PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تكذيب شد: دانشجویان مشروط در دانشگاه پیام نور اخراج نمی شوند

NIMA.N
07-05-2009, 05:51 PM
تكذيب شد: دانشجویان مشروط در دانشگاه پیام نور اخراج نمی شوند
چند روزي هست اين خبر كه در سايتي به عنوان خبرگزاري پيام نور فعاليت مي كند در بين دانشجويان پيام نور پيچيده است. ما با گفتگويي كه با مشاور رئيس دانشگاه پيام نور آقاي غلامرضا كاتب داشتيم ايشون اين مسئله را اين گونه بيان كردند:
خبر به اين صورت آمده بود كه " دانشگاه پیام نور در حالی تصمیم به اجرای این قانون خواهد گرفت که قوانینی همچون میان ترم برای دروس عمومی،حذف نمره منفی و حذف شرط داشتن میان ترم و انتخاب واحد بدون محدودیت (معدل ۱۲ تا ۲۰ واحد و معدل بیشتر تا ۲۴ واحد) را تصویب و به اجرا در آورده است.بر اساس این گزارش این تصمیمات فقط در جهت کم کردن مشروطی ها در دانشگاه گرفته شده است و قانون چهار ترم مشروط مساوی است با اخراج دانشجو از دانشگاه به زودی به اجرا در خواهد آمد. اگر چه اطلاعات دقیقی از این موضوع و قوانین این تصمیم مهم در اختیار نیست اما شواهد امر حکایت از این موضوع دارد.که باید شاهد یک تحول در دانشگاه پیام نور پیام نور باشیم."
غلامرضا كاتب گفت: اين خبر كاملا" كذب بوده و اين خبرگزاري غير رسمي به آدرس "Pnunews.com " براي جذب بازديد كننده براي وبسايت خود باعث حاشيه سازي شده و اقدامات براي منحل كردن اين سايت اجرا مي شود. و در ادامه افزود خبرهاي اين پايگاه اينترنتي غير رسمي قابل اطمينان نيست و دانشجويان خبرهاي اين سايت را به رسميت نشناسند.

yalda
07-06-2009, 09:00 PM
تا چند وقت پیش همه اخبار پیام نور از این سایت بود.من پیگیر صحت خبر نبودم اما چون خودم شوکه شدم گفتم تو باشگاه مطرح کنم شاید دوستان لطلاعات دقیق تر داشته باشند. ممنون از اینکه پیگیر شدین

NIMA.N
07-06-2009, 10:03 PM
بله دوست عزيز. من حتي خودم وقتي به مدير اين سايت صحبت كردم ايشون به من گفتند كه به ما خيلي تذكر دادن كه سايتو جمع كنيم ولي ما جمع نكرديم.

pdfstore.ir
07-09-2009, 12:17 PM
توی پیام نور متاسفانه شایعات خیلی زیاده و فکر کنم عامل اصلی هم خودمان هستیم :14:

اما نیما جان اخبار شما کاملا درسته چون من هم تحقیق کردم دقیقا به این نتیجه شما رسیدم :300:

DEMI_MAN09
08-26-2009, 12:05 AM
چهار ترم مشروطی ها اخراجاً ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منتظر جوابت هستم .................

NIMA.N
08-26-2009, 12:10 AM
چهار ترم مشروطی ها اخراجاً ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منتظر جوابت هستم .................

در پست اول توضيح دادم كه تكذيب شده

blue_ifel
09-02-2009, 04:27 AM
سلام
ایا اصلا پیام نور مشرطی داره یا نه؟:204:

NIMA.N
09-02-2009, 09:10 AM
سلام
ایا اصلا پیام نور مشرطی داره یا نه؟

سلام دوست عزيز
پيام نور بله مشروطي دارد ولي اخراجي مدارد. در دانشگاه هاي ديگر با 3 ترم مشرطي دانشجو اخراج ميشد ولي در پيام نور فعلا" قانوني تصويب نشده كه دانشجو اخراج شود

فرناز
09-02-2009, 11:48 AM
اينكه اخراجي نداره خوبه ولي اينكه سقف انتخاب واحد مثل قبله اصلا خوب نيست!:236:

NIMA.N
09-02-2009, 12:33 PM
البته فرناز جان هنوز هم اين قضيه سقف انتخاب واحد معلوم نيست. شايد اين ترم بهتر بشه شايد هم بدتر

فرناز
09-02-2009, 12:46 PM
معلوم بشه خبرمون مي كنيد؟
چند وقت ديگه انتخاب واحده ديگه پس كي مي خوان تصميم نهاييشونو بگيرن؟:204:

eastboy
09-02-2009, 01:50 PM
مثل اینکه خبر تکذیب نشده و درست هست .دانشجویان ورودی 87 به بعد با 4 ترم مشروطی اخراجن.منبع واحد دانشگاهی خودم و واحد آزمون محور دانشگاه پیام نور.

NIMA.N
09-02-2009, 02:33 PM
فرناز جان بله خبرتون ميكنيم

مثل اینکه خبر تکذیب نشده و درست هست .دانشجویان ورودی 87 به بعد با 4 ترم مشروطی اخراجن.منبع واحد دانشگاهی خودم و واحد آزمون محور دانشگاه پیام نور.

هنوز هيچ بخش نامه اي صادر نشده و هيچ مسئولي هم خبر رو تاييد نكرده. و هيچ چيزي هم تصويب نشده

pdfstore.ir
09-03-2009, 01:38 AM
ولی یک بحثی وجود داره اگر هم اخراج نکنند احتمالا خود دانشجو تکلیف اش را روشن خواهد کرد ... چون آیا کسی که بیش از 3 بار مشروط شده واقعا می تونه 141 واحد را بگذارند ... اگر بخواهد بگذارند چند سال طول می کشه :300:

Borna66
09-03-2009, 02:33 AM
با سلام
ابتداعا متذكر شود اخراج در دانشگاههاي دولتي به جز دانشگاه پيام نور كبير در صورت مشروط در 2 ترم متوالي هست صورت مي پذيرد.
البته اخراج دانشجويان فراگير مشروط در صورتي كه دو ترم دوباره مشروط شودند صورت مي پذيرد.در مورد اخراجي هاي دانشجويان رسمي سنتي و فراگير تا الان به خاطر مشروط بودن چند ترم اخراجي صورت نگرفته است !.
اما ماشاالله قوانين پيام نور روز به روز در حال تغيير هست بايد حواسمان جمع تر باشد(قابل توجه اقا نيما عزيز:78:)
روزگار خوش

blue_ifel
09-03-2009, 03:05 AM
درود بر شما
تو پیام زور (نور) هر چیزی امکان داره مخصوصا اگه شیمی محض بخونی!!!!!!!

NIMA.N
09-03-2009, 09:13 AM
دوستان توجه به ايد داشته باشين كه ممكنه اين قانون 4 ترم مشروطي اخراج براي ترم بعد اجرا بشه ولي به اين صورت كه هر كس 4 ترم به صورت متوالي مشروط بشه اخراج ميشه.
البته بازم هيچي معلوم نيست

manzoomeh
12-29-2009, 07:03 PM
تو پیام نور که هرلحظه امکان داره یه قانون جدید و البته مسخره بیاد. باید آمادگی داشته باشیم برای هر اتفاقی!

1pnue
01-03-2010, 08:00 PM
وای! یکی به داد من برسه. من ورودی 85 هستم و الان سه ترم مشروط شدم. منتها نه به صورت متوالی. میخواستم بدونم اگه این ترم مشروط بشم از دانشگاه اخراج میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

NIMA.N
01-03-2010, 08:06 PM
وای! یکی به داد من برسه. من ورودی 85 هستم و الان سه ترم مشروط شدم. منتها نه به صورت متوالی. میخواستم بدونم اگه این ترم مشروط بشم از دانشگاه اخراج میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه تيتر اول رو ميخوندين نوشته بود تكذيب شد .

sunyboy
01-03-2010, 08:06 PM
دوست عزیز ظاهرا شما دقت نکردین فعلا برای مشروطین پیام نوری قانون اخراج از دانشگاه وجود ندارد! البته اگر در آینده قانون جدیدی اعمال نشه!! البته اگر قانون جدید هم بیاد شامل دانشجوهای قدیمی نمیشه و برای دانشجویان ورودی جدید اعمال میشه!

موفق باشید!

با احترام مدیریت باشگاه

Mousa
01-12-2010, 12:24 AM
میگم من که سکته رو زدم همین الان خبر رو دیدم و همین الان هم تکذیبش رو فکر کنم سکته رو زدم من 3 ترم مشروط بودم الان هم فکر کنم یکی از درس را رو نتونم پاس کنم زبان تخصصی رو وردوی 87 هستم همهگی دعا کنید

tayebehkh
01-12-2010, 02:53 PM
من ورودي 88 هستم و مشروط هستم در واقع اين ترم اولم هست حالا من دوبار تماس گرفتم دانشگاه گفتند كساني كه ورودي جديد هستند در صورتي كه درسي كه در دانش پذيري افتادند را اين ترم هم بيفتند اخراج مي شوند لطفا اگه اشتباه است به من بگيد توي اين مدت شب ها خوابم نمي بره چون احتمالا رياضي رو مي افتم ايميلم t.khavaryfar@gmail.com منتظر جواب شما هستم با تشكر

Borna66
01-12-2010, 06:09 PM
من ورودي 88 هستم و مشروط هستم در واقع اين ترم اولم هست حالا من دوبار تماس گرفتم دانشگاه گفتند كساني كه ورودي جديد هستند در صورتي كه درسي كه در دانش پذيري افتادند را اين ترم هم بيفتند اخراج مي شوند لطفا اگه اشتباه است به من بگيد توي اين مدت شب ها خوابم نمي بره چون احتمالا رياضي رو مي افتم ايميلم t.khavaryfar@gmail.com منتظر جواب شما هستم با تشكر
با سلام
نه دوست عزيز اين طور نيست و و دانشپزيران مشروطي مخصوصا از رياضي حداقل 2-3 ترم مهلت داريد كه درس رياضي رو پاس كنيد.پس نگران نباشيد و با روحيه به ادامه امتحانات خود بپردازيد.
روزگار خوش

tayebehkh
01-14-2010, 04:41 PM
واقعا ممنونم از جوابتون واقعا خوشحالم كردين ولي چرا ازكارشناسان دانشگاه پيام نور پرسيدم گفتند كه ورودي هاي جديد طبق بخش نامه جديد اخراج مي شن ؟

Borna66
01-14-2010, 05:19 PM
واقعا ممنونم از جوابتون واقعا خوشحالم كردين ولي چرا ازكارشناسان دانشگاه پيام نور پرسيدم گفتند كه ورودي هاي جديد طبق بخش نامه جديد اخراج مي شن ؟
نه دوست عزيز شما از تهديدهاي پيام نور نترسيد اينا اين طور مي گند تا شما رو تحريك به درس خودن و پاس كردن درس كنند.مثل انكه هميشه تهديد مي كنند هركسي شهريه ترم رو تا اين زمان واريز نكننه كل ترم براش مرخصي رد ميشه ايا اين طور شده؟
البته شما هم سعي و تلاش خودتون رو براي پاس كردن اين درس كزايي بكنيد و بي خيالش هم نشيد.

موفق باشيد.
روزگار خوش

yas69
02-03-2010, 08:11 PM
واضافه میکنم
1-درصورتی که دانشجو میانگین نیمسال تحصیلی وی کمتر از12باشد دانشجو مشروط بوده و می تواند حداکثر تا12 واحد انتخاب نماید.
2-در صورتی که دانشجو میانگین نیمسال تحصیلی وی حداقل14 برای علوم انسانی و13 برای مهندسی باشد می تواند حد اکثر 20 واحد درسی انتخاب نماید.
3-درصورتی که دانشجو میانگین نیمسال تحصیلی وی حداقل17 برای علوم انسانی و16 برای مهندسی باشد می تواند تا24 واحد درسی انتخاب نماید.

Sarah Polley
02-20-2010, 09:47 PM
امیدوارم اخراج دانشجویات مشروطی پیام نور واقعا صحت نداشته باشه
لطفا اطمینان ببخشید

mistery
02-21-2010, 02:20 AM
راستش من هم قبول مشروط 88 هستم البته ارشد. و به من هم گفتند فقط 1 ترم فرصت دارم درس مشروطي ام رو پاس كنم ...من هم نميدونم اين ترم در مشروطيم رو برداشتم .و نميدونم اگه پاس نكنم چي ميشه ....آيا براي ارشد ها هم همينطوره؟ به من گفتن شما هنوز دانشپذيرين نه دانشجو....!!!

mojgan88
02-21-2010, 10:54 PM
من تو يه پست آدرس نامه اي رو كه تو سايت پيام نور اومده رو دادم
الان خاطرم نيست كدوم پست و در جواب كي بود ولي تو اون نامه دقيقا ذكر شده بود كه چون از اين ترم ديگه عنوان دانش پذير مشروط رو نداريم بنابراين تمام مشروطي ها فرصت دارند تا آخرين ترم تحصيلي شان كه دروس افتاده رو پاس كنند

hmdpersia
04-11-2010, 08:03 AM
سلام ، منم دانشپذیر مشروطی 85 هستم و همین مسئله که تا کی فرصت دارم دروسی رو که توی دانشپذیری افتادم رو پاس کنم داشتم ، ولی وقتی رفتم و کارنامه دانشپذیریم رو دیدم متوجه شدم که زیر برگه نوشته که "شما تا حداکثر سقف 75 واحد تحصیلی فرصت دارید که این دروس را پاس کنید وگرنه مدرک کاردانی به شما داده می شود" و خیالم راحت شد.:74:

saghezpnu
07-20-2010, 12:23 PM
سلام به‌ همگی دوستان
برای این بحث مشروطی بنده‌ هم فکر میکنم (مطمئنم:85:) کسی رو اخراج نمیکنن.
نمونه‌ دارم .
بنده‌ از 8 ترم 6 ترم رو مشروط هستم:112:
تا حالا کسی هم بهم نگفته‌ پشت چشمت ابرو هست.:27:
البته‌ فقط من نیستم ها خیلی ها رو میشناسم اینجوری هستن شاید روشون نشه‌ بگن.
بعد اگه‌ اخراج بکنن کسی نمیمونه‌ تو پیام نور ، پیام نور منحل میشه‌:301:
اگه‌ اخراج بکنن پولی نمیرسه‌ به‌ پیام نور
اگر اخراج بکنن من اولین نفرم به‌ من میگن بعد من هم به‌ شما خبرش رو میدم.
تا حالا که‌ اخراجی نداریم:177::177::177::177::177::177:
بای

زهره87
07-20-2010, 12:28 PM
۱- معدل ۱۲ به پايين مشروط و حداكثر سقف انتخاب واحد ۱۲ واحد است
۲- معدل ۱۲ تا ۹۹/۱۲ حداكثر سقف انتخاب واحد ۱۷ واحد است
۳- معدل ۱۳ تا ۹۹/۱۵ حداكثر سقف انتخاب واحد ۲۰ واحد است
۴- معدل ۱۶ به بالا حداكثر سقف انتخاب واحد ۲۴ واحداست .

خوش به حالتون جه قوانين راحتى دارين

بس بايد سه ساله تموم كنين حتى كمتر از اين

NIMA.N
07-20-2010, 01:21 PM
۱- معدل ۱۲ به پايين مشروط و حداكثر سقف انتخاب واحد ۱۲ واحد است
۲- معدل ۱۲ تا ۹۹/۱۲ حداكثر سقف انتخاب واحد ۱۷ واحد است
۳- معدل ۱۳ تا ۹۹/۱۵ حداكثر سقف انتخاب واحد ۲۰ واحد است
۴- معدل ۱۶ به بالا حداكثر سقف انتخاب واحد ۲۴ واحداست .

خوش به حالتون جه قوانين راحتى دارين

بس بايد سه ساله تموم كنين حتى كمتر از اين

این قانون هم اکنون تغییر کرده
معدل زیر 12 مشروط و باید 12 واحد درسی انتخاب کند
معدل 12 تا 17 می تواند 20 واحد انتخاب کند
و معدل 17 به بالا تا 24 واحد می تواند انتخاب واحد کند

mohsen100
06-20-2011, 10:22 PM
ما كه نفهميديم بالاخره اخراج يا نه؟
يكي كه اگاهي لازم رو داره بياد جواب اخر رو بده تا من (ما) هم از نگراني در بيايم؟
فقط خواهش ميكنم زود تند سريع جواب بدين . ممنون

sunyboy
06-20-2011, 10:35 PM
ما كه نفهميديم بالاخره اخراج يا نه؟
يكي كه اگاهي لازم رو داره بياد جواب اخر رو بده تا من (ما) هم از نگراني در بيايم؟
فقط خواهش ميكنم زود تند سريع جواب بدين . ممنون

دوست عزیز همان طور که در تاپیک قید شد مشروطی های پیام نور فعلا اخراج نمیشوند مگر اینکه بخشنامه جدیدی بیاد که این قانون رو نقض کند!!

با احترام مدیریت باشگاه

mohsen100
06-20-2011, 11:01 PM
ممنون از مديريت باشگاه
اگه ميپرسيم به خاطر استرس زياده
ايشالله كه اين قوانين حالا حالاها بمونه

NIMA.N
06-20-2011, 11:54 PM
تا اين ترم كه اخراجي صحت نداشته. ولي از ترم آينده شاهد تغييرات زيادي در پيام نور خواهيد بود كه ممكن است (تاكيد - احتمال) يكي از موارد تغييرات همين اخراج دانشجويان مشروط باشد.

khoram
06-29-2011, 09:27 PM
سلام وجدانن یکی یه خبر درست درمون بده بابا کسی که ورودی 87 به دبعده بعد از 3ترم ممشروطی اخراجه یا4 ترم یا اصلا نیست.شما رو به خدا زود جواب بدین دارم دیوونه میشم.

Borna66
06-29-2011, 10:23 PM
سلام وجدانن یکی یه خبر درست درمون بده بابا کسی که ورودی 87 به دبعده بعد از 3ترم ممشروطی اخراجه یا4 ترم یا اصلا نیست.شما رو به خدا زود جواب بدین دارم دیوونه میشم.

با سلام

اگر دقت کنید مدیر گرامی جوابتون رو بطور کامل گفته در پست قبلی و با توجه به متغییر بودن سیستم پیام نور امکان و احتمال هر نوع اتفاقی و قانون جدید رخ بدهد وجود دارد

روزگار خوش

Cheguevara
07-29-2012, 11:34 PM
سلام.

من ورودی 85 کارشناسی پیوسته رشته مهندسی سخت افزار هستم.امسال سال ششم هست و 89 واحد بیشتر پاس نکردم.آیا از امسال اخراجی محسوب میشم یا خیر؟ آیا میشه در حین خدمت سربازی به تحصیل ادامه داد؟ و سوال آخر اینکه سازمان نظام وظیفه منو به عنوان یک دیپلمه محسوب میکنه یا فوق دیپلم؟

Borna66
07-30-2012, 12:14 AM
سلام.

من ورودی 85 کارشناسی پیوسته رشته مهندسی سخت افزار هستم.امسال سال ششم هست و 89 واحد بیشتر پاس نکردم.آیا از امسال اخراجی محسوب میشم یا خیر؟ آیا میشه در حین خدمت سربازی به تحصیل ادامه داد؟ و سوال آخر اینکه سازمان نظام وظیفه منو به عنوان یک دیپلمه محسوب میکنه یا فوق دیپلم؟
با سلام
فعلا اخراجی نیستید و فعلا در این زمینه قانونی نیامده در دانشگاه پیام نور که اخراجی را تعریف کند و اجرا کند .
در عین خدمت نمیشه ادامه تحصیل داد چون شما نیاز به معرفی نامه دانشگاه به نظام وظیفه دارید که دانشگاه این معرفی نامه را نمی دهد و این که نظام وظیفه شما را به عنوان دیپلم می شناسد .چون هنوز مدرک قابل قبولی بالاتر از دیپلم ارایه نکرده اید..

موفق باشید
روزگار خوش

Cheguevara
07-30-2012, 01:29 AM
ممنون.

اما این مورد که در کتاب راهنمای دانشجویان نوشته بر چه اساسی استوار هست؟

"برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند حداکثر مدت مجاز تحصیل در دوره های کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته 3 سال و برای دوره کارشناسی 6 سال می باشد.در صورت عدم تکمیل سقف دوره در مدت فوق،دانشجو بعنوان اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی می شود.ادامه تحصیل پس از ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در حین خدمت سربازی و یا پس از ان با رعایت سایر مقررات تا 10 سال بلامانع است.چنانچه در مدت سربازی ثبت نام نکند،مدت خدمت جزء حداکثر سنوات محسوب نخواهد شد.دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند،اگر در مدت 6 سال نتوانند دوره را تکمیل کنند،صرفا بعنوان دانشجوی اخراجی باید به خدما نظام وظیفه معرفی شوند و نباید انصراف دهند،بازگشت به تحصیل اینگونه دانشجویان با ارائه مدارک معتبر،گواهی اشتغال به خدمت و یا کارت پایان خدمت یا معافیت فقط از طریق مجوز کمیسیون موارد خاص سازمان مرکزی امکان پذیر است و مراکز بدون اخذ مجوز نباید نسبت به ثبت نام آنها اقدام کنند."

اینجا که نوشته پس از 6 سال بعنوان دانشجو اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی میشه

بعد در ادامه گفته که با گواهی اشتغال به خدمت بازگشت به تحصیل امکان پذیر است!

اگر ممکنه یه پاسخ صریح و قاطع به من بدید.آیا این مطالب اشتباه هست یا اینکه من دارم اشتباه میکنم!

آیا شخصی هست که مثل من مدت تحصیلش بیش از 6 سال طول کشیده باشه و هنوز اخراج نشده باشه یا به نظام وظیفه معرفی نشده باشه؟

شما می فرمایید من اخراج نمیشم؟تا کی؟

ممنون از اینکه با حوصله به سوالات من پاسخ میدید.

Borna66
07-30-2012, 02:15 AM
ممنون.

اما این مورد که در کتاب راهنمای دانشجویان نوشته بر چه اساسی استوار هست؟

"برای دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند حداکثر مدت مجاز تحصیل در دوره های کاردانی یا کارشناسی ناپیوسته 3 سال و برای دوره کارشناسی 6 سال می باشد.در صورت عدم تکمیل سقف دوره در مدت فوق،دانشجو بعنوان اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی می شود.ادامه تحصیل پس از ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در حین خدمت سربازی و یا پس از ان با رعایت سایر مقررات تا 10 سال بلامانع است.چنانچه در مدت سربازی ثبت نام نکند،مدت خدمت جزء حداکثر سنوات محسوب نخواهد شد.دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند،اگر در مدت 6 سال نتوانند دوره را تکمیل کنند،صرفا بعنوان دانشجوی اخراجی باید به خدما نظام وظیفه معرفی شوند و نباید انصراف دهند،بازگشت به تحصیل اینگونه دانشجویان با ارائه مدارک معتبر،گواهی اشتغال به خدمت و یا کارت پایان خدمت یا معافیت فقط از طریق مجوز کمیسیون موارد خاص سازمان مرکزی امکان پذیر است و مراکز بدون اخذ مجوز نباید نسبت به ثبت نام آنها اقدام کنند."

اینجا که نوشته پس از 6 سال بعنوان دانشجو اخراجی به حوزه نظام وظیفه معرفی میشه

بعد در ادامه گفته که با گواهی اشتغال به خدمت بازگشت به تحصیل امکان پذیر است!

اگر ممکنه یه پاسخ صریح و قاطع به من بدید.آیا این مطالب اشتباه هست یا اینکه من دارم اشتباه میکنم!

آیا شخصی هست که مثل من مدت تحصیلش بیش از 6 سال طول کشیده باشه و هنوز اخراج نشده باشه یا به نظام وظیفه معرفی نشده باشه؟

شما می فرمایید من اخراج نمیشم؟تا کی؟

ممنون از اینکه با حوصله به سوالات من پاسخ میدید.

با سلام. خواهش لطف دارید ... ما هم خوشحال میشم در حد توان به هم نوعات خودمون کمکی کنیم:36:
دوست گرامی شما در سوال اولتون نگفتید از چه نوع معافیت استفاده می کنید.. و به نوعی سوالتون خیلی واضح نبود... حالا بگذریم:77:
بله اگر ازنوع معافیت تحصیل استفاده می کنید بله همین طور که خودتون می فرماییید و شما حداقل 12 ترم یا 6 می بایست دوره کارشناسی را تموم کنید و اگر ممکنه است شما را اخراج کنند. ولی من تا این لحظه این مورد اخراجی را ندیدم... یعنی چون دانشگاه پیام نور دانشگاه کاملا وضعیت متغییری در اجرای قوانینش دارد و بازم نمی تونم با قطعیت بگم شما اخراجید باید بهتر هست از محل حصیل خودتون در این زمینه بیشتر مطمئن تر شوید ولی اگر کلا سربازی رفته باشید و معاف باشید می توانید تا 10 سال هم ادامه تحصیل بدید در پیام نور و مشکلی از این بابت ندارید.

در مورد سربازی هم قبلا دانشگاه پیام نور این امکان را داشت که دانجشویانش می توانستند هنگام سربازی ادامه تحصیل هم بدهند که نظام وظیفه در این مورد اعتراض کرد و کلا این قانون را پیام نور برداشتند و دیگر قانوم هم زمان رفتن سربازی و دانشگاه را ندارند و اگر همانظور که شما می گید شرایط و ضوابطی جدیدی در این زمینه از طرف پیام نور ارایه کردند و شما می توانید استفاده کنید پس حتما اقدام کنید... واقعیت من شخصا با این قوانین جدید پیام نور در مورد سربازی اشنایی زیادی ندارم که بتونم شما را بهتر راهنمایی کنم ولی پیشنهاد من ارتباط و مراجعه هر چه روز به مرکز اموزشی محل تحصیلیتون و مطنمن شدن در این زمینه هست و یا ارتباط با سازمان مرکزی پیام در این رابطه می باشد

موفق باشید
روزگار خوش:72:

しѺ√乇
04-28-2013, 11:17 AM
بچه ها تغییری ایجاد شده؟؟
الان کسی که چهار ترم متوالی مشروط بشه اخراج می کنند؟؟
هر جا یه چیزی نوشتند.تو یکی از سایت ها نوشته بود 3 ترم !!
میخواستم ببینم اگه تغییری در قوانین رخ داده بهمون بگید
ممنونم

saeidking
04-28-2013, 11:11 PM
بچه ها تغییری ایجاد شده؟؟
الان کسی که چهار ترم متوالی مشروط بشه اخراج می کنند؟؟
هر جا یه چیزی نوشتند.تو یکی از سایت ها نوشته بود 3 ترم !!
میخواستم ببینم اگه تغییری در قوانین رخ داده بهمون بگید
ممنونم

سلام.دوست عزیز لطفا به تاریخ خبر بیشتر دقت کنید.نه مشکلی وجود ندارره نگران نباشین ولی شما باید بیشتر کوشا باشیدانشاالله موفق میشین:36: