PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منابع ارشد فراگير پيام نور رشته كامپيوتر ( مهندسي كامپيوتر) تغييري نكرده است

sunyboy
02-19-2009, 07:13 PM
منابع ارشد فراگير پيام نور رشته كامپيوتر ( مهندسي كامپيوتر) تغييري نكرده است

با توجه به تغييرات منابع در هر دوره ارشد فراگير در دوره هشتم يعني ارشد فراگير 88 در رشته كامپيوتر تغييرات محسوسي ديده نمي شود منابع دقيقا همان منابع چند سال پيش مي باشد

نكته : فقط در دوره قبل مرجع انگليسي درس پايگاه داده ( CJ.Date به مصطفي حق جو، علي اصغر صفائي ) عوض شد كه در اين دوره باز به همان مرجع اصلي ( CJ.Date ) ارجاع داده شده است و مفاهيم كلي هيچ تغييري نكرده و منابع به همان منابع چند سال پيش برگشته است )

منبع: هميشه آنلاين

5mmmmm
05-16-2009, 12:35 PM
ترجمه کامل کتاب سی جی دیت نیست.من نمی دونم مسئولین پیام نور شعور ندارن که یه دانشجور کارشناسی که فراگیر شرکت کرده حالا که باید کتابای ارشدا بخونه تا قبول بشه چجوری می تونه کتابای زبان اصلی با این حجم زیاد را بخونه که تازه ترجمش هم نیست تو بازار

Borna66
05-17-2009, 12:41 AM
ترجمه کامل کتاب سی جی دیت نیست.من نمی دونم مسئولین پیام نور شعور ندارن که یه دانشجور کارشناسی که فراگیر شرکت کرده حالا که باید کتابای ارشدا بخونه تا قبول بشه چجوری می تونه کتابای زبان اصلی با این حجم زیاد را بخونه که تازه ترجمش هم نیست تو بازار

با سلام.
منم با نظر اين دوست عزيز كاملا موافق هستم.
واقعا اين پيام نور هم نوبره والا:220:

hiddenboy
05-17-2009, 11:43 AM
نوبره که 850 هزار تا دانشجو داره دیگه :دی

5mmmmm
05-19-2009, 12:38 AM
برای دوستانی مثله خودم که باید شرایط فعلی را برای قبول شدن قبول کنن بگم که کتاب بانک اطلاعاتی آقای مصطفی حق جو تا حد زیادی چند فصل مرتبط با بانک اطلاعاتی پیشرفته فراگیر را داره.ضمن اینکه تالیف هست و قابل خوندن.

5mmmmm
05-19-2009, 12:39 AM
کتاب های آقای قمی هم که دیگه تو هر زمینه ای هست بازم دستش درد نکنه یه نفر به رفرنس های دانشگاهی اهمیت میده.ولی متاسفانه ترجمه خط به خط و کلمه به کلمه اصلا روون نیست و باید کلی جون کند تا فهمید نویسنده اصلی چی می خواد بگه

5mmmmm
05-19-2009, 12:42 AM
این همه دکتر کامپیوتر تو این مملکت هست یکیشون ور نمی داره یه کتاب در زمینه سیستم های توزیع شده تالیف کنه.آخه پس به چه درد می خورن؟؟
مگه تو خود پیام نور اساتید این کتابا را درس نمی دن؟؟؟
آخه من دردما به کی بگم