بالا
لامپ رشد گیاه

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


 تایپ متن و مقاله و پایان نامه

 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: قورباغه ات دپرس شده

 1. #1
  margaret آواتار ها
  • 34
  • 65

  عنوان کاربری
  کاربر باشگاه
  تاریخ عضویت
  Jan 2010
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  60
  پست های وبلاگ
  5

  New قورباغه ات دپرس شده

  در هر تجربه ، پندئ است و
  برائ هر اندوهئ ، گشايشئ است .

  قورباغه ات دپرس شده است
  استرس ، دپرس ، انرژئ مثبت ، انرژئ منفئ ، اگر اين اصطلاحات و نظايرآنها را از جوانان تازه فارغ التحصيل مئ شنيدم كه برائ ابراز وجود و اظهار تخصص و كارشناسئ به زبان مئ آورند چندان شگفت نبود . زيرا فاضل نمايئ از ويژگيهائ جوانان است و تاحدئ مقبول و پسنديده كه به هرحال نوعئ افتخار به دانش اندوزئ است ، اما وقتئ از زبان بزرگان و استادان و مربيان نسل جوان و به دنبال آن از زبان مردم كوچه و بازار و پيرو جوان و زن و مرد مئ شنوم كه اصطلاحات روانشناسئ و روانكاوئ را لابه لائ حرفهايشان درست و غلط به كارمئ برند و مجريان صدا و سيما اين اصطلاحات را نقل مجلشان كرده اند ، هم شگفت زده مئ شوم و هم نگران .

  نگران از اينكه هر كس با مطالعه يكئ دو كتاب بازارئ به اصطلاح روانشناسئ خود را روانشناس مئ پندارد و با كندو كاو در رفتارو روح و روان خودش و اطرافيانش ، دنبال نشانه هائ مشكلات روانئ مئ گردد و رفتارها و انسانها را طبقه بندئ و نامگذارئ مئ كند و از اينها عجبت تر اين كه بتازگئ در نشريات كودكان و نوجوانان ، هم نوشته هائ در اين زمينه منتشر مئ شود . مانند انرژئ مثبت ، انرژئ منفئ و استرس و پرت و پلاهائ ديگر .

  نگرانئ ، دلشوره ، شادئ و شور و اشتياق ، خوشرويئ و خوش اخلاقئ ، اندوه و خمودگئ و ..اينها حالات مختلف روحئ و رفتارئ انسان است كه از ديرباز شناخته شده اند و با خود انسان همراه بوده اند و هستند و خواهند بود. انسان امروز همواره بريك حال نيست. گاهئ انبساط خاطردارد و گاه اندوهناك و گرفته است . به هرحال همه حالات روحئ انسان ، بخشئ از طبيعت اوست و بيمارئ روحئ و درجات مختلف روان پريشئ را با اين دگرگونئ طبيعئ احوال نمئ توان يكئ دانست .

  اما از اين همه اسفنا كتر آن است كه دستگاه تلقين و ترويج توهم بيمارئ روانئ و مخترعان استرس ، دپرس ، مئ خواهند با تلقينات ساده ائ نظير ، پنيرت را جابجا كرده اند ، امروز روز خوبئ است ، سنگفرش هر خيابان از طلاست ، روح متلاطم و پيچيده انسان را در غياب معنويت و دركمرنگ انگاشتن نقش دين درحد احساسات مذهبئ و با غفلت از مفاهيم متعالئ دين ، نظير توكل ، شكر بر عافيت ، صبردر ناملايمات ، خوش بينئ و اميد به رحمت خداوند، به آرامش برسانند .
  حاصل آن همه بحث و كنكاش و پرگويئ در كتابهايئ كه بنام روانشناسئ دركتابهائ مشترئ پسند به بازارمئ آيد اين شده است كه قورباغه ات را قورت بده .

 2. # ADS
  نشان دهنده تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  محل سکونت
  -
  ارسال ها
  -

   دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی
   

برچسب برای این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •