PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد رشته فقه و حقوق اسلامی

yade
08-08-2009, 03:58 PM
سلام دوستان

سلام دوستان

چندتا سوال داشتم

خواهرم میخواد یکی از رشته های الهیات رو انتخاب کنه به نظرم این فقه وحقوق اسلامی از همه بهتره و احتمالا بازار کارش بهتره
سوال من اینه خواهرم زیاد عربیش خوب نیست احتمالا با مشکل مواجه میشه ؟ واینکه عربی را اینجا از پایه یاد میدند یا اینکه باید بلد باشی تا بتونی از پیش بر بیای

منون از پاسختون

Borna66
08-08-2009, 04:23 PM
سلام دوستان

سلام دوستان

چندتا سوال داشتم

خواهرم میخواد یکی از رشته های الهیات رو انتخاب کنه به نظرم این فقه وحقوق اسلامی از همه بهتره و احتمالا بازار کارش بهتره
سوال من اینه خواهرم زیاد عربیش خوب نیست احتمالا با مشکل مواجه میشه ؟ واینکه عربی را اینجا از پایه یاد میدند یا اینکه باید بلد باشی تا بتونی از پیش بر بیای

منون از پاسختون

با سلام خدمت دوست عزيز
بله درست مي فرماييد رشته ي فقه وحقوق اسلامی از گرايش الهيات بهترين هست اما در مورد اموزش عربي در دانشگاها بدين صورت هست كه با توجه به اطلاعات قبلي مي باشد يعني حتما بايد دانشجو عربي سال هاي قبل رو خوب ياد داشته باشد و آموزش بصورت مقدماتي نيست بصورت تكميلي هست.
روزگار خوش

yade
08-08-2009, 06:41 PM
ممنونم دوست عزیز

بین فقه وحقوق اسلامی - روانشناسی وعلوم سیاسی به نظرتون کدوم بهتره ؟

Borna66
08-08-2009, 09:25 PM
ممنونم دوست عزیز

بین فقه وحقوق اسلامی - روانشناسی وعلوم سیاسی به نظرتون کدوم بهتره ؟

به نظرم هر سه رشته خوبه هست اما با توجه به كشورمون همين رشته ي فقه وحقوق اسلامی به نظرم بهتر هست و بيشتر جاي پيشرفت داره!
روزگار خوش

www110
12-06-2009, 01:46 AM
سلام
نمونه سوال ميخوام

TAHA
12-06-2009, 02:31 AM
سلام
نمونه سوال ميخوام
با سلام
دوست عزيز درخواست نمونه سوال خود را در اين تاپيك مطرح كنيد
http://pnu-club.com/pnu.thread10335.html
موفق باشيد

deava
05-08-2010, 04:03 PM
سلام. لطفاً اگه ممکنه سوالات را با پاسخنامه بگذارید.ممنون- محمدی

nafis joon
05-25-2010, 03:22 AM
سلام. منم رشته ام فقه و حقوقه خیلی یه رشته خودم علاقه دارم و خدا بخواد می خوام دفتر اسناد رسمی راه بندازم. شاخه فقه و حقوق تنها شاخه از رشته الهیات هست که می توان پس از دریافت مدرک برای وکالت شرکت کنیم و تنها شاخه از رشته الهیات هست که می توان باهاش دفتر اسناد رسمی زد. خواهرتون بنابه علاقه ای که داره می تونه یکی از شاخه ها رو انتخاب کنه. عربی رو هم اگه صرف ساده افعال رو بلد باشه 16 واحد صرف و نحو تکمیل و ادامه عربی مقدماتیه. خب هر رشته ای سختیه خاص خودش رو هم داره که باید تلاش کرد. درس هایی مثل حقوق و اصول فقه هم در این رشته هست که خب سخته ولی بنظر من خیلی می ارزه. موفق باشید.
:288:

الهه 20
12-10-2010, 02:09 PM
سلام من ترم 3 فقه و حقوق هستم خیلی دوست دارم که تغییر رشته به حقوق بدم ولی معدلم بالا نی میشه منو راهنمایی کنین که چکار کنم

royay.javani
01-13-2011, 02:15 PM
سلام کسی که رشته اش حقوق باشه بخواد ارشدفقه حقوق شرکت کنه قبولی اش سخته آزاد؟
ارزش داره اصلا
بعد درس های ارشد فقه حقوق چه جوری خوندنی زیاد داره یا همه عربی می شه از عهده اش بر اومد
ممنون می شم راهنمایی کنید

تیانا
06-11-2011, 01:50 PM
من دانشجوی فقه حقوق هستم -به نظر شما می تونم رشته ی خودمو تو دانشگاه تغییر بدم وبه جای فقه... حقوق بخونم؟

اهورا 741
01-02-2012, 02:06 AM
سلام . حقیقت امر در مورد بازار کارش زیاد خبر ندارم . من خودم رشته فقه و حقوق را می خونم رشته بدی نیست و عربی زیادی داره ولی چندان مشکل نیست با یکسری کلاس خصوصی عربی همه چی حله ، البته دروس حقوق هم زیاد داره ،در ضمن نابرده رنج گنج میسر نمی شود . البته بعدا" برا ادامه دادن می تونه از رشته های حقوق استفاده کنه .............. همین

هدی گلچهره
09-26-2012, 11:17 PM
منم فقه وحقوقم کارشناسی فقط دارم دق میکنم چراحوزه مدرک دانشگاهی منو باسطح 2 خودش برابر نمیدونه وبرای سطح 3 قبولم نمی کنه ایا میشه باتحصیل این رشته تو دانشگاه پیام نور بازم امیدواربود رشته مون حوزویه و ماهم صاحبمون حضرت ولی عصره؟ دلم شکسته

هدی گلچهره
10-27-2012, 09:19 AM
منم فقه وحقوقم کارشناسی فقط دارم دق میکنم چراحوزه مدرک دانشگاهی منو باسطح 2 خودش برابر نمیدونه وبرای سطح 3 قبولم نمی کنه ایا میشه باتحصیل این رشته تو دانشگاه پیام نور بازم امیدواربود رشته مون حوزویه و ماهم صاحبمون حضرت ولی عصره؟ دلم شکسته

مشکلم حل شد به لطف خداوند بزرگ من وامثال من میتونیم به صورت غیرحضوری ادامه تحصیل بدهیم الحمدلله

سکوت خیس
10-29-2012, 10:42 AM
منم می خوام دفتر خونه بزنم با این مدرکم فکر می کنم در این زمان دیگه وقت وقت خود اشتغالیه نه استخدام
ایول

حسن00
08-03-2013, 08:04 PM
سلام میشه فرق رشته فقه و حقوق اسلامی و فقه و مبانی حقوق اسلامی را بگویید و اینده شغلی؟

safeh
09-07-2013, 11:00 PM
سلاممممممممممممم دوستان الهياتي بنظر من بهترين رشته همين فقه وحقوقه من كه عاشقشم .هم اسون وهم اينده خوبي داره/و.........:74::74::74::103:

safeh
09-07-2013, 11:09 PM
سلام داداش حسن تاجايي كه اطلاع دارم يك رشته هستن .....