بالا
لامپ رشد گیاه

 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


 تایپ متن و مقاله و پایان نامه

 دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

 دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: دلیل انصراف از نمایشگاه فقط بودجه نیست/برخی مطالب را بازگو نمیکنم

 1. #1
  sunyboy آواتار ها
  • 11,986
  • 33,775
  مدیـریت کــل باشگاه

  عنوان کاربری
  مدیــــریت کـــــل باشگاه
  تاریخ عضویت
  Sep 2008
  محل تحصیل
  علوم - فناوری
  شغل , تخصص
  وب مستر - طراح وب
  رشته تحصیلی
  مهندسی نرم افزار
  راه های ارتباطی
  تشکر ها
  4,724
  پست های وبلاگ
  92

  Icon140 دلیل انصراف از نمایشگاه فقط بودجه نیست/برخی مطالب را بازگو نمیکنم

  به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در یک سفر استانی به اردبیل با حضور در کتابخانه مرکزی اردبیل در جمع کتابداران این استان با اشاره به تجربه ده ماه گذشته از حضورش در این نهاد و تعاملات ایجاد شده با کتابداران، بر افزایش دانش سازمانی همکاران تأکید کرد و گفت: به عقیده من ضروری است عزیزان همکار در جهت ارتقاء آگاهی و دانش خود در ۴ حیطه موضوعی تلاش کنند. دسته اول، اطلاعات و دانش حرفه ای کتابداری است. شایسته است همکاران کتابدار از مسائل روز حرفه خود آگاه بوده، نسبت به روزآمدسازی دانش خود تلاش کنند و تنها به برگزاری دوره های حین خدمت اکتفا نکنند.
  وی با اشاره به نظرسنجی انجام شده از کتابداران برای انتخاب نشریات ارسالی به کتابخانه ها، آگاهی اندک برخی همکاران از نشریات موجود در حوزه های مختلف موضوعی را ضعف تلقی کرد و گفت: دسته دوم، آگاهی ها و اطلاعات عمومی است. کتابداران باید از وضع کتاب و مجلات در کشور مطلع باشند، چراکه شما مرجع مراجعه مردم هستید؛ دسته سوم، دانش محتوایی است، بدین معنا که باید نسبت به کتب و منابع در دسترس آگاه باشید و بتوانید به معرفی آنها بپردازید؛ دسته چهارم، که اهمیت فوق العاده ای دارد، آگاهی های سازمانی است.
   
  به دنبال یافتن راه های قانونی برای تثبیت امنیت شغلی هستیم
  مختارپور پیرامون مسئله رسمی شدن نیروهای نهادی گفت: آنچه در نشست با کتابداران شرکت کننده در دوره آموزش مهارت قصه گویی گفتم، بیان مشکلات موجود و عدم انطباق برخی مطالبات با قوانین بود؛ وگرنه ماه هاست با مشورت نهادهای مسئول و کارشناسان اداری و حقوقی، به دنبال یافتن راه های قانونی برای تثبیت امنیت شغلی تمامی همکاران نهاد هستیم و اطمینان دارم، به لطف الهی این راه ها به زودی شناسایی و عملی می شود.
  عدم حضور نهاد در نمایشگاه تنها به دلیل کمبودهای مالی نیست
  دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با اشاره به عدم حضور نهاد در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، گفت: عدم حضور نهاد تنها به دلیل کمبودهای مالی نیست، اگر بودجه کافی هم داشتیم، در نمایشگاه شرکت نمی کردیم.
  وی با اشاره به مستندات و گزارش های موجود از هزینه های حضور نهاد در نمایشگاه کتاب تهران طی سال های ۹۱، ۹۲ و ۹۳ گفت: در شرایطی که من روزانه ایمیل هایی دریافت می کنم مبنی بر اینکه فلان استان حق مهد، حق مسئولیت، اضافه کاری و ... نداده است، در شرایطی که بخش کودک با کمبود منبع مواجه است، و حتی در سال های پیش که کتابدار روستایی آن گونه که من مطلعم ۵۰ هزار تومان حقوق می گرفته است، آیا از نظر اداره سازمانی و علم مدیریت صرف چنین هزینه هایی برای تشریفات معقول است؟ آیا صحیح است در حالی که برخی ناشران کشور به دلیل شمارگان پایین کتاب در آستانه تعطیلی قرار گرفته اند، صدها میلیون، خرج حضور نمایشی نهاد در نمایشگاه شود؟
  وی افزود: من هرگز بنای باز کردن بسیاری از مسائل و پاسخگویی به برخی از مطالب را ندارم، اما فقط کافی است به دو نمونه اشاره کنم تا معلوم شود در نهاد چه خبرها بوده است؛ در سال ۹۲، فقط ۳۰ میلیون تومان خرج بادکنک نهاد برای توزیع در نمایشگاه شد؛ در سال ۹۳، قبل از دوره جدید نهاد، فقط ۲۰ میلیون تومان به مدیران و کارکنان نهاد در نمایشگاه پاداش داده شده است.
  وی افزود: بهتر است این بحث پایان یابد و مجبور نشوم تمامی ناگفته ها را بازگو کنم. ترجیح می دهم تمامی این نوع بودجه ها را در راستای خرید کتاب مناسب برای کتابخانه ها هزینه کنم.
  تأخیر در اصلاح احکام برای بررسی قانون و افزودن تمامی امتیازات ممکن است
  دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با تأکید بر ضرورت التزام به انضباط مالی، به برخی از اقدامات انجام شده در این نهاد پرداخت. وی با اشاره به نتایج مثبت مسأله الزام قانونی نیم درصد در آینده ای نزدیک، ادامه داد: روند اصلاح احکام در حال پیگیری است و به راحتی می توانست در نیمه دوم فروردین ماه اتمام پذیرد، طی صحبت بنده با آقای اشراقی معاون اداری و مالی نهاد، قرار بر این شد که به منظور بررسی قانون و افزودن تمامی امتیازات ممکن در احکام همکاران نهاد، این روند اندکی با تأخیر انجام شود.
  وی همچنین از راه اندازی سامانه پیام کوتاه برای اطلاع رسانی درون سازمانی نهاد کتابخانه ها و نیز تشکیل کمیته انتقالات در این سازمان خبر داد.
  ادامه این نشست به طرح مسائل و مشکلات کتابداران اختصاص داشت. وضعیت تغییر احکام، تدوین چارت سازمانی نهاد کتابخانه ها، کاهش منابع ارسالی به کتابخانه ها، وضعیت تدوین بخشنامه حق عضویت، انتقال نیروی های غیر بومی، طریقه رسمی شدن، نحوه رسیدگی به سوابق بیمه و ... برخی از موضوعات مطرح شده از سوی کتابداران بود.
  مختارپور در پایان گفت: امیدوارم با تلاش و دعای شما، امسال، سال خوبی برایمان باشد. توصیه من این است که، تعاملات مثبت را افزایش دهید. چراکه در یک سازمان هر چه تفاهم، ارتباطات مثبت و پرهیز از رقابت های منفی بیشتر صورت پذیرد، سازمان به شرایط مطلوب نزدیک تر خواهد شد. درست است که همه ما ضعف هایی داریم، اما انتقاد اگر با محبت توأم شود، تأثیرگذارتر خواهد بود و سازمان به شرایط مطلوب می رسد. من امیدوارم نام نهاد کتابخانه های عمومی کشور، روزی تداعی گر یکی از بهترین نهادها و سازمان ها در ایران باشد؛ و می دانم که این امر با کمک، تلاش و دعای خیر شما دور از دسترس نخواهد بود.


  فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی


  دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

  دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 پیام نور مقطع کارشناسی

  دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور


  دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور
  دانلود مجموعه نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور
  برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

  به ادرس زیر مراجعه کنید

  نمونه سوالات رایگان پیام نور


  ********************************  ********************************
 2. # ADS
  نشان دهنده تبلیغات
  تاریخ عضویت
  -
  محل سکونت
  -
  ارسال ها
  -

   دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی
   

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •