PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عادل كلاه كج به پرسپوليس پيوست

NIMA.N
07-28-2009, 06:04 PM
عادل كلاه كج به پرسپوليس پيوست

عادل کلاه کج هافبک تيم صباي قم به طور رسمي به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.

به دنبال راي کميته انضباطي مبني بر آزاد بودن عادل کلاه کج اين بازيکن با عقد قرارداد رسمي به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.

کلاه کج آخرين بازيکني است که به فهرست سرخپوشان اضافه مي‌شود.

مرجع : ایسنا

pnugirl
08-10-2009, 12:30 AM
بازيكن سابق تيم فوتبال صبا قم ،گفت: ظرف دو روز آينده قرارداد خود را باشگاه پرسپوليس در هيات فوتبال به ثبت خواهم رساند. عادل كلاه كج روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا،درخصوص وضعيت ثبت قرارداد خود با باشگاه پرسپوليس خاطرنشان،ساخت: تمام مشكلات برطرف شده و ظرف دو روز آينده قرارداد نهايي را باشگاه پرسپوليس در هيات فوتبال استان تهران به ثبت خواهيم رساند.
وي افزود: اگر قرارداد خود را ظرف اين دو روز ثبت كنم مي‌توانم در ديدار مقابل استقلال اهواز در تركيب تيم قرار بگيرم.
كلاه كج كه حضور مستمري در تمرينات سرخپوشان پايتخت دارد، درخصوص وضعيت آمادگي خود گفت: خوشبختانه در شرايط بسيار خوبي قرار دارم و تنها منتظر حل شدن مشكلم براي ثبت قرارداد با پرسپوليس هستم.
وي درخصوص وضعيت پرسپوليس براي ديدار مقابل استقلال اهواز، تصريح كرد:
خوشبختانه پرسپوليسي‌ها در شرايط بسيار خوبي قرار دارند و مطمئن هستم با گذشت زمان مي‌توانند بازي‌هاي بسيار زيبا تري نسبت به ديدار با مس از خود به نمايش بگذارند.
كلاه كج ادامه داد: تنها مشكل پرسپوليس عدم هماهنگي بعضي از بازيكنان است كه اين موضوع نيز به زودي برطرف مي‌شود.
وي افزود: حضور در تيم فوتبال پرسپوليس براي هر بازيكني افتخار است و اميدوارم بتوانم با ارائه بازي‌هاي خوب در تيم محبوبم دل هواداران را شاد كنم.
كلاه كج تاكيدد كرد: تمام تلاش خود را خواهم كرد تا با ارائه بازي‌هاي قابل قبول نظر مثبت افشين قطبي را جلب كنم و به تيم ملي فوتبال ايران دعوت شوم.