بالا
 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 دانلود نمونه سوالات نیمسال اول 95-94 پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله
 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: آشنایی با ویرایش جدید استاندارد ملی شماره ۵ و روش اجرایی استاندارد های ملی

 1. #1
  sara96 آواتار ها
  • 0
  • 29
  کاربر باشگاه

  عنوان کاربری
  کاربر باشگاه
  تاریخ عضویت
  Dec 2017
  محل تحصیل
  تهران
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  0

  پیش فرض آشنایی با ویرایش جدید استاندارد ملی شماره ۵ و روش اجرایی استاندارد های ملی

  شرکت ICS تاکنون موفق به برگزاری چندین دوره آموزشی آشنایی با ویرایش جدید استاندارد ملی شماره ۵ برای کلیه مدیران کیفی و کارشناسان آزمایشگاه های استاندارد ، مدیران فنی و کارشناسان میکروبیلوژی ، مدیران آموزشی همکار استاندارد ، مدیران بازرسی شرکت رهام ، مسئولین تدوین استاندارد شرکت بهینه سازان ، مدیران آزمایشگاه مرکز تحقیقات بتن گردیده است.


  با توجه به اینکه سازمان ملی استاندارد ایران به موجب بند یک ماده ۳ قانون اصلاح قوانین و مقررات موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، مصوب بهمن ماه ۱۳۷۱ تنها مرجع رسمی کشور است که وظیفه تعیین ، تدوین و نشر استانداردهای ملی ( رسمی ) ایران را به عهده دارد .  سازمان ملی استاندارد ایران تنها مرجع رسمی کشور است


  تدوین استاندارد در حوزه مختلف در کمیسیون های فنی مرکب از کارشناسان سازمان ، صاحب نظران مراکز و موسسات علمی ، پژوهشی ، تولیدی و اقتصادی آگاه و مرتبط انجام میشود و کوششی همگام با مصالح ملی و با توجه به شرایط تولیدی ، فناوری و تجاری است که از مشارکت آگاهانه و منصفانه صاحبان حق و نفع ، شامل تولیدکنندگان ، مصرف کنندگان و صادر کنندگان و وارد کنندگان ، مراکز علمی و تخصصی ، نهادها ، سازمان های دولتی و غیر دولتی حاصل میشود . پیش نویس استانداردهای ملی ایران برای نظرخواهی به مراجع ذی نفع و اعضای کمیسیون های مربوط ارسال می شود و پس از دریافت نظرها و پیشنهادها در کمیته ملی مرتبط با آن رشته مطرح و در صورت تصویب به عنوان استاندارد ملی ( رسمی ) ایران چاپ و منتشر می شود .


  این استاندارد دربرگیرنده مقررات مربوط به ساختار و شیوه نگارش استاندارد های ملی ایران است که باید در تدوین استانداردهای ملی ایران رعایت شود تا در نگارش و تدوین استانداردها از روشی ثابت و یکنواخت پیروی شود .


  هدف از تدوین این استاندارد ، تعیین مقررات مربوط به ساختار و شیوه نگارش استانداردهای ملی ایران و ارائه الگویی مناسب است که رعایت آن برای نگارش استانداردهای ملی ایران به روشی ثابت و یکنواخت الزامی می باشد . این استاندارد برای تدوین کلیه استانداردهای ملی ایران کاربرد دارد .


  دوره استاندارد ملی شماره ۵ توسط این مرکز آموزشی در تاریخ ۲۷ مهرماه سال ۱۳۹۶ در دانشگاه صنایع و معادن برگزار شد . شرکت کنندگان این دوره از متخصصین و مدیران وابسته به اداره استاندارد بودند که یک روزه این دوره را با موفقیت پشت سر گذاشتند . گواهینامه این دوره توسط آ – سی – اس (ICS) برای شرکت کنندگان صادر میگردد .


  ساختار و شیوه نگارش کلیه استانداردهای ملی ایران براساس استاندارد ملی شماره ۵ تدوین میشود .
  این استاندارد با هدف بهره گیری بیشتر از مقررات مندرج در حد امکان ، تغییرات کلی در رابطه با ارائه اصول کلی تدوین استاندارد و مقررات مربوط به ساختار و شیوه نگارش استانداردهای ملی ایران ایجاد شده است تا به عنوان یک الگو مورد استفاده قرار گیرد .


  هدف این دوره تدوین استانداردها ، تعیین مقررات واضح و بدون ابهام برای بهبود ایمنی ، عملکرد ، دوام و دستیابی به حد بهینه نظم و ویژگی هایی است که برای انطباق یک محصول ، خدمت یا مسائل مدیریتی با انتظاری که از آن میرود تدوین میشود و از جمله نتایج آن رفع موانع تجاری، گسترش و تسهیل تجارت و ارتباطات است .


  نوشته شده توسط ایزو ایران

 2. # ADS
  نشان دهنده تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  محل سکونت
  -
  ارسال ها
  -

   دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی
   

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •