بالا
 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 دانلود نمونه سوالات نیمسال اول 95-94 پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله
 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: آگهی آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (سراسری)

 1. #1
  زهره محبی آواتار ها
  • 665
  • 427

  عنوان کاربری
  مدير بازنشسته
  تاریخ عضویت
  Apr 2010
  محل تحصیل
  کرج
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  332
  پست های وبلاگ
  15

  New 2 آگهی آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (سراسری)

  سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای تامین نیروی انسانی مورد نیــاز خود طبق مفاد قــانون مدیریت خدمات کشــوری و در چـارچوب دستورالعمــل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاه هــای اجرایی ، از محل سهـمیه های استخدامی مصوبه شمــاره 25526/ ت 32964 هـ 84/4/11 هیات محترم وزیـــران و مجوز شماره 128600/624 مورخ 84/7/24 سازمان مدیریت و برنامه ریزی( سابق) کشورتعداد 338 نفــر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی توانمندیهای عمومی و تخصصی و طی مراحل گزینش به صورت پیمــانی به شرح ذیل استخدام می نماید.

  شرایط عمومی استخدام :
  اعتقاد به مبـانی نظام جمهوری اسلامی ایــران.
  - تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی مصرح در قانــون اساسی.
  - تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایــران .
  - التــزام به قــانون اساسی جمهوری اسلامی ایــران .
  - داشتن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم از خدمت به جز معافیت پزشکی ( ویــژه آقایان )
  - عدم محکومیت به فساد اخلاقــی و عدم سوء پیشینه کیفــری ، معتاد نبودن به استعمال مواد افیـــونی
  - عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و عدم سابقه محكوميت جزايي موثر
  - داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح ، از خدمات دولتی منع شده باشند .
  - عدم اشتغال به تحصیــل در دانشگاه ها و مراکز آموزش عــالی کشور در زمان انتشــار آگهی استخدام .
  - داشتن سلامتي جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند(متناسب با رشته شغلي مورد تقاضا)
  - داوطلبان استخدام نبايد از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني و يا بازخريد خدمت باشند.

  شرایط اختصاصی :
  - داشتن حداقل معدل 14 براي دارندگان مدرك تحصيلي فوق دیپلم و ليسانس و 15 براي فوق ليسانس و بالاتر براي داوطلبان آزاد .
  تبصره :
  فرزندان شهدا از شرط معدل معاف مي باشند .
  - داشتن حداقل سن 20 سال و حداكثر سن براي داوطلبان مقطع تحصيلي ليسانس 32 سال و براي مقطع فوق ليسانس 35 سال تا اتمام مهلت ثبت نام در آگهی استخدام.
  تبصره:
  موارد ذيل به شرط تاييديه هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
  الف) داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل از تاريخ 1359/6/31 لغايت 1367/5/29 به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به ميزان حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل.
  ب) افراد خانواده معظم شهداء، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به كار نمي باشند شامل همسر، فرزندان، پدر، مادر،خواهر و برادر تا ميزان 5 سال .
  ج) داوطلباني كه به صورت غيررسمي و تمام وقت در دستگاه هاي اجرايي از تاريخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به ميزان خدمت غيررسمي آ نها.

  نحوه ثبت نام :
  ثبت نام متقاضيان واجد شرايط صرفاً از طريق سايت به نشاني www.MOEENiran.com و به صورت اينترنتي به نحوه زير انجام مي شود و در اين مرحله نيازي به ارسال مدارك نيست .
  1- تكميل فرم تقاضاي استخدام در سايت ازتاريخ 1389/12/26 لغايت 1390/1/25 و تاریخ برگزاری آزمون 1390/2/9 در مراکز استانها می باشد.
  2- ارسال عكس :
  داوطلبان مي بايست عكس پرسنلي 3 در 4 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پيكسل و با فرمت JPG و حجم حداكثر 200 كيلو بايت در رايانه اسكن نموده و آن را در قسمت مربوط در سايت وارد نمايند .
  3- واريز وجه به مبلغ 50000 ريال به حساب جاري 980 خزانه نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران به عنوان حق شركت در آزمون هاي عمومي و تخصصي داوطلبان استخدام (ايثارگران از پرداخت 50% مبلغ مذكور و فرزندان شاهد از واريز هزينه معاف مي باشند) و اطلاعات فيش واريزي و ساير موارد (مطابق نمونه نمايش داده شده در سايت فوق)‌ را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهايتاً پس از بررسي صحت اطلاعات درج شده و تأييد مراتب توسط سايت ، شماره رهگيري خود را براي پيگيري مراحل بعدي آزمون و دريافت كارت ورود به جلسه ، اخذ و نزد خويش نگهداري نمايند

  نکات مهم :
  قبل از ثبت نام به راهنماي نحوه تكميل فرم موجود در سايت مراجعه و مندرجات آن را دقيقاً مطالعه نمائيد .
  - ثبت نام زماني تكميل مي باشد كه داوطلب با استفاده از كد رهگيري به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمينان از صحت اطلاعات ، فرم تقاضاي استخدام را چاپ و نزد خود نگهداري كند .
  - شماره سريال فيش واريزي كه بوسيله رايانه بروي آن درج گرديده را در قسمت مربوط به تائيد پرداخت وجه ثبت نام عيناً وارد نمائيد.
  - قبل از واريز وجه ثبت نام لازم است داوطلبان ار احراز شرايط خود با مفاد آكهي استخدام اطمينان حاصل نمايند . بديهي است هزينه ثبت نام به هيچ وجه مسترد نخواهد شد.
  تبصره :
  مهلت ثبت نام براي شركت در آزمون به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد و كليه داوطلبان واجد شرايط مي بايست در فرصت تعيين شده از طريق سايت مذكور ثبت نام نمايند ، ضمناً صرف ثبت نام ، تعهد استخدامي براي دستگاه نمي باشد .

  موارد آزمون :
  الف) آزمون توانمنديهاي عمومي شامل زبان و ادبيات فارسي، زبان انگليسي عمومي، رياضي و آمار مقدماتي، فناوري اطلاعات، معارف اسلامي، اطلاعات سياسي و اجتماعي و مباني قانوني كه به تعداد 100 سوال چهارگزينه اي طراحي خواهد شد.
  ب) آزمون تخصصي شامل سوالات مرتبط با رشته شغلي مورد درخواست داوطلب مي باشد.
  تبصره :
  اقليتهاي ديني از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع مي شود

  تذکرات :
  - ايثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگاني كه حداقل 9 ماه متوالي و يا 12 ماه متناوب از تاريخ 1359/6/31 لغایت 1367/5/29 سابقه حضور داوطلبانه در جبهه هاي جنگ تحميلي دارند و نيز خانواده هاي معظم شهدا، مفقودين و جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به انجام كار نمي باشند، در صورت دارا بودن شرايط مندرج در آگهي با رعايت قوانين و مقررات مربوط از اولويت قانوني برخوردار خواهند بود.
  1-1- از كل مجوز استخدامي 30 درصد آن براي استخدام ايثارگران اختصاص دارد كه 25 درصد به فرزندان شاهد و فرزندان جانباز 25% و بالاتر و 5% باقيمانده به ساير ايثارگران اختصاص دارد . فرزندان شاهد و فرزندان جانباز 25% و بالاتر كه از سوي بنياد استانها معرفي نشده اند مي توانند در اين آزمون ثبت نام نمايند و در صورت عدم تكميل سهميه از باقيمانده سهميه اختصاصي بهره مند شوند . انتخاب ايثارگران در سقف سهميه تعيين شده به ترتيب نمره فضلي از بين ايثارگران واجدشرايط كه در زمان مقرر ثبت نام نموده اند ، انجام خواهد شد.
  1-2- استخدام مازاد بر 30 درصد سهميه ايثارگران و فرزندان شاهد و جانباز 25% و بالاتر از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجدشرايط صورت خواهد گرفت.
  1-3- در گواهي خانواده جانبازان مي بايست جمله عضو خانواده جانباز از كار افتاده كلي غيرقادر به كار قيد شود، در غير اين صورت اين افراد نمي توانند از مزاياي بند 1 تذكرات بهره مند شوند.
  1-4- جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن كارت شناسايي از بنياد شهيد و امور ايثارگران با ارايه تصوير آن نيازي به اخذ و ارايه گواهي از بنياد مذكور ندارد.
  2- معلولين عادي به شرط دارا بودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره فضلي از 3 درصد سهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند بود.
  3- شاغلين غير رسمي (نيروهاي شركتهاي پيمانكاري سازمان ثبت اسناد و املاك كشور) واجد شرايط شركت در آزمون استخدامي، به ازاي هر سال تجربه (2) درصدو حداكثرتا(20) درصد كل امتياز در هريك از مراحل آزمون استخدامي اعم از امتحان عمومي ، امتحان تخصصي، مصاحبه تخصصي و آزمون عملي به صورت جداگانه اضافه خواهد شد . چنانچه پس از اعمال افزايش امتياز فوق اين دسته از كاركنان در شريط مساوي باديگر شركت كنندگان قرارگيرند از الويت برخوردار خواهند بود .
  3-1- الويت انتخاب در شرايط يكسان با كاركناني غيررسمي و نيروهاي شركت هاي پيمانكاري طرف قرارداد سازمان ثبت اسناد و املاك كشور،داوطلبان بومي و شاغلين غيررسمي مي باشد . (نيروهاي شركتي مي بايست پس از قبولی در آزمون تصوير آخرين قرارداد غيررسمي خود را همراه ساير مدارك ارسال دارند)
  4- داوطلبان بومي متقاضي استخدام در استان هاي ايلام،آذربايجان غربي، اردبيل، بوشهر، سيستان و بلوچستان، چهارمحال و بختياري، خراسان جنوبي ، خراسان شمالي ، خوزستان، كردستان، كهكيلويه و بويراحمد و هرمزگان با سپردن تعهد خدمت 10 ساله در محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا مي توانند از تسهيلات 50 درصد سهميه استخدامي بومي پس از كسب حدنصاب امتياز لازم در آزمون عمومي برخوردار شوند. ضمنا بومي، به افرادي اطلاق مي شود كه حداقل داراي يكي از ويژگي هاي زير باشند:
  4-1- شهر محل تولد داوطلب با محل جغرافيايي مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
  4-2- حداقل دو مقطع تحصيلي از مقاطع تحصيلي ابتدايي، راهنمايي یا متوسطه را در محل جغرافيايي مورد تقاضا براي استخدام طي كرده باشند.
  4-3- فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح در صورتي كه محل 3 سال از سنوات تحصيلي آ نها (اعم از ابتدايي، راهنمايي و يا دبيرستان) با محل موردتقاضاي استخدامي يكي باشند نيز بومي تلقي مي شوند .
  5- به مدارك ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي پايين تر و بالاتر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين مدارك در رشته هاي غيرمرتبط و معادل (به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه هاي آموزش عالي كشور كه مورد تاييد معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور مي باشد و در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و گواهي مبني بر ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
  6- مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون (حداكثر دو ماه پس از اعلام نتيجه) بايستي به تاييد سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد.
  7- كسب حدنصاب نمره لازم در آزمون توانمندي هاي عمومي صرفا به منزله تاييد صلاحيت عمومي داوطلبان مي باشد و معرفي داوطلبان براي گزينش براساس نمرات آزمون تخصصي و با رعايت اولويتهاي مقررصورت مي پذيرد.
  8- انتخاب داوطلبان استخدام حداكثر به ميزان 2 برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي كه حدنصاب نمره آزمون عمومي (60 درصد كل نمره آزمون) را كسب كرده اند براساس بالاترين نمره فضلي آزمون تخصصي انجام خواهد شد.
  9- چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان مسابقه و جذب محرز شود داوطلب اطلاعات خلاف داده يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است. از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد.
  10- انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از موفقيت در كليه مراحل آزمون عمومي و تخصصي و مصاحبه و گزينش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احكام استخدام پيماني پذيرفته شدگان حقي براي آنها ايجاد نخواهد شد

  جهت ثبت نام و مشاهده راهنمای ثبت نام کلیک کنید.

  جدول نیروی مورد نیاز و شرایط احراز
  دلهای پاك خطا نمی كنند فقط سادگی می كنند و امروزسادگی بزرگترین خطای دنیاست ...

 2. # ADS
  نشان دهنده تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  محل سکونت
  -
  ارسال ها
  -

   دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی
   

برچسب برای این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •