PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی:خواستگاری دختر از پسر.درست یا غلط؟

yalda
07-12-2009, 10:43 AM
سلام دوستان. میخوام در این مورد نظر شما رو بدونم.منتظر جوابتون هستم.

SaHaR-A
07-12-2009, 01:13 PM
سلاااااااام
به نظر من هيچ فرق نميكنه كي اول بره خواستگاري مهم اينكه هردوشون از همديگه خوششون بياد و همديگه رو دست داشته باشن
البته بعضي ها هم دوست دارن كه پسره بره خواستگاري چون اينجوري مطمئنه كه پسره واقعا دوستش داره :17:

Borna66
07-12-2009, 02:55 PM
سلاااااااام
به نظر من هيچ فرق نميكنه كي اول بره خواستگاري مهم اينكه هردوشون از همديگه خوششون بياد و همديگه رو دست داشته باشن
البته بعضي ها هم دوست دارن كه پسره بره خواستگاري چون اينجوري مطمئنه كه پسره واقعا دوستش داره :17:
با سلام
منم با نظره سحر خانوم كاملا موافق هستم.
مهم اينكه هديگر رو واقعا از ته دل و بي ريا و پاك دوست داشته باشند.اما اگر اقاپسر بروند خواستگاري دختر خانوم عزت و احترام براي دختر خانوم بيشتر خواهد بود و دوستيه اقا پسر بيشتر اثبات ميشه.:300:
مگر اينكه شرايط خاص باشه كه دختر پيش قدم مي گذارد.البته فكر كنم توي اين موارد دختر ،پسر رو بيشتر دوست داره كه اين ريشه دريك افراط دروني هست.هميشه سعي كنيم اگر قرار هست همديگر دوست داشته باشيم ، واقعي و پاك و به يك اندازه دوست داشته باشيم همديگر را طوري كه مجنون همديگر نشويم و باعث و مانع پيشترفت هم نشيم.
هميشه ميگم يك عشق پاك بايد خالي از هر نوع مجنوني و شهوت باشد و باعث رشد و پيشترفت در جنبه هاي مختلف در هر دو بشود نه مانع آن !

اميدوارم نظرم كارگشا باشد.
روزگار خوش

yalda
08-02-2009, 01:49 PM
ممنون از اینکه با شوق توی این بحث شرکت کردین و نظرتون رو دادین.... اگه میدونستم این همه طرفدارو نظر زودتر این بحث و پیش میکشیدم.:204::162: