PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گردشگری که طی 15 ماه به 180 کشور سفر کرده است

salavati1
01-27-2017, 06:41 PM
کسی دو پکول ‏‎(Cassie De Pecol)‎‏ ، یک دختر 27 ساله اهل واشنگتن است که تصمیم دارد سریع ترین زنی باشد که تمام 196 ‏کشور جهان را دیده است. او می خواهد نام خود را در رکوردهای گینس ثبت کند. ‏ این مطلب برگرفته از تور بالی (http://www.amitistravel.com/Products/Tour-cel-43-%D8%AA%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C.aspx) است . ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏
"کسی" سفر خود را از جولای سال 2015 آغاز کرد و تا به امروز تقریبا به بخش عظیمی از هدفش رسیده است و فقط چند مقصد ‏دیگر باقی مانده تا او بتواند به این رکورد دست یابد. او در این سفر که 15 ماه طول کشیده است 254 پرواز را تجربه کرده است ‏و حالا فقط 45 روز دیگر تا انتهای سفرش فرصت دارد. ‏

او می گوید از 25 سالگی آرزوی سفر به دور دنیا را داشته است و از همان زمان چنین تصمیمی گرفته که به این آرزوی خود ‏برسد.او همچنین از علاقه خودش به دیدن کشورهای مختلف جهان صحبت می کند و می گوید : " من همیشه دوست داشتم بدانم ‏خارج از آمریکای شمالی چه شکلی است ؟ خاورمیانه واقعا کجاست و آیا شبیه به آنچه در اخبار می بینیم است ؟ آمازون چطور ؟ ‏من همیشه دوست داشتم از جای راحتی که در آن به سر می برم خارج شوم و کمی ناشناخته ها را تجربه کنم، این باعث می شود ‏دنیا را بهتر بشناسم. "‏ او در این سفرها تقریبا 198000 دلار هزینه کرده است ، هر چند در برخی مقاصد اسپانسرهایی نیز داشته است که به او کمک ‏کردند تا به هدفش برسد ، همین موجب شده تا "کسی" بتواند در چند هتل لوکس نظیر سیکس سنس و سیکرت بی اقامت کند. در ‏مقابل او نیز تصاویر این هتل های لوکس و سازگار با محیط زیست را در صفحه اینستاگرامش که بیش از 12000 فالور دارد ‏منتشر کرده است تا تبلیغاتی برای این هتل های مجلل و با کیفیت باشد.او به طور متوسط دو تا پنج روز را در هر کشور ‏میگذراند.‏

‏"کسی" درباره تجربیات سفر تنهایش بعنوان یک زن می گوید : "این تجربه خوبی ها و بدی هایی را داشته است.برخی مواقع در ‏موقعیت هایی قرار میگیرید که احساس ترس یا ناامنی می کنید ، در حالیکه اگر یک مرد تنها در همان موقعیت باشد چنین ‏احساسی نمی کند. در برخی جاها می بینید که می خواهند از شما سو استفاده کنند و یا پول بیشتری بگیرند چرا که فکر می کنند ‏چون زن هستی می توانند این کار را بکنند و من در چنین موقعیت هایی به آنها می گفتم که چه احساسی دارم و محل را ترک می ‏کردم. من امیدوارم بتوانم زنان و مردان جوان را به سفر کردن به دور دنیا ترغیب کنم و به آنها بگویم می توانند به اهدافشان ‏برسند ، بخصوص زنها ، چرا که بسیاری فکر می کنند چنین کارهایی فقط توسط مردها انجام شدنی است. "‏