PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگي كار در گروهها

mjsalehi
08-17-2009, 02:40 PM
سلام.من گروهي ايجاد كرده ام اما نميدانم چطور ميتوانم از كاربران دعوت انم؟
به قسمت دعوت از كاربر رفته ام اما آنجا بايد چه را وارد كنم؟
آيا اگر افرادي را ميخواهم كه در گروه فعاليت داشته باشند بايد عضو شوند و سپس نام كاربري را وارد كنم يا ايميل شخص يا اسمي كه خود را معرفي كرده؟
لطفا راهنمايي كنيد مرا...
ممنون:89:

Borna66
08-17-2009, 03:45 PM
سلام.من گروهي ايجاد كرده ام اما نميدانم چطور ميتوانم از كاربران دعوت انم؟
به قسمت دعوت از كاربر رفته ام اما آنجا بايد چه را وارد كنم؟
آيا اگر افرادي را ميخواهم كه در گروه فعاليت داشته باشند بايد عضو شوند و سپس نام كاربري را وارد كنم يا ايميل شخص يا اسمي كه خود را معرفي كرده؟
لطفا راهنمايي كنيد مرا...
ممنون:89:
با سلام
ابتداعا ورود شما رو به باشگاه خوش امد مي گوييم.
ممنون سوال بسيار خوبي پرسيديد.و اين هم جواب ان

در زمان ایجاد گروه جدید در بخش "گروه ها" شما امکان این رو دارید که گروه رو به صورت
درخواست تایید ایجاد کنید ، در این حالت یوزری که میخواد در گروهی که شما ایجادش کردید عضو بشه درخواست عضویت برای شما ارسال میکنه که در بخش پروفايل شما به نمایش در میاد ، شما میتونید درخواست اون یوزر رو تایید کنید که در این صورت اون یوزر هم میتونه به گروه شما بپیونده

در بخشي پايين گروه عنواني با نام دعوت وجود دارد كه مي تونيد براي كاربران مدنظر دعوت نامه را با ذكر نام كاربريشان دعوت نامه هایی براي عضويت در گروه ايجاد شده ي شما ارسال كنيد که انها به گروه شما ملحق شید.
و نهايتا پيغام دعوت براي ان كاربران دعوت شده در گوهتان به نمایش در خواهد آمد ، که شما میتونید به اون دعوت پاسخ مثبت بدهید و یا پاسخ منفی!

ضمنا شما میتونید در زمان ایجاد "گروه های" جدید طوری عمل کنید که ارسال یادداشت در اون
گروه خاص حتما بعد از تایید شما به نمایش در بیاد ، یوزری عضو گروهي که شما ایجاد کردید هست ، میتونید تنظیم کنید اعضای اون گروه یادداشت هاشون به طور خودکار به نمایش در نیاد بلکه به تایید شما برسه و بعد به نمایش در بیاد ، در این بخش تعداد پیغام های تایید نشده گروه های شما به نمایش در میاد

اميدوارم توضيحات مفيد باشد.
روزگارخوش

شاپرک جون
05-03-2012, 09:16 PM
من اصلا نمی دونم چیکارکنم کنم:168::168::168::168:

شاپرک جون
05-03-2012, 09:18 PM
یکی کمکم کنهههههههههههههههه:42::42::42::4 2:

sunyboy
05-03-2012, 09:26 PM
یکی کمکم کنهههههههههههههههه:42::42::42::4 2:

شما چی میخواین؟ بگین تا راهنمایی کنم

frre1
06-22-2013, 12:13 AM
سلام كار گرامي من دقيقاً منظور شمارو متوجه نشده ام ولي اگر منظورتان عضويت در گروه است ، بايد بگويم كه شما مي بايست در ابتدا عضو گروه مورد نظرتان شده سپس جاز مي باشيد در آن گروه فعاليت نماييد

سید جواد 20
10-06-2013, 12:49 PM
کمک در مورد چی

عشق شيمي
11-18-2013, 02:22 PM
چطوري واسه پروفايل تصوير گذاشتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عشق شيمي
11-18-2013, 02:45 PM
كمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ك!!!!!!!!!!!!

javad jan
11-18-2013, 03:30 PM
كمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ك!!!!!!!!!!!!

اصلا هول نشو آبجی
من اینجام:39:

تشریف ببرید تو کنترل پنلتون
بعد ویرایش آواتار رو بزنید
سپس تیک مربوط به استفاده از آواتار شخصی رو فعال کنید
بعد از اون از کامپیوتر خودتون یا هر سایت دیگه ( لینکشو ) عکسی با توجه به سایز قابل قبول انتخاب کنید
بعد ok
بعد همه چیز حل میشه
امیدوارم موفق بشی آبجی:281: