PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دختر كوچك و سگش

donya88
08-11-2009, 02:41 PM
دختر كوچكي به نام دينكو دلش مي خواست كه سگي داشته باشد و هميشه در باره ان با پدر و مادرش حرف مي زد. اما انان نمي خواستند كه سگي به خانه بيا ورند و از ان نگهداري كنند .
دينكو راضي نمي شد و بر اين با ور بود روزي سگ دلخواهش راخوا هد داشت . يك روز پدر او ظرف بزرگي را در خانه پيدا كرد. از دينكو پرسيد : (( اين ظرف چيست ؟))
دينكو پاسخ داد: (( اين ظرف سگ من است.)) پدر با تعجب گفت: (( ظزف سگ تو؟ تو كه سگي نداري چطور ظرفش را تهيه كردي ؟ )) دينكو گفت : (( پدر اين زنجير سگ من است .دارم تمرين مي كنم چطور با او در باغچه راه بروم .)) پدر كه خنده اش گرفته بود گفت : (( ايا مي تواني مشخصا ت سگت را بگويي ؟ ))
دينكو بي درنگ گفت : (( بله سگ كوچكي است رنگش سيا ه است شكم و پاهايش قهوه اي است و يك لكه سفيد روي پيشانيش دارد. چشمهايش قهوه اي و درخشا ن است .))
پدر از شنيدن اين مشخصات دقيق متحير شد. چند روز بعد در روزنامه فروش يك سگ اگهي شده بود. دينكو اصرار داشت كه ان سگ را بخرند. پدر كه نمي خواست سگي بخردبه او گفت اگر ان سگ دقيقا همانند مشخصات سگ خيالي تو باشد حا ضر است ان را بخرد و دينكو موافقت كرد . وقتي كه به محل فروش رفتند سگ به طرف دينكو دويدو پاهاي دينكو را ليسيد . پدر نمي توانست انچه را مي ديد باور كند. زيرا انجا سگ كوچكي دقيقابا مشخصاتي كه دينكو مي گفت وجود داشت . :100:

در حقيقت ماانچه را مي انديشيم به سوي خود جلب مي كنيم . اگر داراي افكار ناپاك حسادت انتقام نفرت بدخواهي و حرص باشيم شرايط مشابهي را به سوي خود فرا مي خوانيم . پس مواظب باشيم كه به افكار خوب شريف پاك ارامش همدردي خدمت عشق سرور سعادت سلامتي خوشحالي و توان و هماهنگي بينديشيد .

پايان .