PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت پرینت انتخاب واحد آزمون تغییر رشته بند ج

NIMA.N
07-28-2009, 02:13 PM
دریافت پرینت انتخاب واحد آزمون تغییر رشته بند ج

به اطلاع دانشجویانی که در اردیبهشت ماه 88 در آزمون تغییر رشته بند ج ثبت نام کرده اند می رساند جهت دریافت پرینت انتخاب واحد تا تاریخ 10/05/88 به سایت گلستان

(قسمت ثبت نام -> گزارش ثبت نام -> گزارش نتیجه ثبت نام)

مراجعه نمایند .

توجه : انتخاب واحد این دسته از دانشجویان توسط دانشگاه انجام شده است و دانشجو موظف است پرینت آن را تهیه نماید.
.

majidagha
07-31-2010, 04:45 PM
سلام

من متقاضی تغییر رشته بند ج هستم.

تا دیروز خود دانشگاه انتخاب واحد کرده بود.

البته اشتباه!

چون بجای مدیریت مهندسی اقتصاد مهندسی رو برام برداشته بود.

حالا که فرم انتخاب واحد اومده وقتی میرم توی نتیجه ثبت نام میزنه اطلاعاتی جهت نمایش وجود نداره.

بعد توی اطلاعات جامع دانشجو هم که رفتم اون قسمت که اطلاعات ترم هست دروس بند ج حذف شده و

جای تغییر رشته بند ج زده " ثبت نام نکرده "

اگه اطلاعاتی دارید لطف کنید راهنماییم کنید.

samaneh2000
07-31-2010, 08:58 PM
سلام

البته اشتباه!

حالا که فرم انتخاب واحد اومده وقتی میرم توی نتیجه ثبت نام میزنه اطلاعاتی جهت نمایش وجود نداره.

بعد توی اطلاعات جامع دانشجو هم که رفتم اون قسمت که اطلاعات ترم هست دروس بند ج حذف شده و

این روزها اصلا معلوم نیست سیستم جامع گلستان پیام نور دست کی افتاده که همه چی قر و قاطی شده و معلوم نیست چی به چی تا حالا بی نظمی تو پیام نور بی نظمی بوده ولی نه دیگه اینجوری...................

NIMA.N
07-31-2010, 09:12 PM
سلام

البته اشتباه!

سلام.
توجه داشته باشید شما هنوز برای آزمون تغییر رشته ثبت نام نکرده اید.
و ثبت نام آزمون تغییر رشته از فردا آغاز می شود/ پس نگران نباشید

farizam
08-11-2010, 06:54 PM
سلام من تغيير گرايش دادم از مهندسي علوم كشاورزي به اقتصاد كشاورزي

تا الان 70 واحد درسي گذراندم كه معدل كل من تا اين ترم بيشتر از 16 شده سيستم گلستان هم همون درسهاي كه تو ترم اول خوندم امده براي امتحان تغيير گرايش زده
دانشگاه گفته چون معدلم بيشتر از 15 نياز نيست كه تو امتحان تغيير گرايش شركت كنم درضمن شهريه كه برام زده بايد پرداخت كنم
لطفا مرا راهنمايي كنيد

NIMA.N
08-11-2010, 07:55 PM
دانشگاه گفته چون معدلم بيشتر از 15 نياز نيست كه تو امتحان تغيير گرايش شركت كنم درضمن شهريه كه برام زده بايد پرداخت كنم
لطفا مرا راهنمايي كنيد

سلام.
الان مشکل شما چیه؟
دانشگاه کخ به شما گفته نمی خواد شرکت کنید دیگه/
البته من از این قانون خبر ندارم ولی وقتی دانشگاتون گفته حتما" وجود داره.

farizam
08-12-2010, 11:51 AM
سلام مجدد
مشكل من اينجاست منم اين قانون جديد رو توانترنت پيدانكردم
ودانشگاه هر بار يه چيزي رو ميگه اگه شما خبر داريد مراهم خبر كنيد ممنون

NIMA.N
08-12-2010, 12:33 PM
سلام مجدد
مشكل من اينجاست منم اين قانون جديد رو توانترنت پيدانكردم
ودانشگاه هر بار يه چيزي رو ميگه اگه شما خبر داريد مراهم خبر كنيد ممنون

متاسفانه بنده هم تا الان این قانون رو نشنیدم.
سوالتونو ارجاع میدم به یکی از مسئولین امر. امیدوارم جوابگو باشند (چون الان تعطیل هست دانشگاه ها)

Mehr@n
08-12-2010, 12:40 PM
پرینت انتخاب واحد این ترم تابستون کوفتی کی میاد رو این سایت.........؟ اصلاً میاد یا نه ، ای خداااااااااااااااااااااا . این خراب شده چی بود که من اومدم . کاش تا آخر عمر پشت کنکور می موندم :97::168:

NIMA.N
08-12-2010, 12:58 PM
پرینت انتخاب واحد این ترم تابستون کوفتی کی میاد رو این سایت.........؟ اصلاً میاد یا نه ، ای خداااااااااااااااااااااا . این خراب شده چی بود که من اومدم . کاش تا آخر عمر پشت کنکور می موندم

دوست عزیز لطفا" ملاحضه فرمایید اینجا یک مکان عمومی هست و شما راحت حرفهای رکیک میزنید.
در صورت تکرار با شما برخورد خواهد شد.

Mehr@n
08-13-2010, 01:51 AM
دوست عزیز لطفا" ملاحضه فرمایید اینجا یک مکان عمومی هست و شما راحت حرفهای رکیک میزنید.
در صورت تکرار با شما برخورد خواهد شد.

شوخی گذشته من الان 29 واحد دارم . من باید الان ترم تابستون 5 واحد بگیرم که 24 واحد بمونه واسه ترم بعد که ترم آخرم باشه، نمی خوام به خاطر بي نظمي این پیام نور نه ترمه بشم. جونم به لبم رسیده ، کلی زجر کشیدم توی این خراب شده، کلی پول زور دادم ، صدها هزار تومن به عنوان بدهی ریختم توی شکم بی انتهای این جماعت ، خسته شدم آخه، اگه خودتو می گذاشتی جای من می فهمیدی چی میگم

NIMA.N
08-13-2010, 10:41 AM
شوخی گذشته من الان 29 واحد دارم . من باید الان ترم تابستون 5 واحد بگیرم که 24 واحد بمونه واسه ترم بعد که ترم آخرم باشه، نمی خوام به خاطر بي نظمي این پیام نور نه ترمه بشم. جونم به لبم رسیده ، کلی زجر کشیدم توی این خراب شده، کلی پول زور دادم ، صدها هزار تومن به عنوان بدهی ریختم توی شکم بی انتهای این جماعت ، خسته شدم آخه، اگه خودتو می گذاشتی جای من می فهمیدی چی میگم

دوست عزیز همه ی ما مثل شما داریم توی پیام نور درس میخونیم و همه ی این بی نظمی ها رو دیدیم پس احتیاج نیست خودمونو بزاریم جای شما.

NIMA.N
08-14-2010, 11:49 PM
سلام
ببخشيد كه بازم مزاحم خبري نشد

سلام.
متاسفانه هنوز جوابی ارسال نشده.
ولی من با تحقیقلتی که کردم مثل اینکه همچین قانونی وجود داره و قانون تبصره بند الف هست.
که دانشجو اگجر معدلش از 15 به بالا به شرکت در آزمون تغییر رشته ندارد.

galaxy
08-17-2010, 11:20 AM
سلام
دوستان کسی از پرینت انتخاب واحد، کارت ورود به جلسه خبر نداره کی میزارن تو سایت؟:168:

NIMA.N
08-17-2010, 11:40 AM
سلام
دوستان کسی از پرینت انتخاب واحد، کارت ورود به جلسه خبر نداره کی میزارن تو سایت

سلام.
هنوز خبری نیست.
به احتمال زیاد اوایل شهریور همراه با تمام شدن تعطیلات مسئولین گزارش ثبت نام فعال بشه.