بالا
لامپ رشد گیاه

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


 تایپ متن و مقاله و پایان نامه

 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: شوهرم در هنگام دعوا و عصبانیت مرا به زور به اتاق خواب می برد

 1. #1
  noktesanj آواتار ها
  • 5
  • 6

  عنوان کاربری
  کاربر باشگاه
  تاریخ عضویت
  Aug 2012
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  0

  پیش فرض شوهرم در هنگام دعوا و عصبانیت مرا به زور به اتاق خواب می برد

  برای این بخش از سایت تبیان مطلب آموزنده و جالبی از سایت مشاورین درس زندگی انتخاب کردم. امیدوارم که این مطلب مورد توجه بازدیدکنندگان محترم قرار بگیرد.

  خانم لوریس که به تازگی ازدواج کرده بود، در دفتر مشاوره و در حین طرح مسائل خود گفت: ” آقای مهدی آریافر من نمی دانم از دست این شوهرم چه کنم. در حالیکه شدیداً با یکدیگر دعوا می کنیم و عصبی هستیم، ناگهان او دستم را می گیرد و مرا به زور به اتاق خواب برده و از من تمنای رابطه جنسی می کند! من از این برخورد عجیب و غریب او به ستوه آمده ام. شوهرم تصور می کند که رابطه جنسی همه چیز را حل می کند. وقتی من عصبانی می شوم، دیگر چیزی نمی تواند مرا آرام کند ولی او به زور از من خواسته جنسی دارد و من با مشاهده چنین رفتاری از وی خنده ام می گیرد. “ ( به دلیل حفظ حریم خصوصی مراجعین از اسامی خارجی بجای اسامی ایرانی استفاده شده است)

  از ایشان پرسیدم که ” شما تصور می کنید که با ایجاد رابطه جنسی خشم و عصبانیت تان فرو می نشیند؟ ”
  خانم لوریس پاسخ داد: ” بله جناب آریافر ، وقتی من تحت تأثیر رفتار و تحریکات وی قرار می گیرم ، دیگر همه چیز را فراموش می کنم و عصبانیتم از بین می رود.”

  به خانم لوریس عرض کردم ” منازعه و برخورد، شما و همسرتان را به قدری از یکدیگر دور می سازد که بالاخره متوجه می شوید که بسیاری از چیزها را از دست داده اید. اما رابطه جنسی در چنین موقعیتی، بگونه شگفت انگیزی تیغ های سوزان و خطرناک خشم را قطع می کند و باعث می شود تا بیشتر از هر زمان دیگری نسبت به یکدیگر پرعاطفه تر و مهربانتر شوید. زیرا در حالیکه خشم و عصبانیت بر شما مستولی است، شما تحت تمایلات واقعی قرار گرفته و در یک لحظه، آتشفشان احساسات تان لبریز شده و آب سردی بر روی خاکستر آتش خشم می ریزید و این بهترین شیوه مهار خشم است.می دانم که شما خواهید گفت که این موضوع در همگان صدق نمی کند و هرکسی قادر نیست که به وسیله تمایلات جنسی، خشم خود را فرونشاند. اما اگر تجربه کنید، می توانید به راز آن پی ببرید. زن و شوهر همیشه به دلایل اینکه انتظارات خاصی از یکدیگر دارند، دچار مشکل
  و بحران روحی شده و با یکدیگر نزاع می کنند . حال اگر در چنین شرایطی که خشم بر وجود شما فائق آمده است، بتوانید تمایلات جسمانی و جنسی را بر خشم خود حاکم کنید، باور کنید که در جریان رابطه جنسی حق و حقوق هر کسی نیز بررسی شده و چه بسا عذرخواهیهای صمیمی مسئله را فیصله بدهد که قطعاً خواهد داد.


  در طی چند جلسه خانم لوریس آموخت که چگونه می تواند در نهایت خشم و عصبانیت از درخواست همسرش برای ایجاد رابطه جنسی برای دستیابی به خواسته های خود و تسلیم او استفاده نماید. فراموش نکنیم که ارتباط جنسی مهمترین نیاز مردان است و اگر زنی بتواند از آن به بهترین شکل ممکن استفاده نماید، قادر خواهد بود تا ارتباط خود با همسرش را به طور شگفت انگیزی ارتقاء دهد.بسیاری از زوج ها در همایش ها و سخنرانی های مختلف از من می پرسند: ” آقای مهدی آریافر! چگونه ممکن است در چنان شرایطی که حدقه چشم طرفین پر از خون شده و خشم تمام وجودشان را گرفته است، بتوانند مهربان باشند و به سوی رابطه جنسی متمایل شوند؟ ”

  من در پاسخ به آنها می گویم: ” بله حق با شماست ، اما بنده باید در اینجا به یک واقعیت علمی اشاره کنم و آن اینکه سیستم عصبی آلت تناسلی مرد و زن در حالت ترس و خشم با کمبود خون مواجه شده و اگر یک لحظه خون در آن جاری شود، حالت نعوظ و یا شل شدگی عضلات و لنفهای آلت تناسلی رخ می دهد. اغلب خانم ها در زمانیکه بسیار می خندند و دیگر نمی توانند خودشان را کنترل کنند،اگر بعد از خنده زیاد، لباس زیر خود را بررسی نمایند، درخواهند یافت که ماده لزج چند قطره ای به آن چکیده است.بسیاری از مردان نیز اگر ناراحت شوند و یا شوکه گردند و آلت تناسلی آنها در چنان حالتی، نعوظ کند، ممکن است دقایقی و یا ساعتی؛ همچنان باقی بماند. بنابراین با بروز چنین حوادث طبیعی و ظهور شرایط خاص فیزیکی می توانید با همسرتان رابطه جنسی مناسبی داشته باشید. اما وقتی یکی از طرفین حالت تسلیم بخود گرفته و پیشنهاد رابطه جنسی می دهد، اوضاع کاملاً تغییر خواهد کرد و خشم فرد مقابل نیز فرو می نشیند.”

  از نظر روانشناسی؛ زنان بسیار ظریف طبع بوده و شیفته عشق و محبت واقعی هستند. زمانیکه مرد عصبانی می شود و یکباره عشق واقعی خود را نشان می دهد و پس از پایان رابطه جنسی دست نوازش بر سر و گیسوان زنش می کشد، گویی با اینکار، آبی بر روی آتش خشم ریخته می شود و زن باور می کند که اگر شوهرش عصبانی است، ناشی از شرایط است و قلباً او را دوست دارد و لذا بدین ترتیب رابطه صمیمانه بار دیگر میان زن و مرد ایجاد می شود.


  خانم لوریس در جریان بحث و کنکاش علمی من ابراز داشت که : ” آقای مهدی آریافر! وقتی شوهرم از من درخواست رابطه جنسی می کند، پیش خودم می گویم که اگر او هرقدر هم تلاش کند، من پاسخش را نخواهم داد ولی وقتی عشق واقعی او را می بینم و از دستانش نیروی واقعی عشق را حس می کنم، ناخواسته تسلیم وی شده و اگر بگویم دوباره به ارگاسم می رسم، اغراق نکرده ام.

  اکنون خانم لوریس پذیرفته بود که پیشنهاد برقراری رابطه جنسی شوهرش در هنگام دعوا و نزاع، می تواند بسیار مفید باشد اما او هنوز از یک چیز نگران بود و آن این موضوع بود که او احساس می کرد از زندگی مشترک با شوهرش به ستوه آمده است. خانم لوریس می ترسید که مبادا ادامه چنین برخوردهای ناگواری که هر از چندگاهی در زندگی شان اتفاق می افتد، در نهایت زندگی مشترکشان را از هم بپاشد. او تصور می کرد که شوهرش دچار ناملایمات روحی و روانی است.به ایشان عرض کردم: ” اتفاقاً همسر شما حالت طبیعی دارد و اگر او در چنان شرایطی شما را به اتاق خواب می کشاند، به دلیل علاقه وافرش به شماست. ”

  همچنین برای حل همیشگی دغدغه های ایشان در خصوص همسرش ، به او پیشنهاد کردم که در بروز چنان واقعه ای اگر بار دیگر شوهرش او را به اتاق خواب کشاند، این بار سماجت به خرج نداده و با مهارتهایی که به او خواهم آموخت ، عشق واقعی خودش را نیز نصیب شوهرش کند تا شوهرش بیش از پیش مدیون او شده و دیگر عصبانی نشود.
  خوشبختانه بعد از گذشت دو هفته، خانم لوریس در یکی از جلسات آموزشی اش به من گفت: ” آقای مهدی آریافر! رفتار همسرم نسبت به گذشته خیلی تغییر کرده و او برای نخستین بار ضمن اجرای رابطه جنسی از من عذرخواهی کرد و حتی دستم را بوسید و چند قطره ای از اشکهایش نیز که حاکی از اظهار تأسف او بود بر روی دستانم چکید.”

  با شنیدن این خبر، بسیار خوشحال شده و به خانم لوریس عرض کردم: ” مراقب زندگی تان باشید و به شوهرتان عشق بورزید. زیرا این حالت حاکی از دلبستگی واقعی و حقیقی شوهرتان نسبت به شما است. “  فرآوری : سایت تبیان برگرفته از سایت درس زندگی
  کاربر مقابل پست noktesanj عزیز را پسندیده است: Borna66

 2. # ADS
  نشان دهنده تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  ارسال ها
  -

   دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی
   

 3. #2
  مهدوی صفت آواتار ها
  • 4
  • 4

  عنوان کاربری
  کاربر باشگاه
  تاریخ عضویت
  Sep 2012
  محل تحصیل
  قم
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  0

  پیش فرض

  مطلب خیلی خوبی بود!
  بازم از این مطالب زندگی ساز بگذارید!

برچسب برای این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •