بالا
لامپ رشد گیاه

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


 تایپ متن و مقاله و پایان نامه

 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: سیاستهای درست، درآمدهای افزون از پیش بینی

 1. #1
  javad jan آواتار ها
  • 28,451
  • 19,067
  مدیر بخش

  عنوان کاربری
  مدیر کل تالار فنی و مهندسی
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  محل تحصیل
  تهران
  شغل , تخصص
  کارشناس کنترل پروژه
  رشته تحصیلی
  مدیریت اجرایی
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  11,406
  پست های وبلاگ
  564

  filish سیاستهای درست، درآمدهای افزون از پیش بینی

  مركز توسعه اقتصاد سنگاپور اعلام كرد كه در سال 2006، ارزش افزوده سرمایه گذاری در این كشور به 8/8 میلیارد دلار رسیده است و برای این كشور، 26800 شغل جدید ایجاد كرده است كه این رقم، بسیار فراتر از پیش بینی ها بوده است.

  سیونگ گوان، رئیس این مركز گفت: به واقع سال 2006 یك سال بزرگ برای سرمایه گذاران بوده است و این رقم بالاترین میزانی است كه در تاریخ این كشور ثبت شده است.
  سیونگ گوان افزوده است: دلیل این موفقیت، سیاستهای صحیح دولت سنگاپور برای جذب سرمایه گذاری بوده است.

  البته همین مركز پیش بینی كرده است كه به دلیل كاهش رشد اقتصادی سنگاپور از 7/7 درصد درسال 2006 به 4‌-6 درصد در سال 2007، ارزش افزوده سرمایه گذاری نیز در سال 2007، كاهش خواهدیافت.


  اطلسATLAS ( از القاب حضرت عباس به معنی بسیار شجاع )
 2. # ADS
  نشان دهنده تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  محل سکونت
  -
  ارسال ها
  -

   دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی
   

 3. #2
  javad jan آواتار ها
  • 28,451
  • 19,067
  مدیر بخش

  عنوان کاربری
  مدیر کل تالار فنی و مهندسی
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  محل تحصیل
  تهران
  شغل , تخصص
  کارشناس کنترل پروژه
  رشته تحصیلی
  مدیریت اجرایی
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  11,406
  پست های وبلاگ
  564

  پیش فرض

  یك روزدر لباس فروشنده

  آلن مولالی، مدیرعامل فورد، تصمیم گرفته است كه یك روز را به عنوان فروشنده فورد بگذراند تا با مسائل فروشندگان، از نزدیك آشنا شود. فورد در ماه ژانویه، 19 درصد افت فروش داشت و در مكان چهارم فروشندگان خودرو در ایالات متحده قرار گرفت.

  فورد، 11 سال پیاپی است كه سهم بازار خود را از دست می دهد و در نظر دارد، 12 واحد را ببندد و به تعدیل نیروی انسانی بپردازد.

  جالب اینكه، فورد تاكنون 7/12 میلیارد دلار ضرر داده است كه یك ركورد در میان كمپانیهای آمریكایی محسوب می‌شود.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------


  «دل» دوباره مدیرعامل «دل» شد

  پس از چهار سال كه شركت «دل»، «كوین رولینز» را در سمت مدیرعاملی خود دید، «مایكل دل»، مؤسس شركت، دوباره به سمت مدیریت عامل برگشت.

  این بازگشت در واكنش به مشكلات اخیر در تولید، ازجمله ضررهای ناشی از خرابیهای باتری و ضرردهیهای اخیر شركت، صورت گرفته است.

  در واكنش به خبر بازگشت «دل»، سهام این شركت كه 7 سنت سقوط كرده بود، 99 سنت افزایش یافت.

  مایكل دل، پس از بازگشت در پیامی به كاركنان شركت چنین گفت: ما خدمات رولینز را تقدیر می كنیم، اما حالا زمان تغییر است. اكنون زمان خوشگذرانی نیست. ما در فشار رقابتی شدیدی هستیم و وقت آن است كه قدرتهای پنهان خود را رو كنیم. ما كاركنان بزرگی داریم، اما یك دشمن جدید هم داریم و آن بوروكراسی است كه خودمان آن را آفریده ایم، به جان كاركنانمان انداخته ایم و حال باید آن را كنار بزنیم.

  من از شما می خواهم كه به شركت خود توجه و زیاده خواهی را متوقف كنید. فكر كنید كه اكنون چه چیزی برای دل بهتر است و آنگاه كمك كنید تا آن را فراهم كنیم.

  سال قبل سخت كار كردیم و شما فداكاریهای بسیاری كردید. بسیار متشكرم، اما به نتایج خوبی نرسیدیم و این ناامیدكننده و غیرقابل قبول است.

  در طولانی مدت ما شماره یك خواهیم بود و «دل» تجربه خوبی برای مشتریان ایجاد خواهدكرد. «دل» مكان بسیار دل انگیزی برای كاركنان خواهدبود. از شما می خواهم با من همكاری كنید تا اعتماد را به مشتریان بازگردانیم. ما كسب و كار خود را ترمیم می كنیم و آن را تعالی خواهیم داد.


  اطلسATLAS ( از القاب حضرت عباس به معنی بسیار شجاع )
 4. #3
  javad jan آواتار ها
  • 28,451
  • 19,067
  مدیر بخش

  عنوان کاربری
  مدیر کل تالار فنی و مهندسی
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  محل تحصیل
  تهران
  شغل , تخصص
  کارشناس کنترل پروژه
  رشته تحصیلی
  مدیریت اجرایی
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  11,406
  پست های وبلاگ
  564

  پیش فرض

  جنگ نوآوری در دنیا

  پس از نینتندو با «وی» و اپل با «آی پاد» این بار نوبت سونی است كه بار دیگر نام خود را به‌عنوان یك نوآور در عرصه الكترونیك مطرح كند. سونی كه پیشتر با «واكمن» به یك نوآور در این عرصه بدل شده بود، بار دیگر تصمیم گرفته است كه خود را مطرح كند و این بار با تلویزیون‌های بسیار باریك خود كه در آن از نورده‌های ارگانیك استفاده شده است، این كار را خواهد كرد.
  قطر صفحه این تلویزیونها تنها 3 میلی‌متر خواهد بود و از آنجا كه از مواد خود نــورده در آن بهــره برده شده است، احتیاجی به لامپ تصـویر و نور مصنوعی وجود ندارد. تصویر این تلویزیون‌ها از Lcd هم شفافتر و واضحتر خواهد بود. نسل اول این محصول، 1/25 سانتی‌متر عرض و 1/14 سانتی‌متر طول دارد و با قیمت 1740 دلار وارد بازار خواهد شد.
  سونی كه در عرصه تولید تلویزیون‌های Lcd از رقبا عقب افتاده بود، امیدوار است با این نوآوری جایگاه از دست رفته خود را بازیابد و همچنین ضررهای ناشی از فراخوان باتریهای كامپیوتر و هزینه‌های ارتقای Ps3 را نیز جبران كند.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------
  نتایج یك تحقیق

  شركت تحقیقاتی آبردین (aberdeen) در تحقیقی كه از 160 كمپانی سرآمد در دنیا ازجمله كوكاكولا، نیكون، پاناسونیك و توشیبا انجام داد، به این نتایج دست یافت:
  بیش از 70 درصد شركتهای بزرگ دنیا به شدت درحال بهره گیری از ابتكارات مدیریت زنجیره تامین خدمات هستند. این ابتكارات شامل مواردی ازجمله بهره گیری از فناوریهای نو، همكاریهای برون سپاری برای بهبود عملكرد در مدیریت اجزا و قطعات، محصولات، برگشتیها و ضمانت محصولات می شود. درمیان این شركتها، كمپانی‌هایی كه از این ابتكارات سود برده اند، 12 درصد در سوددهی خدمات، 24 درصد در رضایتمندی مشتری و 23 درصد در رسیدگی با اولین تماس مشتری توفیق داشته اند. البته این اعداد میانگین هستند و در شركتهای بزرگ موردتحقیق، این اعداد به ترتیب، 30، 28 و 37 درصد بوده است.
  مدیر تحقیقات آبردین گفت: سازمانهای بزرگ دریافته‌اند كه منفعت زیادی با اجرای بهتر مدیریت زنجیره تامین خدمات نصیبشان خواهدشد. شركتها با همكاریهای راهبردی، تكنولوژیك و بهبود فرایندهای تجاری و جریانهای كاری، از كیفیت خدماتشان اطمینان حاصل می كنند و نتیجه این فرایندها در نهایت كاهش هزینه ها و رشد سوددهی است.
  در این تحقیق سه خصیصه مشترك در این شركتها یافته شد:
  63 درصد آنها یك نائب رئیس یا یك مدیر ارشد اجرایی در بخش خدمات و تعمیرات دارند. 62 درصد آنها، شاخصهای مالی و عملكردی در مدیریت زنجیره تامین خدمات تعریف كرده اند و از آن بهره می برند. 59 درصد آنها، كاركنانی برای خدمات لحظه ای در داخل و خارج شركتهای خود دارند.
  آبردین همچنین چند پیشنهاد برای سازمانهای خدماتی ارائه كرده است تا خود را هر چه بیشتر برای برآوردن نیازهای مشتری آماده كنند:
  1 – بخشهای حمایتی تعریف كنید تا باعث جریان كامل اطلاعات در سرتاسر سازمان شوند.
  2 – ابزارهای تحلیلگر لحظه ای در سازمان تعبیه كنید تا به تصمیم گیری و تجزیه و تحلیل تاثیرات تصمیمات در سرتاسر زنجیره تامین كمك كنند.
  3 – از شركای بیرون سازمانی در تمام بخشهای زنجیره تامین كمك بگیرید.
  4 – برای بخش طراحی محصولات یك حلقه بسته اطلاعاتی تشكیل دهید تا آنها به اطلاعات واحد تعمیرات و ضمانت دسترسی داشته باشند.


  اطلسATLAS ( از القاب حضرت عباس به معنی بسیار شجاع )
برچسب برای این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •