PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 10 معیار انتخاب شما ..

فریبا
03-09-2009, 01:56 AM
از عنوانش پیداست دیگه ...
10 ویژگی برتر طرف مقابلتون رو که واستون خیلی مهمه و اگه اونا رو نداشته باشه ردش میکنین بگین ....

فریبا
03-15-2009, 04:46 PM
مثه اینکه خودم باید شروع کنم ... :60:
1- سطح فکر ؛کسی که عاشق پیشرفت باشه ..خودش رو خیلی دوست داشته باشه و به خودش احترام بذاره ..از شکستها و سختی های زندگی نترسه .. :294:
2- اعتقادات ؛از لحاظ اعتقادی محکم باشه به اون چیزی که که میگه معتقد باشه نه یک شعار دهنده .. :304:
3-رفتار اجتماعی ؛به شدت اجتماعی و خوش مشرب باشه . :122:
4- تحصیلات ؛ هم سطح خودم . بالاتر هم بود که چه بهتر . :18:
5-ظاهر ؛زیبایی برام ملاک نیست اتفاق از مردای خوشگل یه کوچولو میترسم اما حتما مرتب و آراسته باشه . از کفشای خاکی و شلواری بی اطو متنفرم ! :19:
6-ثروت ؛از پس یه زندگی بر بیاد .اهل تلاش و کوشش باشه . :6:
:238:
به 10 تا نرسید همین 6 تا کافیه .

Borna66
03-15-2009, 06:55 PM
بنده هم ميگم.
1-با شخصيت و محترم باشه
2-هميشه احترام متقابلين درك كنه
3-مفهوم واقعي عشق و زندگي رو بدونه
4-داراي عواطف عاليه و خوب باشه
6-مادي گرا و پرتوقع نباشه
7-معتقد و دين دار باشه
8- صادق و درستكار
9-رك و راست باشه.
10-هميشه عاشق عاشق باشه
:261:ببخشيد نظر بنده بود ديگه

pnugirl
03-16-2009, 03:42 AM
1- با ایمان و معتقد باشه، اهل نماز باشه. به نظر من کسی که به خدا وفا نمی کنه نمی تونه نسبت به بندش وفادار بمونه
2- با فرهنگ و مودب باشه. ادمایی که برای دیگران احترام قائل نیستن شایسته احترام نیستن
3- مقدار پولی که داره مهم نیست. مهم اینه که اهل کار و تلاش باشه. اگر کار کنه خدا خودش روزی رو می رسونه. به قول گفتنی از تو حرکت از خدا برکت. یادش باشه متناسب با پولی که داره خرج کنه منم به همون راضیم
4- دوستم داشته باشه. و من دوستش داشته باشم
5- راستگو باشه و دروغ نگه
6- صاف و ساده باشه
7- درکم کنه و ازم همونی که هستم رو توقع داشته باشه
8- درس خونده باشه عالیه و با ادامه تحصیل من هم مخالفتی نکنه
9- کلا من رو از خودش بدونه. غرورم رو غرور خودش بدونه. پیشرفتم رو پیشرفت خودش بدونه و بالعکس بدونه که اون جزوی از منه و سعی نکنه چیزی رو ازم پنهان کنه
10- بهم وفادار بمونه تا همیشه وفا رو واسش معنا کنم