PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : «خودرویاب»، لطفا خودروی من را بیاب!

مريم
07-31-2009, 08:57 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgاین رهیاب GPS در پارکینگ‌های بزرگ به کار شما خواهد آمد تا در میان انبوه خودروها، وسیله خود را بیابید.
تصور کنید که آخر هفته برای خرید به فروشگاه بزرگی رفته‌اید و یا در پارکینگ فرودگاه و در بازگشت از سفر به خاطر ندارید که خودروی خود را کجا پارک کرده‌اید و حالا نمی‌توانید خودوری خود را در میان دریایی از ماشین‌ها بیابید حالا دستگاه خودرویاب "اکو" (Ecco) مانند تمام دستگاههایی که در کارتون دوران کودکی‌امان " کارآگاه گجت" همراه او بود، یک نعمت غیرمترقبه برای شما خواهد بود.

به گزارش شبکه ایران یک دستگاه رهیاب به اندازه یک جعبه کبریت می‌تواند راه رهایی شما برای هدایت شما به سمت خودرویتان باشد تا این وسیله یا "گجت" که آن را از کلید وسیله خود آویزان کرده‌اید در دنیای امروزی به درد انسان امروزی بخورد.
"اکو" (Ecco) نام دستگاه رهیابی است که اگر قرار باشد نامی ایرانی بر آن بگذاریم "خودرویاب" نامی خواهد بود که شبکه ایران با اجازه شما خوانندگان بر آن می‌گذارد.

خودرویاب "اکو" هنگامی که شما دکمه "قفل" روی آن را فشار می‌دهید کار خود را آغاز می‌کند و مانند یک قطب‌نما مسیر محل خودرو یا وسیله نقلیه شما را به خاطر الکترونیکی خود می‌سپارد.

"اکو" همزمان می‌تواند سه مکان را به خاطر خود بسپارد و تاثیرات ناهنجاری‌های میادین مغناطیسی اطراف قطب‌نمای این دستگاه به وسیله ماهواره تصحیح می‌شود.

هیچ نقشه‌ای بر روی این وسیله به چشم نمی‌خورد و شاید در محیط‌های شهری و با وجود ساختمان‌های بزرگ استفاده از عقربه قطب‌نمای این وسیله امری دشوار به نظر برسد اما در پارکینگی بزرگ با خودروهای بهم فشرده و انباشته در کنار هم مطمئنا به کار شما خواهد آمد البته اگر برای استفاده از آن نگران قیمت 70 دلاری این دستگاه نباشید.

hiddenboy
07-31-2009, 09:04 PM
من اين سيستم روي bmw 5 سال پيش ديده بودم كه قابليت رهگيري ماشين از اينترنت رو هم داشت