PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ليست كتابهاي مهندس كيومرث جنود(اكثرا كامپيوتر)

مهندس.كوچولو
08-08-2009, 09:56 PM
ليست كتابهاي مهندس كيومرث جنود(اكثرا كامپيوتر)
در اينجا ليست كتابهاي - جناب اقاي مهندس كيومرث جنود را قرار ميدهم

خوشحال ميشم تو امضائتون به اين قسمت يه لينك كوچيك بدين تا دوستان بيشتري استفاده كنن
لازم به ذكره اين تاپيك هر هفته با جديد ترين كتابها به روز ميشه

اگه كتابي خواستين كه تو تاپيكم نبود فقط با پيام خصوصي به من اطلاع بدين و پست هاي بي مورد نذارين

-----
متشكرم
----
در صورت اشكال در لينكها به من با پيغام خصوصي اطلاع بدين

براي در خواست كتاب به من با پيغام خصوصي اطلاع بدين

بازم ميگم پست بي مورد تو اين تاپيك نزنين(حتي واسه تشكر هم پست نزنين با دكمه تشكر يا پيام خصوصي باشه بهتره)

مهندس.كوچولو
08-08-2009, 10:25 PM
مطالب كامل در مورد اسكنر
نويسنده:مهندس كيومرث جنود

مهندس.كوچولو
08-08-2009, 10:30 PM
مديريت شبکه هاي کامپيوتري

مهندس.كوچولو
08-08-2009, 10:38 PM
كتاب معرفي كامل كارت گرافيك

مهندس.كوچولو
08-08-2009, 10:45 PM
جامع ترين كتاب در مورد فايروال

مهندس.كوچولو
08-17-2009, 11:29 AM
نام كتاب : جاوا اسكريپت چيست
نويسنده : جناب اقاي مهندس كيومرث جنود

سطح : متوسط

مهندس.كوچولو
08-17-2009, 12:53 PM
دوستان عزيز در صورتي كه مايل هستيد از جديد ترين كتابها با خبر بشيد

در اين موضوع مشترك بشين

مهندس.كوچولو
08-18-2009, 07:53 PM
نام كتاب : اشنايي با ملزومات شبكه
نويسنده : جناب اقاي مهندس كيومرث جنود

مقدمه :
حتما همه شما تا به حال تجربه اتصال به اينترنت را داشته ايد و کم و بيش اطلاعاتي راجع به اين موضوع داريد. براي آشنايي بيشتر شما نکاتي هر چند مختصر در مورد شبکه و قطعات مورد نياز در آن خواهيم گفت. همان طور که ميدانيد اينترنت ، متشکل از شبکه هايي است که هر يک از طريق مسيرهايي به ديگري متصل هستند. اين مسيرها تبادل اطلاعات را ميسر مي سازند. اتصال به اينترنت به معني دستيابي به اين مسيرها است. حال براي اينکه اين شبکه ها که شامل هزاران کامپيوتر هستند بتوانند به درستي با هم در ارتباط باشند به وسايل و قطعات ويژه اي مثل هاب، تکرار کننده، مسيرياب و… نياز است. اما براي اينکه بدانيد وظيفه ي هر يک از اين وسيله ها چيست ادامه كتاب را بخوانيد...........