بالا
 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 دانلود نمونه سوالات نیمسال اول 95-94 پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله
 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: نوستر اداموس و پیشگویی واقعه 11 سپتامبر در سال ١559

 1. #1
  Borna66 آواتار ها
  • 27,071
  • 55,670
  مدير بازنشسته

  عنوان کاربری
  مدير بازنشسته
  تاریخ عضویت
  Mar 2009
  محل تحصیل
  خيام-سهراب
  شغل , تخصص
  طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
  رشته تحصیلی
  مهندسي نرم افزار
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  10,579
  پست های وبلاگ
  29

  New6 نوستر اداموس و پیشگویی واقعه 11 سپتامبر در سال ١559

  نوستر اداموس و پیشگویی واقعه 11 سپتامبر در سال ١٣٦٩
  حتما شما نام نوستر اداموس را شنید هاید! وی یکی از استادان ھنر پیشگویی "میشل دو نوستر دام" معروف به نوسترا آداموس بود. وی در سال ١٥٠٣ در جنوب فرانسه به دنیا آمد. میشل در ١٤ سالگی فلسفه و دستور زبان و علوم طبیعی را تحت نظر کلیسا شروع به خو اندن نمو د .میشل در سال ١٥٢٢ برای مطالعه طب به دانشگاه مون ت پلی یلر فرستاده شد و در سال ١٥٢٥ مدرک پزشکی خود را دریافت کرد . در قرت شانزدھم در جنوب فرانسه بیماری مزمنی به نا م شایع بود و نوستر آداموس مدتھا بیمارانی را که charbon به این بیماری میتلا بودند در روستاھا شفا میداد. اما درسال ١۵٣٧ این بیماری ھمسر و فرزند وی را مبتلا کرد و وی نتوانست برای نجات آنھا اقدامی کند و ھر دو فوت کردند. در ھمین زمان مسئله برای وی پیش آمدند که به کلیسا احضار ش د. از قرار معلوم وی به مجسمه سازی ھگامی که مجسمه قدیسی را م یساخ ته به شوخی گفته بود وی در حال ساخت مجسمه شیاطی ن است . در تاریکی گریخت و به شرق Agen نوستر آداموس ازایتالیا رف ت. وی پس از جابجای ھایی فراوان در شھر سکنی گزید . با تمرکز روی شعله شمع به salonخلسه ای عمیق فرو م ی رفت و تصاویر اینده را در ظرف برنجی م یدید. وی سرانجام در سال ١۵۵۵ با مقدمه ای که در آن این کتب به سزار پسرش ھدیه شده بود ١٠ جلد از پیش گوییھایش را که به در مجموع ١٠٠ رباعی قرن ) منتشر کر د. ) Century بود در ١٠ جلد به نام عکس العمل انجام شده نسبت به کتابھای قرن نوستر اداموس بسیار شدید بو د. افراد مودب جامعه او را یک نابغه و کابانھای مزرعه دار او را ایزار شیطان نامیدند و اشعار او را سخنانی برامده از جھنم تلقی کردند. اشعار نوستر آداموس ترکیبی از کلمات رمز گونه به زبا ن ھای لاتین ، یونانی ، ایتالیایی و پروونشال فرانسوی بود . ملکه کاترین دومدیسی , خواننده پر و پا قرص کتابھای وی بود . و وی در لوای ملکه توانست به کارھای خود ادامه دھد. یک روز گروھی از "کابانھا" نوستر آداموس را را به سوی انتھای خیابانھای سالن دنبال کردند و او را تھدید نمودند. او فریاد زد دور شوید ای اراذل ، شما ھرکز پای کثیفتان را بر روی گلوی من نخواھید گذاشت « چه زنده چه مرده » در سال ١۵۶۶ که وی فوت کرد به ھمسرش وصیت کرد که جسد وی را به صورت ایستاده در دیوار کلیسالی متعلق به کوردلیرھا قر ار دھند . شایعه ای در قرون بعد پخش شد که درداخل تابوت وی سندی وجود دارد که تمام پیشگویی ھای او را از حالت رمز خارج خواھند ساخت .
  درسال ١٧٠٠ پیشکسوتان شھر تصمیمی گرفتند تا جسد تماشایی وی را به یکی دیگر از دیوارھای
  کلیسا که بیشتر در معرض دید بود منتقل کنند و در ھمین بین نگاھی ھم به درون تابوت وی بیندازند.
  در تابوت ھیچ مدرکی دیده نشد جز مدالی که بر روی سینه نوستر آدا موس وجود داشت و بر روی ان
  عدد ١٧٠٠ حک شده بو د. انھا تابوت را در محل جدید قرار داند و تا ٩١ سال محل آن عوض نشد . درسال ١٧٩١ در خلال انقلاب فرانسه گروھی از نگھبانھای ملی شھر مارسی در حالی که مست کرده بودند. به دنبال پول و اشیاء قیمتی وارد کلیسا شدن د. به زودی سنگھای ھشت فوتی روی تابوت نوستر اداموس را در اوردند. شھردار شھر به خاطر آشوب و ھیاھو خبر شد و بلافاله به محل رفت. و به صحنه ای دھشت بار روبه رو شد که در ان یکی از نگھبانان از جمجمه نوستر اداموس شراب مینوشد چون مردم روستایی او را تشویق کردند که با ابن کار قدرت پیشگویی نوستر به او منتقل خواھد شد.
  شھردار آنان را متقاعد کرد که استخوانھا را پس بدھند و دوباره وارد تابوت کر د. فردا صبح این گروه نگھبانان ھنگام برگشت به مارسی مورد کمین سلطنت طلبان قرار گرفتند و سربازی که از جمجمه شراب نوشیده بود مورد اصابت گلوله شخ ص ناشناسی که کمین کرده بود قرار گرفت. درست ھما نگونه که خود نوستر اداموس پیشگویی کرده بود.
  فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی  دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

  http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
  برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

  به ادرس زیر مراجعه کنید

  نمونه سوالات رایگان پیام نور
 2. # ADS
  نشان دهنده تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  محل سکونت
  -
  ارسال ها
  -

   دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی
   

 3. #2
  Borna66 آواتار ها
  • 27,071
  • 55,670
  مدير بازنشسته

  عنوان کاربری
  مدير بازنشسته
  تاریخ عضویت
  Mar 2009
  محل تحصیل
  خيام-سهراب
  شغل , تخصص
  طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
  رشته تحصیلی
  مهندسي نرم افزار
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  10,579
  پست های وبلاگ
  29

  پیش فرض

  در اين رباعي مقصود از ملکه ھا ؛شاھزادھای ھستند که با لوئي ھمراه
  بودند(خواھر و دخترش) و مقصود از کاپ ھمانا کلمه کاپه است که انقلابیون فرانسه لويي شانزدھم را
  با ان اسم مي خواندند . که اينکه تولید طوفان میکند که بالاخره فرارش منتھي بقطع سرش شد . در
  اين رباعي که تقريبا ٣٠٠ سال قبل از واقعه فرار لويي است حتي محلي که جلوی او را در انجا گرفتند و ھمانا اسم ملقب به لويي شانزدھم و لباسش و راه جنگل و.... نوستراداموس پیشگويي کرده که در
  قبال اين پیشگويي با اسم و رسم ؛انسان ھر قدر منکر پیشگويي باشد نمي تواند از ابراز تحسین
  خودداری کند . در مورد حادثه ١١ سپتامبر و قرن ٢١ و جنگ جھاني سوم ھم پیش بیني ھای جالبي
  کرده . که من در اولین مطلبی که در مورد ١١ سپتامبر نوشته بودم ( به ارشیو مراجعه شود ) ھم
  بیت انگلیسی و ھم فارسی انرا برای شما دوستان توضیح دادم . اما یک نکته, کتابی که من مطالعه
  کردم دقیقا تاریخ چاپش ١٣٦٩ ش .ق و جالب است که عده ای میگویند : اینھا (حادثه ١١ سپتامبر ) را
  مترجمان کتاب میگذارند تا مردم کتابشان را بخرند اما دوستانی که مطلب امروز را خواندن متوجه
  شدن این پیشگوئیھا مال یک یا دو واقع نیست . البته چون کتاب به صورت رباعی ھای رمزدار نوشته شده . معنی شدن انھا مشکل است . اما در موارد بسیار این رباعی ھا روان میشود و یا چون
  پیشگوئی به واقعیت تبدیل میشود درک مطالب راحت و بقول شاعر معما چو حل گشت اسان شود .
  اما پیشگوئی ١١ سپتامبر بصورت کامل

  اسمان در چھل و پنج درجه میسوزد . دو ساختمان بلند دو پرنده بلند پرواز در ٥٨١ و دود و آتش در شھر جديد در آن سوي اقیانوس ھ ا پرنده در آتش و زجه مادري به گوش میرسه به طور ناگھانی آتش بزرگ و پراکنده شعله ور میشود .  New یعنی جدید و شھر جدید ھمان نیويورک بین مدار چھل و چھل و پنج درجه در آمريکاست نیویورک است . دو ساختمان بلند را دیگر ھمه میشناسند و دو پرنده اتشین ھمان ھواپیماھای مسافربری در اینجا عددی بچشم میخورد ٥٨١ من فکر میکنم تعداد مسافر پرواز اول باشد که ٥٨١ مسافر با خود حمل میکرد البته بعضی این عدد را شماره پرواز میدانند . " ناگھان آتش بزرگ و پراکنده شعله ور میشو د" ھمان جنگ خانمانسوز افغانستان و عراق است که تا امروز مادران بسیاری را داغدار کرده و دعا کنیم ھر چه زودتر این جنگ تمام شود .
  اما نوستراداموس اين قدرت را از وقتي که به داخل اھرام مصر رفت بدست آورد و اينطوری که خودش نوشته از پدرش يک نامه بھش میرسه که میگه: بزودی از اين دنیا خواھم رفت . اگر به ديدارم نرسیدي قبرم را بشکاف و نامه ای را که برايت نوشته ام از درون تابوتم در بیاور.
  لازم به ذکر است که دلیل اينکه پدرش نامه را در قبرش گذاشته اين بوده که علاوه بر اينکه نامه به رمز بوده و مفاد نامه فقط بايد بدست نوستراداموس میرسیده نه شخص ديگر . و ھمچنین خانوداه نوستراداموس تحت نظر و پیگرد حکومت بوده تا جايي که مادر نوستراداموس که زني خیرخواه و طرفدار مظلومین بوده به جرم جادوگری و غیبگويي به آتش کشیده میشود. پس از این ماجرائی عجیبی برای نوستراداموس اتفاق می افتد و نمی تواند به موقع بر سر بالین پدرش حاضر شود از جمله معالجه کردن يک دختر فلج در کلیسايي که ھمین عمل باعث میشود وی به دلايلی که درحوصله اين مقاله نیست به زندان بیفتد به موقع به پدرش نمیرسد . اما پس از معالجه کردن يکي از شاھزادگان آزاد و موقعي نزد پدرش میرسد که او مرده است. و بنا به درخواست پدرش قبر او را باز و نامه را بر میدارد . سرگذشت وي پس از معرف شدنش توسط تک تک کساني که او را میشناختند و با او در ارتباط بودند و ھمچنین نوشته ھای خودش جمع آوری شده است. و افراد زيادی از جمله خدمتگزار پدرش که او را دفن کرده بود شاھدان این حادثه ھستند
  فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی  دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

  http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
  برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

  به ادرس زیر مراجعه کنید

  نمونه سوالات رایگان پیام نور
 4. #3
  Borna66 آواتار ها
  • 27,071
  • 55,670
  مدير بازنشسته

  عنوان کاربری
  مدير بازنشسته
  تاریخ عضویت
  Mar 2009
  محل تحصیل
  خيام-سهراب
  شغل , تخصص
  طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
  رشته تحصیلی
  مهندسي نرم افزار
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  10,579
  پست های وبلاگ
  29

  پیش فرض

  ::خلاصه مهمترین پیشگویی های نوستر آداموس ::

  هنری دوم از فرانسه :
  قبل از وقوع حادثه هيچکس در دربار فرانسه جرات نداشت سخنی از پيشگوئی نوستر اداموس به ميان اورد.او نحوه مردن شاه هنری را پيشگوئی کرده بود:شير جوان فايق خواهد امد بر شير پيردر نخستين يورش در صحنه نبرداو چشمهای خصم خود راکه در محفظه ای طلايی قرار داردسوراخ خواهد کرد.با دو زخم و يک زخم و بعد مرگی سخت.۴سال بعد در ۱۵۵۹ اين پيشگوئی بوقوع پيوست.هنری که يکی از نشانه های خانوادگيش شير بود با افسری جوان بنام مونتگمری (فرمانده گارد اسکاتلنديش) دوستی نزديکی داشت.اين افسر روزی بی مقدمه به او حمله کرد و کلاهخود او را با نيزه سوراخ کرد و او از ناحيه سر و گردن به سختی مجروح شد و بعد از ۱۰ روز عذاب درگذشت.پيشگوئيهای شگفت انگيز نوستر اداموس: برای کاترين دومديسی (همسر هنری) ضربه ای سخت بود اما باعث شد تا او به آداموس ايمان اورد و از مريدان او شود.نوستر نيز به عنوان قدرشناسی تصوير تمام فرمانروايان اينده فرانسه را در قصر او بر روی اينه ای منعکس کرد.شايد اينکار از بازتاب نقاشيهايی که در اتاق مجاور نصب شده بود: بر روی اينه بوجود امد.اما کاترين که خرافاتی بود به شدت تحت تاثير قرار گرفت و حمايت از نوستر اداموس را کاملا بر عهده گرفت و نوستر با پشتيبانی ملکه توانست با فراغ خاطر به پيشگوئی اينده بپردازد.نوستر پيشگوئی کرد که ۳ فرزند پسر کاترين قبل از او خواهند مرد.

  لوئی شانزدهم :

  فرار ناموفق لوئی شانزدهم و ماری آنتوانت به وارنس در ۱۷۹۱ در اين عبارت پيشگوئی شده است:نيمه های شب درون جنگلهای راينآن دو در راهی پيچاپيچملکه با زيوری سفيدپادشاه با جامه ای خاکستریو خلايقی که توفان خون برپا کننددر وارنس.زوج سلطنتی در دل شب از جنگل گريختند.انها از قصر ملکه گريخته و راه خود را گم کرده بودند.زيور سفيد اشاره به گردنبند الماسی دارد که شهرت ملکه را خدشه دار کرده بود (در مطلبی با عنوان گردنبند سرنوشت ساز به اين ماجرا اشاره کرده ام) همچنين به عادت او در پوشيدن لباسهای سفيد.لباس شاه در هنگام اسارتش خاکستری بود.در سطرهای بعدی اين پيشگوئی نام مردی که چندی به انها پناه داد ذکر شده است.

  ناپلئون :

  نوستر اداموس ظهور ناپلئون را پيشگوئی کرده و از او به عنوان نخستين ضد مسيح نام می برد (دومين ضد مسيح هيتلر و سومين ضد مسيح هنوز ظهور نکرده است) درباره رسيدن ناپلئون به قدرت و سالهای امپراتوريش می نويسد:امپراتوری نزديک ايتاليا زاده خواهد شد کهامپراتوری را قدر بسيار خواهد نهاد.ناپلئون هم قدرت سياسی فرانسه را بالا برد و هم قدرت نظامی ان را.نوستر درباره سرانجام ناپلئون چنين پيشگوئی کرده است:امپراتور بزرگ تبعيد خواهد شدبه مکانی کوچکو دوباره سر بر خواهد داشتو در مکانی کوچک سرنوشتشبه اخر خواهد رسيد.ناپلئون به جزيره کوچک الب تبعيد شد اما بعد از ۱۰۰ روز از انجا گريخت و دوباره قدرتش را احيا کرد و سرانجام در جزيره سنت هلن درگذشت.

  چارلز اول :

  نوستر چند پيشگوئی درباره چارلز اول کرده: که در کاملترين انها نام چارلز اسقف اعظم لادو کرامول ذکر شده است:مرد نالايقی از اريکه سلطنت انگلستان فرو خواهد افتادمشاور او در خشم خلايق خواهد سوختپيروان او تمکين می کنند از سر ناچاریو مدعی سلطنت پذيرفته خواهد شد.وظيفه نشناسی چارلز سلطنتش را بر باد داد.مشاورش (اسقف لاد) در ۱۶۴۵ سر خود را از دست داد.پيروان شاه گروهی اسکاتلندی بودند که او را به پارلمان تحويل دادند و مدعی او ليويه کرامول بود که به عنوان شاه جديد پذيرفته شد.دقيقترين پيشگوئی در مورد چارلز چنين بود:مجلس عوام شاه را به مرگ محکوم خواهد کردسر تراشيدگان شورا در اين رای دخيل خواهند بود.و در مورد کرامول می گويد: او به قصاب بيشتر شباهت دارد تا به شاه انگليس (در مورد چارلز می توانيد مطلبی با عنوان بيرحمترين عموی تاريخ را بخوانيد)

  آتشسوزی و طاعون بزرگ لندن :

  نوستر بندرت تاريخ دقيق وقايع را گفته است اما تاريخ اتش سوزی بزرگ لندن استثنا است در اين مورد نوشته است:اتش عدالت بر لندن می باردد ر تاريخ سه بيست به علاوه شش نوستر در اينجا به عادت ايتالياييها رفتار کرده که تنها دو رقم اخر عدد را ذکر می کنند.شيوع طاعون لندن را در ۱۶۶۵ کيفری برای مرگ چارلز اول می داند:طاعون بزرگ در ان شهر نزديک دريا به پايان نخواهد رسيد تا کيفر ان مرگ به کفايت رسد.به سبب خونهای بيگناهان و کليسای بزرگدر خشم قديسان دروغين خواهد سوخت.قديسان دروغين اشاره به نهضت پيوريتانها دارد و کليسای بزرگ اشاره به کليسای سنت پل (در مورد اتش سوزی لندن می توانيد مقاله نانوايی که لندن را به اتش کشيد بخوانيد).

  لوئی پاستور :

  پيشگوئيهای نوستر در مورد وقايع جديد به اندازه وقايع قديم قابل توجه است.در اين مورد هم نام و هم تاريخ ماجرا ذکر شده است:پاستور جوان رب النوعی تکريم: خواهد شدان هنگام که ماه چرخش خود را به پايان رساند.وقتی پاستور در ۱۸۸۹ انستيتو پاستور را تاسيس کرد کشفيات بزرگی در علم پزشکی به ظهور رسيد.چرخش ماه به دور زمين هر ۱۹ سال يکبار اتفاق می افتد.يکی از اين چرخشها در ۱۸۸۹ کامل شد.

  ژنرال فرانکو :

  در شرح وقايع جنگهای داخلی اسپانيا (۱۹۳۹ -۱۹۳۶) نوستر نام شخصيت اصلی را پيرمو دو ريورا و فرانکو را که باعث سرنگونی او شد ذکر می کند.خط اخر پيشگوئی به تبعيد موقتی فرانکو انهنگام که به او اجازه ورود به اسپانيا داده نشد اشاره دارد:فرانکو از کاستيل شورايی تشکيل خواهد داد.سفرا موافقت نمی کنند و تفرقه ايجاد می شودمردم ريورا جماعت می کنند و مانع عبور ان مرد از دريا خواهند شد.

  استعفای ادوارد هشتم :

  نوستر استعفای ادوارد هشتم را نيز پيشگوئی کرده است.ادوارد به سبب عشقی که به زنی امريکايی (واليس سمپسون) داشت از سلطنت کناره گرفت:از انجا که مايل به جدايی نيستو از انجايی که همسرش ناشايسته محسوب می شود پادشاه جزاير: ناچار می شود کناره گيردو مقام خود را به کسی بسپارد که نشانی از سلطنت ندارد.ادوارد در ۱۹۳۹ استعفا کرد.همسرش از نظر انگليسيها شايسته مقام ملکه نبود.پادشاه به تبعيد رفت و جرج ششم که امادگی سلطنت را نداشت به جای برادرش به قدرت رسيد.

  آدولف هیتلر :

  نوستر چند پيشگوئی خارق العاده و دقيق درباره رهبر نازيها کرده است.در يکی از انها خلاصه ای از زندگی او را ارائه می کند و از مرگ نامعلوم او سخن می گويد:در کوهستانهای اتريس نزديک راين از پدر و مادری معمولی زاده خواهد شد مردی که مدعی دفاع از لهستان و مجارستان خواهد بود پايان کار اوهرگز دانسته نخواهد شد.شعر ديگری از نخستين سالهای جنگ وقتی که ارتش المان در طول جبهه بسوی فرانسه به حرکت درامد حکايت دارد.اگرچه بيشتر کشورهای اروپا بر ضد هيتلر و يا به گفته نوستر: هيستر متحد شده بودند اما او مدتی فاتح بی چون و چرای نبردها بود:جانوری وحشی و پر اشتها از رودها خواهد گذشتو جنگجويان عظيمی بر عليه اين جانور هيستر خواهند جنگيد.نوستر همچنين از سلاحهايی سخن گفته که صدای انها در اسمانها شنيده خواهد شد و ماشينهای پرنده ای که از انها اتش خارج خواهد شد (به هواپيما و بمبارانها و موشکهای وی-۲ اشاره دارد) نوستر تصويری زنده از خلبانها با ماسک اکسيژن و کلاه و لوله های اتصال ارائه می دهد.او از نيمه انسان نيمه خوکهايی که در صحنه نبرد در اسمانند سخن می گويد (در رابطه با پيشگوئی نوستر اداموس درباره نازيها می توانيد مقاله نوستر اداموس و جنگ بر سر پيشگوئيهايش را بخوانيد).

  بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی :

  بمبهای اتمی که بر روی هيروشيما و ناکازاکی انداخته شد در پيشگوئيهای نوستر امده است:بر دو شهر نزديک بندرگاهچنان تازيانه عذابی فرو خواهد امد که تا کنون ديده نشده است.

  درباره آینده :
  نوستر به سومين جنگ جهانی در پايان قرن بيستم اشاره داشت که در نيمکره شمالی و بعد از اتحاد دو ابرقدرت بر عليه شرق بوقوع می پيوندد:وقتی قدرتهای نيمکره شمالی با هم متحد شوند در شرق ترس و هراسی هولناک بر می خيزد روزی دو رهبر بزرگ با يکديگر دوست خواهند شد و سرزمين جديد به اوج اقتدارخواهد رسيد انگاه مردی خونخوار دوباره ظهور خواهد کرد.مرد خونخوار به عنوان سومين ضد مسيح جهان شناخته شده است و در چين ظهور خواهد کرد.سرزمين جديد در مکاشفات نوستر: همان امريکاست.بنابراين نوستر از جنگ بين امريکا و روسيه بر عليه چين سخن گفته است.حتی تاريخ دقيق اين جنگ را نيز مشخص کرده است:از ۱۹۹۹هفت ماه گذشته از اسمان پادشاه وحشت فرو خواهد امدقبل و بعد از ان جنگ سلطنت خواهد کرد.نيمکره شمالی اسيب فراوان خواهد ديد و قحطی عظيمی که در نتيجه افات بوجود می ايد نيمکره شمالی را فرا می گيرد (بيشتر پيشگويان سال ۱۹۹۸ و ۱۹۹۹ را پايان جهان به سبب جنگ جهانی سوم ذکر کرده اند)
  فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی  دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

  http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
  برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

  به ادرس زیر مراجعه کنید

  نمونه سوالات رایگان پیام نور
برچسب برای این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •