html) را كليك كنيد
در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح نیست با مدیریت سایت تماس بگیرید

دوسا عزيز توضح داده شكه كه براي كسب اطلاعات بيشتر به كجا مراجعه كنيد. نمونه سوالات فقط كاربران ويژه ميتونن دانلود كنن براي كسب اطلاعات بيشتر به لينك زير مراجعه كنيد

>>> اطلاعيه كاربران ويژه باشگاه <<< (http://pnu-club.com/pnu.thread31373.html)

با احترام مديريت باشگاخ

tania
06-08-2010, 12:34 AM
1-هنوز تعدادی از مطالبی که مدتها پیش بعنوان تایپیک درباشگاه درج کرده ام نمی توانم پیداکنم و آدرس آنرا هم فراموش کرده ام.چگونه می توانم به آن سریعتر دسترسی پیدا کنم؟آیا منویی برای دستیابی سریع به مطالب مورد نظرم وجود دارد؟

2-درمواقع عادی ( غیراززمانی که فردی برایم یک نامه ارسال میکندو نشانه ای برای رسیدن به آن صفحه وجود دارد) نمی توانم ازطریق کنترل پنل خود وارد صفحه پیغامهای بازدید کننده بشوم و نامه های قدیمی خود را مجدداً مطالعه یا ویرایش کنم.دراین مواقع از چه راهی می توانم وارد صفحه پیغامهای بازدید کننده بشوم؟

sunyboy
06-08-2010, 02:57 AM
1-هنوز تعدادی از مطالبی که مدتها پیش بعنوان تایپیک درباشگاه درج کرده ام نمی توانم پیداکنم و آدرس آنرا هم فراموش کرده ام.چگونه می توانم به آن سریعتر دسترسی پیدا کنم؟آیا منویی برای دستیابی سریع به مطالب مورد نظرم وجود دارد؟

2-درمواقع عادی ( غیراززمانی که فردی برایم یک نامه ارسال میکندو نشانه ای برای رسیدن به آن صفحه وجود دارد) نمی توانم ازطریق کنترل پنل خود وارد صفحه پیغامهای بازدید کننده بشوم و نامه های قدیمی خود را مجدداً مطالعه یا ویرایش کنم.دراین مواقع از چه راهی می توانم وارد صفحه پیغامهای بازدید کننده بشوم؟

1:

در صفحه پروفايلتان! از بالا منوي امار رو بزنيد بعدش روي اين گزينه كليك كنيد

مشاهده تمام موضوعات آغاز شده توسط tania (http://pnu-club.com/search.php?do=finduser&u=21114&starteronly=1)

http://pnu-club.com/search.php?searchid=30970

2:

روي نام كاربري خودتان كليك كنيد به صفحه پروفايلتان منتقل ميشويد!

http://pnu-club.com/members/tania.html

موفق باشيد

با احترام مديريت باشگاه

NIMA.N
06-10-2010, 11:04 AM
جالبه برای زدن پست در قسمت دوره های فراگیر هم باید عضو ویژه باشی. خواستیم یک خبر بزنیم که با صفحه عضو ویژه مواجه شدیم. پس هیچی دیگه/

sunyboy
06-10-2010, 11:18 AM
جالبه برای زدن پست در قسمت دوره های فراگیر هم باید عضو ویژه باشی. خواستیم یک خبر بزنیم که با صفحه عضو ویژه مواجه شدیم. پس هیچی دیگه/

تالار رشته هاي تحصيلي و پيام نور و تالار كاربران ويژه! دسترسي كامل رو فقط كاربران ويژه دارند! بقيه قسمتهاي باشگاه براي همه آزاد هست

YASER.P
08-29-2010, 10:47 AM
سلام خسته نباشین من تو صندوق پیامام کلا 11 تا پیام دارم اما سیستم یه پیامی میده که صندوق شما 100 درصد پرشده باید چیکار کنم؟
ممنون

آبجی
08-29-2010, 12:40 PM
سلام خسته نباشین من تو صندوق پیامام کلا 11 تا پیام دارم اما سیستم یه پیامی میده که صندوق شما 100 درصد پرشده باید چیکار کنم؟
ممنون

با اجازه اساتید من جواب میدم :39:

با توجه به بالا رفتن رده ها تعداد پیام خصوصی ها هم بیشتر میشه منظور
کاربر
کاربر فعال
همکار مدیر
.
.
.
میباشد . تنها کاری که شما دوست عزیز میتونی انجام بدی اینه که پیام خصوصی هاتو پاک کنی (( حذف )) تا بتونی پیام های جدید رو دریافت کنی و دیگه اون الارم رو نبینی :59: .

آبجی
08-29-2010, 12:43 PM
خب یه نکته رو هم قبلا گفته بودم اما متاسفانه توجهی نشده بهش :

گاها تاپیک هایی که دوستان میزنند حاوی عکسهایی هست که نشون داده نمیشه یا تاپیک هایی قبلا زده شده که اگه الان بری توش از کلش فکر نکنم چند تا دونه عکس بیشتر مونده باشه ، برای این تاپیک ها اگه میشه یه فکری کنید یا حذف بشن یا اگه عکسهاشون رو دارید تو اپلود سنتر دوباره اپ کنید یا . . .

ممنون :72:

مژگان
08-29-2010, 12:47 PM
خب یه نکته رو هم قبلا گفته بودم اما متاسفانه توجهی نشده بهش :

گاها تاپیک هایی که دوستان میزنند حاوی عکسهایی هست که نشون داده نمیشه یا تاپیک هایی قبلا زده شده که اگه الان بری توش از کلش فکر نکنم چند تا دونه عکس بیشتر مونده باشه ، برای این تاپیک ها اگه میشه یه فکری کنید یا حذف بشن یا اگه عکسهاشون رو دارید تو اپلود سنتر دوباره اپ کنید یا . . .

ممنون :72:

اگه زحمتی نیست تالار یا تاپیک مربوطه رو به من یا طه گل:72: ( تازگی ها تصمیم گرفتم اینجوری صداش کنم :39:) یا مدیر هایی که به قسمتهای مختلف مدیریتی دسترسی دارند اطلاع بدید تا بررسی بشه ...ممنون که اینقده توجه دارید:172:

آبجی
08-29-2010, 02:05 PM
اگه زحمتی نیست تالار یا تاپیک مربوطه رو به من یا طه گل:72: ( تازگی ها تصمیم گرفتم اینجوری صداش کنم :39:) یا مدیر هایی که به قسمتهای مختلف مدیریتی دسترسی دارند اطلاع بدید تا بررسی بشه ...ممنون که اینقده توجه دارید:172:

ممنون ازت مژگان جان

پست اخر چقدر به خشنودی دیگران اهمیت میدهید :

http://pnu-club.com/pnu.thread33789-5.html#post122474

کار نمیکنه :59:

sajad1441
10-18-2010, 07:01 PM
دوست عزیز.مشکل اساسی سایت شما این است که با هر بار کلیک کردن روی هر ایکنی یک صفحه جدید باز میشه.خوب این چیه که شما درست کردید تا بیام یک مطلب رو پیدا کنیک 20صفحه باز میشه تا برسیم به مطلب مورد نظر.

راسپینا
10-31-2010, 09:43 PM
سلام
واقعا خسته نباشید
بابا این باشگاتون عجب باشگاهی یه!!!!
من که هیچی ازش سر در نمیارم!:164:
چند مدتی میشه عضو این باشگاه شدم ولی حتی نتونستم یه نمونه سوال ازش دانلود کنم:169:
یه لطفی در حق ما بکنین:79:
یکم این سایتتونو جمع جور کنین، خیلی شلوغه!
بابا مردونگی کنین اینقدر نپیچونین مللتو
وقتی میگیم نمونه سوال میخوایم
درست بره سر نمونه سوالاووو ما بتونیم ببینیم
7 خان باید رد شیم:45:
من که چیزی ندیدم!فکر کنم هنوز توو خان 1 یا 2 باشم:59:

Borna66
10-31-2010, 11:24 PM
سلام
واقعا خسته نباشید
بابا این باشگاتون عجب باشگاهی یه!!!!
من که هیچی ازش سر در نمیارم!:164:
چند مدتی میشه عضو این باشگاه شدم ولی حتی نتونستم یه نمونه سوال ازش دانلود کنم:169:
یه لطفی در حق ما بکنین:79:
یکم این سایتتونو جمع جور کنین، خیلی شلوغه!
بابا مردونگی کنین اینقدر نپیچونین مللتو
وقتی میگیم نمونه سوال میخوایم
درست بره سر نمونه سوالاووو ما بتونیم ببینیم
7 خان باید رد شیم:45:
من که چیزی ندیدم!فکر کنم هنوز توو خان 1 یا 2 باشم:59:

با سلام
دوست عزيز همه چيز واضح هست و اگر شما اندكي بيشتر دقت كنيد در بالاي باشگاه بخشي با عنوان راهنمای استفاده از باشگاه پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.448.html) مي باشد كه براي افراد تازه كار و تاه عضور راه اندازي شده و حاوي يك سري مطالب اموزشي براي كار كردن با بخش هاي مختلف باشگاه هست كه مي توانيد از ان استفاده ي لازمه را داشته باشيد.و اگر هم سوالي داشتيد حتما بپرسيد.

ضمنا باشگاه دانشجويان پيام نور در بيشتر عناوين كاربريدي وحاوي مطالب مفيد و اموزشي هست و اصلا هم شلوغي در ان نيست. فقط هنگام كار با بخش هاي مختلف باشگاه از جمله بانك نمونه سوالات نيازمند دقتي بيشتر هست كه كلا بيشتر كاربران دراين زمينه بي صبر هستند !!

ضمنا عناوين مهم و كاربردي در تابلوي اعلانات در بالاي باشگاه مطرح شده كه سريعتر به ان ها دسترسي داشته باشيد.

موفق باشيد

روزگار خوش

جان اشتاین
11-01-2010, 01:06 AM
من دانشجوی یه دانشگاه دیگم اومدم نمونه سوال مدار1 پیدا کنم ولی اینجا خیلی ریخته بهم یکی کمک کنه

Borna66
11-01-2010, 01:36 PM
من دانشجوی یه دانشگاه دیگم اومدم نمونه سوال مدار1 پیدا کنم ولی اینجا خیلی ریخته بهم یکی کمک کنه
با سلام
دوست عزيز اصلا اين جا بهم ريخته نيست كه هيچ!! خيلي هم مرتب و با نظم و قاعده هست كه در هيچاي ايننترنت اين نظم وو ترتيب پيدا منحصر به فرد مخصوصا در بخش بانك نمونه سوالات را پياد نمي كنيد
. متاسفانه شماكاربران اصلا صبر و تحمل نداريد و يكم بيشتر دقت نمي كنيد به بخش هاي باشگاه! بعدش سريع جبهه منفي مي گيريد نسبت به اون.
بارها بارها گفتم تمان نمونه سوالات باشگاه در تمامي رشته ها در در گرايش تحصيلي در بخشي به نام نمونه سوالات امتحانی (http://pnu-club.com/pnu.306.html) هست كه متاسفانه بيشرت كاربران به اين موضوع دقت ندارن و سريع در ه جاي باشگاه اين گونه نظرات و درخواست ها رو مي دهند.
خواهشنا بيشتر دقت كنيد

موفق باشيد
روزگار خوش

baby27783
01-08-2011, 07:46 PM
دوستان دلیل دیر لود شدن سایت چیه؟ من با adsl 128 دیر سایتو باز میکنم.

Borna66
01-08-2011, 10:25 PM
دوستان دلیل دیر لود شدن سایت چیه؟ من با adsl 128 دیر سایتو باز میکنم.

با سلام
دوست گرامي چندين دليل دارد اين مورد كه برمي گرد به نوع استفاده شما از اينترنت
1-براي استفاده بهينه و ماثر از باشگاه حتي المكان از مرورگر فايكرفوكس استفاده كنيد
2- چندين سايت رو همزمان باهم باز نكنيد و صبر كنيد سايت ها يكي يكي باز شود.
3-هميشه ترافيك و پهناي باند ورود و خروج اطلاعات از سيستمتون هنگام كار بار اينترنت رو چك كنيدة بعضي از نرم افزار بدون كه شما خبر داشته باشد دارن از پهناي باند شما براي كارهايي مثل اپديت و بروساني و جاسوسي و... استفاده مي كنند كه تاثير زيادي در سرعت كار شما در نت داره كه با بك نصي انتي ويروس و انيت اسپاي و ترافيك سنجي خوب و مطمئن اين مشكل بطرف مي شود.

و چند مورد ديگر كه در اثر بي اطلاعي خود كار رخ مي دهد.

روزگار خوش

Terminator
01-12-2011, 01:27 PM
سرعت بارگذاری انجمن در ایران خیلی پایین هست! ولی خارج از ایران سایت راحت باز می‌شه. چرا اینجوریه؟ آزمایش در هر دو حالت با سرعتهای برابر و دقیقا در همان لپ تاپ انجام شد.

Borna66
01-19-2011, 01:56 AM
سرعت بارگذاری انجمن در ایران خیلی پایین هست! ولی خارج از ایران سایت راحت باز می‌شه. چرا اینجوریه؟ آزمایش در هر دو حالت با سرعتهای برابر و دقیقا در همان لپ تاپ انجام شد.
با سلام
دوست گرامي چون دسرورهاي باشگاه در اروپا هستند قطعا سرعت دسترسي به انها براي كاربران ايراني اندكي كنتر كه خيلي هم قابل محسوس نيست ولي براي كاربران خارج از ايران عكس اين موضع صدق مي كند. و اين همب به علت اين هست كه اينترنتي كه در ايران وجود دارد بصورت مستقيم از مركز ارايه نيم شود و چندين انشعاف كه باعث افت سرعت و كيفيت ميشه به دست مصرف كننده ي نهايي مي رسد.
در هر حال ممنون از نظرتون:74:
روزگار خوش

tirip
01-20-2011, 07:24 PM
با تشکر از مطالب سودمند . سوالاتی داشتم:
آِیا در سن 21 سالگی میتوان امیدی به بهبود پرانتزی پا طبق روشهای تمرینی شما داشت؟
آیا سن در بهبود پرانتزی پا تاثیر دارد؟
تقریبا چقدر طول میکشد تا پرانتز پا بهبود یابد؟

Borna66
01-21-2011, 12:41 AM
با تشکر از مطالب سودمند . سوالاتی داشتم:
آِیا در سن 21 سالگی میتوان امیدی به بهبود پرانتزی پا طبق روشهای تمرینی شما داشت؟
آیا سن در بهبود پرانتزی پا تاثیر دارد؟
تقریبا چقدر طول میکشد تا پرانتز پا بهبود یابد؟

با سلام
دوست گرامي اصلا سوال شما به اين تاپيك و موضوش اش ربطي ندارد و سعي كنيد سوالات خود را متناسب با جا و مكان اش مطرح كنيد تا بهتر و راحت به جوابتون برسيد

موفق باشيد

روزگار خوش

snm68
01-26-2011, 02:42 PM
سلام . با سپاس از زحمات بي دريغتون .

امكانش هس يه تغييرات جزئي تو پروفايل اعضا بدين تا از سادگي در بياد ؟ مثلا رنگش طرحش ؟

به هدايت چه زني طعنه كه صوفي گرديد

همه را كاش خداوند هدايت مي كرد

Borna66
01-26-2011, 03:31 PM
سلام . با سپاس از زحمات بي دريغتون .

امكانش هس يه تغييرات جزئي تو پروفايل اعضا بدين تا از سادگي در بياد ؟ مثلا رنگش طرحش ؟

به هدايت چه زني طعنه كه صوفي گرديد

همه را كاش خداوند هدايت مي كرد

با سلام
اين امكان در حال حاضر وجود دارد كه توسط خود كاربر مي تواند پروفايل خودش رو سفارش سازي كند بر طبق سليقه ي خودش كه اين امكان در ادرس زير مي باشد

http://pnu-club.com/blog_usercp.php?do=editoptions
و
http://pnu-club.com/profile.php?do=editoptions
و
http://pnu-club.com/profile.php?do=privacy
و

به عنوان مثال پروفايل اين كاربر رو مشاهده كنيد مي بنيد اين تظيمات رو بطور سفارشي خودش انجام داده
http://pnu-club.com/members/athena.html
متشكر از ارايه نظرتون.

موفق باشيد

روزگار خوش

tirip
01-26-2011, 06:30 PM
با سلام
دوست گرامي اصلا سوال شما به اين تاپيك و موضوش اش ربطي ندارد و سعي كنيد سوالات خود را متناسب با جا و مكان اش مطرح كنيد تا بهتر و راحت به جوابتون برسيد

موفق باشيد

روزگار خوش
ببخشیدا ولی این سوالو تو جا و مکانشم گذاشتم ولی کسی جوابی نذاشتهو خوشحال میشم پیگیری کنین

Borna66
01-28-2011, 11:13 AM
ببخشیدا ولی این سوالو تو جا و مکانشم گذاشتم ولی کسی جوابی نذاشتهو خوشحال میشم پیگیری کنین

باسلام
بله حق باشماست و مشاهده شده و پاسخ شما داده شده د ان تاپيك و از اين بابت شرمنده كه ما متوجه اون درخواستتون نشديم:26:

موفق باشيد

روزگار خوش

aram89
01-28-2011, 02:50 PM
سلام راستي چرا بعضي از اعضا مطالب را بدون اينكه اشاره كنند از باشگاه پيام نور كپي كردند ودر سايت هاي ديگر حتي با همون تيتر موضوع ما استفاده ميكنند به اعضا بگيد اگر در سايتهاي ديگه عضو مي شوند و دوست دارند از مطالب باشگاه پيام نور استفاده كنند ذكر كنند كه از مطالب باشگاه پيام نور كپي مي كنند چنانكه ما وقتي از جايي كپي مي كنيم نام سايت و منبع را ذكر مي كنيم مثلا من وقتي عصر انتظارتان بخير يا پيامك هاي محرم را از طريق گوگل سرچ كردم ديدم يك مدير آزمايشي با نام كاربري siminiبه ادرس عصر انتظارتان بخیر ! تقدیم یه امام مهدی (عج)و مهدی یاران (http://www.iran-forum.ir/thread-145513.html) دقيقا باهمين تيتر مطالب انهارا كپي كرده حتي با همان صفحه آرايي البته اگر ايشان لطف كنند ذيل مطالب كپي كرده بنويسند pnu-club.comمن ديگه با كپي كردن ايشان مشكلي ندارم ميشه پيگيري بفرمائيد ؟

habibi63
01-28-2011, 11:10 PM
سلام من تازه توی سایتتون عضو شدم و لازم میدونم قبل از استفاده از زحماتتون تشکر کنم . ولی اولین چیزی که به نظرم توی این سایت ناخوشایند و عذاب آور اومد تبلیغات پایین صفحه بود اگه امکان داره جاشو عوض کنید . پیروز باشید

Borna66
01-31-2011, 11:48 PM
سلام من تازه توی سایتتون عضو شدم و لازم میدونم قبل از استفاده از زحماتتون تشکر کنم . ولی اولین چیزی که به نظرم توی این سایت ناخوشایند و عذاب آور اومد تبلیغات پایین صفحه بود اگه امکان داره جاشو عوض کنید . پیروز باشید

با سلام
متشكر از ارايه نظرتون.
ولي متاسفانه اين درخواست شما ميسر نيست و در حال حاضر باشگاه براي پايداري بيشتر نياز به تامين هزينه ها از اين طريق مي باشد.

موفق باشيد

روزگار خوش

M h b
02-08-2011, 09:16 PM
سلام . چرا سرعت لود شدن سایت اینقدر پایین اومده ؟

aram89
02-08-2011, 11:28 PM
جواب مشكل من چي شد:42:

sunyboy
02-09-2011, 12:36 AM
سلام . چرا سرعت لود شدن سایت اینقدر پایین اومده ؟

سرعت بد نیست ولی یکم بدلیل بنر های تبلیغاتی سرعت پایین هست

sunyboy
02-09-2011, 12:36 AM
جواب مشكل من چي شد:42:

کدوم مشکل؟:170:

aram89
02-09-2011, 05:58 PM
سلام راستي چرا بعضي از اعضا مطالب را بدون اينكه اشاره كنند از باشگاه پيام نور كپي كردند ودر سايت هاي ديگر حتي با همون تيتر موضوع ما استفاده ميكنند به اعضا بگيد اگر در سايتهاي ديگه عضو مي شوند و دوست دارند از مطالب باشگاه پيام نور استفاده كنند ذكر كنند كه از مطالب باشگاه پيام نور كپي مي كنند چنانكه ما وقتي از جايي كپي مي كنيم نام سايت و منبع را ذكر مي كنيم مثلا من وقتي عصر انتظارتان بخير يا پيامك هاي محرم را از طريق گوگل سرچ كردم ديدم يك مدير آزمايشي با نام كاربري siminiبه ادرس عصر انتظارتان بخیر ! تقدیم یه امام مهدی (عج)و مهدی یاران (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3a%2f%2fwww.iran-forum.ir%2fthread-145513.html) دقيقا باهمين تيتر مطالب انهارا كپي كرده حتي با همان صفحه آرايي البته اگر ايشان لطف كنند ذيل مطالب كپي كرده بنويسند pnu-club.comمن ديگه با كپي كردن ايشان مشكلي ندارم ميشه پيگيري بفرمائيد ؟

صفحه 6 :164:

Borna66
02-11-2011, 11:41 PM
صفحه 6 :164:

با سلام
دوست عزيز اين موضوع برمي گردد به فرهنگ كپي رايت و رعايت همه در اين مورد و همچنين وجدان ادمي و متاسفانه از ما كاري بري نمي ايد در اين زمينه:26:

متشكر از ارايه نظرتون

روزگار خوش

T@rane
02-17-2011, 12:38 PM
با سلام
من یه انتقاد از آقای مدیر کل داشتم :164:
اونم اینه که چرا با وجود تبلیغات فراوانی که مدیر کل تو سایتشون کردن باز هم این تبلیغات رو به صورت پیام خصوصی به کاربران میفرستن ؟؟؟؟؟؟؟:169::169:
به نظر من البته اگه جسارت نباشه این خودش یک مشکله
حالا باز سایت خودتونه ببخشید اگه جسارت کردم

Borna66
02-17-2011, 12:55 PM
با سلام
من یه انتقاد از آقای مدیر کل داشتم :164:
اونم اینه که چرا با وجود تبلیغات فراوانی که مدیر کل تو سایتشون کردن باز هم این تبلیغات رو به صورت پیام خصوصی به کاربران میفرستن ؟؟؟؟؟؟؟:169::169:
به نظر من البته اگه جسارت نباشه این خودش یک مشکله
حالا باز سایت خودتونه ببخشید اگه جسارت کردم

با سلام
ابتداعا متشكرم از ارايه نظرتون.
ولي اين يك امر طبيعي هست و در بيشتر انجمن ها حتي سازمان و مراكز آموزشي و تجاري اين جور اطلاع رساني ها صورت مي گيرد.و گاها باعث مي شود كه فردي در مورد موضوعي كه نياز مبرم به ان دارد اگاهي پيدا كندو نيازش رفع شود.مثل اس ام اس تبليغاتي ايرانسل كه براي همه مشتركين اش ارسال مي شود.

پاينده باشيد

روزگار خوش:72:

biaaatoo
04-06-2011, 01:35 PM
سلام مدیر محترم سایت.من اینجا عضو شدم ولی اصلا نمیدونم چطور باید کار کنم.مطلب کجا باید بذار.پست جدیدمو کجا باید وارد کنم.راهنمایی کنید توی سایتم به صورت خصوصی.
۝ بررسی تخصصی اخبار سینما ۝ (http://www.biaaatoo.blogfa.com)

mohandes_m
04-08-2011, 11:32 AM
قسمت آمار موضوعات پایین انجمن نیست
وقتی هم که بود وقتی میخای پستهای بیشتری رو ببینی
اون کلید آپدیت اومده رو تعدادی که مشخص میکنی
اگه امکانش هست یه نگاهی بندازین بینم درست میشه
ممنون

Borna66
11-14-2011, 03:06 PM
قسمت آمار موضوعات پایین انجمن نیست
وقتی هم که بود وقتی میخای پستهای بیشتری رو ببینی
اون کلید آپدیت اومده رو تعدادی که مشخص میکنی
اگه امکانش هست یه نگاهی بندازین بینم درست میشه
ممنون

با سلام

مشکل برطور شد دوست گرامی و متشکر از شما که این مورد را اعلام کردید

موفق باشید
روزگار خوش

fatemeh2011
05-04-2012, 10:06 PM
سلام

يه مشكلي داشتم در مورد اطلاعيه پيغام بازديد كننده كه قبلا پيغامش پاك شده ولي چون نخوندمش اطلاعيش مونده .ميخواستم بدونم چجوري ميتونم برشدارم .ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد . با تشكر :72:

amirjavad
05-06-2012, 08:09 PM
سلام - من تو باشگاه با اینکه عصو هسم وحتی با ای دی خودم وارد بخش های باشکاه میشم ولی بازم ثبت نام میخاد-تو رو خدا راههنماییم کنید -amirjava:55::55:d

sunyboy
05-06-2012, 08:44 PM
سلام - من تو باشگاه با اینکه عصو هسم وحتی با ای دی خودم وارد بخش های باشکاه میشم ولی بازم ثبت نام میخاد-تو رو خدا راههنماییم کنید -amirjava:55::55:d

مشکل شما از باشگاه نیست!! مشکل شما از کوکی های مرورگرتان است برای حل این مشکل باید کل هیستوری و کوکی های مرورگرتان را پاک کنید تا مشکل حل شود

الهه5
05-13-2012, 07:22 PM
چرا تو انجمن هاي شما يه كاربر جديد وقتي پست ميذاره پست هاش رو حذف مي كنيد؟؟؟

O M I D
05-13-2012, 09:19 PM
چرا تو انجمن هاي شما يه كاربر جديد وقتي پست ميذاره پست هاش رو حذف مي كنيد؟؟؟
مطلبتون چی بوده تو کدوم بخش حذف شده و جسارتا کی ارسال کرده بودید؟:169:

omnia
07-06-2012, 01:19 AM
با سلام
بخش ارسال هاي جديد كار نميكنه
دوما من الان ميخام امسال شركت كنم براي مديريت دولتي اما هيچ جايي نيست درخواست جزوه يا كتاب دست دوم منابع رو بدم اگر كساييكه قبول شدن بتونن اين جزواتشونو به من بفروش تو بخش فروشگاه بايد امكان خريد و فروش براي همه اعضا باز كنيد الان من نميتونم اونجا هيچ درخواست خريدي بدم

sunyboy
07-06-2012, 10:53 AM
با سلام
بخش ارسال هاي جديد كار نميكنه
دوما من الان ميخام امسال شركت كنم براي مديريت دولتي اما هيچ جايي نيست درخواست جزوه يا كتاب دست دوم منابع رو بدم اگر كساييكه قبول شدن بتونن اين جزواتشونو به من بفروش تو بخش فروشگاه بايد امكان خريد و فروش براي همه اعضا باز كنيد الان من نميتونم اونجا هيچ درخواست خريدي بدم

بخش ارسالهای جدید مشکل پیدا کرده در حال رفع مشکل هستیم
در مورد فروشگاه هم باید عرض کنم این بخش مخصوص محصولات خود باشگاه است. نه جایی برای خرید و فروش برای اینکار باید از بخش نیازمندیها استفاده کنید

mina_aramesh
10-10-2012, 07:01 PM
آقا تبلیغات سایت خیلی زیاد شده...چشم رو داغون می کنه

یه چیز دیگه

می پسندم و لایک می کنم هر دو یک معنی رو میده
می شه اسم دکمه ی می پسندم رو به همان تشکر تغییر بدین؟

sfx
11-02-2012, 08:35 PM
ارسالهای جدید کار نمیکنه !

sunyboy
11-02-2012, 08:54 PM
آقا تبلیغات سایت خیلی زیاد شده...چشم رو داغون می کنه

یه چیز دیگه

می پسندم و لایک می کنم هر دو یک معنی رو میده
می شه اسم دکمه ی می پسندم رو به همان تشکر تغییر بدین؟

شما کاربران میتونید اشتراک پرداخت کنید تا بتوانیم ماهی 400 هزار تومن هزینه سایت رو پرداخت کنیم؟ اگر میتوانید بسم الله! اگر هم نمیتوانید یا نمیخواهید مبلغی بدین ما مجبوریم برای اینکه از پس این هزینه گزاف بر بیایم تبیلغات بگیریم.!!

موفق باشید

با احترام مدیریت باشگاه

sunyboy
11-02-2012, 08:55 PM
ارسالهای جدید کار نمیکنه !

مشکل رفع گردید!!