بالا
 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 دانلود نمونه سوالات نیمسال اول 95-94 پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله

 بانک مقالات با ترجمه  پرداخت ارزی و حواله 

 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: اثر متغيرهاي نقدينگي، تورم، حفظ سرمايه، توليد ناخالص داخلي بر سودآوري بانك ملت

 1. #1
  donya88 آواتار ها
  • 3,092
  • 2,753
  كنترل باشگاه

  عنوان کاربری
  كنترل باشگاه
  تاریخ عضویت
  Aug 2009
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  3,662

  پیش فرض اثر متغيرهاي نقدينگي، تورم، حفظ سرمايه، توليد ناخالص داخلي بر سودآوري بانك ملت

  دانش مالي تحليل اوراق بهادار (مطالعات مالي) تابستان 1390; 4(10):139-182.
  اثر متغيرهاي نقدينگي، تورم، حفظ سرمايه، توليد ناخالص داخلي بر سودآوري بانك ملت
  دارابي رويا,مولايي محمدعلي
  امروزه بنگاه هاي تجاري براي رسيدن به اهداف خود كه عبارت از: حداكثرسازي سود و ثروت سهام داران و نيز افزايش ارزش سهام شركت مي باشد با توجه به مقوله جهاني شدن با مسائل و مشكلات زيادي روبرو مي باشند. از جمله اين مشكلات، مساله نقدينگي و تورم مي باشد كه اين دو مورد بويژه در كشور ما با توجه به دولتي بودن سيستم كنترل بسياري از بنگاه ها از اهميت فراواني برخوردار است كه مي توانند اكثر صنايع و بنگاه ها را در صورت افزايش و كاهش تحت تاثير قرار دهند. بنابراين موارد فوق الذكر ايجاب مي كنند كه بنگاه هاي تجاري (بانك ملت) به گونه اي برنامه ريزي نمايند كه از انعطاف پذيري بالايي برخوردار بوده و بتوانند خود را با شرايط محيطي بيشتر هماهنگ نمايند.
  اين پژوهش از نوع تحقيقات كاربردي محسوب مي گردد و روش بكار رفته در اين تحقيق با عنايت به اينكه در اين بررسي تاثير متغيرهاي مستقل بر روي متغير وابسته سنجيده شده است از نوع همبستگي و تحليل رگرسيون مي باشد.
  در انجام تحقيق بخشي از اطلاعات كه مبناي تحقيق را تشكيل مي دهد به روش كتابخانه اي و با مطالعه كتب، نشريات و مقالات و مجلات و بخش ديگري از اطلاعات كه مربوط به گردآوري داده هاي مورد نظر جهت آزمون و تجزيه و تحليل مي باشد به روش ميداني و با مراجعه به بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران و اداره امور مالي بانك ملت بدست آمده است. تحقيق حاضر در بانك ملت جمهوري اسلامي ايران در دوره زماني 1384 الي 1388 انجام شده كه داده هاي مورد بحث در آن به صورت ماهيانه از فروردين 1384 الي اسفند 1388 جمع آوري و تجزيه و تحليل گرديد.
  در اين راستا چهار فرضيه تبيين گرديد، فرضيه اول- بين نقدينگي با سودآوري بانك ملت رابطه معناداري وجود دارد، فرضيه دوم- بين حفظ سرمايه با سودآوري بانك ملت رابطه معناداري وجود دارد، فرضيه سوم- بين توليد ناخالص داخلي با سودآوري بانك ملت رابطه معناداري وجود دارد، فرضيه چهارم- بين تورم با سودآوري بانك ملت رابطه معناداري وجود دارد. نتايج حاصل از آزمون فرضيات تحقيق، فرض اول را مورد تاييد قرار داد، در مورد فرضيه هاي دوم و سوم بنا به دلايل ذكر شده در متن مقاله هيچ گونه اظهارنظري نشده است، ولي نتايج حاصله فرضيه چهارم را با توجه به تحليل انجام شده رد نمود.
  كليد واژه: نقدينگي، تورم، حفظ سرمايه، توليد ناخالص داخلي و سودآوري
  O` Freedom !.... I hate oppression , I hate imprisonment , I hate the chains , I hate prisons , I hate Regimes (oppressors) , I hate orders and I hate whoever and anything that imprisons you .... 2. # ADS
  نشان دهنده تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  ارسال ها
  -

   دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی
   

برچسب برای این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •