PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي و ارسال نمونه سوالات بخش گروه فيزيك توسط كاربران

Borna66
07-19-2009, 05:22 PM
معرفي و ارسال مجموعه نمونه سوالات

بخش گروه فيزيك توسط كاربران

با سلام خدمت دوستان عزيز

اميدوارم هرجا هستيد خوش و سلامت باشيد.

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي توانيد نمونه سوالات موردنظر و غيرتكراري و مرتبط با اين بخش را در اين تاپيك معرفي و ارسال كنيد.اما قبل از اين كنار حتما نكات زير را مطالعه و حتما رعاتي كنيد.

نكات مهم:

1- حتما قبل از ارسال نمونه سوالتان بررسي كنيد كه نمونه سوال ارسالي شما در باشگاه موجود مي باشد يا خير(اين كار بايك جستجوي ساده و سريع امكان پذير هست) هچنين از ارسال نمونه سوالات تكراري در اين تاپيك خودداري كنيد

2- حتما در هنگام ارسال نمونه سوال حتما جزيئات كاملي چون:نام درس و نمونه سوال و سال تحصيلي و حجم فايل و.... ذكر كنيد

3- در هنگام ارسال نمونه سوال ،حتما از سالم بودن لينك دانلود نمونه سوال ارسالي مطمئن شويد و حتما نمونه سوالات ارسال هم موضوع با بخش هاي مربوطه باشد.

4- در صورت مفيد بودن و جديد بود نمونه سوال ارسالي در اين تاپيك.حتما نمونه سوال ارسالي بنام شخص ارسال كننده در بخش اصلي نمونه سوالات كه بصورت مرتب شده مي باشد درج مي شود.

5- كاربران عزير در صورت تمايل هر گونه نمونه سوال امتحاني خود را مي توانند به ادرس ايميل اختصاصي نمونه سوال باشگاه (nemonesoal@pnu-club.com ) ارسال كرد و سپس آن نمونه سوال با نام خودشان در بخش نمونه سوالات مربوطه درج و معرفي مي شود.

6- از ارسال هر گونه پست و مطلب نامربوط با اين بخش و مغاير با قوانين باشگاه جدا خودداري كنيد.

روزگار خوش همه دوستان

باتشكر:طه - Borna66

borna66@pnu-club.com (nemonesoal@pnu-club.com)

رونقی
05-26-2010, 02:24 PM
Dear .
Many thanks for your attention.
Would you please send the sample questions of Optic & nuclear physics
Also would you please send the above questions with theis answer keys to me?
Waiting for your soon reply.
Regards.
Ronaghi

Borna66
05-26-2010, 06:09 PM
Dear .
Many thanks for your attention.
Would you please send the sample questions of Optic & nuclear physics
Also would you please send the above questions with theis answer keys to me?
Waiting for your soon reply.
Regards.
Ronaghi
با سلام
ورود شما رو به باشگاه تبريك مي گم
دوست عزيز درخواست نموه سوالات خودتون رو در تاپيك هاي مربوط به خودش مطرح كنيد اون با زبان فارسي تا سريعتر پاسخ داده شود
درخواست نمونه سوالات بخش گروه فيزيك توسط كاربران (http://pnu-club.com/pnu.thread11376.html)
موفق باشيد
روزگار خوش

فیزیک اتمی
05-25-2012, 04:38 PM
سلام لطفا جوابهای تستی نمونه سوالهای اپتیک و امواج رو تو سایت بزارین ممنون

محجوب
06-25-2012, 12:16 PM
تو رو قرآن
وااااااااااااااااااااا ییی
آخه چرا؟
چرا یه نفر راهنمایی نمیکنه منو

sunyboy
06-25-2012, 02:07 PM
تو رو قرآن
وااااااااااااااااااااا ییی
آخه چرا؟
چرا یه نفر راهنمایی نمیکنه منو

بفرمایید

http://pnu-club.com/pnu.thread11390.html

محجوب
07-27-2012, 12:19 PM
سلام
من نمونه سوال فیزیک محیط زیست با جواباش رو میخوام
میشه؟

محجوب
07-27-2012, 12:23 PM
:79:

sunyboy
07-27-2012, 12:31 PM
سلام
من نمونه سوال فیزیک محیط زیست با جواباش رو میخوام
میشه؟

فیزیک محیطزیست (http://pnu-club.com/uploaded/1_21335185850.pdf)

rjmetall
11-04-2012, 11:39 PM
با سلام
من نمنه سوالات فيزيك پايه رشته فيزيك هسته اي سال 89-90 و 90-91 ترم اول و دوم رو مي خوام. ممنون ميشم با پاسخنامه باشه.
با تشكر

amin_66
08-30-2013, 12:41 PM
سلام
من تو بخش کارشناسی ارشد نتونستم پست بدم یا تاپیک بزنم.در بخش ارشد, نمونه سوالات کارشناسی ارشد فیزیک مربوط به دروس کارشناسی فیزیک هست.خواهش می کنم نمونه سوالات ارشد رو قرار بدید
با تشکر

sunyboy
08-30-2013, 12:47 PM
سلام
من تو بخش کارشناسی ارشد نتونستم پست بدم یا تاپیک بزنم.در بخش ارشد, نمونه سوالات کارشناسی ارشد فیزیک مربوط به دروس کارشناسی فیزیک هست.خواهش می کنم نمونه سوالات ارشد رو قرار بدید
با تشکر

بزودی نمونه سوالات ارشد کامل تر خواهد شد:72: