PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کسی به جای لجر مجسمه اسکار را می‌گیرد

مهندس.كوچولو
08-09-2009, 11:17 AM
چه کسی به جای لجر مجسمه اسکار را می‌گیرد

كریستین بیل، مگی گایلنهال و گری الدمن، بازیگران درام جنایی و در شرف اكران «شوالیه سیاه» پیش بینی كرده اند كه هث لجر، بازیگر فقید این فیلم، در مراسم جایزه اسكار سال آینده برای نقشش (thejoker) در آن، این جایزه را خواهد برد.
بیل، با اعلام این مطلب كه نقش آفرینی هث لجر در فیلم «شوالیه سیاه» یكی از موفقیت های این بازیگر پس از مرگش، محسوب می شود، می گوید: «دریافت جایزه اسكار، موضوعی است كه همه بازیگران به آن می اندیشند و من فكر می كنم كه اگر در مراسم جایزه اسكار سال آینده هیچ كس در فهرست دریافت كنندگان آن نباشد، لجر در آن فهرست خواهد بود.» كریستین بیل ادامه می دهد: «به نظر من هث لجر در فیلم «شوالیه سیاه» یك شخصیت تبهكار به یاد ماندنی را به نمایش می گذارد و در صورتی كه جایزه اسكار را ببرد، جای شگفتی نخواهد بود. اكثر بازیگران هالیوود علاقه دارند كه در حضور خودش، شاهد موفقیتی باشند، اما ما می توانیم بدون حضور او موفقیتش را جشن بگیریم. همچنین مگی گایلنهال بیان می كند: «لجر در كل دوره حرفه ای اش، بازیگری برجسته بوده است.»
الدمن نیز می گوید: «من فكر می كنم كه هث لجر بازی باور نكردنی در فیلم دارد و اگر پس از مرگ برای بازی اش در این فیلم، جایزه اسكار نبرد، جای تعجب خواهد بود. تاكنون هفت بازیگر از جمله اسپنسر تریسی برای بازی در فیلم «حدس بزن چه كسی به میهمانی شام می آید» ساخته (۱۹۶۷) و جیمز دین برای بازی در فیلم «شرق بهشت» (۱۹۵۵) و «غول» (۱۹۵۶) پس از مرگ نامزد دریافت جایزه اسكار شده اند. شایان ذكر است كه هث لجر پیش از مرگش دوبار نامزد دریافت جایز اسكار شده بود. این بازیگر ژانویه به علت استفاده بیش از حد دارو درگذشت. فیلم اكشن «شوالیه سیاه» به كارگردانی كریستوفر نولان و نویسندگی او و جاناتان نولان است .مایكل كین، مورگان فریمن از دیگر نقش آفرینان این فیلم هستند. مراحل تولید «شوالیه سیاه» به پایان رسیده و قرار است اواسط جولای در سینماهای آمریكا به نمایش دربیاید.