بالا
لامپ رشد گیاه

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


 تایپ متن و مقاله و پایان نامه

 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: راه حل هايي ساده شگفت انگيز براي يافتن مرد ايده آل

 1. #1
  pnugirl
  pnugirl آواتار ها
  • 0
  • n/a

  پیش فرض راه حل هايي ساده شگفت انگيز براي يافتن مرد ايده آل

  آيا تا به حال به طريقي که کفش هايتان را در مي آوريد فکر کرده ايد؟ آيا آنها را از پا در آورده و به گوشه اي پرت مي کنيد؟ آيا به طريقه در آوردن آنها در هر روز توجه مي کنيد؟ تنها با توجه اندکي به کارهاي متفاوتي که انجام مي دهيد (مثل در آوردن کفش ها) مي توانيد چيزهاي بسيار مهمي را در مورد خودتان ياد بگيريد. و در عوض اين کار يک زندگي با شکوه تر و کامل تري را به شما ارزاني مي دارد. تمام اين موارد به اين دليل است که قلب شما گشوده ميگردد، ذهن شما پالايش ميشود، روح شما حاضر ميگردد و به شما مي گويد که به راستي چه کسي هستيد. تمام اين موارد جزء رازهايي هستند که شما مي توانيد راه عاشق شدن را از طريق آن بياموزيد.
  اگر از تنهايي و يا سر و کله زدن در رابطه هاي فعلي خود خسته شده ايد وقت آن رسيده است که خود حقيقي تان را بهتر بشناسيد. بايد بدانيد که انتظارات شما در يک رابطه چيست و چگونه مي توانيد با آزاد کردن ذهن خود عشق حقيقيتان را پيدا کنيد. مي توانيد از همين جا شروع کنيد. يکي از 6 حرکت زير را از 'هنر عاشق شدن' انتخاب کنيد.
  به کسي که در نزديکيتان است توجه بيشتري کنيد
  عشق را بازيچه دست خود قرار ندهيد
  به پدر و مادر اجازه اظهار نظر دهيد
  چمدان هاي خود را بر روي زمين بگذاريد
  هديه دهيد
  با خودتان آشتي کنيد
  به کسي که در نزديکيتان است توجه بيشتري کنيد
  خيلي رايج است که بيشتر افراد وقت زيادي را صرف مي کنند تا بتوانند 'فرد ايده آل' خود را پيدا کنند. از اين ور و آن ور چرخيدن باز ايستيد و درست با چشماني باز پيش رويتان را بنگريد.
  به شخصي که همين حالا ارتباط نزديکي با شما در زندگي دارد نگاه کنيد. حال اين فرد چه يک دوست باشد چه يک همکار يا هر کس ديگر، به کارهايي که براي دور کردن او از خودتان انجام مي دهيد دقيق تر شويد. انجام چنين کارهايي را متوقف کنيد. اجازه دهيد که در مسيري که هر دو دوست داريد بيفتيد. همه چيز را در رابطه همانطور که هست قبول کنيد.
  کارهايي را که گفتيم فردا با فرد مورد نظر خود انجام دهيد. البته منظور ما اين نيست که با هر شخصي که در حال رد شدن از مقابل تان است، طرح ازدواج بريزيد. کاري که به شما پيشنهاد کرديم تنها تمريني است که به خودتان ثابت شود چقدر ساده از بسياري از افراد تنها با اين اميد که به فکر پيدا کردن 'مرد ايده آل' هستيد مي گذريد. اما هر چقدر که شما با ديگران درست برخورد کنيد به همان اندازه نيز مي توانيد به شانس خود براي پيدا کردن فرد مورد علاقه تان نزديک شويد.
  عشق را بازيچه خود قرار ندهيد
  بسياري از افراد مجرد گله مي کنند که هيچ گاه مورد محبت ديگران قرار نمي گيرند. دليل اين امر بسيار ساده است. آنها آنقدر درگير زندگي روزمره هستند که حتي علاقمندان بالقوه آنها حتي فرصت پيدا نمي کنند که آنها را به درستي بشناسند.
  شما در رابطه خود چه مقدار نقش بازي مي کنيد؟ انتظار داريد تا ديگران در مقابل شما چه کارهايي انچام دهند و چه نقشي بازي کنند؟ شايد به نظرتان شانس با شماست که مي توانيد طرح خودتان را همانطور که مي خواهيد دنبال کنيد؛ اما سوال اينجاست که: آيا شما عاشق فردي که نقش بازي مي کند و يا نقشي که بازي مي کند، مي شويد؟ اگر به نقش هايي که بازي مي کنيد اعتباري نيست پس براي مدتي نقش بازي کردن را کنار بگذاريد. سعي کنيد نقش هاي ديگري را بازي کنيد نقش هايي که تا به حال به غالب آنها فرو نرفته ايد. مي توانيد با فردي ارتباط برقرارا کنيد که نقش هايي بازي مي کند که شما به آنها علاقه اي نداريد آنگاه متوجه خواهيد شد که چه حالي به شما و سايرين دست مي دهد.
  هدف ما اين است که بين شما و نقش هايي که بازي مي کنيد تمايز قائل شويم. و در نتيجه مي توانيد به راحتي نقش هاي ساختگي را به دور بريزيد و خيلي راحت خود واقعي تان را آشکار سازيد. که اين قسمت خود بخشي از موفقيت است. شما هميشه دوست داشتني و زيبا هستيد. و اين دو نقش هايي هستند که بايد در زندگي خود هميشه به غالب آنها فرو رويد.
  به والدين خود اجازه اظهار نظر دهيد
  يکي از بزرگترين مشکلاتي که در زندگي عاطفي وجود دارد اين است که هر کس ميخواهد به تنهايي روي پاي خودش بايستد و حضور ديگران را ناديده مي گيرد. ما آنچنان سخت به يکديگر مي چسبيم و به ديگري اجازه انجام امور دلخواهش را نميدهيم که جايي براي رشد عشق و علاقه باقي نمي ماند. ما نبايد اين کار را انجام دهيم.
  اگر کسي مي خواهد به زندگي شما وارد شود به او اجازه انجام اين کار را بدهيد. حتي مي توانيد به او خوش آمد هم بگوييد. اصلا مهم نيست که او چه تيپ آدمي است. از چيزهايي که با خود به همراه دارد نهايت استفاده را ببريد، حتي اگر اين رابطه براي مدت زمان کوتاهي ادامه داشته باشد.
  زماني که نوبت به آن رسيد که فردي پايش را از زندگي شما بيرون کشد به او اجازه انجام اين کار را بدهيد. طوري او را رها نکنيد که هميشه يک تجربه تلخ عدم پذيرش، يا از دست دادن در زندگي اش باقي بماند. به خاطر داشته باشيد که زندگي شخصي او به شما هيچ ارتباطي ندارد. فقط قبول کنيد که وقت آن رسيده که پايش را از زندگي شما بيرون کشد.
  با خودتان نيز يک چنين کاري را انجام دهيد. اجازه دهيد که آزادانه در عرصه زندگي گام برداريد. و بي جهت خود را در دام زنجير هاي بي پايه و اساس گرفتار نکنيد. هر چقدر که خود و سايرين را آزادتر بگذاريد خيلي راحت تر مي توانيد عاشق شويد.
  چمدان هايتان را روي زمين بگذاريد
  برخي از افراد تصور مي کنند که تا زمانيکه تمام نيازهايشان بر آورده نشده باشد نميتوانند عاشق شوند. و جالب تر اين است که همين افراد زماني که به تمام نيازها و خواست هايشان مي رسند متوجه مي شوند که آنقدر ها هم که فکر مي کردند نتوانستند به خوشبختي و سعادت دست پيدا کرده و خوشحال باشند. به همين دليل درخواستهاي مکرر تنها به عنوان مانعي بر سر راه عاشقي هستند.
  'بايد' هاي شما در يک رابطه به چه چيزهايي ختم مي شود؟ اگر نمي دانيد بهتر است يک تکه کاغذ برداريد و ليستي از آنها تهيه کنيد و نگاه دقيقي به تک تک آنها بيندازيد. مي توانيد آنها را به چمداني تشبيه کنيد که باعث مي شود تمام فرصت ها و انسان هاي خوبي را که در پيش روي شما قرار مي گيرند تنها به دليل بار اضافي که بر دوش مي کشيد نبينيد. اين چمدان همچنين باعث مي شود که شما احساس ترس و انعطاف ناپذيري هم بکنيد. شما بايد تمام خواست ها و نيازهاي کهنه خود را به دور اندازيد تا بتوانيد آزادانه زندگي کنيد.
  اجازه دهيد که تنها يکي از توقعات شما براي چند روز هم که شده از ذهنتان بيرون رود. ببينيد که بدون وجود آنها چه احساسي به شما دست مي دهد. (البته به خاطر داشته باشيد که هر زمان که اراده کنيد مي توانيد مجددا' آنها را به ذهن خود راه دهيد) بعد يکروز ديگر هم اين کار را انجام دهيد. زمانيکه اين کار را چندين بار انجام داديد، به اين نتيجه مي رسيد که چيزهايي را که تصور مي کرديد واقعا براي زندگي شما حياتي هستند در حال فراموش شدن مي باشند. هر چه بيشتر اين کار را انجام دهيد خيلي خوشحال تر و سبک تر زندگي خواهيد کرد. همچنين چنين طرز فکري، اجازه مي دهد تا بسياري افراد جديد، فرصت هاي و امکانات نوين پا به عرصه زندگي شما بگذارند. شما تنها با گذاشتن چمدان هاي خود بر روي زمين به آنها اجازه مي دهيد تا به زندگيتان قدم بگذارند.
  هديه دهيد
  بخشيدن و دريافت کردن يکي از موارد ضروري در هر رابطه مي باشند. زماني که ما عاشق مي شويم هيچ مشکلي نبايد بر سر راه ما پيدا شود. خيلي راحت بخشش مي کنيم و هر چه که در مقابل به ما برسد ما را بسيار خوشحال مي کند. اگر مي خواهيد عاشق شويد اين موارد را بايد با جان و دل بپذيريد و داد و دهش را تمرين کنيد.
  شما در يک رابطه به طرف مقابل خود چه هدايايي مي دهيد؟ انتظار داريد در مقابل آنها چه چيزهايي دريافت کنيد؟ حالا چند دقيقه بر روي چيزهاي ديگري که مي توانيد به ديگران بدهيد فکر کنيد. سپس دست به کار شويد و آنها را در اختيار ديگران قرار دهيد. اين کار را هر روز انجام دهيد. هر روز چيز تازه اي به آنها دهيد. هداياي شما حتما لازم نيست که يک کادوي رويايي يا گران قيمت و حتي از انواع اجناس مادي باشد فقط کافي است چيزي باشد که از جانب شما دريافت کنند. سپس اين کار را براي افراد مختلف انجام دهيد. ذن معتقد است که شما بايد اين کار را به دور از هر گونه سر و صدا و انتظار براي دريافت چيزي در ازاي آن انجام دهيد.
  اين کار را در مورد خودتان نيز انجام دهيد. چند دقيقه بر روي اين موضوع فکر کنيد که دوست داريد چه هدايايي به خودتان دهيد. هديه شما مي تواند قدم زدن در پارک، خريد يک رژ لب و يا گذراندن وقت با کسي که دوستش مي داريد باشد. بهتر است که هر روز به خودتان يک هديه بدهيد.
  هرچند اين تمرين بسيار ساده مي باشد، اما از قدرت خارق العاده اي برخوردار است. انجام اين کار به طور روزانه مي تواند هر رابطه اي را از اين رو به آن رو کند. زماني که چيزي مي بخشيد نبايد هيچ گونه چشم داشتي به جبران آن از طرف مقابل داشته باشيد.( حتي نه يک تشکر خشک و خالي و نه يک لبخند) فقط براي بخشندگي ببخشيد بدون داشتن هيچ گونه انتظار و خواهشي. اگر با يک چنين ذهن باز و سخاوتمندي زندگي کنيد به طور طبيعي تمام هداياي مورد نظرتان به سمت شما سرازير مي شوند.
  با خودتان آشتي کنيد
  بسياري از افراد حتي اگر با يکي از دوستانشان هم زندگي کنند باز هم اظهار ميدارند که فرد تنهايي هستند. تنها مشکل اين افراد اين است که با خودشان قهر هستند. زماني که به شناخت خود دست پيدا کرديد و متوجه شديد که چه کسي هستيد، غير ممکن است که از آن به بعد تنها بمانيد.
  با خودتان آشتي کنيد. وقت بگذاريد تا خودتان را بهتر بشناسد. تمام اندام ها و اعضاي بدنتان را همانطور که هستند بپذيريد. از سرزنش و قضاوت جرياناتي که اتفاق مي افتد دست برداريد. آرام باشيد و نگاهي به درون خود بيندازيد.
  با همين تمرين آخر کار خود را شروع کنيد. به تنفس خود دقت کنيد و ببنيد که در داخل بدن شما چه تحولاتي در حال روي دادن است. آنها را با کمال ميل بپذيريد و دوباره به تنفس کردن باز گرديد. نفس به نفس خود را درک کنيد و ببينيد که به دور از تمام اين هياهو ها و غوغا ها شما چه فرد کامل و بي عيبي هستيد. آيا مي توانيد اين شخصيت را در روابط خود نيز نگه داريد؟ ايا با کساني ارتباط برقرار مي کنيد که خود واقعي شما را مي شناسند و برايشان قابل تحسين هستيد. در زندگي و همچنين در روابط خود تغييرات مثبتي ايجاد کنيد. اين کار مي تواند به سادگي دقت کردن به طرز در آوردن کفش ها از پا باشد.
  family.dostan.ir

 2. # ADS
  نشان دهنده تبلیغات

   دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی
   

برچسب برای این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •