PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازپرس جنايي تهران رسيدگي به پرونده‌ي مرگ مشكوك مردي را كه پس از درگيري با همسر خود فوت كرده است، آغاز كرد.

مهندس.كوچولو
08-11-2009, 09:52 PM
بازپرس جنايي تهران رسيدگي به پرونده‌ي مرگ مشكوك مردي را كه پس از درگيري با همسر خود فوت كرده است، آغاز كرد.

به گزارش خبرنگار حقوقي ايسنا، شب گذشته ماموران كلانتري 103 گاندي از طريق گزارش همكاران خود در مركز فوريت‌هاي پليسي 110 در جريان مرگ مشكوك مردي 32 ساله به نام امير در منزلي واقع در خيابان گاندي قرار گرفتند و بلافاصله قاضي حسين روشن بازپرس كشيك قتل پايتخت را از اين حادثه با خبر كردند.

با صدور دستورات قضايي لازم و آغاز تحقيقات پليسي، همسر متوفي مورد تحقيق قرار گرفت و اظهار كرد: من و همسرم شب قبل از حادثه با هم درگير شديم و من خانه را ترك كردم. روز بعد به خانه آمدم و هر چه امير را صدا كردم جوابي نشنيدم. نگران شدم. اتاق‌ها را گشتم تا اينكه او را بي‌حال در يكي از اتاق‌ها پيدا كردم و فورا موضوع را به اورژانس خبر دادم اما وقتي ماموران اورژانس آمدند و او را معاينه كردند، گفتند فوت كرده است.

اين زن در پاسخ به سوال ماموران مبني بر علت زخمي بودن سر و صورتش، گفت: وقتي اميد را بيهوش ديدم، داد و فرياد كردم و به سر و صورت خود زدم.

به گزارش ايسنا، بازپرس ويژه‌ي قتل تهران در مورد اين حادثه با بيان اين‌كه احتمال مرگ طبيعي متوفي وجود دارد، اظهار كرد: اين زوج بر سر يك موقعيت كاري كه براي متوفي پيش آمده بود درگيري داشتند، ضمن اين‌كه در جريان تحقيقات متوجه شديم به علت مخالفت با ازدواج آنها، اين زن و شوهر جوان از سوي يكي از خانواده‌ها طرد شده بودند و اين امر نيز مشكلات زيادي را براي آنان به وجود آورده بود.

وي افزود: در حال حاضر دستور بررسي و كالبدشكافي جسد را صادر كرده‌ايم تا علت واقعي فوت مشخص شود.