PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش : چگونگي ساخت فايلهاي Dll در MMB

Borna66
08-11-2009, 04:24 PM
همانطور که ميدانيد براي ساخت پروژهاي بزرگ و پر حجم براي کم کردن حجم فايل Compile شده و افزايش سرعت عملکرد پروژه بايد از فرمان زير استفاده نمائيم:
RunMBD("<SrcDir>\programs\DATA.MBD","NEW_WINDOW")
در فرمان بالا يک فايل MBD در پروژه ما فراخواني و اجرا خواهد شد؛و پارامتر NEW_WINDOW نيز باعث ميگردد که اين فايل در پنجره جديدي اجرا شود.
حال چگونه به جاي فايل MBD فايل Dll را فراخواني کنيم:
در ابتدا پروژه خود را در mmb طراحي و پس از بررسي مشکلات آن را به فايل Dllتبديل ميکنيم؛به منوي File رفته سپس گذينه Compress & Export را انتخاب سپس در پنجره Compress Export تيک Add Secure Layer را فعال نموده و در آخر دکمه Export را کليک ميکنيم؛در پنجره Export The Project در قسمت Save as type گذينه آخر يعني All files را انتخاب و در قسمت File name پروژه خود را با پسوند dll ذخيره ميکنيم:
data.dll
حال براي اجراي اين فايل از اسکريپت زير استفاده کنيد:
RunMBD("<SrcDir>\programs\data.dll","")
دقت نماييد که در هنگام آدرس دهي فايل Dll در پنجره Open file در قسمت Files of type حتماً All files را انتخاب کنيد تا فايل مورد نظر را مشاهده کنيد؛بعد از از آدرس دهي فايل را Compile کنيد.
حال پروژه شما حرفه اي به نظر خواهد رسيد.

samak
11-01-2010, 10:26 PM
سلام و خسته نباشيد
من يك پروژهmmb رو طراحي كردم كه حدودا 200 صفحه است. تمومش كرده بودم فقط چند تا ريزه كاريش مونده بود. يك دفعه اشتباها add secure layer رو زدم و ديگه نمي تونم پروژه ام رو edit كنم. خواهش مي كنم كمكم كنيد من بايد فردا اين پروژه رو تحويل بدم
دارم ديوونه ميشم
تو رو خدا هر كي بلده چطور اونرو به حالت editable برگردونم زودي بهم جواب بدهخيلي ممنونش ميشم....