PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از صفحات وب در پروژه در مالتی مدیا بیلدر

Borna66
08-12-2009, 01:55 AM
کافیه که نوشته های خودتون را داخل ورد پیاده کنید و بعد از اون با فرمت HTML ذخیره کنید. کافیه هنگام Save کردن در مقابل Save As Type از گزینه Web Page یا Single Web Page استفاده کنید. حالا متن های شما تبدیل به یک صفحه وب شده. حالا پروژتون را باز کنید و از منوی Object و زیر شاخه Create گزینه HTML را انتخاب کنید.

بعد از انجام این کار مقدار فضایی را که میخواهید متن شما آن را اشغال کند انتخاب کنبد.موس را نگه دارید و بکشید. حالا با دوبار کلیک روی محل انتخابی از قسمت Browse فایل اچتملتون را فرا خوانی کنید.تو این صفحه تنظیمات دیگه ای هم هست که خودتون میتونید امتحان کنید مثل غیر فعال کردن کلیک راست , نمایش یا مخفی کردن استاتوس بار و ...

در مورد سوال دومتون که آیا امکان جستجو داخل متون پروژه وجود داره یا نه؟ بله این امکان وجود داره. ولی متاسفانه یک سری از فرامین را باید به کار بگیریم که تو خاطرم نیست. میتونی تو انجمن ها مطرح کنی. در مرود سوال سومتون هم بله. میتونید تو یک صفحه نرم افزار های مورد نظرتون را معرفی کنید و بعدش با یک دکمه یا هر شی فرمان بدید که فایل نصب برنامه را اجرا کنه این دیگه از کمترین امکانات MMB .

پروژه لودینگی که تو پست قبلی برای دانلود گذاشته بودم یه اشکالی داشت که برطرف کردم. تو این پروژه من فایل فلش را Embedded کردم . ( از منوی Project / Embedded files ) و تو قسمت تعیین مسیر فلش هم از ماکروی <Embedded> استفاده کردم. شما هم میتونید فایل فلش خودتون را Embedded کنید و به جای نام فایل Loading.swf نام فایل خودتون را بنویسید. در مورد اسکریپ تعیین مسیر هم این نکته را بگم که ما به اسکریپ فرمان میدیم که بعد از اجرا فایلی را برای ما اجرا کند . مثلا Run("<SrcDir>\Project Name.exe","") تو این قسمت به جای Project Name.exe نام فایل اصلی پروژتون را که میخواهید بعد از لودینگ تزئینی اجرا بشه بنویسید. که این فایل توی محیط اصلی پروژمونه. مثلا اگر این فایل را داخل یک پوشه با نام A بود از عبارت <SrcDir>\A\Project Name.exe استفاده میکنیم.