بالا
لامپ رشد گیاه

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


 تایپ متن و مقاله و پایان نامه

 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: روش های قطع رابظه

 1. #1
  ستاره ی سهیل 10 آواتار ها
  • 580
  • 356

  عنوان کاربری
  کاربر باشگاه
  تاریخ عضویت
  Dec 2010
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  880
  پست های وبلاگ
  8

  پیش فرض روش های قطع رابظه
  قطع رابطه كردن براستي يكي از كارهاي بسيار دشوار و دردناك ميباشد. هر اندازه هم كه به عقيده شما صـحـيح و روا باشد باز سخت است. اگر قـصد قـطع رابطه كردن با كسي را در سر داريد راهكارهاي ارايه گشته ذيل انـجـام آن را براي شما آسانتر ميگرداند.  1- صادق باشید
  امكان دارد بخواهيد با نگفتن و كتمان آنـكه با فرد ديـگري ديدار كرده و آشنا شده ايد از رنجش وي جلوگيري بعـمـلآوريد. اما آگاه باشيد كه هنگامي كه به او هيچ نـگويـيد و وي بعد ها خودش متوجه موضوع گردد، بـسـيـار بـيـشـتر موجب رنجش و آزار وي خواهيد شد.

  2- شجاع باشید
  بـي اعـتـنـايي و كم محلي كردن به او به اميد آنكه عاقبت خودش دست از سر شما بـر خواهد برداشت (بدون آنكه احساس دروني خود را بيان كنيد) و از شما جدا خواهد شد را از سرتان بيرون كنيد. خاتمه دادن به يك رابطه مهارتي است كه شمـا نياز به آموختن آن داريد. نفس عميقي كشيده و ادامه مقاله را با دقت مطالعه كنيد.

  3- دور انديش باشيد
  ممكن است وسوسه شويد كه تنها با وي تماس تلفني گرفته و به پـيـغام گـذاشتن و يا فرستادن يك ايميل اكتفا كنيد. اما چه شرم آور خواهد بود هنگامي كه شما مجددا او را ملاقات ميكـنيد؟ كمترين كاري كه ميـتـوانيد انجام دهيد آن است كه براي آخرين بار هم كه شـده بـا صـحـبـت كـردن حـضوري بـه او احترام بگزاريد.

  4- زمان و مكان مناسبي را انتخاب كنید
  بـه مـحض آنـكه تصميم خود را بطور قاطع اتخاذ كرديد هر چه سريعتر او را از تصميم خود مطلع سازيد. زمان و مكاني را انتخاب كنيد كه هر دوي شما قادر باشيد بدون هيچگونه مزاحمت و بطور خصوصي با يكديگر صحبت كنيد. نه ميان مركز خريد و يا صف رستوران!

  5- خود را آماده كنيد
  بـا اين كه شما در رابطه با جدايي و قطع رابطه پيش از اين تـامل كرده ايد و فرصت آن را داشته ايد كه آن را بپذيريد، آگاه باشيد كه فرد مقابل شما كوچـكتـرين اطـلاعي از اينكه ارتباط شما با او ميخواهد از ميان برود ندارد. متوجه باشيد كه او ممكـن اسـت ناراحـت، خـشـمـگين و يا شوكه شود. به وي زمان بدهيد تا هر آنچه كه ميخواهد بـگويد را بگويد. چنين نباشد كه موضوع را مطرح نموده و سپس پا به فرار بگذاريد!

  6- با صراحت و رك باشید
  از پيامهاي درهم و بي اساسي همچون آنكه "شايد در آينده دوباره در كنار هم باشيم" تا آنكه او را سر كار بگذاريد و يـا آنـكه هـرگاه او خـود را تـغيـيـر دهد ممكن است شما در تـصـمـيـم خـود تـجـديـد نـظر كـنـيـد، خـود داري كنيد. يا به ارتباط خود با وي ادامه داده و مشكلات را با كمك يكديگر حل كنيد و يا آنكه رابطه خود را با او كاملا قطع نموده و آينده را به خودش واگذار كنيد.

  7- حزن و اندوه خود را ابراز كنید
  شما وارد رابطه اي شده بوديد و به هر دليل اكنون احـساس مي كنيد بايد به اين رابطه پايان دهيد. مهم است كه غم و اندوه خود را در يك مكان خلوت و خصوصي تخليه و ابراز كنيد. و بـپـذيريـد كه همه چيز پايان يافته. مدت زماني كه نياز داريد بستگي به عواملي همچون: مدت، شدت و انتظارات ارتباط شما خواهد داشت. فردي را بيابيد كه پشتيبان و تكيه گاه شما باشد. قطع رابطه دردناك است حتي اگر بهترين كار ممكن باشد. شايد لازم باشد مدتي را با يك دوست خوب سپري كنيد.

  8- هرگاه فردي با شما قطع رابطه كرد, هيچگاه تهديد نكنيد كه در صورتي كه او شما را تـرك كـنـد بـه خودتان صدمه خواهيد زد و يا خودكشي خواهيـد كـرد
  كـسي را براي انتقام گرفتن اجـير نكنيد. عصبانيت خود را نيز سر فرد،حيوان و يا وسـايل ديگر خالي نكنيد. اگر شما حقـيقتا در صدد انتقام جويي مي باشيد بهترين انتقـام كنار آمدن صادقانه با احساسات خودتان ميباشد. با خود مـهربان باشيد. بدانيد پـايــان روابط بـخـشي از زنـدگي شما بـوده و به ايـن مفهوم نيست كه شكست خورده ايد و يا فردي دوست داشتني نمي باشيد. شايد تنها زمان مناسب نبوده و يـا فرد مـقابل شما در آن برهه از زمان آمادگي برقراري يك رابطه مناسب را نـداشته و يا آنكه اصلا شايسته شما نبوده است.

  هـيچ مشكلي در شما نيست از خودتان بخوبي مراقبت كنيد و بسوي زندگي بهتر گـام برداريد. به خاطر داشته باشيد كه هر قطع رابطه اي هم ناگوار و دردناك نيست.ارتباطي كه فرد در آن مورد بي احترامي و يا سوء استفاده قرار مي گرد و جـز نـاراحـتي و دردسر چـيـزي عـايـد وي نـمي گـردانـد، بهتر است هر چه زودتر پايان پذيرد. خـورشـيد همچنان مي درخشد، گلها هنوز شكوفه مي كـنـنـد. زنـدگـي بـه پـايـان نـرسيده تنها تغيير يافته است. ممكن است شما هنگامي كه دلگـيـر و نـاراحت مي باشـد از آن غافل باشيد اما زماني كه دوره غم واندوه خود را سپري كرديد دوباره شادمان خواهيد گشت. هـيـچـگاه نمي دانيد كه چه چيز در انتظار شما مي باشد پس هيچگاه نا اميد نـشـويد. شايد فرد بسيار بهتر و فوق العاده اي در انتظار شما باشد.

 2. # ADS
  نشان دهنده تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  ارسال ها
  -

   دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی
   

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •