PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كمك در مورد نوع نمره دهي در دوره فراگير

saeid_safari
07-29-2009, 12:39 AM
بچه ها سلام
من ميخواستم بدونم توي فراگير دانشپذيري رو چطوري نمره ميدن
مثلا ما نه هر درس 25 تا تسم ميزنيم بعد ميخوان اعلام جواباي دانشپذيري رو بكنن چطور از 20 محاسبه ميكنن تستارو
تازه توي دفترچه زده نمره ها بر اسا تراز محاسبه ميشه تا راحت تر قبول شين
يكي واسه من كلا شرح بده

Borna66
07-29-2009, 12:54 AM
بچه ها سلام
من ميخواستم بدونم توي فراگير دانشپذيري رو چطوري نمره ميدن
مثلا ما نه هر درس 25 تا تسم ميزنيم بعد ميخوان اعلام جواباي دانشپذيري رو بكنن چطور از 20 محاسبه ميكنن تستارو
تازه توي دفترچه زده نمره ها بر اسا تراز محاسبه ميشه تا راحت تر قبول شين
يكي واسه من كلا شرح بده
با سلام
خوب دوست عزيز.ابتداعا كامل متوجه سوالتون نشدم.واضح تر بگيدسوالتون رو.با اين حال با توجه به سوال شما ميگم كه در دوره ي دانش پذيري يك تعداد درس حدود 15-17 واحد درس عومي -پايه و تخصصي متناسب با رشته ي مدنظر به شما ارايه مي دهند و شما بايد در كنكوري كه اواخر مرداد ماه هست شركت كنيد.اما در محاسبه ي نمره در كنكور هر درس جداگانه محاسبه مي شود و بايد هر درس نمره اي بالاتر از 10 گرفته شود در اين كنكور.در واقع اين كنكور بصورت معدل كل نمرات حساب نميشود. هر درس در اين كنكور بصورت جداگانه محاسبه ميوشد.ضمنا اگر دو درس هم زير ده در اين كنكور نمره بياريدومي تونيد به عنوان دانجشوي مشروظ وارد دانشگاه شويد.بايد اون دو درس زير ده رو حتما در دانشگاه پاش كنيد تا تبديل به يك دانشجوي عادي بشيد.اگر طي دو ترم اون دروس زير 10 كه در كنكور گرفتيد پاس نكنيد از دانشگاه اخراج مي شويد.
روزگار خوش

saeid_safari
07-29-2009, 09:10 AM
سلام و تشكر نسبت به جواب مدير
نه منظور من اينه كه چطوري از بين 25 تست هر درس ميخوان نمره 20 رو در نظر بگيرن ؟ يعني با توجه به اينكه نمرات ميره روي تراز يعني چند تست در هرس كسب نمره 12 رو ميرسونه؟؟ اخه زده ميره روي تراز

ثانيا: چطور شما ميگيد معدل حساب نميشه در صورتي كه تو دفتر چه ثبت نام زده بود معدل در دوره دانشپذيري محاسبه ميشه
خواهشا با تمركز كافي و دقت كامل به هر دو مساله من پاسخ بدهيد
اگر جايي هم خودتان شك داريد با توجه به مديريتتان در سايت از دوستان خود بپرسيد و جواب مرا بدهيد
شديدا ممنونم

khanom-mohandes
07-29-2009, 07:05 PM
سلام و تشكر نسبت به جواب مدير
نه منظور من اينه كه چطوري از بين 25 تست هر درس ميخوان نمره 20 رو در نظر بگيرن ؟ يعني با توجه به اينكه نمرات ميره روي تراز يعني چند تست در هرس كسب نمره 12 رو ميرسونه؟؟ اخه زده ميره روي تراز

ثانيا: چطور شما ميگيد معدل حساب نميشه در صورتي كه تو دفتر چه ثبت نام زده بود معدل در دوره دانشپذيري محاسبه ميشه
خواهشا با تمركز كافي و دقت كامل به هر دو مساله من پاسخ بدهيد
اگر جايي هم خودتان شك داريد با توجه به مديريتتان در سايت از دوستان خود بپرسيد و جواب مرا بدهيد
شديدا ممنونم

سلام:72::72:

توي دانشگاه پيام نور هيچ قانوني وجود نداره اگه هنوز وارد اين دانشگاه نشدي پيشنهاد من اينه اصلا نياي تو پيام نور بهتره دوست من:67:

موفق باشي.

saeid_safari
08-01-2009, 12:02 AM
آقاي مدير چي شد نتونستيد جواب من رو پيدا كنيد؟؟؟؟
پس چه مديريتي ميكنيد؟؟؟

saeid_safari
08-01-2009, 12:03 AM
راستي بچه ها كسي ميدونه براي امتحان فراگير كارشناسي روانشناسي :

سوالهاي ادبيات و خود روانشناسي عمومي كه اخر هر درسشان كلي توي خود كتاب تست داره از اون تستا مياد يا نه ؟؟؟

leo
08-17-2009, 08:38 AM
میخواستم بدونم آیا سوالات کنکور فراگیر امسا ل فقط تستیه یا تشریحیم داره ؟ و قضیه نمره منفی به کجا رسید . مرسی

NIMA.N
08-17-2009, 10:04 AM
میخواستم بدونم آیا سوالات کنکور فراگیر امسا ل فقط تستیه یا تشریحیم داره ؟ و قضیه نمره منفی به کجا رسید . مرسی

ابطال يك پاسخ صحيح با 6 غلط در آزمون‌هاي فراگير دانشگاه پيام نور

بنا به دليل سوالهاي مكرر دوستان بابت طريقه محاسبه نمره در آزمونهاي فراگير خبري در اين مورد براتون تهيه كرديم.

خبرگزاري Agri-Pnu.CoM (http://agri-pnu.com/) : معاون سازمان سنجش گفت: 6 پاسخ غلط يك پاسخ درست آزمون‌هاي فراگير دانشگاه پيام نور را باطل مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري Agri-Pnu.CoM (http://agri-pnu.com/) : ابراهيم خدايي با بيان اين‌كه آزمون دوره‌هاي فراگير نوبت هشتم كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور بعد از ظهر جمعه 30 مرداد منحصراً در شهرستان مركز استان‌ها برگزار مي‌شود، افزود: ‌كارت‌هاي‌ شركت در آزمون ‌فراگير كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور از روز دوشنبه 26 تا 28 مرداد بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي‌گيرد.
وي گفت: آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي (نوبت بيستم) دانشگاه پيام نور صبح جمعه 30 مرداد در 164 شهرستان و بخش مختلف كشور برگزار مي‌شود.
معاون سازمان سنجش اظهار داشت: آزمون نوبت اول دوره‌هاي فراگير كارشناسي ناپيوسته (كارداني به كارشناسي) دانشگاه پيام نور صبح روز پنجشنبه 29 مرداد منحصراً در شهرستان مركز استان‌ها برگزار مي‌شود.