PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دختر و پسر ، محرم یا نامحرم؟

مريم
07-09-2009, 08:59 AM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg عامل مهم در ایجاد اختلال در روابط بین دو جنس_ در جامعه ما _ می‌تواند ناشی از فقدان آموزش صحیح در مورد محرم و نامحرم باشد.

عدم آموزش حدود شرعی در مورد محرم و نامحرم در خانواده
عامل مهم در ایجاد اختلال در روابط بین دو جنس_ در جامعه ما _ می‌تواند ناشی از فقدان آموزش صحیح در مورد محرم و نامحرم باشد. خانواده‌ها معمولا در این زمینه برنامه منظمی ندارند. بسیاری از خانواده‌ها اختلاط بین بعضی اعضای فامیل را که با یکدیگر نامحرم هستند، مجاز می‌دانند. روابط صمیمانه بین دخترعمو و پسرعمو، دخترعمه و پسردائی و بالعکس و حتی وجود روابط صمیمانه، در مورد افراد دورتر در فامیل، و نیز مراعات نکردن حجاب در مقابل چنین افرادی نشانگر این است که حدود شرعی مناسب، نه تنها به فرزندان آموزش داده نمی‌شود، بلکه برخی از پدران و مادران نیز در مراعات آنها سهل انگاری و ساده‌اندیشی می‌کنند.

آموزش این حدود و مراعات آنها نه تنها نشانه عقب ماندگی و یا محدود‌سازی فرزندان نیست، بلکه خود نشانگر دقت و توجه یک خانواده به حدود رفتار اجتماعی است.

هر قدر فرهنگ یک خانواده بالاتر باشد، به جزئیات و دقایق زندگی و از آن جمله دقایق در مورد روابط اجتماعی با دیگران توجه بیشتری می‌کند.

برای مثال خانواده‌هایی که به لحاظ فرهنگی در سطح پایینی قرار دارند، حتی در مورد مراعات بهداشت فردی، از جمله صابون زدن دست و یا مسواک کردن دندان از خود بی‌تفاوتی نشان می‌دهند، این بی‌تفاوتی نشانه رشد و یا تعالی آنان نیست، بلکه نشانه پایین بودن سطح فکر و فرهنگ آنان است. مراعات جزییات و دقایق در روابط اجتماعی از این قاعده مستشنا نیست. دختری که در برخورد با افراد نامحرم، از آن جمله پسرعمو، پسرعمه، پسردائی و امثال اینها پوشش خود را مراعات می‌کند و حجاب خود را نگاه می‌دارد و نیز رفتار متین و وزینی در مقابل آنها دارد، با این اعمال، سطح فکر و فرهنگ خود را نشان می‌دهد. به این ترتیب خانواده‌ها خود باید برنامه مشخصی در زمینه آموزش حدود رفتاری با افراد محرم و نامحرم، حلال و حرام به فرزندان خود، داشته باشند.

غیرتی بودن افراطی برخی از برادران و پدران در خانواده
غیرت، یک ویژگی بسیار مثبت و سازنده در بین مردان است اما به شرطی که افراطی نباشد . مردان به انگیزه غیرتمند بودن حدود خانه و خانواده را، پاسداری می‌کنند.

غیرت باعث می‌شود فرد خود را به تلاشی مستمر همراه با صبر بیندازد، تا از این طریق شرایط مناسبی را برای سایر اعضای خانواده فراهم آورد. لازم است ما از یک سو فرزندان‌مان را غیرتمند بار بیاوریم و از سوی دیگر، نحوه استفاده از غیرت و معنای آن را نیز برای خود و به فرزندانمان تفهیم کنیم.

در صورتی که غیرت با دوراندیشی، تامل، تعقل، صبر و مشورت با دیگران همراه نباشد، چه بسا به ضد خود تبدیل شود و حاصلی جز هدف خود به بار آورد. دختر خانمی در نامه‌ای مسئله دوستی خود با پسری را مطرح می‌کند، وی در قسمتی از نامه خود در این زمینه چنین می‌نویسند: «سال قبل برادرم از این موضوع اطلاع پیدا کرد، به همین دلیل آنقدر با کمربند مرا زد که تمام بدنم سیاه شد، ولی من از این کار دست برنداشتم و حالا فکر می‌کنم اگر آن موقع برادرم با زبانی نرم مرا از زشتی کار آگاه می‌کرد، حالا من دچار این سرگردانی نبودم»، این خانم در بخش دیگری از نامه خود می‌نویسند که: «من با صحبت‌های معلم دینی پی به اشتباه خود بردم» و وقتی در این قسمت نامه اشاره به این موضوع می‌کند که برادرم مرا زد، بدون اینکه به من بگوید چه اشتباهی انجام داده‌ام، خود نشانگر این است که غیرت، بدون توجه به سایر جوانب می‌تواند حتی بسیار مضر هم باشد.

این دختر امروز در یک سردرگمی و سرگردانی به سر می‌برد، زیرا از عمل خود در گذشته براساس صحبت معلم خویش پشیمان است، ولی در عین حال گذشته را نیز با خود و ذهن خود همراه دارد در صورتی که برادر او می‌توانست با شیوه‌های دیگری، خواهر خود را از اشتباهی که مرتکب می‌شد، آگاه بسازد. در عین حال با توجه بیشتر و دقیق‌تر و همراه با صبر و تحمل می‌توانست خواهر خود را تحت مراقبت قرار دهد، تا این مسئله بسیار زودتر و با شیوه‌ای بهتر حل شود.

به این ترتیب نباید غیرت را به‌صورت یک عامل کور و بی هدف و بدون تدبیر به کار گرفت. غیرت خود انگیزه والایی را ایجاد می‌کند تا فرد به گونه‌ای عمل کند که هر چه بیشتر آبروی خانواده و اعضای آن حفظ شود؛ وقتی فردی به گونه‌ای عمل کند که موجب آبروریزی بیشتر شود و حریم خانواده بیش از پیش مورد مخاطره قرار گیرد، در حقیقت باید در مورد صحت عمل تردید کرد.

شیوه برخورد جامعه با نوجوان
در بحث ارتباط نامناسب دو جنس مخالف گفته شد که خود نوجوانان و خانواده هایشان چگونه می توانند به این موضوع دامن بزنند و حال نوبت به سومین دسته از عواملی که در ایجاد برخوردهاو روابط نادرست، بین دختران و پسران در جامعه ی ما موثر است،می رسد که همان نحوه برخورد جامعه، یعنی مردم و اطرافیان نوجوان با مسائل آنان است.

هر یک از ما به مثابه عضوی از جامعه، نه تنها در مورد مسائل تربیتی خود و اعضای خانواده خویش و دانش‌آموزان باید حساس باشیم، بلکه در خصوص هر یک از اعضای جامعه خویش نیز، باید حساسیت لازم را داشته باشیم. اگر در مقابل رفتار نادرست دختر و یا پسری در جامعه ی خود، احساس ناخشنودی و یا ناخوش آیندی به ما دست نمی دهد ، باید در نحوه تفکر و اندیشه خویش، تجدید ‌نظر کنیم. چنانچه انحراف دختر و یا پسری به این لحاظ که پدر و یا مادر او، در معرض بدنامی، رنج و عذاب قرار می‌گیرند، ما را خوشحال نماید، باید در سلامت شخصیتی خود در ارتباط با جامعه ی خویش تردید کنیم. شخصیت سالم اجتماعی و تربیتی اقتضا می‌کند که در مورد تمامی اعضای جامعه خویش حساس باشیم و مشکل آنان را مشکل خود تلقی و به گونه‌ای رفتار کنیم که وضع را برای اشاعه ی فساد، فحشا و هر گونه اختلال در روابط سالم اجتماعی، تغییر دهیم. به این لحاظ لازم است به نکات زیر توجه کنیم.

نخست اینکه از جست‌وجو در امور دیگران اجتناب ورزیم و کمتر در پی یافتن مسائل خصوصی دیگران و تجسس در زندگی آنان باشیم.

دوم آنکه از اشاعه مطالبی که در مورد دیگران می‌دانیم حتی‌المقدور اجتناب کنیم.

سوم آنکه از شما تت و سرزنش نوجوان و خانواده وی، در چنین مواردی، دوری گزینیم.

اگر مقالات پیشین مربوط به ارتباط دختر و پسر را مطالعه کرده باشید ، متوجه شده اید که مهم ترین عامل برای اینکه دختران و پسران مان در مواقعی که داشتن ارتباط اجتناب ناپذیر است ،بتوانند با مراعات حدود شرعی وعرفی جامعه ی مان ارتباط صحیحی با یکدیگر بر قرار کنند ، داشتن خانواده ای سالم ،شاد ،معتقد ، استوار ودر عین حال دوست با فرزند است . اگر خانواده سالم شود ،جامعه هم سالم می شود چرا که از مجموع همین خانواده هاست که جامعه شکل می گیرد. ولی در عین حال نمی توانیم فقط به خانواده ی خود اهمیت دهیم چون فرزندان ما روزی از خانه خارج شده وباید با دیگران به تنهایی ارتباط بر قرار کنند ،پس سرنوشت جامعه ی مان هم باید برایمان مهم بوده واز هیچ تلاشی در جهت کمک به دیگران به منظور داشتن زندگی سالم مضایقه نکنیم .

p.maralani
07-09-2009, 10:08 PM
من این مقاله رو قبول ندارم.خودم از بچگی تمام مسائل رو رعایت کردم.جلوی شوهر عمه هام و پسراشون روسری پوشیدم.
اما الان عقیده دارم که این کار باعث دوری میشه.اینکه اونها حتی جرات نکن باهام حرف بزنن و حس غریبگی پیش میاد.
این اصلا خوب نیست.
من امتحان کردم.اما دیگه علاقه ایی به ادامه اش ندارم.حدود رفتار اجتماعی نیازی به این کارها نداره.خیلی راحت میشه حدود رو مشخص کرد.اما اینها یک جور تاثیرات دین بر زندگی ماست.که حتی حاضر نیستیم بپذیریم بعضی از اونها شاید نیاز به تامل داره.
هر کس حرفی خلاف این بزنه کافره و حق حرف زدن نداره.البته جهت این حرفم به خانواده ام نیست منظورم اجتماعه و آدمایی که یاد گرفتن همه چی رو دربست قبول کنن.و حتی این تفکر که شاید یه جایی سوال داشته باشن رو گناه میدونن!
اینکه نمیشه از دین ایراد گرفت.

shookh
07-09-2009, 10:40 PM
من این مقاله رو قبول ندارم.خودم از بچگی تمام مسائل رو رعایت کردم.جلوی شوهر عمه هام و پسراشون روسری پوشیدم.
اما الان عقیده دارم که این کار باعث دوری میشه.اینکه اونها حتی جرات نکن باهام حرف بزنن و حس غریبگی پیش میاد. این اصلا خوب نیست.
من امتحان کردم.اما دیگه علاقه ایی به ادامه اش ندارم.حدود رفتار اجتماعی نیازی به این کارها نداره.خیلی راحت میشه حدود رو مشخص کرد.اما اینها یک جور تاثیرات دین بر زندگی ماست.که حتی حاضر نیستیم بپذیریم بعضی از اونها شاید نیاز به تامل داره.
هر کس حرفی خلاف این بزنه کافره و حق حرف زدن نداره.البته جهت این حرفم به خانواده ام نیست منظورم اجتماعه و آدمایی که یاد گرفتن همه چی رو دربست قبول کنن.و حتی این تفکر که شاید یه جایی سوال داشته باشن رو گناه میدونن!
اینکه نمیشه از دین ایراد گرفت.

خوب سوالتان را همین جا بپرسید و جواب بگیرید

دوری ای که شما میگید رو واضحتر بیان کنید یعنی جواب سلامتون رو نمیدن یا دیگه خونه تون نمیان یا ...
تو خانواده های مذهبی همینطوری بوده . حتی پدر و مادر هم به زیاد خوش بش کردن یا ... راضی نیستند.
تو دین گفته شده که پسرعمو و شوهر عمه و.. نامحرم هستند. اگه اینا محرم باشند پس اهل محل و همه ملت محرمند. و اگه اینطوریه پس پیش همه باید لباس راحت پوشید و ورسری نذاشت و..

babi533
07-10-2009, 04:50 AM
آخه تو قرن 21 دیگه محرمو نا محرم چیه ؟!! یه ذره قکرتونو باز کنید آخه .به خاطره همین افکار شماهاست که اینهمه جنایت جنسی تو ایران اتفاق میوفته !!:290:یکم روزنامه ها رو ورق بزتید

shookh
07-10-2009, 11:48 AM
آخه تو قرن 21 دیگه محرمو نا محرم چیه ؟!! یه ذره قکرتونو باز کنید آخه .به خاطره همین افکار شماهاست که اینهمه جنایت جنسی تو ایران اتفاق میوفته !!:290:یکم روزنامه ها رو ورق بزتید

این تجاوز و... که جناب عالی دلیلش رو دین میدونی عللی داره :
یکیش عوامل تحریک کننده مثل بدحجابی دختران، فیلمهای غیراخلاقی که حتی خیلیها برای خودارضایی نیگاشون میکنند چون تحریک کننده است نه آموزش دهنده س..ک...س
افسردگی، بیماریهای مرتبط با سکس و اعتیاد بهش که روانشناسان غرب هم قبولش دارند،
مشاهده فیلمهایی که صحنه های سکس چند بازیگر هست و غیر از این که شخص تحریک میشه و این عمل از نظر دین ما زنا هست این عمل زنا در نظرش عادی میشه و...
تو کشورهای غرب هم همین تجاوزها هست برای همین که زنان کلاس دفاع شخصی میرند یا مثل آمریکا اسلحه همراه دارند و...
مشکل از بحث محرم و نامحرم نیست مشکل ارضا نشدن شهوت مردان است که با ازدواج که در همه ادیان که گفته شده ارضاء میشه. و بعضی برای ارضای این میل به زور و تجاوز متوسل میشن که فرقی با قتل نداره!
اگر از مشکل از دین هست چرا به کودکان تجاوز میشه؟ اونها چه گناهی کردند؟! پس اینها بیشتر بیمارند مثل مرد اتریشی که از دخترش صاحب هفت فرزند شده بود و بهش بارها تجاوز کرده بود
اگه بقول شما نامحرم و محرم قدیمی شده پس چرا زنی که بهش تجاوز شده، بارها ممکنه قصد خودکشی کنه؟ مگه اون مرد متجاوز بقول شما یه انسان نیست و محرم و نامحرم هم که وجود نداره پس همه برای آدم محرمند و با همه میشه سکس داشت!

تو کشورهای غرب بخاطر همین روابط هست که طلاق زیاد هست و ... یا اینکه دختران فقط بخاطر سکس با پسرها دوست میشن و یا اینکه اگه دختری دوستی نداشت حتما عیبی داره یا
به روز نیست و ... چرا بازیگران هالیوودی هر روز با یکی میپرند و با یکی یه عمر نمیخان زندگی کنند؟!
ولی تو ایران دختران بخاطر سکس با کسی دوست نمیشن و با کسی دوست میشن که عاشقشون باشه. ولی متاسفانه همین دختران بدلیل سادگی راحت گول پسرها رو میخورند و دلشکسته میشن و برعکسش!

babi533
07-11-2009, 03:20 AM
اولا که خودتون رو گول میزنید! هر ارتباطی بین دختر و پسر تو ایرانم فقط و فقط برای س ک 3 ولی انها هم مثه شما خودشون رو گول می زنن .من نمی دونم تو دین شما چی حرومه ولی میدونم خوردن یه نیازه مثل ...نکته بعدی اینه که شما یا خیلی ساده اید یا سرتونو کردید تو برف و نمی خواید این آمارو که 85% از دخترای زیر 15 سال ایران حداقل یک نوعی تجربه داشتن رو ببینید.پس چقدر بهتر بود که این تجربه حداقل قانونی و بدون احتمال صدها بیماری انجام می شد.البته امثال شماها تسلط خوبی بر فلسفه سوفسطایی دارید و بحث معمولا بی نتیجست

shookh
07-11-2009, 02:16 PM
اولا که خودتون رو گول میزنید! هر ارتباطی بین دختر و پسر تو ایرانم فقط و فقط برای س ک 3 ولی انها هم مثه شما خودشون رو گول می زنن .من نمی دونم تو دین شما چی حرومه ولی میدونم خوردن یه نیازه مثل ...نکته بعدی اینه که شما یا خیلی ساده اید یا سرتونو کردید تو برف و نمی خواید این آمارو که 85% از دخترای زیر 15 سال ایران حداقل یک نوعی تجربه داشتن رو ببینید.پس چقدر بهتر بود که این تجربه حداقل قانونی و بدون احتمال صدها بیماری انجام می شد.البته امثال شماها تسلط خوبی بر فلسفه سوفسطایی دارید و بحث معمولا بی نتیجست

نذار تو این سایت در مورد آماری که میگی نظرسنجی کنم که آبروت میره:311:

تو که میگی من سوفسطایی ام بهتر بدونی اونایی که کم میارن یا جوابی ندارند مثل سوفسطایی ها مغلطه میکنند ولی کسانی که حق رو میگن و اگه کسی ازشون انتقاد درست کرد قبول میکنند مثل سقراط هستند که تا پای جان در برابر سوفسطاییان می ایستند و جواب تمام شبهاتی که سوفسطاییان در بین مردم ایجاد کرده اند را خواهند داد

sarfaraz
07-20-2009, 06:24 PM
به این ترتیب در کشور های غیر مسلمان آمار تجاوز و جرایم علیه زنان باید خیلی بالاتر از کشور های اسلامی باشد

در حالی که چنین نیست

به نظر من تفکیک جنسی عملا منجر به نوعی تبعیض جنسی می شود

mjsalehi
08-18-2009, 03:39 PM
سلام.من روسري رو حجاب نميدونم. دوما كه رابطه ي جنسي چيز بدي نيست كه بخوايم ازش جلوگيري كنيم. فقط بايد آموزشهاي لازم رو داد.
محرم و نامحرم هم به نظر من بستگي به نوع نگاه داره. ولي روسري و مو و ... اينا حجاب رو تشكيل نميدند.(البته به نظر من)

صفا
08-18-2009, 04:54 PM
به نظر من باید طبق دستورات شرعی عمل کرده حدودمحرم نامحرم رو رعایت کرد ومن مخالف حرف های بالا هستم

صفا
08-18-2009, 05:15 PM
من فردی هستم که به چت روم میرم ولی نه به خاطر چت من به اونجا میرم که بتونم پسرهاودخترهایی را که دین وایمانشون رو از یادشون بردن به خودشون باز گردونم شاید با ور نکنید ولی من تو عمرم با پسری دوست نشدم وخدارو شاکرم که تا به حال نامحرمی حتی شماره گوشی من رو نمی دونه تو این زمون کسی به فکر اون دنیا نیست البته جوون هارو میگم همشون میگن حالا وقت هست برای مومن شدن ولی به نظر من وقتش همین جوونی هست که خدا دوست داره نظرم هم درمورد نامحرم این هست که اگه خدا میگه با نامحرم حرف نزن دوست نشو رابطه دیگه ای نداشته باش بایدقبول کرد وبه راه خدا رفت همون چیزی رو کرد که میگه

mjsalehi
08-19-2009, 12:55 AM
خدمت خانم صفا بايد عرض كنم كه كاملا حرفهاي ايشون رو درك ميكنم. اما ديد خيلي مهم هست.دوما هم اگر به جزئيات زياد توجه بشه از اصل قافل ميمونيم.
در مورد روابط جنسي هم خيلي صريح بگم كه اولا اين موضوع شخصيه دوما هم اگر بياييم به اعتقاداتمون "چرا؟" بگيم همه چي حل ميشه...

فرناز
08-19-2009, 08:59 AM
http://pnu-club.com/imported/2009/08/594.gif (http://oloomequran.parsiblog.com/)
هر کس چشمش به نا محرم افتد و سر به آسمان بالا کند ديده بر بندد ، هنوز چشم برنگردانده خدا در عوض استحقاق ازدواج با حورالعين در نامه عملش ثبت فرمايد .

فرناز
08-19-2009, 09:01 AM
من هم اصلا با نظرات mjsalehi موافق نيستم!!!:204:

hiddenboy
08-19-2009, 10:10 AM
این تجاوز و... که جناب عالی دلیلش رو دین میدونی عللی داره :
یکیش عوامل تحریک کننده مثل بدحجابی دختران، فیلمهای غیراخلاقی که حتی خیلیها برای خودارضایی نیگاشون میکنند چون تحریک کننده است نه آموزش دهنده س..ک...س
افسردگی، بیماریهای مرتبط با سکس و اعتیاد بهش که روانشناسان غرب هم قبولش دارند،
مشاهده فیلمهایی که صحنه های سکس چند بازیگر هست و غیر از این که شخص تحریک میشه و این عمل از نظر دین ما زنا هست این عمل زنا در نظرش عادی میشه و...
تو کشورهای غرب هم همین تجاوزها هست برای همین که زنان کلاس دفاع شخصی میرند یا مثل آمریکا اسلحه همراه دارند و...
مشکل از بحث محرم و نامحرم نیست مشکل ارضا نشدن شهوت مردان است که با ازدواج که در همه ادیان که گفته شده ارضاء میشه. و بعضی برای ارضای این میل به زور و تجاوز متوسل میشن که فرقی با قتل نداره!
اگر از مشکل از دین هست چرا به کودکان تجاوز میشه؟ اونها چه گناهی کردند؟! پس اینها بیشتر بیمارند مثل مرد اتریشی که از دخترش صاحب هفت فرزند شده بود و بهش بارها تجاوز کرده بود
اگه بقول شما نامحرم و محرم قدیمی شده پس چرا زنی که بهش تجاوز شده، بارها ممکنه قصد خودکشی کنه؟ مگه اون مرد متجاوز بقول شما یه انسان نیست و محرم و نامحرم هم که وجود نداره پس همه برای آدم محرمند و با همه میشه سکس داشت!

تو کشورهای غرب بخاطر همین روابط هست که طلاق زیاد هست و ... یا اینکه دختران فقط بخاطر سکس با پسرها دوست میشن و یا اینکه اگه دختری دوستی نداشت حتما عیبی داره یا
به روز نیست و ... چرا بازیگران هالیوودی هر روز با یکی میپرند و با یکی یه عمر نمیخان زندگی کنند؟!
ولی تو ایران دختران بخاطر سکس با کسی دوست نمیشن و با کسی دوست میشن که عاشقشون باشه. ولی متاسفانه همین دختران بدلیل سادگی راحت گول پسرها رو میخورند و دلشکسته میشن و برعکسش!

دوست عزيز شما نگاهت در باره كشور هاي غربي به خاطر اخباري كه گاها توي راديو و تلويزيون ميبينيد كاملا اشتباه . در كشور هاي غربي هيچ كس جرات تجاوز رو نداره به كسه ديگه اي -- بسيار اندك و در حد انگشتان دست در سال شايد اتفاق بيفته اونجا - تجاوز به يه نفر يا rape شامل بيشترين و سنگين ترين مجازات در كشور هاي غربي و آمريكا هست،‌

در كشور هاي غربي واقعا كسي به كسي نداره ، چون جاهاي مثل ديسكو ... رو راه ادازي كردن كه هر كسي نياز جنسي ژيدا كرد از راه قانونشون نياز رو بر طرف كنه - بنا بر اين فكر تجاوز اتفاق نمي افتد -- سواي اينكه كساني كه با دختري دوست هستن و به عباري اكثر در اونجا با دوست دختر هاشون اين رابطه رو بر قرار مي كنن.

mahdi271
09-28-2009, 09:01 AM
به نظر من این دوستایی که مخالف حجاب هستن میگن روابط جنسی باید آزاد باشه حرف خودشونم حرفشون رو قبول ندارن.
من حاضرم 1000 تا مثال بزنم راجع به چیز های مختلف در باره موضوعات دینی که خودم به چشم دیدم.
دیدم طرف یه حرف میزه اما آخرش خودش حرفش رو تکذیب می کنه

Aerith
10-03-2009, 09:46 PM
میدونین به نظرم نه باید زیاد سفت و سخت گرفت و نه باید زیاد راحت گذاشت!
به نظرم اگه بچه ها تو محیطی بار بیان که دختر و پسر در کنار هم باشن و بر روی اونها در حد اعتدال نظارت باشه اونوقت دیگه هم اون شرم و عفت رعایت میشه و هم بعضی خجالتهای بیمورد پیش میاد! من یکی رو میشناسم انقد خونواده ش مذهبی بود تا حالا با یه دختر از نزدیک برخورد نداشت! رفت دانشگاه.... حالا دیگه نمیتونن جمعش کنن!!!! یعنی اولش یه دختر ازش سو استفاده کرد بعد دیگه اونم دچار یه سری مشکلات اخلاقی شد و...
خواهرش هم بدتر از اون! پاش به دبیرستان رسید با برادر یکی از همکلاسیاش فرار کرد!!!!

Aerith
10-03-2009, 09:51 PM
اما درمورد کسانی که زیادی شل گرفتن!
دختر خانواده از سن 10 11 سالگی همش تو کار فیلم و ... بود!!!! دقت کنین که ایشون دختر خانواده بودن!!!! تو سن 17 سالگی بعد از پیچوندن n تا دوست پسر با یکی از دوست پسراش ازدواج کردن! الان هم که هنو یه سال از ازدواجشون نگذشته افسردگی شدید گرفته! و البته داره طلاق میگیره! چرا؟ چون حامله ست و شوهرش میگه این بچه بچه ی من نیست!!!!!!! یعنی دیگه توهین فجیه تر از این نمیشه به یه زن کرد! علاوه بر اون مجبورش کرده چادر با حجاب وحشتناک سر کنه و هفته ای یه بار اونم در حد یه ساعت خونه مادرش میره!
برادر این خانوم هم یه ماشین زیر پاشه و خدا میدونه که شبها رو کجا میگذرونه!!!!!
پ.ن: من مخالف با رابطه ی جنسی نیستم! مخالف با دین هم نیستم! اما واقعا بعضیها گندش رو درمیارن!

l3_rang
10-04-2009, 11:40 AM
به نظر من هر راهي كه در پيش مي گيريم نبايد الگوي ما كشورهاي غربي باشه چرا كه
آزموده را آزمودن خطاست

اونا به حدي رسيدن كه ديگه راهي به جز راه انداختن مكانهاي ويژه براي تخليه رواني و جسمي نيازهاي جنسيشون(به نظر من از نياز گذشته و به نوعي عادت و اعتياد تبديل شده) ندارند. اگه چنين مكانها و آزاديهايي براشون نباشه مطمئن باشين براشون كوچه ،خيابون، محل كار ، تحصيل ... . هيچ فرقي براشون نداره(كما اينكه همينطور هم الان شده).
از زمان مطرح شدن نظريه فرويد (آزاد گذاشتن بدون محدوديت قوه جنسي ) و اجراي آن كشورهاي تابع اين قانون رفته رفته به سوي سقوط و از دست رفتن جنبه انسانيت خودشون پيش رفتند.
يك سوال مي پرسم:
چرا بايد در مدارس راهنمايي كشور آمريكا داروهاي ضد بارداري و سقط جنين بين دانش اموزان دختر توزيع كنند؟ !
چرا اولياي دانش آموزان بايد از اين طرح استقبال كنند؟!
(اين طرح در يكي از ايالت هاي امريكا به اجرا درامده)

نميدونم دوستاني كه طرح آزادي و از بين رفتن محدوديتهاي بين دختران و پسران در جامعه رو مطرح مي كنند چه الگويي مد نظرشون هست؟

mahdi271
10-15-2009, 07:16 PM
تا موقعی که مردم فرق آزادی و بی بند و باری رو ندونن وضع میشه این
میشه شل کن سفت کن،میشه فرار از خانواده
محیط خانواده باید معتدل باشه وگرنه جوون در هر دو صورت زده میشه از خانواده و بعد میزه سراغ یکی که حرفاش رو به اون بزنه و قصه تازه شروع میشه