بالا
لامپ رشد گیاه

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


 تایپ متن و مقاله و پایان نامه

 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: طالع‌بینی جامع سال 1392

 1. #1
  ttrasn آواتار ها
  • 3,609
  • 2,209

  عنوان کاربری
  مدير بازنشسته بخش IT و شبکه و بازی
  تاریخ عضویت
  Nov 2011
  محل تحصیل
  مشهد
  شغل , تخصص
  تا شما چی بخوای ؟!
  رشته تحصیلی
  IT
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  4,621
  پست های وبلاگ
  17

  Heart طالع‌بینی جامع سال 1392  فروردین

  فروردین می‌تواند برای شما ماهی سرشار از شادمانی و نشاط باشد. آغاز سالتان پر از سرور و شادمانی خواهد بود، اگر به گذشته‌تان فکر نکنید و از مرور خاطرات تلختان دست بردارید. درباره‌ی آینده‌تان به‌شیوه‌ا‌ی نگران‌کننده فکر نکنید و تمرین کنید که در لحظه‌ی حال زندگی کنید. به خود بگویید گذشته هرچه بوده تمام شده و آینده نیز هنوز از راه نرسیده است. پس ذهن خود را وادار کنید در لحظات کنونی به‌سر ببرد تا شاد زیستن را تجربه کنید.
  اردیبهشت
  در اردیبهشت، اگر باور داشته باشید آگاهی لازمه‌ی هر دگرگونی مثبتی است، شاهد تحول‌های مثبت شگفت‌انگیزی در زندگی‌تان خواهید بود. برای کسب آگاهی باید مطالعه‌ی مفید را به عادت روزانه خود تبدیل کنید. تفاوتی نمی‌کند که شما چه تحولی را در زندگی‌تان انتظار دارید: تغییر فردی، موفقیت شغلی، روابط اجتماعی، تربیت فرزند و غیره. مهم این است که بدانید باید بهایش را بپردازید و به‌دنبال آگاهی باشید. مطالعه، شرکت در جلسات آموزشی و مشورت با افراد آگاه و باتجربه را جدی بگیرید.
  خرداد
  خرداد، ماه آرامش درونی و آسودگی خاطر شماست، اگر درونتان را از باورهای آرامش‌بخش سرشار سازید، باید باور کنید که هرچه برای شما اتفاق می‌افتد، لطف و موهبت الهی است و موهبت آن‌چیزی نیست که انتظارش را داریم، بلکه چیزی است که رخ می‌دهد. آرامش، لحظه‌لحظه‌ی زندگی شما را فرا خواهد گرفت، اگر به‌‌راستی دلگرمی و امیدتان به خدا باشد و او را تکیه‌گاه خود قرار دهید. پس آنچه را خداوند برایتان درنظر گرفته و مقدر کرده است، بپذیرید.
  تیر
  تیر، برای شما ماه عشق و مهربانی خواهد بود، اگر دوست داشتن را از صمیم قلب باور کنید. به تمام جهانیان عشق بورزید و همه را دوست بدارید. تلاش کنید که عشقتان مشروط نباشد. دیگران را بی‌قیدوشرط دوست بدارید و محبتتان را به عالم سرازیر کنید. حتی برای آن‌ها که رفتارهای نیکی ندارند، صمیمانه و مهربانانه طلب خیر کنید. برای همه رشد، آگاهی و تعالی را بخواهید. عشق، شاه‌کلید این زندگی است و یادتان باشد آن‌ها که عاشق‌اند، هرگز به عیبجویی، ‌تحقیر و تمسخر دیگران زبان نمی‌گشایند.
  مرداد
  مرداد می‌تواند ماه ثروت، برکت و فراوانی باشد. اگر دست از تنبلی بردارید، شاهد پیشرفت‌های بزرگ مالی خواهید بود. بااراده و مصمم و برای دستیابی به اهدافتان پرتلاش و سخت‌کوش باشید. به‌دنبال یافتن گنج و برنده شدن در قرعه‌کشی بانک نباشید. درعین‌حال که باید ذهنیت مثبت داشته باشید و پیوسته خود را ببینید که به لطف الهی هر روز بیشتر و بیشتر توانگر می‌شوید، باید بسیار تلاش کنید. مطمئن باشید که با تنبلی و سستی و نق و ناله، هیچ موفقیتی حاصل نمی‌شود.
  شهریور
  سلامت و تندرستی، ارمغان شهریور ماه برای شماست، اگر تصمیم بگیرید که سالم زندگی کنید و تغذیه‌ای سالم داشته باشید. برای خوردن سبزی‌ها و میوه‌ها مشتاق باشید و از فست‌فودها، نوشابه‌ها و شیرینی‌ها کمتر استفاده کنید. ورزش، پیاده‌روی و فعالیت‌های بدنی به سلامت جسم و روان شما کمک فراوانی می‌کند. از رفتارهای استرس‌زا اجتناب کنید و یادتان باشد که برای مفید بودن، ابتدا باید سالم باشید.
  مهر
  احساس رضایت‌خاطر، نعمتی است که متأسفانه بسیاری افراد از آن بی‌بهره‌اند. ماه مهر برای شما سرشار از احساس رضایت خواهد بود، اگر «پذیرش» داشته باشید. بنابراین فرایند زندگی را همان‌گونه که هست بپذیرید. شخصیت، جسم و اندامتان را یک شاهکار و هدیه‌ی الهی بدانید و آن را دوست بدارید. خانواده، والدین و اطرافیان را بپذیرید. پذیرش زندگی، مرگ، سلامت، بیماری، آسانی و سختی همان‌گونه که هست، برای شما احساس رضایتی وصف‌ناپذیر به همراه خواهد داشت.
  آبان
  آبان می‌تواند برای شما پر از تغییرات رفتاری مثبت باشد، اگر برای تغییر خود مصمم باشید و با برنامه‌ای منسجم اقدام کنید. شما می‌توانید تمامی عادات منفی خود را اصلاح و ریشه‌کن کنید. از این رو هر روز با خود پیمان ببندید که تا پایان شب برنامه‌ی رفتاری درستی را پیش رو بگیرید؛ سپس به‌طور جدی به عهدتان پایبند باشید و در پایان شب اعمال خود را محاسبه کنید تا دریابید چگونه عملکردی داشتید. اگر در این راستا موفق بودید، تشکر کنید و به خود پاداش دهید، وگرنه خود را جریمه کنید. استمرار این برنامه حتماً به تغییرات مثبت شما منجر خواهد شد.
  آذر
  در آذرماه می‌توانید رشد و تحول معنوی فراوانی تجربه کنید، اگر حضور خدا را حس کنید و او را ناظر اعمال خود بدانید. هر روز در خلوت خود با خدا راز و نیاز کنید. نمازهایتان را عاشقانه‌تر بخوانید. آنچه را که ایمان دارید خداوند دوست می‌دارد، انجام دهید و آنچه را یقین دارید که او نمی‌پسندد، ترک کنید. این عالی‌ترین راه برای تقرب به درگاه الهی است. با کسانی که خداوند را خالصانه دوست خود می‌دانید، دوستی کنید و با آن‌ها که خداوند مهربان را پرستش نمی‌کنند، چندان صمیمی نشوید.
  دی
  در این ماه اگر محبت و احسانتان بدون هیچ چشم‌داشتی باشد، محبوبیت شما دوچندان می‌شود و دوست‌داشتنی‌تر جلوه می‌کنید. درواقع راز محبوبیت در «محبت بی‌چشم‌داشت» نهفته است. اگر می‌خواهید نزد خانواده، همسر، دوستان و اطرافیانتان محبوب باشید، با خود عهد کنید که خالصانه و صمیمانه محبت کنید؛ ولی درعین‌حال هیچ انتظاری نداشته باشید که آن‌ها نیز محبت کنند یا محبت شما را به‌گونه‌ای پاسخ دهند.
  بهمن
  بهمن، ماه خوشبختی و رستگاری شماست، اگر برای خوشبختی دیگران دست‌به‌کار شوید. در سبد روزانه‌ي زندگی‌تان، جایی برای کمک به دیگران باز کنید. هر روز مصمم باشید که دست کسی را بگیرید و گره از کار کسی بگشایید. دل دیگران را شاد کنید و لبخندی را روی لب آن‌ها بنشانید. با نگاه و لبخند مهربانتان، توان جسمی و فکری‌ و آبرو و اعتبارتان، با توانایی‌ و امکانات مالی و با هر آنچه می‌توانید به یاری و کمک دیگران بشتابید و مطمئن باشید که بازتاب این کارهای خوبتان را از جایی که گمان نمی‌برید، دریافت می‌کنید.
  اسفند
  در اسفندماه شما می‌توانید شاهد دستاوردهای عظیمی در زندگی‌تان باشید، اگر کوشا و اهل عمل باشید. تفاوت انسان‌های موفق و ناموفق در این است که انسان‌های ناموفق صرفاً می‌خوانند و می‌شنوند و می‌گویند؛ اما انسان‌های موفق، به‌طور جدی عمل می‌کنند. آنچه را می‌دانید عمل کنید. نه از فردا و از شنبه، بلکه از همین حالا شروع کنید. آنچه را می‌دانید خوب و درست است و به موفقیت و رشدتان کمک می‌کند، انجام دهید. تا عمل نکنید، دستاوردی نخواهید داشت.
  Contact me
  ttrasn[at]Gmail[dot]com
  ttrasn_moon[at]yahoo[dot]com
  ttrasn[at]live[dot]com

  ترجمه تخصصی
  5 کاربر پست ttrasn عزیز را پسندیده اند . fr.chemi3t, O M I D, paksersht, شهر ساز, غریب آشنا

 2. # ADS
  نشان دهنده تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  محل سکونت
  -
  ارسال ها
  -

   دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی
   

 3. #2
  fr.chemi3t آواتار ها
  • 7,477
  • 5,387
  مدير بازنشسته

  عنوان کاربری
  مدير بازنشسته
  تاریخ عضویت
  Jan 2012
  محل تحصیل
  تهران
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  2,486
  پست های وبلاگ
  359

  پیش فرض

  تیر
  تیر، برای شما ماه عشق و مهربانی خواهد بود، اگر دوست داشتن را از صمیم قلب باور کنید. به تمام جهانیان عشق بورزید و همه را دوست بدارید. تلاش کنید که عشقتان مشروط نباشد. دیگران را بی‌قیدوشرط دوست بدارید و محبتتان را به عالم سرازیر کنید. حتی برای آن‌ها که رفتارهای نیکی ندارند، صمیمانه و مهربانانه طلب خیر کنید. برای همه رشد، آگاهی و تعالی را بخواهید. عشق، شاه‌کلید این زندگی است و یادتان باشد آن‌ها که عاشق‌اند، هرگز به عیبجویی، ‌تحقیر و تمسخر دیگران زبان نمی‌گشایند.
  فقط ما محبت کنیممممممممم!!!
  حذر از عشق میسر بود؟آری! آندم...

  که جهان را بتوان دید به چشمان عدم!!!


  http://www.ayehayeentezar.com/galler...9572229400.gif

برچسب برای این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •