ورود

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش ها و مقالات امنيت و حفاظت

صفحه ها : [1] 2

1. آیا کلمه عبور شما واقعا از شما محافظت می کند؟ (پاسخ 0)
  2. آموزش حذف بدافزارهای پنهان در رایانه‌ (پاسخ 0)
  3. ۱۰ قدم برای حفظ امنیت رایانه مقابل بدافزارها (پاسخ 0)
  4. چگونه می‌توان از آسیب‌پذیری‌ Adobe Flash در امان ماند؟ (پاسخ 0)
  5. بستن رنج ip کشور ها با استفاده از .htaccess (جلوگیری از حمله و دسترسی ) (پاسخ 0)
  6. مراقب حريم خصوصی خود باشيد (پاسخ 0)
  7. چند نکته امنیتی در برابر هکر ها (پاسخ 0)
  8. چگونه رمز bios را ریست کنیم؟! (پاسخ 0)
  9. آموزش تغییر رمز ویندوز xp بدون داشتن رمز قبلی (پاسخ 0)
  10. چطوری بفهمیم کامپیوترمان ویروس دارد یا نه ؟ (پاسخ 0)
  11. آشنائی با حملات DoS (پاسخ 0)
  12. مزايای استفاده از bcc (پاسخ 0)
  13. حفاظت کامپيوتر قبل از اتصال به اينترنت (پاسخ 0)
  14. پيشگيری از حملات مهندسی اجتماعی و کلاهبرداری (پاسخ 0)
  15. توصيه هائی برای کاهش Spam (پاسخ 0)
  16. آشنائی با محتويات فعال و کوکی (پاسخ 0)
  17. جايگاه نرم افزارهای ضدويروس (پاسخ 0)
  18. چند عادت خوب امنيتی ... (پاسخ 0)
  19. فايروال چيست ؟ (پاسخ 0)
  20. Patch چيست ؟ (پاسخ 0)
  21. مراقب ضمائم نامه های الکترونيکی باشيد! ! (پاسخ 0)
  22. نحوه انتخاب و حفاظت رمزهای عبور (پاسخ 0)
  23. استفاده ايمن از برنامه های IM و Chat (پاسخ 0)
  24. مبانی امنيت اطلاعات (پاسخ 1)
  25. اطلاعاتی پیرامون هک و هکرها (پاسخ 1)
  26. راهکارهایی برای مقابله با هکرها (پاسخ 0)
  27. حل مشکل مخفی شدن پوشه های داخل فلش توسط ویروس 100 تضمینی (پاسخ 3)
  28. کامپیوتر خود را همزمان با 5 آنتی ویروس قدرتمند دنیا اسکن کنید!! (معرفی بهترین آنتی ویروس ابری دنیا) (پاسخ 2)
  29. مهم و فوري _ ويروس ...!!! اسلاندو در سایت Yahoo و Gmail حتما بخوانید و برای دوستانتان ارسال کنید!! (پاسخ 0)
  30. ۹ راه ساده که هیچ وقت دچار ویروس نشوید (پاسخ 0)
  31. معرفی و برسی ویڑگی های 10 آنتی ویروس برتر دنیا در سال 2011 (پاسخ 10)
  32. فايروال ( firewall ) چيست؟ ( 3 بخش مقاله ) آشنايي با فايروال و تفاوت آن با آنتی ویروس (پاسخ 4)
  33. برنامه های كوچك كاربردی برای حل مشكلات امنیتی و ویروسی های Autorun , copy ,...ویندوز (پاسخ 1)
  34. آموزش کامل آپدیت آفلاین آنتی ویروس قدرتمند Kaspersky نسخه های 2010 و 2011 و 2012 (پاسخ 6)
  35. آموزش اکتیو کردن آنتی ویروس کسپر اسکی نسخه 2012 (پاسخ 2)
  36. آموزش اکتیو کردن آنتی ویروس کسپر اسکی نسخه 2011 (پاسخ 0)
  37. راهی بی درد سر و راحت برای وارد کردن کلید به کاسپر اسکای (پاسخ 0)
  38. همه چیز در مورد آنتی ویروس 2 موتوره Emsisoft (طریقه بدست آوردن لایسنس و..) (پاسخ 6)
  39. معرفی کشورهای سازنده آنتی ویروس ها (پاسخ 0)
  40. آلوده‌ترين رايانه‌ها در‌ کدام‌ کشورها هستند (پاسخ 0)
  41. آموزش اکتیو کردن و قرار دادن لایسنس و آموزشهای دیگر آنتی ویروس قدرتمند Avira 10 (پاسخ 6)
  42. پاکسازی ویروس regsvr.exe و رفع ارور آن (پاسخ 0)
  43. نرم افزار آپدیت خودکار Nod32 توسط TNOD User & Password Finder (پاسخ 0)
  44. ارتقای امنیت سیستم عامل توسط نرم افزارهای جدید (پاسخ 0)
  45. راه های مقابله با تبهکاران اینترنتى (پاسخ 0)
  46. ۹ نکته‌ای که باید درباره آلودگی ویروسی رایانه‌های خود بدانید! (پاسخ 0)
  47. جدید ترین و مخرب ترین ویروس ۲۰۱۱ (پاسخ 0)
  48. چگونه مي‌توان مانع دسترسي‌ غيرقانوني به پيام‌هاي الكترونيكي شد؟ (پاسخ 0)
  49. محافظت از کامپیوتر با آنتی ویروس قدرتمند ایرانی Sheed (پاسخ 0)
  50. پسورد شما چقدر نفوذ ناپذیر است؟ (پاسخ 0)
  51. جدیدترین گزارش مقایسه آنتی ویروس ها (پاسخ 1)
  52. هرکس آنتی ویروس nod32 داره به این تاپیک بیاد تا از دسته آپدیت آنتی ویروس راحت بشه (پاسخ 0)
  53. Comodo: ضد ویروس و فایروال رایگان (پاسخ 0)
  54. معرفي و دانلود برنامه های كوچك و كاربردی برای حل مشكلات امنيتي ویندوز (پاسخ 5)
  55. انتشار خطرناک‌ترين تروجان در اينترنت ---------> Trojan.Spy.YEK (پاسخ 0)
  56. نرم افزاری قدرتمند برای پاک کردن بیش از 100 نوع ویروس فلش از جمله ویروس autorun (پاسخ 0)
  57. وب‌سایت «کاسپرسکی» (شركت توليد كنند ي نرم افزار هاي امنيتي و انتي ويروس ) هک شد ! با عکس و مدرک ! (پاسخ 0)
  58. 3 کتاب آموزشی مرتبط با آنتی ویروس ناد 32 (پاسخ 0)
  59. مجموعه ابزار امنيتي مايكروسافت براي ويندوز به روز شد (پاسخ 0)
  60. آموزش تصويري ذخیره سازي آپدیت های نسخه هاي مختلف Kaspersky در یک پوشه و آپدیت آفلاین (پاسخ 1)
  61. ۸ منبع مطمئن برای پیگیری اخبار و هشدارهای ویروس های رایانه ای (پاسخ 9)
  62. دفاع در مقابل کرم ها و ويروس ها ی کامپیوتری (پاسخ 5)
  63. تروجان چیست؟ و چگونه در مقابل آن ایمن شویم؟ (پاسخ 0)
  64. آشنايي با حمله هاي SYN Flood (پاسخ 0)
  65. چگونه از کامپیوتر خود در برابر جاسوسها مراقبت کنیم ؟ (پاسخ 0)
  66. كليد f1 را فشار ندهيد! (پاسخ 0)
  67. آپدیت آفلاین Nod32 و روش صحیح ویروس کشی (پاسخ 0)
  68. آموزش چگونگی trusted کردن فایلها مخصوص کسپراسکی اینترنت سکوریتی 2010 (پاسخ 0)
  69. ویژگیهای جدید در محصول جدید آنتی ویروس قدرتمند کسپراسکی kaspersky pure (پاسخ 1)
  70. قفل گذاری سی دی TZCopy Protection CDs Creator (پاسخ 0)
  71. آموزش تنظیمات و راهنمای استفاده از نسخه 4 محصولات Smart Security و NOD32 (پاسخ 0)
  72. NOD32 Offline Update | آموزش آپدیت آفلاین NOD32 (پاسخ 2)
  73. وقتی می خواهم آلوده نبودن یک فایل را با Nod32 چک کنم در راست کلیک بر روی آن فایل ، گزینه Nod32 دیده نمی شود. چرا؟ +پاسح (پاسخ 0)
  74. آیا راهی برای برداشتن فایل های Update آنتی ویروس Norton Internet Security 2010 و انتقال آن به کامپیوتر دیگر وجود دارد؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  75. آیا راهی برای برداشتن فایل های Update آنتی ویروس ESET Nod32 Smart Security و انتقال آن به کامپیوتر دیگر وجود دارد؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  76. نرم افزاری به نام Antivirus 2009 در سیستم من نصب شده است که با هیچ روشی حذف نمی شود. چه کار کنم؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  77. هنگام باز کردن My Computer پنجره Search ویندوز خود به خود باز می شود. چگونه می توان این مشکل را برطرف کرد؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  78. وقتی Automatic Updates را باز می کنم همه گزینه ها خاموش است و نمی توانم Update ویندوز را غیر فعال کنم. مشکل چیست؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  79. مدتی است که وقتی CD یا DVD را درون DVD-Rom قرار می دهم Autorun آن فعال نمی شود. راهی برای حل این مشکل هست؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  80. ه محض ورود به ویندوز با خطای Generic Host Process For Win32 مواجه می شوم. دلیل آن چیست؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  81. روی هر Drive کلیک می کنم با خطای Access Denied مواجه می شوم و آن پارتیشن باز نمی شود. چگونه می توان آن را باز کرد؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  82. روی هر Drive کلیک می کنم تا باز شود با پنجره Open With مواجه می شوم و آن پارتیشن باز نمی شود. چرا؟ +پاسخ (پاسخ 1)
  83. ویروس Win32 Sality چیست و چگونه می توان آن را از بین برد؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  84. در همه Drive های من ویروسی به نام Autorun.inf وجود دارد که به صورت پنهان است و تحت هیچ شرایطی از بین نمی رود. چه کار کنم؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  85. ویروسی به نام fooool.exe وارد سیستم من شده که به صورت سیستمی ، پنهان شده است. چگونه می توانم آن را از بین ببرم؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  86. همه فایل های EXE من دچار مشکل شده اند و باز نمی شوند و هنگام اجرا پنجره Open With ظاهر می شود. چه کار کنم؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  87. نحوه از بین بردن ویروس کظم غیظ (Kazme_Gheyz) چگونه است؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  88. چرا وقتی تیک Show hidden files and folders را فعال یا غیر فعال می کنم پس از بستن پنجره تنظیمات به حالت قبل باز می گردد؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  89. وقتی می خواهم Flash Memory را باز کنم پیام Access Denied می دهد و حتی توانایی Format کردن آن را هم ندارم. چه کار کنم؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  90. در سیستم من ، بخش های Run ، Language Bar و Add or Remove Programs غیر فعال شده اند. چه کار کنم؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  91. ویروسی وارد سیستم من شده است به اسم Funny UST Scandal AVI که از بین نمی رود. چگونه آن را از بین ببرم؟ +پاسخ (پاسخ 1)
  92. چگونه می توانم گزینه Device Manager را در Control Panel/System غیرفعال کنم؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  93. مدتی است با پیام Windows Genuine مواجه می شوم که مدام نمایش داده می شود. چگونه آن را غیرفعال کنم؟ +پاسخ (پاسخ 4)
  94. چگونه آیکن های Error Cleaner ، Privacy Protector و Spyware & Malware Protector را از سیستمم پاک کنم؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  95. ویندوزی به صورت فایل ISO دانلود کرده ام، وقتی بر روی CD رایت می کنم ، CD Boot نیست. چگونه آن را Boot کنم؟+ پاسخ (پاسخ 0)
  96. هنگامی که Registry Editor و Task Manager را باز می کنم یک لحظه باز شده و سریعاً بسته می شود. چه کار کنم؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  97. چگونه سربرگ های Display Properties را که موقع راست کلیک در Desktop و رفتن به Properties باز می شود بردارم؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  98. ویروسی وارد سیستم من شده است که یک نوار زرد رنگ با جملات ناشایست در آن نوشته می شود. چه کار کنم؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  99. من دائماً با یک Error مواجه می شوم که نام آن Temp2.exe است. این چیست و آیا راهی برای از بین بردن آن هست؟ +پاسخ (پاسخ 0)
  100. هر بار که ساعت ویندوز را تنظیم می کنم پس از یک بار Restart کردن دوباره جلو عقب می شود. چرا؟+پاسخ (پاسخ 3)
  101. چرا هر گاه برای باز کردن Task Manager از Ctrl + Alt + Del استفاده می کنم با Error مواجه می شوم و باز نمی شود؟+ پاسخ (پاسخ 1)
  102. در هر جایی از Hard که می روم پوشه درست شده است با نام New Folder که باز هم نمی شوند. چه کار کنم؟+پاسخ (پاسخ 1)
  103. روش حذف ویروس Jeefo چگونه است؟ (پاسخ 0)
  104. ویروسی وارد سیستم من شده است که باعث پنهان شدن Folder Options شده است. چه باید بکنم؟+پاسخ (پاسخ 1)
  105. همه پوشه های من پسوند exe گرفته اند و باز نمی شوند. آیا راهی برای از بین بردن این ویروس هست؟+پاسخ (پاسخ 0)
  106. آیا راهی برای نابودی ویروسی که باعث پنهان شدن File ها و Folder ها می شود هست؟+پاسخ (پاسخ 0)
  107. نرم افزاری برای آزمودن میزان امنیت کامپیوتر شما(امنیت pcخود را بسنجید) (پاسخ 0)
  108. جلوگیری از ویروسی شدن فلش مموری (پاسخ 0)
  109. امنيت شبكه لايه بندي شده و هكرها (پاسخ 0)
  110. شاه كليد براي قفل گذاري در شبکه (پاسخ 0)
  111. نفوذ هكر ها را چگونه بشناسيم (پاسخ 0)
  112. فوت و فن های آنتی ویروسها (پاسخ 1)
  113. آموزش آپدیت آنتی ویروس نورتون (symantec) و مسائل مربوط به این آنتی ویروس (پاسخ 2)
  114. پیشنهاد ماکروسافت برای انتخاب آنتی ویروس ها (پاسخ 0)
  115. ترفندي براي مخفي نگه داشتن ip و جلوگیری از شناسایی و هک شدن (پاسخ 0)
  116. فيلم مصاحبه اعضای گروه آشیانه در شبکه جام جم (پاسخ 0)
  117. گذاشتن پسورد برای پرونده های آفیس (پاسخ 0)
  118. آموزش آپدیت دستی آنتی ویروس Kaspersky (پاسخ 0)
  119. در استفاده از فایل‌های pdf محتاط باشید (پاسخ 0)
  120. آموزش Zone Alarm 3.7.098 (پاسخ 0)
  121. چک کردن فایل های رایانه ی شما در Desktup (پاسخ 0)
  122. روشي براي حذف فايل‌هاي پشتيبان (پاسخ 0)
  123. اسکن کردن کامپیوتر بدون استفاده از انتی ویروس (پاسخ 0)
  124. تغييرات فايل هايتان را ردگيري كنيد (پاسخ 0)
  125. Captcha چطور کار می‌کند؟ (پاسخ 0)