بالا
لامپ رشد گیاه

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


 تایپ متن و مقاله و پایان نامه

 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: بوشهر امتحان خود را پس داده است/بوشهرنماد تاریخ باشکوه مقاومت

 1. #1
  sunyboy آواتار ها
  • 11,986
  • 33,775
  مدیـریت کــل باشگاه

  عنوان کاربری
  مدیــــریت کـــــل باشگاه
  تاریخ عضویت
  Sep 2008
  محل تحصیل
  علوم - فناوری
  شغل , تخصص
  وب مستر - طراح وب
  رشته تحصیلی
  مهندسی نرم افزار
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  4,724
  پست های وبلاگ
  92

  Icon14 بوشهر امتحان خود را پس داده است/بوشهرنماد تاریخ باشکوه مقاومت

  به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر چهارشنبه در کنگره یکصدمین سالگرد شهادت رئیس‌علی دلواری اظهار داشت: قیام و حماسه ضد استعماری جنوب ایران به رهبری علما و سردارانی همچون رئیسعلی دلواری در تاریخ و فضای ملی و منطقه و در تاریخ تحولات سیاسی جهان نقش بسیار مهمی را ایفا کرد.
  وی با بیان اینکه انگلیس چهار بار از زمان محمدخان قاجار و قیام رئیسعلی دلواری به بوشهر حمله کرد، ادامه داد: در این چهار بار رئیسعلی‌ها به پا خواستند و با حکم علما، سرداران جان بر کف و مردم سیل‌آسا از حریم دین و میهن دفاع کردند.
  امام جمعه بوشهر با بیان اینکه قیام رئیسعلی دلواری تحول عظیمی در تاریخ سیاسی جهان ایجاد کرد، افزود: استعمار در کل جغرافیای مستعمرات خود تا پیش از قیام رئیسعلی به شکل تهاجم سخت و حمله نظامی حضور داشت و حمله می‌کرد و این کشورها را هدف قرار می‌داد.
  قیام رئیسعلی اندیشه‌های نبرد سخت جهان را به هم ریخت
  وی با بیان اینکه قیام رئیسعلی حرکتی حساب‌شده بود که تمام اندیشه‌های نبرد سخت جهان را به هم ریخت، اضافه کرد: رئیسعلی به فرمان و پای‌مردی علما چنان درسی به انگلیس داد که تمام متفکرین سیاسی به این نتیجه رسیدند که باید از حمله نظامی و استعمار فیزیکی تغییر روش داد.
  آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: قیام مردم بوشهر درس بزرگی به انگلیس داد که نمی‌توان با حضور نظامی و تسخیر مراکز نظامی و سیاسی و اقتصادی در یک کشور حکومت کرد و انگلیس دیگر به هیچ کشوری حمله نظامی نکرد.
  وی گفت: رئیسعلی به تمام جهان آموخت که باید به بیگانه متجاوز با تگاه دینی و دلیرمردی و شهادت‌طلبی نگاه کرد و با آنها مقابله کرد.
  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: بعد از این قیام، تمام تئوریسین‌ها به این نتیجه رسیدند که برای حضور در هندسه نظام بین‌الملل و مصادره قدرت و چپاول ثروت باید طرحی نو دراندازند.
  قیام رئیسعلی تحولی عظیم در جهان ایجاد کرد
  وی اظهار داشت: طرحی که آن‌ها داشتند این بود که انگلیس به هیچ کشوری حمله نکند و بلکه با برنامه‌های سیاسی ویژه در درون و فشارهای بیرونی، بدون مبارزه نظامی در یک کشور، یک فرد که انگلیسی نیست ولی انگلیسی فکر می‌کند را حاکم کنند و این یعنی تصرف بدون حمله نظامی و حاکمیت بدون فرد انگلیسی، ولی با تفکر انگلیسی.
  آیت‌الله صفایی بوشهری بیان کرد: انگلیس همان کاری را که می‌خواست با تهاجم نظامی انجام دهد و نتوانست، با آوردن رضاشاه این کار را کرد و ایران را تحت تاثیر قرار داد و این کار را در چندین کشور دیگر نیز شاهد بودیم.
  وی با بیان اینکه قیام رئیسعلی تحولی عظیم در جهان ایجاد کرد، افزود: انقلاب اسلامی ایران نیز در راستای همان حرکت رئیس‌علی دلواری شکل گرفت و سیاست جدید استعمارگران یعنی تصرف سیاسی و تهاجم نرم را هم از بین برد.
  امام جمعه بوشهر گفت: فصل نوینی از تهاجم در جهان آغاز شده است و آن هم حمله نرم به شکل مدرن است که نه تغییر جغرافیایی سیاسی و نه تغییر انسان‌های سیاسی در مواضع قدرت است و بلکه حمله به علم و فناوری و اقتصاد و فرهنگ و . . . است.
  استعمارگران در پی تحول در نوع اندیشه و زندگی مردم است
  وی با بیان اینکه استعمارگران در پی تحول در نوع اندیشه و زندگی مردم هستند، اضافه کرد: آنها می‌خواهند مردم غربی فکر کنند و استعماری فکر کنند و می‌خواهند به ذهن‌ها و اندیشه‌ها نفوذ کنند و مذهب و هویت ملی کشورها و ملت‌ها را هدف قرار داده‌اند.
  آیت‌الله صفایی‌بوشهری با بیان اینکه آن‌ها می‌خواهند با ملت‌ها کاری کنند که رنگ غربی بگیرد، بیان کرد: هم حماسه رئیسعلی دلواری و هم انقلاب اسلامی ایران در جهان یک تحول بزرگ ایجاد کرد.
  وی با بیان اینکه هم‌اکنون نیز با اندیشه های مقام معظم رهبری وارد عرصه جدیدی شده‌ایم، اضافه کرد: رهبری بارها بر شبیخون فرهنگی تاکید داشته‌اند و این انقلاب با هدایت‌های امام و رهنمودهای رهبری به ما آموخته است که هیچ‌گاه نباید در مسیر اندیشه غرب بود و بلکه باید بر مدار دین اسلام پای فشرد.
  امام جمعه بوشهر با بیان اینکه خون شهدا و قیام رئیسعلی و رهنمودهای امام و رهبری و پیروی ملت باعث شده تا جهان پای میز مذاکره با ایران بنشیند، اظهار داشت: هر مقدار که بر مدار ولایت و در راستای توسعه گام برداریم و رشد کنیم، دشمن بیشتر سر تعظیم در مقابل ما فرود می‌آورد.
  انگلیس در طول تاریخ با هیچ کشور همراه نبوده است
  وی با بیان اینکه انگلیس هیچگاه در طول تاریخ با ایران و هیچ کشور دیگری در جهان همراه نبوده است، تاکید کرد: انگلیس همواره به دنبال کسب قدرت و ثروت کشورهای هدف است و در اندیشه نفوذ برای تحمیل اندیشه‌های خود است.
  آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه دشمن هیچ‌گاه از دشمنی دست برنمی‌دارد و بلکه شکل تهاجم و دشمنی خود را عوض می‌کند، ادامه داد: گاهی با اسلحه، گاهی با کودتا و تهاجم نرم و نفوذ و گاهی هم با روش‌های دیگر در پی استعمار و استثمار هستند.
  وی با بیان اینکه استان بوشهر کتاب پرشکوه تاریخ مقاومت، بصیرت و بیداری است، گفت: استان بوشهر جایی است که اگر هر بیگانه‌ای بخواهد از طریق خلیج فارس به ایران جسارتی کند، مردم بوشهر برای مرگ آن کشور کفایت می‌کنند. بوشهر ریشه در دریای دلیرمردی دارد و امتحان خود را پس داده است.


  فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی


  دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

  دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 پیام نور مقطع کارشناسی

  دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور


  دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور
  دانلود مجموعه نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور
  برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

  به ادرس زیر مراجعه کنید

  نمونه سوالات رایگان پیام نور


  ********************************  ********************************
 2. # ADS
  نشان دهنده تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  محل سکونت
  -
  ارسال ها
  -

   دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی
   

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •